IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • спирам, няма смисъл, само празни приказки, не приемате очевадните истини
    Ама вчера нямаше свестни Софийски съдии, бизнесмени, лекари, инженери да ви поддържат, та докарахте от Бургас ???
    Last edited by benassi; 11.07.2020, 23:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение

      Най-после !
      Как да докажеш нещо, като съдебната система у БГ чака заръки от Пеевски, Каскета и БХ ??????
      Мисия невъзможна.
      Ето поредната измислица. Ти какво си мислиш - всички съдии са корумпирани, всички бизнесмени са крадци, всички лекари са некомпетентни, всички инженери са недоучили - само ти ли си единствения умен и честен?

      Недей така - както в управлението, така и в бизнеса и навсякъде другаде има много на брой честни и почтени хора. Да, има и мошеници и бандити, но те са само 2% от нашето общество, така че нямаш правото да обвиняваш всички останали.

      Бандитите са си бандити, и нека с тях да се занимава съдебната система. Всичко останали обаче по презумпция са честни и почтени, и никой няма правото да ги набеждава в неизвършени престъпления, защото самото набеждаване също е престъпление.
      Last edited by Mateev; 11.07.2020, 23:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Аз не мисля така. Който и да беше на власт, щяха да се намерят злобари да го оплюват и да го обвиняват във всички земни грехове. Винаги е било така, затова си мисля, че не са виновни властимащите, а злобарите и простаците. Питай дори и Айнщайн кое е безкрайно на този свят.

        Колкото до сценария със свалянето на правителството точно в този момент от време - това само малоумниците могат да си го помислят. Те дори и не осъзнават какъв автогол ще вкарат на цялото общество. Затова и ги наричам малоумници - защото са точно такива. Мога да ги нарека и блеещо стадо, защото се подчиняват на сценария, разиграван от 100-200 платени провокатора. Наистина малоумници и наистина зомбирано стадо - това са протестиращите в момента.

        Има си един единствен законен начин за сваляне от власт на когото и да било, и това са всенародните избори, а не някакво малоумно стадо от 2-3 хиляди овце.
        Пак старата песен - ВСИЧКИ СА МАЛОУМНИЦИ. Само ти ли си умния, богопомазан ли беше или беше равен с БОГ?
        Какво е свършил ГЕШЕВ - НЯМА НИТО ЕДНО ПОВДИГНАТО ОБВИНЕНИЕ.
        Какво работи?
        Протестите са незаконен начин за принуждаване за подаване на оставка?
        Я пак северно кореецо....
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Това е нещо, което аз лично чух от устата не един генерал от Държавна сигурност, от Първо главно управление. Играхме бридж с него и тогава той сподели, че Бойко Борисов е разследван от Чехия и Унгария за трафик на автомобили. Човекът отдавна е пенсионер, ама тогава е имал сведения от първа ръка.
          Само дето давността за такива престъпление е отдавна изтекла.
          Ама Борисов може да бъде съден съвсем спокойно за убийството на оня леко откачен човечец, когото ликвидираха с гранатомет по личното нареждане на Бойко Борисов, тогава главен секретар на МВР.
          А какво ще кажеш за бившите агенти и доносници от Държавна Сигурност, които дълги години бяха във власта на едно или друго правителство. Да ти ги изреждам ли? Някои от тях и до ден днешен са депупати, и решават съдбините на България.

          Не разбра ли, че най-голямата заплаха за България са ЧЕРВЕНИТЕ БОКЛУЦИ, от които ще продължаваме да страдаме докато не измрат до крак. Те са и основните сценаристи на всичко, което се случва през последните дни. Те ограбиха България и всички Българи, те искат и да продължават да грабят, и затова мразят Борисов и Гечев, защото им стъпиха на врата и им отрязаха достъпа до кокала.
          Last edited by Mateev; 11.07.2020, 22:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            2. Всеки си носи отговорноста, ако се докаже някое закононарушение
            Това е положението, всичко друго са голи и недоказани измислици.
            Най-после !
            Как да докажеш нещо, като съдебната система, ДАНС, МВР, ГДСБОП, НСО, НАП у БГ чакат заръки от Пеевски, Каскета, БХ и Доган ??????
            Мисия невъзможна.
            Last edited by benassi; 11.07.2020, 23:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
              Защо Каскета лови само спонсори на БСП ?
              Проверка и обеснение за имуществата на семействата на сините депутати, 5 години назад.
              Къщата в Барселона.
              Каскета го избраха, и при единствен кандидат ...
              Къщите за гости
              Апартаментите Гейт

              Ако Тръмп спечели, БХ е пътник през Март, гаранция, няма какво да го мисля.
              Лошото е , че Байдън има високи шансове.
              Че то има ли други олигарси освен червени?
              Онази приватизация Костов я завърши, но закона го писа бсп (к) по времето на Виденов?
              Не са ли ти казвали? По онова време сегашната ви шефка - видна седесарка стана милионерка? И това ли не са ти казвали?

