IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Всеки, чието мнение се различава от твоето е трол или класов враг? Впрочем, дълго време надценявах интелигентността ти, смятайки че просто се забавляваш, но установих че си вярваш. Което няма да коментирам от професионална гледна точка. А с 4д единственото ни общо е, че не споделяме твоите възгледи, което автоматично е причина да сложиш равенство по между ни. Не съм давал прогноза за софикс-1000. Но и да го бях направил, не бих се срамувал от това. Прогнози са. Понякога се сбъдват, а друг път не. За сметка на това, ти имаш от какво да се срамуваш, след като си си нарегистрирал аварийно толкова никове.


    Какво ви раздават пред президентството, че всичките сте дрогирани?
    Аз съм на 175 км от Президентството...Погледни си първото изречение и се замисли какво ми пишеш.Аз не се срамувам от многото никове и много пъти съм го казвал.Убеди модераторите да ми върнат ника Бате Пешо да няма бан и ще си пиша само с него.Тия които бяхме против властта за разлика от вас герперските калинки получавахме бан завинаги.

    Коментар


    • Разбира се, че е така..Но не опорките на мутрата, че БМБ е човек на САЩ, а да играе с Путин..Нали сме в НАТО И ЕС..Наиграха се мутрите с последните проекти с ПУТИН..А КОРУПЦИЯТА И КРАДЕНЕТО ЩЕ СЕ ВИДЯТ ТЕПЪРВА..
      ЦВЦВ ще разгражда ГЕРБ, както я градеше..Той го каза- БМБ и МИРОСЛАВ са хората на Москва..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        Борисов вече е тотално компрометиран в международен и в местен план. Ако герп спечелят пак, кого ще излъчат за премиер-министър?? Депесарчето Горанов? Томислав Дончев? Дани Кирилов?? Мента? Ангелкова?? Или Простата кърджалийска п?тка?
        Ха-ха-ха-ха...
        Най-вероятно ЦВъ-Цвъ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Момчета, хванати са за топките от янките и постепенно ще разградят мафията им..Разбира се ще има съпротива и нагаждане, а имат и много пари..Само янките имат ресурс да разградят мафиотската им мрежа служеща на Путин..Няма да е лесно , но ще стане.. Много прекалиха..
          А оня примат ГешеФФ е връхтъ.
          Last edited by X_Y; 16.07.2020, 08:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Момчета, хванати са за топките от янките и постепенно ще разградят мафията им..Разбира се ще има съпротива и нагаждане, а имат и много пари..Само янките имат ресурс да разградят мафиотската им мрежа служеща на Путин..Няма да е лесно , но ще стане.. Много прекалиха..
            Дреме им на янките за нашта мафия и нашият народ,за тях е важна битката с руснаците и ние да сме им на първа бойна линия.Колкото им
            дреме за мексиканската мафия или колумбийската толкова им дреме за българската мафия,старото правило на Рим да разделят обществото
            и да го владеят.

