IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	67247802_156446605475801_4992150980469456896_n.jpg
Views:	2
Size:	97.6 КБ
ID:	3597427



    Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Ще хванеш ли пушката и да ходиш да ги трепеш- има и друг вариант- като дойдат на морето да цунеш каквото ти подадат


    Води ме, Партийо, води ме,
    под свойте бойки знамена!
    Свети с червеното си име
    чрез хилядите имена!

    Във своята сурова строгост
    ти нежна като майка си.
    Аз всичко бих ти дал да мога
    да бъда твой достоен син.

    Мен хулите не ме смущават,
    врагът с които те покри —
    аз знам, аз вярвам, че си права,
    когато съгрешиш дори!
    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Това дали е народа- https://www.facebook.com/10923279407...0Mzg2NDY5MzUw/

      За идеологиите....

      Първите обикновено са предпоставените възникнали в група или прослойка,такива са комунизмът/нацизмът при практическото им приложение съчетано с диктатура не издържаха и столетие поне!

      Другите идеологии са проверени ,минали са столетия и са се утвърдили и днес са еталон за развитие на цивилизоваността! Такива са древна Гърция-властта на демоса/,Християнството-любов към ближния/,Реформацията през средновековието на Запад/Протестанството/ довело до прогрес в бита и манталитета- разликата я вижда всеки бил на Запад!

      WASP цивилзацията например е противник на тираниите и това е заложено в идеологията и! Има една геополитическа теория на Макиндер и се спазва неотклонно!

      пример...

      В Хелзинки Тръмп заяви че вярва на путин повече отколкото на американските спецслужби. След което двете американски партии, единодушно, му спретнаха такъв закон, че сега Ел Президенте е длъжен периодично да увеличава санкциите срещу Русия, като докладва за своите действия пред Конгреса.
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Народът го е казал по добре.Да бе мирно седяло не бе чудо видяло...Е видяха го начесаха им задниците.И гледам че още ги сърбят
          Не бе, ама би. И видя. Както, някои Мними, затуй ги и морят. На печелившите - „Честито!”

          Коментар


          • Френски реалности...

            https://www.gatestoneinstitute.org/1...go-zones-riots

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

              Пък почваш да обясняваш Русия какво правила,въпросът ми е към българите

              Айде ръблофилчета още ви няма отговора на въпроса за третокласници:
              Който ти е обявил война враг ли ти е? 1:Да 2:Не
              Народът го е казал по добре.Да бе мирно седяло не бе чудо видяло...Е видяха го начесаха им задниците.И гледам че още ги сърбят

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                  Че волен е на хранилка на москва. Партията ръководена от госпожа Лъжа съвсем наскоро се обяви против декларацията на външно в полза на москва.
                  Народа не си ти и няколкото изпаднали от влака неудачника. Дори и да прибавиш три-четири руски трола към групата ви, това пак не е народа.
                  Дори и Измамника да прибавиш, пак не сте народа.
                  Наскоро имаше някакви избори, какви бяха резултатите? Май не събрахте много гласове.
                  Та това ли е "народа"?
                  Това дали е народа- https://www.facebook.com/10923279407...0Mzg2NDY5MzUw/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    А ти къде видя в отговора ми че съм посочил руски бомбардировачи?????????? Дал съм някакъв пример- украински автомобилостроител писател
                    Пък почваш да обясняваш Русия какво правила,въпросът ми е към българите

                    Айде ръблофилчета още ви няма отговора на въпроса за третокласници:
                    Който ти е обявил война враг ли ти е? 1:Да 2:Не

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                      Ми след окупацията на 8.9.1944 диваците са вилняли из България и много жени са разплакали.
                      Това е и наследството. Като сифилис са. Трудно се лекува, и начина е само един.
                      Диваците и сега вилнеят- разходи се из ново село или из сливен- само циганките са доволни че заработват по някой долар, добре че бяха полицаите че говедарите да отидат на дискотека в сливен, без полиция доскоро танм не ходеха че яко лобут

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Ама не забеляза ли, че държавност не съм посочил на бомбардировачите. ХаХаХа.
                        Откъде знаеш, че за руски те питам. Ще те глобяват - не стараеш!
                        А ти къде видя в отговора ми че съм посочил руски бомбардировачи?????????? Дал съм някакъв пример- украински автомобилостроител писател

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          Обаче започва да си проличава кой е българин.
                          Обявяват ни война и то няколко пъти, ноооо била приятел на България
                          Амиии те и говедарите и наглосаксите избиха мисля около 60000 човека и разрушиха половин софия, но сега са ни приятели и всички се кълнат в капитан грант- така като гледам и вашата групичка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Запази си знанията за себе си или ги преподавай на тебеподобните в кръжока на капитан грант. По същият начин и аз мога да попитам защо натовски самолети мисля че бяха 16 едновременно бяха на границата на русия, че се и хвалеха на всичкото отгоре. Това си бях военни самолети с изключени опознавателни знаци. Руснаците и те вдигаха самолети и какво от това- за това са тези самолети, за това са тези пилоти
                            Ама не забеляза ли, че държавност не съм посочил на бомбардировачите. ХаХаХа.
                            Откъде знаеш, че за руски те питам. Ще те глобяват - не стараеш!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                              Ако народът мислеше че русия е приятел, на изборите щеше да избере я госпожа Лъжа, я волен, я някоя друга подобна отрепка.

                              Очевидно е че това не се случва, а и очевидно няма да се случи.
                              русия е наш враг. И всички които се прекланят пред нашия враг, са предатели.
                              И мястото им е на въжето.
                              Ще хванеш ли пушката и да ходиш да ги трепеш- има и друг вариант- като дойдат на морето да цунеш каквото ти подадат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Всеки самолет включително военните, когато лети в цивилни условия трябва да е с включен транспондер
                                Запази си знанията за себе си или ги преподавай на тебеподобните в кръжока на капитан грант. По същият начин и аз мога да попитам защо натовски самолети мисля че бяха 16 едновременно бяха на границата на русия, че се и хвалеха на всичкото отгоре. Това си бях военни самолети с изключени опознавателни знаци. Руснаците и те вдигаха самолети и какво от това- за това са тези самолети, за това са тези пилоти

                                Коментар

                                Working...
                                X