IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Ето го отговорния политиквеник на матейко.
    https://fakti.bg/mnenia/491755-boris...ite-slujiteli-
    Раздава пари на администрацията защото не работят
    Публикувано във факти.бг: Потребителят Шилдар Българов, видно реален профил с достоверна информация
    А какво каза една жена по въпроса ? ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Затова ли искате оставката на Борисов и Гешев бе, тролчета

      - Върховната административна прокуратура праща държавата да провери т. нар летен сарай на
      Ахмед Доган.
      "В хода на проверката трябва да се установи дали е допуснато накърняване на правото на изключителна държавна собственост върху морски плаж. Следва да се провери предприети ли са мерки за защитата ѝ при нарушения, ограничен ли е свободният и безплатният достъп до морски плаж, попадат ли съответните имоти в защитени зони по ЗБР, има ли наличие в имотите на пясъчни дюни съгласно ЗУЧК, извършени ли са строежи..."
      - Досега - ползвайки пълномощията си за всякакъв вид надзор по законност, ВАП се зае с "подпорната" стена в Алепу, вилата на Васил Божков "Аглика" на Витоша, други строежи на планината край София и мн. др[B].
      Само някакво си 20 метрово плажче затрупано с камъни ще проверяват?
      Като наблизо е единия от сараите на мафиота Доган?

      Защо не проверяват законноста на сарая и самия мафиот Доган с какви средства го е купил, а и другите му сараи?
      Защо не проверяват мафиотската дейност на Доган, мислите ли, че специалните органи нямат пълна или поне достатъчна информация за нея?

      Коментар



      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Барбароне, знаеш, имам добро мнение за теб, но вземи се запри, а?!?!? Да защитаваш БХ и гешОФ като павлик морозов на амбразурата е всичко, но не и гражданска позиция. Съжалявам, че го казвам, но това е старчески инат, с който искаш да покажеш как си най-велик и умен - за умен си умен, но тпва не значи, че не можеш да правиш грешки. Амразурченето ти точно в този момент е не просто грешка, а потресаваща грешка. Моля, не падай до нивото на форумен трол или зависим от герП габровски бизнесмен, ти поне беше във Франция!
        Грую и други Българи
        И на мен не са ми симпатични мутренските физиономии на много политици.
        И рафинираните негодници не са ми симпатични.
        Но не се иска много акъл, за да се
        • постави на кантара за всяка партия какво е направила за България: отдясно - добро, отляво - вреди
        • както и да се вземат предвид шансовете на предстоящи избори.
        Затова пиша:

        Само с едно не съм съгласен - "Да, България" не трябва да е срещу ГЕРБ.
        Само един е шансът
        българия да се превърне в България : истинските патриоти в ГЕРБ да действат заедно с "Да, България".
        В противен случай
        ГЕРБ пак ще трябва да се опира на патерицата на фалшивите патриоти
        и пак да пишете: "
        МВР не се подчиняваха нито на кмета, нито на премиера"

        Да, България - Христо Иванов в Сутрешния блок на БНТ:
        • Г-н Борисов е изпаднал в много тежка загуба на връзка с реалността. Време му е за почивка.
        • Трябва да има предсрочни избори. Ние сме готови. Гражданите са готови.
        • Това, което се случва, го правят десетки хиляди граждани из цялата страна.
        • Нашата работа като политици е да дадем рецепта за конкретни политики оттук нататък.
        • Това управлениe няма никакъв ресурс да осигури влизане в Еврозоната.
        • Социологията в България е част от пропагандата на правителството, която е обхванала и медиите, включително БНТ. За първи път от години съм при Вас.
        • На улицата излизат хора, които са представители на най-различни бизнеси и търсят отговор как България да се върне на траекторията на растеж и просперитет.
        • България се е превърнала през институциите си в една бухалка.
        • Това, че прокуратурата в момента е част от съдебната власт, е перверзия. Тя трябва да е поставена под отчетност, за да нямаме главен прокурор, който да е бухалка.
        • Има защитени от прокуратурата: Пеевски, Горанов….
        • Искам прокуратура, която прилага закона еднакво за всички, а не избирателно медийно правосъдие.
        • Главният прокурор изгуби правото да бъде на длъжността си, че не си е причинил да чете разговорите на Божков.
        • Кога ще нахлуе във вила "Секвоя", както нахлува в президентството?
        • Кога ще видим разследване на спалнята на премиера от прокуратурата?
        • Трябва да има равен аршин за всички, законен.
        • Гешев трябва да си ходи и прокуратурата да бъде радикално реформирана, за да няма друг Гешев.
        • Отидохме на Росенец, не за да дразним НСО, а като български граждани да покажем, че това е публична собственост, до която всеки трябва да има достъп.
        • Има дългогодишни съмнения, че не се събират всички данъци от Лукойл.
        • Министерство на финансите отказа да ни предостави документацията за Лукойл. Премиерът ми се обади след Росенец и обеща да ги предостави.
        • Свалената охрана на Доган и Пеевски ще бъде факт само заради протестите.
        • МВР не се подчиняваха нито на кмета, нито на премиера. Това министерство директно се управлява от Пеевски. Борисов няма контрол върху него. Затова с Борисов обединение не може да има.
        • Кошлуков трябва да си отиде от БНТ. Оставка!
        • Призовавам всички да се отнасят с уважение към всеки български журналист. Казусът с Росенец нямаше да е възможен без работата на много български журналисти.
        Last edited by barbaron; 13.07.2020, 12:45.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Така е Здравко, но нека оставим Матеев и тези като него да бранят службата си и господарите си..Краят на диктаторите винаги е тъжен и ужасен сочи историята..
          Така е, но нека това да се случи по време на избори, а не посредством държавен преврат, предизвикан от един президент - предател на нацията.
          Last edited by Mateev; 13.07.2020, 12:24.

