IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    ..
    Какво прави пазарджишка селянка на орлов мост. С какво и пречат протестиращите в селото в пазарджишко
    Ще прави каквото си иска - това е обществена територия. Да не би да се опитваш да защитаваш криминално проявените терористи на Орлов мост? Те пречат не само на Софианци, пречат на цялата страна. Пречат ми и на мене, и са големи късметлии, че съм на цели 220 километра от тях.

    Ето още една мутра, която по протестите крещи "Мутри вън":

    Главния архитект на Елин Пелин отвлича брутално детето си от бившата си жена

    https://pik.bg/%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0...ews948728.html



    Ето какво разказва Катерина Игнатова:

    От две години и половина върху мен и моите малолетни деца се упражнява домашно насилие от бившия ми съпруг Борислав и неговото семейство, без реакция от нито една институция. Показвам ви как на 30.07.2020 г. в 8:30 ч. сутринта, докато тръгвахме за рехабилитация с дъщеря ми, която се възстановява след инцидент, бяхме нападнати пред дома ни от главния архитект на Община Елин Пелин, "любящ" баща и мой бивш съпруг - Борислав Бориславов Кръстев, и Андрей Цолев, които отвлякоха тригодишната ми дъщеря. Родителските права са предоставени на мен, а от два месеца той държи и не съм виждала и другата ми дъщеря ( 4 г.).

    Хората масово питат как това видео кореспондира със слогана, под който застава Ивайло Симеонов "Мутри вън". Или по-скоро мутрите в уравлението на община Елин Пелин, които се готвят усилено да станат част от служебния кабинет на Румен Радев.
    Last edited by Mateev; 31.07.2020, 19:08.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Абе къде е Джингиби ? Що не излезе да говори пред народа ?
      няма да продължава целия Август това негово криене,
      или ще си докара инфаркт,
      или ще си измисли болест и ще се покрие в болница,
      или ще подаде оставка,
      или ще саботират протеста и ще се върне ни лук ял, ни мирисал в София,
      или ще си вземе отпуск, нали и той е човек и ще запраши на Карибите, там GP Group имат 5***** хотел.
      Други варианти не виждам.
      Last edited by hazard; 31.07.2020, 18:58.

      Коментар


      • Провокатора от гепигруп на орлето
        [IMG]https://i2.offnews.bg//events/2020/07/31/733871/php4lftou_559x*.jpg[/IMG]

        [IMG]https://i2.offnews.bg//events/2020/07/31/733871/php3dyjk6_559x*.jpg[/IMG]

        Какво прави пазарджишка селянка на орлов мост. С какво и пречат протестиращите в селото в пазарджишко
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение

          Цветанов
          Единственият разумен изход от създалата се криза е предсрочни избори[/URL]



          5 милиона евро от Черепа и ставаш нов човек

          Имена на много публични личности бяха споменати в делото за определяне на мярка за неотклонение на адвокат Славчо Марков и Веселин Балтов в Апелативния спецсъд.
          По делото се появи още един свидетел с тайна самоличност разпитван на 3 юли. Той твърди, че били обезпечени много пари за юридическата защита на Васил Божков. Пак този свидетел твърди, че са дадени 5 млн. евро на Цветан Цветанов, също така пари на Мая Манолова и Слави Трифонов.
          https://www.24chasa.bg/novini/article/8808582

          Коментар


          • КУРИОЗ В ЯМБОЛ: Главният прокурор Иван Гешев покани на разговор единствения протестиращ в града, той се покри

            https://pik.bg/%D0%BA%D1%83%D1%80%D0...ews948799.html

            Коментар


            • Абе къде е Джингиби ? Що не излезе да говори пред народа ?

              Коментар


              • Прав си е Цецоу ама няма кой да го слуша.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Логореев, на мен също не ми пука за твоето мнение!

                  сЕди и гледай мача, Логореев...
                  По-кратък си станал логореев, това е добре, и без това само хàбиш място (справка - темата за електричните).

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Почитаемия Лев Давидович е създал своята знаменита теорията за преманентната революция преди повече от 100 години. Ако не си запознат, попитай преждеговорившия - той е изучавал детайно комунистическите евангелия и всякакви пропагандни практики, докато е бил на заплата в службите.
                    За "кирето" ли говориш?
                    Ама той се е дегизирал сега като Джеймс Бонд,

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Добър текст, колега! Респект за вложения труд и постигнатата степен на въздействие!
                      Предполагам, че ако трайно започнеш да се придържаш към подобна форма на словесност, очертават ти се проблеми с една форумна прослойка, която принадлежи към специфична културна група. Не е задължително това да е проблем за теб, както не е проблем за мен, но понеже не съм те засичал, просто споделям.

                      В момента се въздържам от епитети, доколкото и те (групата) са раждани от българска майка и утре животът може да ни принуди да станем бойни братя, с отделни индивиди, де. При някои положението е неспасяемо, там само биологията може да помогне. Да, животът понякога се извърта по странен начин, а страната ни е поставена на стратегически кръстопът.

