IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение



    И за кой друг световен лидер се готви комсомолката? За братския и, комунистически Китай ли? Или за за фюрерът-

    хуйлото на руският райх?

    Вместо да прави вербални глупости /както за бежанците!/ да си бе изпълнила договора към НАТО?


    Силови структури на 1000 души население


    [ATTACH=CONFIG]temp_14377_1593351288484_87[/ATTACH]
    Тц. Според мен се еманципира

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      А това изказване е историческо. Дивергенцията е налице.

      https://wwrkel-tryabva-da-mislim-za-...ews309140.html


      И за кой друг световен лидер се готви комсомолката? За братския и, комунистически Китай ли? Или за за фюрерът-

      на руският райх?

      Вместо да прави вербални глупости /както за бежанците!/ да си бе изпълнила договора към НАТО?


      Силови структури на 1000 души население


      Last edited by X_Y; 28.06.2020, 18:07.
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • А това изказване е историческо. Дивергенцията е налице.

        https://www.mediapool.bg/merkel-trya...ews309140.html

        Коментар



        • Коментар


          • А сега малко по същество- който има пари ще бъде цар на имотния пазар- тази година доста хотели ще гризнат дървото и не само в бг. Барби най вероятно ще си купи нов апартамент, а факЮ поне хотел

            Коментар



            • Гледайте и се учете как се провеждат избори и референдуми
              Циркът скоро ще гастролира и в българия благодарение на червената сган [/QUOTE]

              Като изключим че са го правили по дворове и градинки, нещо като грешка ще дадеш ли- например както наглосаксите си гласуват на референдума- булята с пачка бюлетини я напъхва в урната- нещо такова има ли

              Коментар


              • ЦИРК 25 июня "Голосование" по поправкам

                Гледайте и се учете как се провеждат избори и референдуми
                Циркът скоро ще гастролира и в българия благодарение на червената сган

                Коментар


                • В Русия тече референдум за оставане на фюрерът на власт до 2036 година-засега,не се знае какво ще пожелае государя после! Интересното е.че въпросните поправки в конституцията им са приети и в двете камари на Думата,подписани от фюрерът и одобрени от Конституционния съд!

                  През януари тази година Путин излезе с предложения за реформиране на конституцията от 1993 г. и те набързо бяха одобрени от двете камари на парламента и регионалните депутати.

                  Законопроектът беше приет с 383 гласа, нито един против и 43 въздържал се....


                  Конституционният съд на Русия одобри поправките, оставящи Путин на власт до 2036-а




                  Ein Volk, ein Reich, ein Führe

                  Един Народ, Един Райх, Един Фюрер


                  "Ние трябва да завладеем Европа, за да я завоюваме и да я присъединим. Ще им кажем: Вие ще получите защита като наш протекторат. Виждате ли как "Пуси райът" си седят в затвора у нас? И вашите ще ги затворим! При вас "Фемен" безчинстват, у нас получават тоягите и заминават с камиона на боклука или на "историческата си родина". Ние ще завладеем Европа и всички високи технологии ще бъдат у нас. Това е то развитие, това е то модернизация. Руснаците се мобилизират за велика идея. Присъединяването на Европа е нашата велика идея"





                  ЦИРК ПРИЕХАЛ



                  Last edited by vanevski; 27.06.2020, 18:37.
                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Логореята не помага, начев.

                    Ама кАпейките дрънкат в моята касичка

                    А ти стоиш там нервен върху закопчаните куфари и се оглеждаш уплашено. Мислиш, кой пръв сега ще ме подпука - онези от Сиатълската Социалистическа Република или някой нИгер с кръвясъл поглед ще влезе у вас ще попита: Къде ти е плаката - Блек лайфс маттър! Ъ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Нищо не ти се разбира.
                      Поне бройка правиш де,

                      Понеже засягаш темата с бройките и плащанията, отговорих ти в отделен постинг по този въпрос.
                      Дори като приложение постнах превод на песента на Рамщайн - Америка - това е лично за теб и като признание и преклонение пред ролята, която играе в съвремнния свят твоята нова Родина.


                      Пиша основно по друг въпрос.
                      Споделяш, че не си разбрал написаното от мен. Доколкото аз нямам никакви съмнения в твоето перфектно владеене на английски език, заподзрени са няколкото пестеливи думички, които съм написал в лично качество.

                      Мр. Байдън е употребил в посланието си думата "force". Това значи принуждавам, карам някого да направи нещо силом.
                      Контекстът е принуда за носенето на маски. Буквално обяснява, че това трябва да се случва out in public, което значи че вие американците под неговото хипотетично ръководство ще бъдете принудени да носите маски НАВСЯКЪДЕ на места, които са различни от дома ви. Дори не е употребил думата "подходящи" за маските. Тезата му е: Няма "не искам", ще носиш маска.


                      Отварям скоба: преди време преживях много силна емоционална възбуда, вълнувах се трескаво, доколкото ти сподели припряно, че си притеснен и се готвиш задълбочено (цяла книжка е трябвало да прочетеш) за някакво препитване, което предхожда даване на американски паспорт. Хайде, похвали се, де! Аз многоклатно съм отсъствал и така и не разбрах?? Стана ли вече американец?

