IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Докато не се появят почтени млади хора добре образовани знаещи и можещи постигнали успех в живота си няма да гласувам.Имал си кайш финансови проблеми и кат си избягал си ги разрешил ми съмнявам се.А това дето като не гласувам нямал съм право да се обаждам е партийна помия обслужваща пряко интереса на мръсниците.Нека целият народ не гласува,Ебал съм им майката да пукнат дреме ми за тая измет аз без депутати министри и президент си мога а без полиция прокуратура и съд най добре...
    Цитирам те отново и знам, че вече реагирах на този постинг, но през цялото време ми се струваше, че има още нещо важно по темата, което изпускам.

    Та, преди малко с е сетих, какво ме човъркаше. Имаше едно видео на Вацев, което е на около една седмица - тоест и старо и ново.
    Мислех да не го предлагам на вниманието на публиката, но сега се присетих, че към края той имаше ценни разсъждения за българските елити и перспективите и възможностите за тяхната подмяна.
    ГЕОПОЛИТИКА СРЕЩУ КАЛНИ БОРБИ

    конкретно по въпроса за елита, след 25 мин.

    Иначе в материала става въпрос за геополитика. Ние там сме слабички, евентуално само Ванката е на по-високо ниво.

    Коментар


    • [QUOTE=nachev;n3618444]
      Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Винаги
      Ей на това му викам аз политика!

      Click image for larger version

Name:	1-en-834614299862b9f0c25b4acb43a04fff.jpg
Views:	1
Size:	30.4 КБ
ID:	3618456

      Last edited by vanevski; 24.06.2020, 21:24.
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • [QUOTE=v_tin;n3618419]
        Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Ако си сложил барби в игнора няма да виждаш неговите оригинални постове...
        Винаги е бил там, не съм правил никакви промени от дълго време, но винаги съм го виждал в оригинална прелест.
        Буквално през последните дни нещо се промени и няма да се изненадам, ако някому от домакините е светнало, че определени двойки форумци трябва принудително да бъдат разделяни. В интерес на социума.


        Има, обаче, също и една друга линия на повествование. Сблъсъците са традиционно ярки, жарки, привличащи обществено внимание, дразнещи фините нервните окончания и твърде атрактивни, доколкото обичайно съдържат жълтевини. Е, кажи ми, как една медия да с е лиши от това "благо", което генерира напоително трафик и кликове.
        Битката е точно обратната - да е жълто, грозно и атрактивно и да върви могъщ алъш-вериш. Ако не се върти колелото, няма реклама, ... и по веригата.

        Тук (в инвестора) дори нещата в известен смисъл балансирани. Виж какво става в другите сайтове от семейството - например, аутомедия. Там за да прочетеш една статия, понякога се налага да кликнеш 20 пъти, при което ти отпускат малка порция текст и някаква снимка. Отпускат ти 500 знака на постинг, което не стига дори за една цветиста
        Ей на това му викам аз политика!

        Коментар


        • [QUOTE=nachev;n3618399]
          Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Вальо, при мен такъв постинг няма???
          Нямам никакви претенции към никого.
          И при мен имаше някакви проблеми, но за момента всичко е наред. Ако си сложил барби в игнора няма да виждаш неговите оригинални постове, но ще ти излизат в отговорите. Но ето го поста

          arbaron
          Junior Member Днес, 12:18

          https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

          "формално погледнато, президентът Радев е прав с ветото си за създаване на поредното НСО.
          Фактически обаче той се оказва първи радетел за запазване на сегашната трагична ситуация с
          НСО-то и функцията му на основен иконом на властниците и основна агентура на кого ли не.
          .
          Заради
          многобройните гафове на тази служба за охрана, във всяка държава, която не е само територия, тя незабавно щеше да бъде разпусната.
          Но не и в
          България. "

          Не знам защо не ми излиза в цвят

          Коментар


          • [QUOTE=v_tin;n3618325]
            Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Постът на барби е от днес 12,18- поста е с някакъв герб- щит и отдолу пише нещо си КПСС или нещо такова, няколко поста по надолу
            Вальо, при мен такъв постинг няма???