                      По същество. През годините неколкократно съм споделял, че със значителна група младежи се гледаме с дълбоко подозрение и поначало инициативата идва от мен. Наблюденията ми са, че това не е български феномен и подобни неща се наблюдават масово и на други места по света. Има обективни причини, но те са дълбоки и обемисти и не е тук мястото.
                      Никога не съм си поставял за цел да изпиша един толкова силен и въздействащ текст като теб. Рано в живота си разбрах, че светът върви по свой път и нашите субективни представи и оценки не променят нищо или почти нищо.

                      Когато за първи път си позволих негативни оценки в тази плоскост (доста отдавна беше) - случи се така, че изказах мнение в присъствието на мой приятел, който е добър историк. Той се усмихна и каза: има намерени стари египетски папируси от хиляди години преди Христа, в което един виден и възрастен гражданин в общността се оплаквал, че: както е тръгнало - тези младите ще затрият света!
                      Не ме разбирай криво, аз всъщност не ти опонирам и дори няколко пъти съм си позволявал д акажа тук, че при наблюденията ми върху тези, които и ти си описал, съм си задавал тайничко въпроса: аз и тези от един и същ биологичен вид ли сме?!
                      Често, но не винаги стигам до заключение, че видът видимо е същият, а аз просто вероятно остарявам.
                      Благодаря Начев, твоето мнение означава много за мен. Не си ме засичал, защото рядко се мотая из темите в безнадежден опит да осмисля немотивираното си кибичене във форума Имам 6 - 7 коментара, които поради подходяща тема съм ги пуснал в темата "Всичко за Успеха", ако имаш желание можеш да ги прочетеш, написани са в рамките на няколко дена, започни от дата 16. 07., последният е от преди май 3 дена. Имам и още няколко други в темата , която отворих Конспирации, но за осмислянето на някои от тях ще трябва да навлезеш в така нареченото АСС - алтернативно състояние на съзнанието

                      Можеш и на лични да ми пишеш да не спамим темата

                      Поздрави

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Ами ако се окаже, че на новите избори ББ отново има най-много гласове и отново му се наложи да управлява? Тогава пак ли 20 престъпника ще блокират орлов мост и ще искат нови избори, един месец след старите? Ами че то това може да продължи до безкрай.
                        Почитаемия Лев Давидович е създал своята знаменита теорията за преманентната революция преди повече от 100 години. Ако не си запознат, попитай преждеговорившия - той е изучавал детайлно комунистическите евангелия и всякакви пропагандни практики, докато е бил на заплата в службите.
                        Last edited by Ender; 31.07.2020, 18:31.

                        Коментар



















                        • 19min.bg
                          Оставка и предсрочни избори: Цветанов

                          „Единственият разумен изход от създалата се криза е предсрочн




                          ЦЕЦОООУ..НАЛИ ТАКА МУ ВИКАШЕ БМБ..


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Цветанов: По-добре предсрочен вот, отколкото агония до пролетта


                            Цецоу ги знае нещата, може да му вЕрвате! Нали няма и година откакто ви спечели поредните два избора.
                            Кво се плашете, той е подготвил отново всичко
                            Да, ама по-средата стои служебно правителство от Радев, в което той ще назначи всякакви мутри и червени отрепки. Можеш да бъдеш абсолютно сигурен, че това народа не го иска.Иначе и на мене ми е любопитно по-скоро да узная какво е мнението на този народ в едни нови избори.

                            Ами ако се окаже, че на новите избори ББ отново има най-много гласове и отново му се наложи да управлява? Тогава пак ли 20 престъпника ще блокират орлов мост и ще искат нови избори, един месец след старите? Ами че то това може да продължи до безкрай.

                            Моето мнение е, че трябва да се доверим на демокрацията и на спазването на законите, защото това е единствения начин за пълноценна европейска интеграция. Колкото до терористите на Орлов мост - те трябва да бъдат пометени от власта, която и да е тя. Не може така 20 човека да диктуват какво ще се случва в България - сега и за в бъдеще.

                            Нещо повече - като ще имаме НОВА България, аз настоявам в нея блокирането на пътни артерии и общински сгради да се криминализира, и да се носи наказателна отговорност от например 1 година ефективен затвор. Протести ако ще се правят, то те трябва да са само законни и само на определените за това места.
                            Last edited by Mateev; 31.07.2020, 17:43.

                            Коментар


                            • Цветанов: По-добре предсрочен вот, отколкото агония до пролетта

                              Цецоу ги знае нещата, може да му вЕрвате! Нали няма и година откакто ви спечели поредните два избора.
                              Кво се плашете, той е подготвил отново всичко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                РАЗКРИТИЕ: Криминални типове на незаконната блокада на "Орлов мост" - говорителят им Тихомир Василев в бил арестуван за менте търговия

                                ..........................

                                "Сериозно" основание за арестуване "за менте-търговия"...

                                Сигурно е достоверно! По кои членове и алинеи и от кои нормативни документи е подобно основание?

                                Не оспорвам деянието: някой бил арестуван. Интересно ми е основанието за арест "менте-търговия".

                                Не е арестуван, например - за липса на касов апарат, не - за липса на данъчна регистрация, не - за спазване на санитарни изисквания..., НО точно - "за менте-търговия"! ))

                                Коментар

                                Working...
                                X