              А и какво общо има Тръмп с пътуването на БХ. Когнитивни дисонанси долавям.
              Но не се притеснявай, при всички червени и руски агенти и тролове е така.


              ПП
              Бий Каскет! Колкото по-здраво, толкова по-добре!


              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                Извънредно! Отвориха архива на затвор в Чехия. Борисов е лежал там 8 месеца през 1990 г.

                Премиерът на България, Г-н Бойко Борисов е лежал в затвора Панкрац в Чешката република през 1990 г.

                Прекарал е в този пандиз 8 месеца по обвинение, че е участвал в организирана престъпна група за кражби на автомобили!




                Борисов е бил съпроцесник с Иво Карамански и още 6 лица от шайката му автоджамбази. След като търкал 8 месеца наровете в затвора в Панкрац, Борисов с цялата банда е екстрадиран със самолет в България, за да бъде съден у нас.

                В България случаят е покрит по заповед на генерал Гоцев от Държавна сигурност, който изпълнява заръката на Луканов. Но процес срещу Борисов и останалите автоджамбази няма. На никой от тях не е образувано съдебно дело.







                Миналата седмица архивът на втория най-голям пандиз в Чехия беше разсекретен и информацията за хиляди източноевропейски бандити, сред които и любимият на мнозина българи банкянски премиер, изтече като поток....
                Това е нещо, което аз лично чух от устата не един генерал от Държавна сигурност, от Първо главно управление. Играхме бридж с него и тогава той сподели, че Бойко Борисов е разследван от Чехия и Унгария за трафик на автомобили. Човекът отдавна е пенсионер, ама тогава е имал сведения от първа ръка.
                Само дето давността за такива престъпление е отдавна изтекла.
                Ама Борисов може да бъде съден съвсем спокойно за убийството на оня леко откачен човечец, когото ликвидираха с гранатомет по личното нареждане на Бойко Борисов, тогава главен секретар на МВР.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Е по-назад има пост.
                  Например за какво точно каскета да си ходи?
                  Предполагам че имаш аргументи.

                  Но най-вероятно нямаш.
                  Чети декларацията на пловдивско-старазагорските адвокати, защо.
                  Ако питам Лозан Панов, ще ми каже доста неща, защо.
                  Защото действа избирателно, бавно или не действа.
                  Петьо Еврото що не е арестуван, ами ходи да арестува съветника на Радев ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
                    Защо Каскета лови само спонсори на БСП ?
                    Проверка и обеснение за имуществата на семействата на сините депутати, 5 години назад.
                    Къшата в Барселона.
                    Каскета го избраха, и при единствен кандидат ...
                    Къщите за гости
                    Апартаментите Гейт
                    Това са си стандартни политически гафове, които се случват на всяко едно управление по целия свят. Не гледаш ли телевизия и международни новини?

                    Провокациите, измислиците, и набеждаванията винаги витаят около всяко едно правителство. Какво си мислиш - че няма да ги има и около новите властимащи, което народа ще избере? Колкото до корупцията или неспазването на законите - ами мога да кажа следното:
                    1. Всеки е невинен до доказване на противното
                    2. Всеки си носи отговорноста, ако се докаже някое закононарушение

                    Това е положението, всичко друго са голи и недоказани измислици.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение

                      Кое не разбра, Първо изритване на Иван Каскета навън и после всеки заслужил със разследване и съд.
                      Служебно до Март.
                      Избори в БСП, гергов и станишев - аут.
                      Март избори - БСП
                      Не искам да виждам Гербавите калинкови муцини НИТО като опозиция след Март.

                      Ако зависи от мене, БСП трябва да се разформира, една трета не става за нищо.
                      Или нова партия да спечели.
                      Е по-назад има пост.
                      Например за какво точно каскета да си ходи?
                      Предполагам че имаш аргументи.

                      Но най-вероятно нямаш.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Гладния ни няма нито едно обвинение влязло в съда. Той какво е работил за да стане шеф на обвинителите?
                        Сега го видяхме какво работи. Още като го избираха говореше че не зачита разделението на властите. И сега не зачита никоя институция. В момента се е заел да плюе по президентството.
                        Тиквата е за доживотен още с мишо бирата, чакъра преди това. Даже и не се крие - АЗ ви еба, АЗ ви строя, АЗ давам пенсии. АЗ давам заплати, АЗ ви санирам. АЗ ви спасявам от короната. това ако не е самовлюбен нарцис (ти даже си по зле - ще постигаш безсмъртие). Даже тиквата не се мисли за толкова велик, той поне си знае че оня там горе е шефа..
                        Аз не мисля така. Който и да беше на власт, щяха да се намерят злобари да го оплюват и да го обвиняват във всички земни грехове. Винаги е било така, затова си мисля, че не са виновни властимащите, а злобарите и простаците. Питай дори и Айнщайн кое е безкрайно на този свят.