            Всъщност, вместо въпросителни трябваше да напиша удивителни. Ако нещо се е променило във функционалностите на сайта и са отървали окончателно барбата от мен през игнора(е, и мен също от него), голяма веселба ще вдигна и много хубави питиета ще с е леят.

            През последната седмица наблюдавах някои странности в сайта. Когато съм в някоя конкретна тема и просто я рефрешна, виждам някакво множество постинги = Х.
            Веднага след това заредя от главното меню (списъка с темите) същата тема в отделен таб, виждам някакво множество постинги = У.
            Сравнявам и странното е, че Х не е равно на У и не става дума за появил се в последния миг постинг/и най-отгоре. Става дума за разлики, които са по-стари.
            Отдавна вече съм свикнал с мисълта, че не ми е дадено да знам и разбера всичко тук, нито съм скачал, нито съм питал. Някак тематично дойде да споделя туй странно наблюдение.
            Нямам никакви претенции към никого.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Ами то си е за страх,руснаците и техните съюзници показват нагледно своята готовност и решимост за бъдеща война.

              Aми то руският фюрер отдавна е запазил място за подведомствените си в рая!!!





              Колко може да му се вярва???


              Трудния път към световно господство!!! 1.56 м

              Диктаторът-в 2 части

              https://www.youtube.com/watch?v=haH67bR1dsU
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Посланието на този парад е ,че джендъровото НАТО може да бъде навряно в кучи гъз ако продължи да се ибава по границите им.
                https://leakreality.com/video/3253/r...orks-in-russia
                Russian Cop explains a weird transgender guy how things works in Russia

                Play
                Mute
                Loaded: 0%
                Progress: 0%

                Remaining Time-0:00
                Quality
                Fullscreen

                Коментар


                • Посланието на този парад е ,че джендъровото НАТО може да бъде навряно в кучи гъз ако продължи да се ибава по границите им.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ох, чак мен ме полазиха тръпки,

                    Ами то си е за страх,руснаците и техните съюзници показват нагледно своята готовност и решимост за бъдеща война.

                    Коментар


                    • А бе чета във факти.бг че фотографа на БХ получил 1 милион. Дотук градски легенди. Но имаше един коментар който казваше че откакто излязоха снимките спря да се говори за нефтохим. Някой забелязал ли е такова нещо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        начев, гледа ли Парада,

                        https://www.facebook.com/lifenews.ru...2Mjc3NjQ3NzM1/ москва

                        https://www.facebook.com/russiatv/vi...yODYzNTM5NzI2/ питер
                        Last edited by v_tin; 24.06.2020, 18:30.

                        Коментар


                        • [QUOTE=nachev;n3618264]
                          Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Май имаше някаква особеност, че заради политически съображения и игри в Обществото на народите, републиките са се водили като отделни правни субекти. Забравил съм подробностите. Трябва да проверим и в ООН.

                          А този цитат на барбов от къде го взе. 3-4 страници назад не откривам!?
                          Вярно, че постоянно трие и преправя!
                          Наистина ли е написал България с малки и червени букви?
                          Ще ме хване някой път на настроение и адът ще се излее.
                          Постът на барби е от днес 12,18- поста е с някакъв герб- щит и отдолу пише нещо си КПСС или нещо такова, няколко поста по надолу

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                            Пенсионният фонд на Русия принуждава ветераните на Амур да върнат преведените към тях плащания като материална подкрепа до 9 май. „Това, разбира се, е много смешно, горчиво и обидно“, заяви ветеранът Павел Косицин, който се озова в спорна ситуация.

                            В района на Амур пенсионният фонд изисква ветерани от сраженията на остров Дамански, приравнени към участници във Великата Отечествена война, да върнат получените плащания по случай 75-годишнината от Победата.

