IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Не, това са предимно учени, преподаватели във ВУЗ, инженери, лекари и т.п.
    Ако бяха роби,, щяха да се върнат да си прекарат робството на
    родната територия
    А 3 000 000 наши сънародници в гробищата за 30 години евро и пиндо чума с какви професии са?

    Коментар


    • 08.12.1991г са подписани Беловежките съглашения между Елцин, Кравчук и Шушкевич. Датата лесно се помни.

      Едно предаване, по случай годишнината от събитието, посветено на рухването на Източния блок. Това е финала на разрушаването на СССР започнал с идването на Горбачов на власт. Нима някой вярва, че тези Седесарски Майдани обхванали Източна Европа в края на 80-те години и началото на 90-те години са могли да се случат без санкцията на висшето ръководство на СССР и по специално Горбачов, протежето на Андропов... Ние вече много знаем за демокрацията, за технологията майдан, за масовото зомбиране на биомасата и даже и на интелигентни хора


      Видеото може да се гледа и от тези който вярват че СССР и Източния блок се срутиха, щото братушките нямаха възможност да рупат БигМак и да носят джинси Левис.... За съжаление на незнаещите руски език, политически предаване на таково ниво, такава демокрация и свобода на изразяване на мнение в мейнстрийма са възможни единствено и само на Руски език


      Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым, 09.12.19

      Первоисточник публикации: https://politikus.ru/tv/124826-voskr...ym-091219.html
      Politikus.ru

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Колко пъти трябва да ти кажа че мердета като теб не трябва да пишат за България. Ти, отнзи канадския пенсионер и импотента- пишете за русия, за франция, за северния или южния полюс, но не и за България. В Бг има хора които мислят или не, но те решават кой да ги управлява и как да ги управляват. Вие тримата сте казали че сте невъзвращенци, така че можете само да стоите и да подсмърчате отстрани. Аз ходя да гласувам тъй като съм Бг гражданин, има собственост в Бг и ще се върна там. Но вие тримцата какво искате от българите на никого не му е ясно
        А, що бе? Най-доброто ни искат. С'а, кат'са замислим, може и бой да искат. 'Ма нямада се цапаме.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          [IMG]Днес живеят щастливи и свободни с децата си в Цивилизованите страни.
          Нито един от тях не е в [/B][/COLOR]Русия
          Колко пъти трябва да ти кажа че мердета като теб не трябва да пишат за България. Ти, отнзи канадския пенсионер и импотента- пишете за русия, за франция, за северния или южния полюс, но не и за България. В Бг има хора които мислят или не, но те решават кой да ги управлява и как да ги управляват. Вие тримата сте казали че сте невъзвращенци, така че можете само да стоите и да подсмърчате отстрани. Аз ходя да гласувам тъй като съм Бг гражданин, има собственост в Бг и ще се върна там. Но вие тримцата какво искате от българите на никого не му е ясно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Не не съм ги заобичал но са титани в сравнение с демократичните боклуци.А кой е измамник и кой е натрупал измамен опит се вижда.
            Мдам. Вижда се. Инж.Пеше.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              ...и ги заобича?
              - Въхъ. Ето откъде си натрупал опит в измамите.
              Не не съм ги заобичал но са титани в сравнение с демократичните боклуци.А кой е измамник и кой е натрупал измамен опит се вижда.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Навремето много мразех куманягите ама ного.Признавам си синята мъгла беше ме заблудила за около две години.после ги разкрих че са измамници крадци и некадърници
                ...и ги заобича?
                - Въхъ. Ето откъде си натрупал опит в измамите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                  ха, и ти ли си бил продукт от синята мъгла ?
                  Е закопаха я държавата доволно, и едните и другите.
                  Навремето много мразех куманягите ама ного.Признавам си синята мъгла беше ме заблудила за около две години.после ги разкрих че са измамници крадци и некадърници

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Не, това са предимно учени, преподаватели във ВУЗ, инженери, лекари и т.п.
                    Ако бяха роби,, щяха да се върнат да си прекарат робството на
                    родната територия
                    М да депутати банкери президенти.На хвалби го докарват но реалността е друга..Колкото ти си банкер и си във Франция толко и тия са учени.Колкото пенцията ти е 5000 евро толко са инженери и лекари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ха ха ха аз бях там на Орлов мост После тръгнахме по Евлоги Георгиев да се прибираме.Запомнил съм едни екземпляри с едно куче бяха му сложили шапка на СДС слънчеви очила и на врата му бяха окачили една партийна книжка.И да знаеш не сме емигрирали емигрира утайката на народа.Дано никога не се върнете и да ви заровят в чуждата земя.
                      +1.
                      Да знаеш, че ценя и случайните попадения.
                      И неслучайните също.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Не, това са предимно учени, преподаватели във ВУЗ, инженери, лекари и т.п.
                        Ако бяха роби,, щяха да се върнат да си прекарат робството на
                        родната територия
                        Сакънъ. Робът е там, където иска Господарят му.
                        И ти си там...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Евтини роби на труда за западните капиталисти.
                          Не, това са предимно учени, преподаватели във ВУЗ, инженери, лекари и т.п.
                          Ако бяха роби,, щяха да се върнат да си прекарат робството на
                          родната територия

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ха ха ха аз бях там на Орлов мост После тръгнахме по Евлоги Георгиев да се прибираме.Запомнил съм едни екземпляри с едно куче бяха му сложили шапка на СДС слънчеви очила и на врата му бяха окачили една партийна книжка.И да знаеш не сме емигрирали емигрира утайката на народа.Дано никога не се върнете и да ви заровят в чуждата земя.
                            ха, и ти ли си бил продукт от синята мъгла ?
                            Е закопаха я държавата доволно, и едните и другите.
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Общото между мутрите, чалгата, пластмасовите момичета и сегашния ни хал

                              "......И ако някой се надява на месия или чудо, че да се счупи този порочен кръг, такива няма да има. Решението не е в строителите на декори, а в онези, които живеят сред декорите....."

                              https://www.dnevnik.bg/analizi/2019/...q3LRiQyR2WYhS4

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                                На тази снимка виждате Българи,
                                които след като разбраха, че
                                червената сган ги измами, емигрираха.
                                Днес живеят щастливи и свободни с децата си в Цивилизованите страни.
                                Нито един от тях не е в
                                Русия
                                Евтини роби на труда за западните капиталисти.

                                Коментар

                                Working...
                                X