                        Колкото до сценария със свалянето на правителството точно в този момент от време - това само малоумниците могат да си го помислят. Те дори и не осъзнават какъв автогол ще вкарат на цялото общество. Затова и ги наричам малоумници - защото са точно такива. Мога да ги нарека и блеещо стадо, защото се подчиняват на сценария, разиграван от 100-200 платени провокатора. Наистина малоумници и наистина зомбирано стадо - това са протестиращите в момента.

                        Има си един единствен законен начин за сваляне от власт на когото и да било, и това са всенародните избори, а не някакво малоумно стадо от 2-3 хиляди овце.
                        Last edited by X_Y; 12.07.2020, 10:35.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Аз не разбирам какво толкова са се зомбирали червените боклуци, и защо толкова лаят срещу Борисов и Гечев.
                          Защо Каскета лови само спонсори на БСП ?
                          Проверка и обеснение за имуществата на семействата на сините депутати, 5 години назад.
                          Къщата в Барселона.
                          Каскета го избраха, и при единствен кандидат ...
                          Къщите за гости
                          Апартаментите Гейт

                          Ако Тръмп спечели, БХ е пътник през Март, гаранция, няма какво да го мисля.
                          Лошото е , че Байдън има високи шансове.
                          Last edited by benassi; 11.07.2020, 22:45.

                          Коментар


                          • Много са ми смешни ония герберастки , които защитават с гърдите си Мутрата и Гешев, а едновременно с това се обосновават, че са антикомунисти и са против агентите на Държавна сигурност, които според тях и сега управляват държавата подмолно.

                            Ами че кадрите на Държавна сигурност наистина са на ВЪРХА на държавата. Единият кадър на милиционерското училище в Симеоново е ПРЕМИЕР, а другият кадър на същото училище е ГЛАВЕН ПРОКУРОР.


                            Last edited by X_Y; 12.07.2020, 10:35.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Извънредно! Отвориха архива на затвор в Чехия. Борисов е лежал там 8 месеца през 1990 г.

                              Премиерът на България, Г-н Бойко Борисов е лежал в затвора Панкрац в Чешката република през 1990 г.

                              Прекарал е в този пандиз 8 месеца по обвинение, че е участвал в организирана престъпна група за кражби на автомобили!



                              Борисов е бил съпроцесник с Иво Карамански и още 6 лица от шайката му автоджамбази. След като търкал 8 месеца наровете в затвора в Панкрац, Борисов с цялата банда е екстрадиран със самолет в България, за да бъде съден у нас.

                              В България случаят е покрит по заповед на генерал Гоцев от Държавна сигурност, който изпълнява заръката на Луканов. Но процес срещу Борисов и останалите автоджамбази няма. На никой от тях не е образувано съдебно дело.







                              Миналата седмица архивът на втория най-голям пандиз в Чехия беше разсекретен и информацията за хиляди източноевропейски бандити, сред които и любимият на мнозина българи банкянски премиер, изтече като поток....

                              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Аз не разбирам какво толкова са се зомбирали червените боклуци, и защо толкова лаят срещу Борисов и Гечев.Както единия, така и другия направиха толкова много за страната, колкото не е направило нито едно правителство преди тях. Гечев подпали чергата на толкова много олигарси, че е нормално те в дивата си ярост да си отмъщават. Хайде тях ги разбирам, но кой зомбира останалите, част от които пишат и в нашия форум?

                                Няма абсолютно никакви доказателства за каквото и да било престъпление, и затова понеже не знаят какво да кажат, само повтарят като папагали заучените (подхвърлените) им фрази от типа "мафия", "престъпници" и т.н. Ако обаче ги попиташ за нещо конкретно, и започват да мигат на пуканки. Бас ловя, че нито един от червените зомбита не е наясно за какво точно е излязъл на протест, и защо точно напричва Бпорисов и Гешев мафиоти и престъпници. Ами че това са си най-обикновени валификации, които можеш да ги лепнеш на всеки, без да даваш доказателства.
                                Гладния ни няма нито едно обвинение влязло в съда. Той какво е работил за да стане шеф на обвинителите?
                                Сега го видяхме какво работи. Още като го избираха говореше че не зачита разделението на властите. И сега не зачита никоя институция. В момента се е заел да плюе по президентството.
                                Тиквата е за доживотен още с мишо бирата, чакъра преди това. Даже и не се крие - АЗ ви еба, АЗ ви строя, АЗ давам пенсии. АЗ давам заплати, АЗ ви санирам. АЗ ви спасявам от короната. това ако не е самовлюбен нарцис (ти даже си по зле - ще постигаш безсмъртие). Даже тиквата не се мисли за толкова велик, той поне си знае че оня там горе е шефа..
                                Last edited by X_Y; 12.07.2020, 10:34.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X