IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЕС е символ на веганство, инцеста, изродщина и педофилия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Ха! Че вий доброволно в хуйлостан и на екскурзия не смеете да отидете.

      Мъча се да разбера какво ти е работното време, ей богу, не мога, кога спиш бе човек

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

        Славянството им го измисли Мавро Орбини през 1601г.

        Те ни пробутаха обаче и лъжата за прабългарите на Кубрат от Фанагория, една лъжа изградена върху измислица от Тефон Изповедник, който изобщо не е живял по това време и на това място. Българите сме траки, които нямаме нищо общо с руснаците и това си личи дори на външен вид. България е създадена тук още в края на 5-ти век, за което има достатъчно автентични документи и което се учи и от историците в Ню Йорк. А ние все още учим руски глупости.
        http://bulgares.blog.bg/history/2018...d-cont.1595649
        http://bulgares.blog.bg/history/2018...ysed-i.1593431

        Аспарух е бил просто поредният български цар воювал с Византия. Време е да се простим с всички огромни исторически лъжи, натрапени ни от руснаците.
        Ама ти остави АЕЦа за малко на мира и се хвана с историята.....проблема е че и тук си също толкова некомпетентен ..
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

          То затова Русия в момента е едно икономическо джудже, дето цял свят го мрази и му се подиграва.
          А целия форум се подиграва на теб - интернет инджинерин

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
            Не смеете обаче да идете доброволци в Украйна..
            Ще отиде по скоро в булонския лес, отколкото в украйна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Основните жалони на руската имперска доктрина са славянството и източното православие .....
              Славянството им го измисли Мавро Орбини през 1601г.

              Те ни пробутаха обаче и лъжата за прабългарите на Кубрат от Фанагория, една лъжа изградена върху измислица от Тефон Изповедник, който изобщо не е живял по това време и на това място. Българите сме траки, които нямаме нищо общо с руснаците и това си личи дори на външен вид. България е създадена тук още в края на 5-ти век, за което има достатъчно автентични документи и което се учи и от историците в Ню Йорк. А ние все още учим руски глупости.
              http://bulgares.blog.bg/history/2018...d-cont.1595649
              http://bulgares.blog.bg/history/2018...ysed-i.1593431

              Аспарух е бил просто поредният български цар воювал с Византия. Време е да се простим с всички огромни исторически лъжи, натрапени ни от руснаците.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                И тази "откачалка" търпи това да спасява отново и отново рашките За наша радост ,това е краят със спасяването им от тук вече е разпада
                )
                Тук имаше един който фалираше и разпадаше руснаците, те нито фалираха, нито се разпаднаха, само станаха още по голяма държава. А този който ги фалираше избяга от форума от срам и подигравки- по скоро подигравки, той срам нямаше

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  Момци,какво ще кажете за моя вариант....Оцветените в червено добавки са от мен....
                  Като се зАмислЪ даже 24.05. е по-подходящ /ако ще се задоволим само с един национален празник / Защото другите дати накой ни бил дал, ни бил освободил и незнамсиквоси.... А за 24.05. е нещо което "и ний сме дали нещо на света...." Даже на Русия, колкото и да не си признават. Основните жалони на руската имперска доктрина са славянството и източното православие ..... А кой им е дал азбуката? Кой им е дал източното православие?...... Така че
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    Момци,какво ще кажете за моя вариант....Оцветените в червено добавки са от мен....Четири национални празника...Какво лошо?Трите са повратни точки в най-новата ни история,а четвъртия - "Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост" - непреходен!
                    Ако искате ми вярвайте ,но аз никога не съм и подозирал ,че само 3 -ти март е квалифициран ,като национален - официално...А останалите три,които съм маркирал в червено?!Какво са?!Полунационални?!Ще падна под масата!!!И четирите си ги честваме ,като национални и хич не ни пука,кой как ги е квалифицирал!Защо ,по дяволите,да нямаме четири национални празника?!