                            През април 50 участници в граничния конфликт на остров Дамански, заедно с ветерани от Великата Отечествена война, получиха еднократни плащания от 50 000 до 75 000 рубли като материална подкрепа за значима дата съгласно закона "За ветераните", приравнен на ветераните от войната от 40-те години. Обаче по-късно във FIU съобщиха за грешка - Владимир Путин говори изключително за участниците в събитията от Великата отечествена война.


                            Ветеран с медали рови в кошчета във Воронеж

                            Много съдържателно, мащабът е направо от световна величина! Ветеран ще връща бонуси! На онези лепящите листчета, всеки да си го сложи в спалнята над леглото!
                            Браво, Ване!

                            Очевидно не искаш да приемеш предложението ми, та ще те отменя във важната и техническа работа, а експертизата ще оставя на теб. Ти си по големите неща, нали?!

                            07.12.41 - Пърл Харбър. Япония напада САЩ. Не е обявила война, губи ми се кога официално обявава.
                            08.12 - САЩ обявяват война Япония,
                            08.12 - ГБ обявяват война Япония,
                            08.12 - Канада обявява война Япония,
                            08.12 - Китай обявява война Япония,
                            08.12 - Австралия обявява война Япония,
                            11.12. - Германия обявява война САЩ,
                            12.12. Италия обявява война САЩ,
                            13.12. България обявява война на САЩ,
                            13.12. България обявява война на ГБ,
                            13.12. Румъния обявява война на САЩ,
                            13.12. Унгария обявява война на САЩ,

                            и т.н.

                            Страшно е било!
                            Германците са в предградията на Москва. Това е истината.

                            Какво се разбира от твоя материал? Руснаците са напълнили гащите, ама искат преговори с Идън, включително за устройство на следвоенния свят ??? и цялата им мисъл и страст е заета с това, как да накажат злодея България и да дадат Бургаско на Турция???

                            Давай, Ване, впрягай и Павлов да направите стратегически и дълбочинен анализ на международната обстановка в първата половина на декември 1941 г., пък да видим - кой кум, кой сват!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              начев, гледа ли Парада,

                              Ванката беше обещал да намери места, ама подло се изхлузи
                              В последния момент увиснах и не успях да организирам никакъв резервен вариант.
                              Пък и при това, искам да ти кажа нещо човешки и под секрет! Нали знаеш руската техника, вяра не може да се има. Миналия път някаква Армата се беше повредила - две години квичахте и подскачахте от радост. Та си рекох, ами този път ако пак вземе да се повреди нещо, пък аз тържествено обявя, че ще присъствам?!
                              После поне две години няма да има ни мира, ни прошка!
                              Та, пропуснах.

                              Кво стана, някоя Армата даде ли фира?

                              Коментар


                              • Пенсионният фонд на Русия принуждава ветераните на Амур да върнат преведените към тях плащания като материална подкрепа до 9 май. „Това, разбира се, е много смешно, горчиво и обидно“, заяви ветеранът Павел Косицин, който се озова в спорна ситуация.

                                В района на Амур пенсионният фонд изисква ветерани от сраженията на остров Дамански, приравнени към участници във Великата Отечествена война, да върнат получените плащания по случай 75-годишнината от Победата.

                                През април 50 участници в граничния конфликт на остров Дамански, заедно с ветерани от Великата Отечествена война, получиха еднократни плащания от 50 000 до 75 000 рубли като материална подкрепа за значима дата съгласно закона "За ветераните", приравнен на ветераните от войната от 40-те години. Обаче по-късно във FIU съобщиха за грешка - Владимир Путин говори изключително за участниците в събитията от Великата отечествена война.


                                Ветеран с медали рови в кошчета във Воронеж

                                Last edited by vanevski; 24.06.2020, 16:36.
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X