                      Аз нямам нищо против носене на маски на закрити обществени места и повсеместно дистанцирано и предвидливо социално поведение на индивидите, но казаното от Байдън не ми харесва и нещо ми подсказва, че този човек няма абсолютно никаква представа от природата на вируса и социалните и медицинските мерки за профилактиране, а всичко опира до търсене на слаби места за удар по политическия противник.

                      Като оставим настрана обстоятелството, че този човек не е в състояние да изрече гладко едно изречение и на третата дума вече е забравил, за какво точно е подхванал приказка, подобни тези като горната за маските, карат ли те да се чувстваш вдъхновен, че той се кани да ръководи Америка за 4, а защо не и за 8 години. По правило президентите там н е влизат в Белия дом с мисълта да го напуснат след 4 години. Когато говоря за разделителни линии, опитваш ли се да разсъждаваш по темата: Кой в действителност ще ръководи Америка в хипотезата на президенстване на Байдън?! На него вероятно ще му разрешават понякога да прочете по една късичка реч, като публиката ще клати глави съчувствено и разбиращо, а после ще си го прибират.
                      Last edited by nachev; 27.06.2020, 15:34.

                      Коментар


                      • Логореята не помага, начев.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Отделни мои силни прояви доведоха до положение, че сметката ми н а Козяк взе да се пука по шевовете. Амо новото ръководство (Херо и кака Ким), са се стиснали като не знам си кво, айде да не казвам. Бавят ми плащанията, а пък тук ме мразят. Де е Киро на кирия?! Ето-на, регистрирани са моите прояви, дори и Гигов си измисли някакъв ужкимски повод да ме захапе, макар че до този момент никога не го беше правил.

                          Факи и той се загрижил, защото плащанията през Драган Цанков трудно стават напоследък. Откакто петролът закъса, тегаво стана.
                          Факи допуска, обаче, една много съществена грешка. Той си мисли, че от Драган Цанков ми плащат на изпратен постинг.
                          Не, бе Факи, пак нещо не си разбрал! Душо моя, щях ли аз да пиша такива чаршафи, ако ми плащаха на постинг. Не, душко, там тарифата е на знак, а аз съм издействал да ми се плащат и интервалите. По тази причина пиша чаршафи, гарнирани с префърцунени и изкелефещени, многобуквени думички. Хич не ми пука, че половината остават неразбрани, важното е парата да тече. Чуваш ли Факи, как звънкат кАпейките.
                          Капейка по капейка, ей-ти червонец!

                          Днес, ще ти открехна още една особеност. Ако пусна постинг в мерена реч, тарифата скача петорно.
                          Мен в поетичното словоплетство не ме бива много, но песента на Рамщайн ми даде много добър повод да заработя. Само хич не ми се нрави, че е редно все пак да дам комисиона на Марков, а как не ми се иска

                          „Amerika“

                          Ние всички живеем в Америка
                          Америка е чудесна
                          Ние всички живеем в Америка
                          Америка, Америка
                          Ние всички живеем в Америка
                          Америка е чудесна
                          Ние всички живеем в Америка
                          Америка, Америка

                          Когато се танцува, аз искам да водя
                          Също и когато искате да играете вашата игра
                          Оставете се поне малко да ви контролирам
                          Аз ще ви покажа, как правилно да се вършат нещата
                          Ние ще формираме заедно едно танцово кръгче
                          А свободата ще звучи на всички цигулки
                          Тонът на музиката се задава от Белия дом
                          И преди Париж е домът на Мики Маус

                          Познавам танцови стъпки, които са много полезни
                          И ще ви предпазвам от стъпване накриво,
                          И ако накрая се окаже, че някой не ще да танцува
                          То той още не е разбрал, че е длъжен да танцува
                          Ние ще формираме заедно едно танцово кръгче
                          А аз ще ви задавам посоката
                          След Африка идва Дядо Коледа
                          И преди Париж е домът на Мики Маус

                          Това не е песен за любо
                          Това не е песен за любов
                          Не свиря с езика на мама
                          Не, това не е песен за любов

                          Ние всички живеем в Америка
                          Америка е чудесна
                          Ние всички живеем в Америка
                          Америка, Америка
                          Ние всички живеем в Америка
                          Кока-Кола, а понякога война
                          Ние всички живеем в Америка
                          Америка, Америка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                            Чудя се какво ще издрънка сега марков за това [/B]
                            Те хората отдавна са го казали:



                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                              Няма "не искам", няма "недей"!
                              Joe Biden: I Will Force Americans to Wear Masks in Public

                              Разделителните линии стават по-ясни и това е добре, доколкото ориентира в избора.
                              Нищо не ти се разбира.
                              Поне бройка правиш де,

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Няма "не искам", няма "недей"!
                                Joe Biden: I Will Force Americans to Wear Masks in Public

                                Разделителните линии стават по-ясни и това е добре, доколкото ориентира в избора.

                                Коментар

                                Working...
                                X