                    1 януари - Нова година
                    3 март - Ден на Освобождението на България от османско иго - национален празник
                    1 май - Ден на труда и на международната работническа солидарност
                    6 май - Гергьовден, Ден на храбростта и Българската армия
                    24 май - Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост -национален празник
                    6 септември - Ден на Съединението -национален празник
                    22 септември - Ден на Независимостта на България -национален празник
                    1 ноември - Ден на народните будители - неприсъствен за всички учебни заведения
                    24 декември - Бъдни вечер
                    25 и 26 декември - Рождество Христово
                    Велики петък, Велика събота и Великден - неделя и понеделник, които в съответната година са определени за празнуването му
                    Съгласен
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                      3 март е ден на ОСВОБОЖДЕНИЕТО на България и празнуват всички нормални Българи.

                      Не празнуват само европейците, педофилите, натофилите, веганите, инцестите и всички там про-европейски настроени човеконенавистни безполови андрогени.
                      Тоя лайняния кога ще го затриете от тук..?
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                        Груев,ама много се задълбочаваш....Приеми ,че 3-ти март са първите камъни в основите на възкръснала България....А от там насетне,как ще продължи градежът си е зависело и в не малка степен от нас.....
                        А колкото до Санстефанска България,то това си една утопия....Убеден съм 100 %,че ако България се беше освободила в резултат на Германо -турска война, -Русия и Англия,а може и Франция, щяха да да са против "Санстефанска България"...Покрай "големите,щяха да подрипат и Гърция ,и Сръбско ,и Влашко....Ако пък се беше освободила в резултат на Англо-турска война - Австрия и Русия ,а може и Германия щяха да са против Санстефанска България.... "Малките" подрипащи вече ги споменах по-горе....Оставам на теб да продължиш с логичните вероятности.....Малко алтернативна история....
                        Виж, аз съм фен на алтерантивките, но за да ги правиш, трябва да си много, ама много на ти с историята, а не само да променяш нещата, за които ти е кеф Не го приемай за заяждане, аз самият, независимо от големия брой изчетени исторически книги, все още се уча

                        Та примери винаги може да има - и в едната посока (например какво се случва с арменците, които са почти анихилирани в рамките на Османската империя, но пък все пак създават държава, макар и в рамките на СССР), и в другата (например поляците, които възкръсват като държава, при това бая големичка държава, през 1918 - е, вярно, после ги поизместват с едни 200-300 километра в западна посока, ама все пак си имат голямата държава, макар и не точно в етническите граници, а за сметка на немците).

                        Затова и Сан Стефано е как красив мит, незащитим по никакъв начин, хеле пък от Русия през 1878 (защото з анея тази война е основно за престиж, за завръщане в хора на големите, след като е яла шамарите в Крим през 1856), хем от друга страна, при други обстоятелства можеше да възкръснем и доста по-големи. А можеше и въобще да не възкръснем - в историята алтернативите са си хипофантастика, принципно.

                        И да, 03.03 е празник, голям празник, но не е и не бива да е със статута на национален - не че някой ме пита мен де, просто си заявявам позицията. Благодарим на Русия за автономията на 1/3 от Българското землище през 1878. Помним и няма да забравим. Но ще помним и подмолните игри около Съединението и Независимостта, ще помним как ни откраднаха Македония през 1913, ще помним 1916 и атаките в македония и Добруджа, ще помним оная измислица, наречена въстание през 1923, ще помним купения от Москва атенат през 1925 и т.н. За помощта - благодарим, за другото - да го дух@т!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Предлагам на всички още едно много силно предаване на ТВ Европа, този път при Коритаров
                          https://www.tvevropa.com/2019/07/chu...alni-interesi/