            Коментар


            • Момчета, хванати са за топките от янките и постепенно ще разградят мафията им..Разбира се ще има съпротива и нагаждане, а имат и много пари..Само янките имат ресурс да разградят мафиотската им мрежа служеща на Путин..Няма да е лесно , но ще стане.. Много прекалиха..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                Също си мисля, че следващите избори, ако са март или по-рано, герБ ще спечелят най-много гласове. Въпросът е, кого ще одобрят каубоите за премиерче.
                А след почерненото може би следва да се прибави "засега".
                Борисов вече е тотално компрометиран в международен и в местен план. Ако герп спечелят пак, кого ще излъчат за премиер-министър?? Депесарчето Горанов? Томислав Дончев? Дани Кирилов?? Мента? Ангелкова?? Или Простата кърджалийска п?тка?
                Ха-ха-ха-ха...
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro
                  Дай ти моля те прогноза -Колко мандата ще управлява още БКП-ГЕРБ-БМБ..
                  И за какво му е да го прави, след като в твоя свят, тя автоматично ще е погрешна, ама за сметка на това ще го засипеш с още няколко кофи пумия...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    .....
                    Какво ви раздават пред президентството, че всичките сте дрогирани?
                    Ама верно всички се връщат дрогирани и с промити мозъци. Не мога да повярвам каква помия и каква агресия се излива от устата на хора, които до вчера уважавах. Утре сутринта като отрезнеят, сами ще се срамуват от постингите си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro
                      ЯЯЯ главният трол на милиционеркомунистите е тук..4Д- ЕНДЕР те твоите прогнози все такива, като тази и СОФИКС-1000 и тази за още 10г. ГЕРБ.. Не те знам какъв си наистина в живота, но като главен трол и уж психолог се провали напълно във форума..Помня всичките ти глупости, нападки и опити за цензура на теб и троловете ти..Ти сега да не вземеш да се разплачеш, че започва краха Ви..Или си мислите, че пак ще спечелиш изборите..Я дай някоя нова прогноза, да се посмеем пак..,, Ходи бързо да се мазниш на другите комунисти..Така сте калинките..
                      Всеки, чието мнение се различава от твоето е трол или класов враг? Впрочем, дълго време надценявах интелигентността ти, смятайки че просто се забавляваш, но установих че си вярваш. Което няма да коментирам от професионална гледна точка. А с 4д единственото ни общо е, че не споделяме твоите възгледи, което автоматично е причина да сложиш равенство по между ни. Не съм давал прогноза за софикс-1000. Но и да го бях направил, не бих се срамувал от това. Прогнози са. Понякога се сбъдват, а друг път не. За сметка на това, ти имаш от какво да се срамуваш, след като си си нарегистрирал аварийно толкова никове.

                      Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Как какъв герпаджийска калинка на държавна ясла в некое министерство или общината...Усеща той каква метла се е задала усеща затова му се привиждат два мандата да добута до пенсия.Десни били ха ха ха
                      Какво ви раздават пред президентството, че всичките сте дрогирани?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro
                        ЯЯЯ главният трол на милиционеркомунистите е тук..4Д- ЕНДЕР те твоите прогнози все такива, като тази и СОФИКС-1000 и тази за още 10г. ГЕРБ.. Не те знам какъв си наистина в живота, но като главен трол и уж психолог се провали напълно във форума..Помня всичките ти глупости, нападки и опити за цензура на теб и троловете ти..Ти сега да не вземеш да се разплачеш, че започва краха Ви..Или си мислите, че пак ще спечелиш изборите..Я дай някоя нова прогноза, да се посмеем пак..,, Ходи бързо да се мазниш на другите комунисти..Така сте калинките..
                        Как какъв герпаджийска калинка на държавна ясла в некое министерство или общината...Усеща той каква метла се е задала усеща затова му се привиждат два мандата да добута до пенсия.Десни били ха ха ха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro
                          Аз отдавна съм казал на някои хора тук, че веднага ще сменят боята и ще се надупят на новите..Къде е например 4Д - ЕНДЕР, ДЕТО ПРЕДИ 2 ДНИ МИ ПРОГНОЗИРА ОЩЕ 2 МАНДАТА-10години НА ГЕРБ..
                          Ти вече си спечелил изборите 2 мандата напред? Моето е само прогноза.
                          Разбира се, добре ще е да я запомниш.

                          П.С. Преди 6 месеца казах и че Тръмп ще изгуби изборите
                          Last edited by Ender; 15.07.2020, 21:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Ти очевидно си мъж, който неизбежно се е сблъсквал челно с живота. За някои неща си споделял.
                            Ама продължаваш да ме изненадваш!
                            Как ти се откъсна от устата името на чалгаджийчето?!
                            Подозирам, че неговите познания за света, човека и социуса са още по-жалки от тези на БХ.