          Коментар


          • Ето го отговорния политиквеник на матейко.
            https://fakti.bg/mnenia/491755-boris...ite-slujiteli-

            Раздава пари на администрацията защото не работят
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Червеният кораб - майка е във фалит и кутевчетата са се преориентирали към дъщерната "европейска" партия, там са парите
              Last edited by 1984; 13.07.2020, 12:00.

              Коментар


              • Така е Здравко, но нека оставим Матеев и тези като него да бранят службата си и господарите си..Краят на диктаторите винаги е тъжен и ужасен сочи историята..
                Last edited by Kiro; 13.07.2020, 11:47.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Нали ти и ГЕРБ сте народа..И чекмеджето със евро и злато е народа..Язък ти за големите претенции Матеев, олекваш с незащитими тези..Те и младите умни българи , които протестират не са народа нали..

                  Пиши спокойно нещо си превъзбуден..
                  Треперят Кире треперят дребните им душици ! Онзи артист Тиквата ще ми излиза пред иконата да се изповядва пред народа и какво бил направил за него ! Съсипаха цялата държава ! И помен няма от демокрация вече ! По ни отива да сме някоя африканска държава с режим !

                  Коментар


                  • Нали ти и ГЕРБ сте народа..И чекмеджето със евро и злато е народа..Язък ти за големите претенции Матеев, олекваш с незащитими тези..Те и младите умни българи , които протестират не са народа нали..

                    Пиши спокойно нещо си превъзбуден..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Матеев , ти пак ни веселиш и размиваш..
                      Не ме карай да ти напомням, че ТИ НЕ СИ НАРОДА !!!

                      Коментар


                      • Матеев , ти пак ни веселиш и размиваш..

                        Коментар


                        • Започвам да си мисля, че червените боклуци искат гражданска война. Май наистина Гешев трябва да запретне ръкави, и да ги окошари всичките.

                          Иначе да, време е за ново социологическо проучване. Нека всички социологически агенции да направят по едно такова, за да стане ясно какви са настроенията на целия народ, а не само на подивелите лумпени по площадите.
                          Last edited by Mateev; 13.07.2020, 11:12.

                          Коментар




                          • Ах, какъв драматизъм, драги зрители

                            Депутатът от ГЕРБ Георги Марков написа във фейсбук, че ще се опитат да убият Бойко Борисов. Ето и пълният му пост, публикуван преди малко: Приятели, ще се ....

                            ONOVINI.EU
                            Георги Марков: Ще се опитат да убият Борисов. Червеният президент иска комунистическа селяндурска диктатура
                            Депутатът от ГЕРБ Георги Марков написа във фейсбук, че ще се опитат да убият Бойко Борисов. Ето и пълният му пост, публикуван преди малко: Приятели, ще се ....


                            МАТЕЕВ ИДЕТЕ С ТЕЛАТА СИ ДА ПАЗИТЕ ВОЖДА..ТОЙ Е СЪКРОВИЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              И аз си мисля същото за тебе, така че чувствата са ни взаимни.

                              Иначе няма смисъл да се надхващаме. Нито ти, нито аз сме изразители на волята на целия народ. Нека да почакаме до изборите, и тогава ще се разбере кой е бил крив и кой - прав. Засега обаче социологическите проучвания говорят, че аз съм прав, защото моето виждане се припокрива с виждането на народа. Това вече си е статистика, която няма как да бъде оспорена.
                              Ходи си в платената агитка. Там ти е мястото. там ще постигнеш безсмъртие.
                              Социологическите проучвания не са отчели последните събития. Технологичното време е 1 седмица. Ама ти няма как да знаеш.
                              Кво стана ПМО-то ти? Грам не ти работи модела
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Не гледайте какво правят бесните червени отрепки по площадите - гледайте какви са рейтинзите на различните лидери. На всичките те падат стремително надолу, включително и на Слави Трифонов, а на Борисов и Мутафчийски излитат нагоре. Наистина пълна смешка. Иначе следващия президент вече е ясен - Ген. Мутафчийски, който вече е с ранг почти на национален герой. Именно затова са бесни червените боклуци, а най-големият боклук е президента Радев, който е забравил за какво го е избрал народа.
                                Хап-со-лют-но си прав! Матеев съгласен съм с теб за хапсолютно всичко!

                                Радев, пилот-изтребител, завършил офицерското училилише на Авиационния университет на военно-въздушните сили на САЩ - база Максуел е боклук.
                                А Бойко Борисов завършил пожарникарското училище със специалност "пръскане с маркуч" и коалиционните му партньори от ДПС - корпулентния олигарх Делянчо Мамин Пеевски, баш шефът и Хидро-инженер Доган, и марионетката им Каскета Гешев са добрите.

                                https://www.facebook.com/jack.krause...7162170198352/
                                Last edited by Frosty; 13.07.2020, 10:55.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X