IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    КОЙ ?
    БХ е генерал колкото аз съм КартоФка от СамокоФ........
    Е него го направиха Генерал навремето, това значи че ти си картоФка от СамокоФ...

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Е тук е известен като БХ, а амстербамката изчезна вдън земя, което не може да не радва.
      КОЙ ?
      БХ е генерал колкото аз съм КартоФка от СамокоФ........

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        За Генерала...питай Амстербамката....
        Е тук е известен като БХ, а амстербамката изчезна вдън земя, което не може да не радва.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
          И това:
          Needles, feces and trash fill the streets

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Този път добре, ама кво стана предния път? Тея около теб за кой гласуваха?
            За Генерала...питай Амстербамката....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
              Емиграцията в САЩ е на лотариен принцип....да получиш зелена карта....е има и изисквания за престъпност/да не си бандит/ и др. ,докато в Канада пак си има изисквания за сигурност,но нй-важното е точковата система,нямаш ли събрани необходимите точки,например за образование брой точки, и другите ,нямаш ли точките АУТ-,следващият път....отделно интервюто.....
              Значи ватето няма шанс... Особено и ако му намерят ония снимки...

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                не ме интересува кой ще преставлява комунистите ,кой десебарите този път ще наложа всички около мен да гласуват антигерб....на бЕлотажа.
                Не може повече толкова да се краде ,Явно....а Данчето ни лук яла ни лук мирисала а тези около нея с гуши като Камбани.....
                Този път добре, ама кво стана предния път? Тея около теб за кой гласуваха?
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Емиграцията в САЩ е на лотариен принцип....да получиш зелена карта....е има и изисквания за престъпност/да не си бандит/ и др. ,докато в Канада пак си има изисквания за сигурност,но най-важното е точковата система,нямаш ли събрани необходимите точки,например за образование брой точки, и другите ,нямаш ли точките АУТ-,следващият път.,ако изобщо го има!/...отделно интервюто.....

                  Не е като в ЕС да си джиткаш само с ЛК,и да гледаш какво да откраднеш.....
                  Last edited by vanevski; 03.09.2019, 14:51.
                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    хахаха, както обикновено, остави франсетата, остави канадците, остави говедарите- гледай само руснаците. Кой от нас е в русия тъпчо. Гледаме държавите, където сме. Хайде напияи 5 приказки за канада


                    Ами чети,когато видиш за раша такъв наплив.....а защо е така....кой ще ни каже сега?

                    https://makeagif.com/i/SkaGNj

                    Мен, Канада не е САЩ. Тук твоите планове няма как да сработят, без необходимите документи нямаш шанс да си извадиш, канадско ЕГН, шофьорска книжка и да си отвориш банкова сметка, а без тях си господин НИКОЙ с нулеви шансове за реализация и легална работа. Канада няма лотария зелена карта и не се нуждае от неквалифицирани работници, такива си набавя от Мексико. С Мексико нещата са регулирани от много години...
                    Съжалявам ако съм те разочаровал, но нещата са доста по-сложни от твоите представи за реалността в Канада. Президента Тръмп, (Господ здраве да му дава) иска да промени системата в САЩ по подобие на канадската за може да изрита всичките необразовани и никому ненужни натрапници от САЩ.
                    Квебек е място за хора които предпочитат да започнат без много стрес и да си живеят като българските цигани на социални помоци, там раздават пожизнени социални помощи. Има хора които се раждат на уелфер и умират като такива. Ако не знаеш там е необходим френски език за всички нископлатени длъжности и такива които се заемат от хора без образование и квалификация, ако си квалифициран и само с английски ще се оправиш.

                    Bonne chance !

                    https://www.bgcanada.com/phpBB2/view...hp?f=1&t=50368
                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Хитрите кумънисти са измислили изключително гнусен номер за изборите в София.Ще издигнат свой кандидат уж срещу Майчето да и го ....и понеже е сигурно че ще има втори тур а техния човек може да не е на втория тур тогаз уж с погнуса ще подкрепят Майчето...А ако Майчето спечели тогава ще турнат усмивките.Аз лично не вярвам че Майчето ще спечели.И тя и Фандъкова са едно и също нещо.
                      не ме интересува кой ще преставлява комунистите ,кой десебарите този път ще наложа всички около мен да гласуват антигерб....на бЕлотажа.
                      Не може повече толкова да се краде ,Явно....а Данчето ни лук яла ни лук мирисала а тези около нея с гуши като Камбани.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Факи, добрите новини от дориан дойдоха ли
                        Дориан не е минавал из Долни Дъбник

                        Коментар


                        • Факи, добрите новини от дориан дойдоха ли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Да бе, и аз се чудя защо ти, живеещ на територия българия, без изпаднали от обществото хора : просяци, клошари , дребни крадци и всякакви мошеници, си губиш времето да ни убеждаваш колко сме нещастни във Франция, САЩ и останалия цивилизован свят
                            Пий си ракията там и сланинката, трупай си тлъстините и си мечтай за руската гречка
                            пенцио , при нас клошари няма .....колаширети и просяците са по големите градове....при нас ако дори малко да те мързи гладен не може да останеш
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                              Ти сега остави франсетата,а кажи нещо за чешките батальони в русия и как мародерствали под носа на кървавата армия и изнасяли от русия....

                              Пък после виж и тук....

                              Финал близок, что дальше?

                              У России к тому моменту не будет ни значимых ЗВР, ни финансового резерва, рубль будет неоднократно девальвирован, уровень жизни населения ухнет обратно в 90-е и страна в целом станет неинтересна действующий власти по причине того, что риски и издержки дальнейшего удержания власти в своих руках будут сравнимы с прибылью, которые приносит им владение Россией.
                              хахаха, както обикновено, остави франсетата, остави канадците, остави говедарите- гледай само руснаците. Кой от нас е в русия тъпчо. Гледаме държавите, където сме. Хайде напияи 5 приказки за канада

                              Коментар


                              • Хитрите кумънисти са измислили изключително гнусен номер за изборите в София.Ще издигнат свой кандидат уж срещу Майчето да и го ....и понеже е сигурно че ще има втори тур а техния човек може да не е на втория тур тогаз уж с погнуса ще подкрепят Майчето...А ако Майчето спечели тогава ще турнат усмивките.Аз лично не вярвам че Майчето ще спечели.И тя и Фандъкова са едно и също нещо.

                                Коментар

                                Working...
                                X