IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имхотеп, това ти е опорка, неподкрепена с нищо.
    Всъщност, директна лъжа е!
    Да не е заболяване при вас
    Всеки, случайно заинтрегуван от думите ти, може да види Историята на постовете ми.

    Коментар


    • Респект пред полицията за чистата акция. Върнаха ми доверието, че имаме държава. Че това, което направихме преди 30 години, а именно смяната на тоталитарната система с демократична - не е загубено. Има хора, които бъркат демокрацията с анархия, но е точно обратното - тя предполага мнозинството да изработва законите, а после всички да ги спазват. Който иска промяна - и за това си има закон - да се стяга за избори, а не да се търкаля по улиците и да тормози съгражданите си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Вече се чудя, дали не им плаща директно Пеевски.
        Все неговите медии цитират

        Зер, името му чистят - най-големят дарител.
        сега нова теза - най-честните медии

        Репортери без граници, не са в час с новите тенденции, затуй леко назад в класацията по медийна свобода ни слагат
        От утре може с място напред и да сме на 110то

        Плаща ни да... мильонери станахме вече от коментари във форумчето....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
          Я някой тук да ме осветли, защо Русия ще подкрепя НАТОвски генерал да сваля правителството в България, за да спира Балкански поток и АЕЦ "Белене"... логика 0.

          Радев не е подкрепен от Русия, Радев е подплатен от Божков и други мутри за да бутне правителството в България и да създаде хаос, в който да "ловят" риба стари мутри. Стига вече сте обвързвали всичко с Русия. Всеки вика на другите че Русия това, Русия онова.... а доказателства и логика 0. Сега чакам и мен да ме обвините за Руски трол.... защото съм задал един смислен въпрос.
          Я се разберете каква опорка ще лансирате

          Единственият осъден за лъжа премиер в Европа не е ли дал нареждане?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Вече се чудя, дали не им плаща директно Пеевски.
            Все неговите медии цитират

            Зер, името му чистят - най-големят дарител.
            сега нова теза - най-честните медии

            Репортери без граници, не са в час с новите тенденции, затуй леко назад в класацията по медийна свобода ни слагат
            От утре може с място напред и да сме на 110то
            А друго какво се чудиш?
            Например че се появяваш тук само около потенциални избори?
            Сигурен съм че това ти е работата, а човек работи за пари, та не вменявай професионалната си ангажираност и на други. Не всички са като вас.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Я някой тук да ме осветли, защо Русия ще подкрепя НАТОвски генерал да сваля правителството в България, за да спира Балкански поток и АЕЦ "Белене"... логика 0.

              Радев не е подкрепен от Русия, Радев е подплатен от Божков и други мутри за да бутне правителството в България и да създаде хаос, в който да "ловят" риба стари мутри. Стига вече сте обвързвали всичко с Русия. Всеки вика на другите че Русия това, Русия онова.... а доказателства и логика 0. Сега чакам и мен да ме обвините за Руски трол.... защото съм задал един смислен въпрос.

              Коментар


              • Вече се чудя, дали не им плаща директно Пеевски.
                Все неговите медии цитират

                Зер, името му чистят - най-големят дарител.
                сега нова теза - най-честните медии

                Репортери без граници, не са в час с новите тенденции, затуй леко назад в класацията по медийна свобода ни слагат
                От утре може с място напред и да сме на 110то

                Коментар


                • Ексклузивно! Тайните служби на Русия ползват президента Радев и Елена Йончева за свалянето на Борисов!

                  Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/analizi-i-komentari...ews762469.html


                  Вате, а? Блиц!

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • V_tin, давай просто Ок и после рестартирай страницата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Червен ТРОЛЕ, него няма да има как да изберат, най-вероятно ще бъде импийчнат. За държавна измяна.
                      А ти си страхлив, никъде няма да ходиш, най-много да гледаш с едно око иззад пердето.

                      хахаха- избран пряко от 2,5 милиона българи- пряко, а не косвено както гербаджиите

                      Коментар


                      • Попитах Dddd и Матеев, отговор няма.

                        Трудни ли са въпросите?


                        - Борисов през 2013/14та искаше ли "да бъде свалено от власт законно избрано правителство", водеше ли протестиращи с автобуси пред НС, блокираше ли кръстовища, бойкотираше ли Парламента, ходеше ли на работа?

                        - Колко човека държавна охрана имаше той лично в онзи момент?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          ТРОЛЧО а ама него ще преизбират а тиквата ще ходи в затвора...мислех да пътувам директно но ще отида до Дондуков да си кажа и моята ОСТАВКА!
                          Червен ТРОЛЕ, него няма да има как да изберат, най-вероятно ще бъде импийчнат. За държавна измяна.
                          А ти си страхлив, никъде няма да ходиш, най-много да гледаш с едно око иззад пердето.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Може ли да кажете да оправят сайта- налага се да правя разни неприятни повторения за да публикувам нещо, така като гледам и други имат проблеми

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Това ти влечение е нова информация за мен и действително се нарича по друг начин. Но мисля, че колегата друго имаше предвид.


                              Много ти се радвам на фантазиите. Усеща се, че губиш "моралните" си устои.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Купил я е, за да пере килимите на жена си.

                                Сериозно: дали е бил от протестърите или от ОПОНЕНТИТЕ?
                                Ти май не четеш линковете, които публикувам. Не само че е носил бухалка, но и демонстрантите са направили опит да го спасят, докато полицията го е арестувала. Тоест мисълта за бухалка и провокации не е в главата на един единствен човек, а и в главите на много демонстранти.

                                По-голямо доказателство от това - здраве му кажи. Там на площада са излезли ПЛАТЕНИТЕ ПРОВОКАТОРИ, а не нормалните хора с чиста съвест и помисли. Ако бяха нормални хора, щяха да се разграничат от бухалкаджията, а не да го подкрепят и да правят опити да го спасяват.

                                Коментар

                                Working...
                                X