                            Освен това е човек с видими комплекси.
                            Освен това, очевидно дори и с една жена не може да се оправи. То... не си е лесно, де!
                            Няма и деца, което значи, че гледа на света по изкривен и непълноценен начин.
                            Идеите му за мажоритарност са пълни със съмнителни елементи

                            Нима го "подозираш" в силно лидерство, доколкото из медиите текат легенди за твърдата му ръка спрямо тези, на които дава заплати.
                            Грозните сцени, на които той лично и умишлено даде публичност, когато веднъж си беше извоявал правото да номинира наши участници в Евровизия, окончателно го развенчаха като човек. Уж държеше на личности, творци, мажоритари, широкоформатни хора, а им смаза физиономиите в ефир, защото той подписва пейрола.

                            Той е объркан и не е наясно дори със себе си.
                            Може да е вреден и опасен поради глупост и незрялост.

                            За чалгаджийския му уклон, дори тема не отварям.

                            Горното не е препоръка, а субективно и неангажиращо мнение


                            Начев, аз също не мога да търпя чалгата! /не слушам тази музика..., ако не мога да избирам музиката, която слушам - просто напускам, както направих на фирмено парти, след втората прозвучала чалга.../

                            .........................

                            Въпреки горното, искам да ти кажа, че ВЕРОЯТНО Слави е по-добър цигулар от теб!

                            Та, Начев, отговори ми моля на въпроса: АКО Слави е по-добър цигулар от теб, Начев! Защо отново ни натякваш, че той бил с "чалгаджийски уклон"? Това не е сериозно!

                            .................................

                            Начев, като отхвърляш по условие подобна кандидатура - очевидно е, че лобираш за другИ кандидатурИ, които могат да бъдат изместени от въпросния по-добър цигулар от ТЕБ, самият!

                            Няма да говоря за това, колко съвременни светила на класическата музика, рока и други стилове е канил в студиото си Слави. Да! И колко пъти е бил низвергнат и отстраняван, вкл. от Костовото правителство.

                            От това ли се плашиш, Начев? От това, че Слави беше /дори/ репресиран?

                            Като стигнах до тук, Начев - липсата на политическо минало у Слави - дали пък ОТНОВО не те конкурира - и това да е плашещо за теб?

                            .........................

                            И, защо не ти харесва като един сериозен балансьор - Слави? Защото ще бъде сериозна алтернатива някому, ли? Слави може да организира огромни /за нашата страна/ маси хора - ДОРИ И С КЛАСИЧЕСКА МУЗИКА! Дали младите слушат класика - това е друг въпрос! Кой ли пък ги направи такива?

                            Не търсим ли точно това, Начев?!? Не търсим ли сериозни балансьори между двете статуква, или ти имаш МНОГО по-различно виждане? Да, Слави трябва да бъде балансьор - ЦИГУЛАРЯТ-работодател, Слави Трифонов! ЗА СЕГА - балансьор!

                            .....................

                            Това, че Слави е добър работодател.- няма да споменаваме... Вероятно е по-добър работодател от теб, а Начев? /е, да - историк-политолог не е, като теб, нали!..., а и познанията му за света...., пак спориш, Начев.../...

                            Прекалено много се изхвърляш, Начев, в желанието си да опетниш човек, който ТЕ превъзхожда в много области, Начев!

                            Лично мнение!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                              Много ме кефят метаморфозите на барбата.

                              До оня ден обявяваше ГЕРБ за комунисти и се правеше на десен .............сега обърна палачинката и ГЕРБ вече са добре.

                              хахахахах
                              Иначе пенЦия 5000 еврака откъде.Всичките тия седем осем ника тука се държат от макс двама трима човека всичките на служба в някое министерство на герперска милостиня.Аз ловя бас че ако герп се разтури тия веднага ще почнат да лижат новата власт щото иначе са на улицата.Ама какви героически биографии са заформили Тодор Живков ряпа да яде.Десни били ба си герперските калинки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Новини от цирк "българия":

                                "Вчера един човек от фб листа ми написа:“Голата истина: Тези, които искат незабавна оставка, са за кабинет на Радев. Точка. Въртете, сучете – това е голата истина. “
                                Много ме кефят метаморфозите на барбата.

                                До оня ден обявяваше ГЕРБ за комунисти и се правеше на десен .............сега обърна палачинката и ГЕРБ вече са добре.

                                хахахахах
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X