                          С доказателства как Англия ни е помогнала за Българската екзархия въпреки Русия, всичките мърсотии на граф Игнатиев и т.н.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            За всичко си прав, само не съм съгласен за 3-ти март. Щото ако следваме изцяло юридическата логика, то България възкъсва чак на берлинския конгрес, тъй като Сан Стефано е прелиминарен договор. А да честваме Берлинския конгрес е не просто нонсенс, а глупост на глупостите. Затова и аз съм за 06.09 или 24.05. Трети март може да се чества само като дата на краткотрайно сбъдване на националния идеал, изтраяла 4 месеца, нещо като ситуацията през 1918, че тогава даже е изтраяло и повече...
                            Груев,ама много се задълбочаваш....Приеми ,че 3-ти март са първите камъни в основите на възкръснала България....А от там насетне,как ще продължи градежът си е зависело и в не малка степен от нас.....
                            А колкото до Санстефанска България,то това си една утопия....Убеден съм 100 %,че ако България се беше освободила в резултат на Германо -турска война, -Русия и Англия,а може и Франция, щяха да да са против "Санстефанска България"...Покрай "големите,щяха да подрипат и Гърция ,и Сръбско ,и Влашко....Ако пък се беше освободила в резултат на Англо-турска война - Австрия и Русия ,а може и Германия щяха да са против Санстефанска България.... "Малките" подрипащи вече ги споменах по-горе....Оставам на теб да продължиш с логичните вероятности.....Малко алтернативна история....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Юридически Княжество България не е независимо а васално на султана.Така че доколко е освободена България може и да се тълкува. Затова се налага да се обявява независимост през 1908 г. Съединението е чисто български акт. Осъществен и защитен с война акт на българския народ, без външна помощ. Даже и срещу държави, които са ни пречели. Въпрос на мнение. 3 март се е празнувал и винаги ще се празнува, поне докато я има България. Но за национален празник, считам, че 06.09. е по удачен вариант. Ти вероятно предпочиташ 09.09.
                              Момци,какво ще кажете за моя вариант....Оцветените в червено добавки са от мен....Четири национални празника...Какво лошо?Трите са повратни точки в най-новата ни история,а четвъртия - "Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост" - непреходен!
                              Ако искате ми вярвайте ,но аз никога не съм и подозирал ,че само 3 -ти март е квалифициран ,като национален - официално...А останалите три,които съм маркирал в червено?!Какво са?!Полунационални?!Ще падна под масата!!!И четирите си ги честваме ,като национални и хич не ни пука,кой как ги е квалифицирал!Защо ,по дяволите,да нямаме четири национални празника?!

                              1 януари - Нова година
                              3 март - Ден на Освобождението на България от османско иго - национален празник
                              1 май - Ден на труда и на международната работническа солидарност
                              6 май - Гергьовден, Ден на храбростта и Българската армия
                              24 май - Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост -национален празник
                              6 септември - Ден на Съединението -национален празник
                              22 септември - Ден на Независимостта на България -национален празник
                              1 ноември - Ден на народните будители - неприсъствен за всички учебни заведения
                              24 декември - Бъдни вечер
                              25 и 26 декември - Рождество Христово
                              Велики петък, Велика събота и Великден - неделя и понеделник, които в съответната година са определени за празнуването му

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                                Виж сега , сигурно Русия не са направили най доброто относно териториалното ни обединение , но все пак са направили нещо - това което е било възможно към оня момент и не е противоречало на техните интереси.

                                А трети Март е правилната дата за национален празник , тогава започва историята на третата ни Българска държава а не 30 години по късно при независимостта ....

                                Останалите велики сили не само че не са направили нищо за нас ....а през по-голямата част от времето са били против нашите интереси.....

                                От великите сили единствено Русия при освобождението ни и по късно Германия през 1940 година са ни оказали някаква помощ по териториалните въпроси.....това Англета , Франсета , САЩ изобщо не ни броят за живи ...
                                За всичко си прав, само не съм съгласен за 3-ти март. Щото ако следваме изцяло юридическата логика, то България възкъсва чак на берлинския конгрес, тъй като Сан Стефано е прелиминарен договор. А да честваме Берлинския конгрес е не просто нонсенс, а глупост на глупостите. Затова и аз съм за 06.09 или 24.05. Трети март може да се чества само като дата на краткотрайно сбъдване на националния идеал, изтраяла 4 месеца, нещо като ситуацията през 1918, че тогава даже е изтраяло и повече...
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X