IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Е, хайде да ме ограмотиш! ПРиемам забележката ти.

    Прелитат военни самолети на Нато.

    Така добре ли е, или можеш да допълниш какви са самолетите? Щом си грамотен и не си цървул - давай.
    За времето си Е БО!

    https://www.youtube.com/watch?v=MAg2Nb5JShQ

    За сега само неграмотни идиоти могат да твърдят,че летят.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Е, хайде да ме ограмотиш! ПРиемам забележката ти.

      Прелитат военни самолети на Нато.

      Така добре ли е, или можеш да допълниш какви са самолетите? Щом си грамотен и не си цървул - давай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KMETA

        В кариерата ти на трол ще ги отнасяш еи такива:https://www.youtube.com/watch?v=OgRiJ3yc4ew

        Ади лека нощ :https://www.youtube.com/watch?v=0Cj8jDjpkzY

        Моето мнение /на НЕтрол/ е това, че казах нещо достоверно, което е по темата.

        Приемам специалните поздрави като потвърждение на интереса към постовете ми на НЕтрол.

        Приятни сънища.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

          Фантоми а ? На музеините експонати отдавна трянва да им се забрани експлоатацията...

          Скритото ми питане беше следното: ние от години сме член на военния блок. Предполагам - редовно си плащаме вноските /за да ни пазят/. Аз например - един Фантом /нека е дори музеен експонат!/ - не съм видял да прелита отгоре. Не говоря за един на ден, а изобщо. Е, вървят ли едни милиони в една посока? Има повод някой цепелин да разцепи въздуха.


          Оставам с впечатлението, че при нас въздушното пространство е повече от обезопасено... Нека си летят над потенциално опасните територии... Военните очевидно имат тактични съображения...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            За босия, като за маккеината - нищо,нищо........

            Син на АБПФК доносничел за щяло и нещяло! Галеник на съдбата,което е достатъчно основание след време да се пише русофоб ...Бездарник и некадърник който в ерата на интернета се писа блогър с надеждата да се определи като писател! Подобно на Ивчо Инджев вечно разобличава некви конспирации съществуващи само в малкия му мозък....

            Един от малкото добри ходове на сдс е,че нарита изначално и не го допусна до себе си!
            Какво е сдс?
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Интересно! Тая година ми направи впечатление следният факт: над въздушното пространство на Белгия - на около всеки два-три чАса - прелитаха по един или два Фантома. Ниско летящи, порят яко въздуха... Посоката беше една: изток-запад. Отделно - прелитат военни вертолети.

              Кога и откъде се "връщаха" - така и не /ми/ стана ясно /дали през Италия и Франция?/. Направлението винаги беше от Белгия към Германия.

              Здраво охраняват въздуха /не по-лошо от нас/...
              Фантоми а ? На музеините експонати отдавна трянва да им се забрани експлоатацията...
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • За босия, като за маккеината - нищо,нищо........

                Син на АБПФК доносничел за щяло и нещяло! Галеник на съдбата,което е достатъчно основание след време да се пише русофоб ...Бездарник и некадърник който в ерата на интернета се писа блогър с надеждата да се определи като писател! Подобно на Ивчо Инджев вечно разобличава некви конспирации съществуващи само в малкия му мозък....

                Един от малкото добри ходове на сдс е,че нарита изначално и не го допусна до себе си!
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  .............

                  Тоя май е забравил какво значи канцлеракт и колко американски бази има в Германия

                  Интересно! Тая година ми направи впечатление следният факт: над въздушното пространство на Белгия - на около всеки два-три чАса - прелитаха по един или два Фантома. Ниско летящи, порят яко въздуха... Посоката беше една: изток-запад. Отделно - прелитат военни вертолети.

                  Кога и откъде се "връщаха" - така и не /ми/ стана ясно /дали през Италия и Франция?/. Направлението винаги беше от Белгия към Германия.

                  Здраво охраняват въздуха /не по-лошо от нас/...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata

                    Модераторите обикновено имат нещо против ...
                    Последен по- здрав и да пребъде трилогия :https://www.youtube.com/watch?v=LhbFznGM8Yo
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • https://www.youtube.com/watch?v=dNhrA080pNw
                      Някой нещо против ?
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=Eh98bJldcj0 Это наше ПОСЛЕДНЕЕ СРАЖЕНИЕ!! Жириновский рассказал о ЖЕСТКИХ сценариях США против России

                        Коментар


                        • http://epicenter.bg/article/Germaniy...Sht/162220/7/0
                          Германия с нова "трезва и критична" външна политика спрямо САЩ

                          Германският външен министър Хайко Маас заяви, че Берлин трябва да предефинира външната си политика спрямо САЩ, чиито нови насоки ще бъдат представени през следващата седмица, съобщават германските медии.
                          "Крайно време е да преразгледаме трансатлантическото партньорство по трезв, критичен и дори самокритичен начин", подчерта министърът.

                          Той добави, че за да има силен Европейски съюз, неговите страни членки, и особено Германия, трябва да използват подхода на "противотежест" към Вашингтон, за да имат балансирани отношения.

                          "Основната цел на нашата външна политика е следователно изграждането на суверенна, силна Европа. Ето защо е абсолютно належащо да укрепим самостоятелността на Европа чрез създаване на платежни канали, които са независими от САЩ, Европейски валутен фонд, а също така независима система SWIFT", добави той.

                          Тоя май е забравил какво значи канцлеракт и колко американски бази има в Германия

                          Коментар


                          • Днес, 18:17
                            Този коментар от barbaron е изтрит от barbaron
                            Причина: Що ли си губя времето с ИДИОТИТЕ РУБЛОФИЛИ тук ?

                            X_Y айде да почистиш и тия миризливи следи от протежето си .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron


                              Ако разбираше френски, нямаше да повтаряш като папагал глупавите опорни точки, спуснати ви от Кремъл
                              За разлика от тебе , аз нямам нужда от опорки . Колкото до казуса с Босия , имах предвид тебе и работодателя ти .

                              Коментар


                              • Oooo, vate,
                                Mnogo ценна информация.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X