IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Допуснал съм грешка, относно избора на правителството на Орешарски, за което се извинявам на аудиторията и в частност на Съни!

    Бях забравил историята със "златния пръст" на Сидеров.
    Няма проблеми, напоследък всички забравихме за Сидеров, много е утихнал в Общинския съвет

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gogo6060 Разгледай мнение

      Глупости, БСП не е печелила парламентарни избори от 1994
      или някъде там, не ми се рови
      Поредният Незнайко. БСП спечели през 95та и през 2005та. 95та над 50% и самостоятелно правителство на Виденов, а 2005та управлява в коалиция с мандат на ДПС.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Също така, след 30 дни "революционна ситуация" само един Бойко е заявил в прав текст, че няма да прави коалициа нито с БСП, нито с ДПС! Чалгаря и мераклията за главен прокурор се сучат като мастии на пилон, но бягат от въпроса? Разбирам ги - с тяхната популярност, ако нямат подкрепата на Курнелия и Доган - ще танцуват само едно лято и то по периферията на дансинга.

        Коментар


        • Малко ми омръзна да споря с герберастки тролове, та само ще споделя едно свое впечатление от седянката на ГРОБ. Която, кой знае защо, беше наречена КОНФЕРЕНЦИЯ!
          Гледах как Караянчева възторжено ръкопляска на Боко Тиквата. И разбирам колко е бил прав да я нарече проста кърджалийска п..ка. Ми тя е такава.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Мслко офтопик но, тунсйт, форумът е бъгав, все „ грешка в базата данни„, а иначе, публикува. Баси.
            Last edited by Pyramid; 07.08.2020, 22:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Тогава БСП спечели изборите и направи коалиция3-5-8 . Не помня кой на кое число отговаряше, но дадоха/ май че беше станишко/ властта на орешарски. Ендер- най лесно е да отвориш гугъл и да напишеш правителства на бг след.............. година. Това разбира се ако не си получил банан от гугъл
              Глупости, БСП не е печелила парламентарни избори от 1994
              или някъде там, не ми се рови

              Коментар


              • Допуснал съм грешка, относно избора на правителството на Орешарски, за което се извинявам на аудиторията и в частност на Съни!

                Бях забравил историята със "златния пръст" на Сидеров.
                Last edited by Ender; 07.08.2020, 22:17.

                Коментар


                • Ако днес е 30-ия ден от опита на пРЕЗИДЕНТА за преврат и суспендиране на Конституцията, значи след два дни ще празнуваме точно месец от приемането на България в ЕРМ-2! Връзката между лица и събития не е случайна.

                  Коментар


                  • Герберастите се показаха в пълния им блясък и във форума!
                    Кой похват още не сте ползвали, за да ми попречите да пиша?

                    И на конкретни и съществени въпроси - никакъв отговор.

                    Коментар


                    • Тогава БСП спечели изборите и направи коалиция3-5-8 . Не помня кой на кое число отговаряше, но дадоха/ май че беше станишко/ властта на орешарски. Ендер- най лесно е да отвориш гугъл и да напишеш правителства на бг след.............. година. Това разбира се ако не си получил банан от гугъл

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Я още веднъж помисли- има едно клипче в което обявяват пеевски за шев на данс и погледите на борисов и цветанов. Да не говорим за думите на пеевски- ще се разправя правораздавателната система с вас/ за цветанов става дума/. Тогава байхуй направи всичко възможно да свали законно избраното правителство и орешарски се поддаде на натиска
                        Нямам идея за кое клипче говориш, но това е само ъндтрграунда
                        Проследи действията на Станишев в онзи период, като лидер на партията им той даваше нареждания
                        И после сагата с КТБ и взаимовръзките на всички тези лица от твоя и моя пост

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Ендер Ходжа, простотата е принципно свещена, но няма как да го разбереш

                          Относно правителствата, виждам, че е по-лесно да плюеш, отколкото да се информираш.
                          Лесно е - виж кои са били служебни премиери, Орешарски не е сред тях
                          Дето вика БХ, акъл не мога да ти набия. Пък за друго нямам желание...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Свещенна простота! (тя)
                            Служебното правителство не се избира.
                            Правителството на Орешарски не е служебно бе !
                            Орешарски беше напълно законно и конституционно избран за премиер на РЕДОВНО правителство. Който твърди друго е ТЪПАК.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Когато собствениците на фотоволтаици ходихте да протестирате имахте ли час и почистихте ли след протестите си??

                              По някой път ми е жал за теб- един такъв праволинеен и педантичен. От друга страна имаше един въпрос- как приватизира мехатроника и какви са ти отношенията с дончев и жена му. На тези въпроси пропусна отговора, така че отново ми стана симпатичен- топнал си човката и ти, ама мълчиш като партизанин на разпит. То всъщност ако се похвалиш ще започнат всички да действат като теб и отиде коня у ряката
                              Забележи: Когато те ходиха, аз го првдупредих, че се заема с невъзможното, и че картата е бита..Точно тогава, явно, някой или му е намекнал, или му е обяснил че, най-вероятно, плаша на неправилния човек. И още, че ще го оставят на мира, ако само си търгува с панели. Нашият - вече видяхме, колко е паднал - за да не му вземат (ѝ ?) този бизнес, тогава защитаваше, като Матросов на амбразурата, Корупцията. И как иначе, платил си е - ѝ, от тогава насетне, мели глупости за „законността”, оставяйки морала и справедливостта някъде „там”. Защо?
                              - Ами, да не го закачат.

                              Коментар


                              • Ендер Ходжа, простотата е принципно свещена, но няма как да го разбереш

                                Относно правителствата, виждам, че е по-лесно да плюеш, отколкото да се информираш.
                                Лесно е - виж кои са били служебни премиери, Орешарски не е сред тях
                                Last edited by съни(тя); 07.08.2020, 22:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X