IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    В интерес на истината, поне двама от изкараните (тук, дето се виждат!) Никакви политици не са(2-), ами просто политикАни, а двама, привсе малкия им, сравнително, опит и ндодяланост, за политици им пиша 3+, докато Христо Иванов, хем го няма, хем е полит.джудже,(2+), хем изпълнител на поръчки. Друг въпрос, че поръчката „Росенец”, я изигра с неподправен артистизъм, (4+)
    Ваичко това, обаче, са лични възгледи, не.ангажирам никого, освен себе си с тях.
    Last edited by Pyramid; 24.08.2020, 07:16.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      риант). Та това е историята, която е ярко доказателство за прогнилата система в България на всички нива, включително и в полицията.

      Та въпросът ми е как цялата тази система ще я промените? Може би с магическа пръчица? Със сигурност няма да я промените с оставката на ББ.
      Горе долу същата история с мой съученик, без колата да е блъскана. На бившия ми шев му откраднаха колата/ слязъл да купи вестници със заплатите на 200 човека вътре в колата. Върнаха му я без нищо да вземат от нея, но без парите- по наши сметки около 30000 евро имаше. По късно той каза че били 28300 евро

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение




          Тъй като Галъп били нам си на кого - тия са други - ама като гледам - и тук нещата са отразени някак... реално...


          /Според мен социолозите си вадят хляба от това - и не смеят прекалено много да вземат страна: реално, за да ги търсят отново!/
          Ем някаква разлика виждаш ли между двете?
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар







          • Тъй като Галъп били нам си на кого - тия са други - ама като гледам - и тук нещата са отразени някак... реално...


            /Според мен социолозите си вадят хляба от това - и не смеят прекалено много да вземат страна: реално, за да ги търсят отново!/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
              Според мен - лично ти - не познаваш дори и висшият си ръководен персонал... И НЕ можеш да разчиташ на тях!

              Ако не бях прав, до сега анкетата ти щеше да бъде в полза на ГЕРБ (с много).,.
              Не искам да влизам в спор за нещо, което е очевидно. Прогнила е цялата държавна администрация, прогнили са и обикновените хора, защото се поддават на изнудванията от администрацията или още по-лошо - защото сами генерират корупция.

              Кой от вас/нас не е давал пари на катаджии?
              Кой от вас/нас стриктно спазва закона за движение по пътищата?

              Ами карането на МПС в пияно или дрогирано състояние?

              Ами битовата престъпност? На мене например са ми крадили кола в София и ме принудиха да дам подкуп, за да ми я върнат. В полицията просто ми казаха, че не могат да се занимават с мене, защото съм им 30-тия подред за него ден. Просто да чакам да ми се обадят за това каква е сумата, която трябва да дам на крадците.

              Попитах полицая откъде крадците ще ми знаят телефона, а той ми каза - спокойно, ще го научат. Останах с впечатлението, че той самият ще им го даде. Този случай е интересен, затова ще напиша и продължението:

              Та на другия ден ми се обаждат от някаква служба, и искат да се срещнем на Руски паметник. Отивам на срещата и някакви с черни костюми ме намъкват в някаква черна кола. Сядам на задната седалка, а пред мене гледам арматурното табло, което е накичено поне с 10 най-различни апаратури, които виждам за първи път.

              Казаха ми, че знаят кои са крадците, както и че знаят къде е колата. Могат да ми я върнат без пари буквално за 10 минути, само че трябва да обещая да стана свидетел на делото, което ще образуват. Много ме натискаха и много ме убеждаваха, но аз отказах, защото това беше по времето на наглите, които отвличаха хора и искаха подкуп за живота им. Та аз се уплаших за сигурноста на моето семейство, и отказах да сътруднича.

              После те си отидоха, а аз чаках докато крадците ми звъннаха и поискаха откуп за колата от 8 000 лева. Платих си откупа и ми върнаха колата, само че тя беше жалка картинка. Блъсната и одрана отстрани, а вътре в купето всичко беше зверски оскубано и стоеше като камара боклук на земята.

              Арматурното табло беше помляно и дори имаше какпки кръв от крадеца. Заради тези капки кръв трябваше колата да ми я конфискуват и да стои като доказателсттво години наред на някой полицейски паркинг. Наложи се да мотивирам полицаите да ми я върнат и да забравят за капките кръв (те ми намекнаха за този вариант). Та това е историята, която е ярко доказателство за прогнилата система в България на всички нива, включително и в полицията.

              Та въпросът ми е как цялата тази система ще я промените? Може би с магическа пръчица? Със сигурност няма да я промените с оставката на ББ.
              Last edited by Mateev; 23.08.2020, 22:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Например наскоро покрай имота ми минаха общински служители, които чистеха тревата по банкета и надвесените над пътя клони. И понеже на храсторезите им имаше поставено някакво устройство за следене, те въобще не ги изключваха. Половин час лежаха на сянката срещу входа на имота, и машините им бръмчаха през цялото време.

                Koj e winowen i kakwo naprawi по въпроса- сигнализира ли някъде, клип направи ли, обади ли се на старият си кмет- какво направи??

                Потвърждавам! И, когато "работят" - не знаят какво правят! Режат изкуствено отглеждани храсти, които са естествени "валове" пред шума и отработили те газове на двигателите...

                Ега ти некомпетентните им ШЕФОВЕ, които дори не знаят какво вършат подчинените им изпълнители!

                Да си ходят, с оставка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                  Темата е спокойна. Почти не съм я виждал такава... Те - това е то - Националното съгласие!

                  Дори моят приятел - Имхотеп - е потънал в следобедна дрямка /нали ТЕ - там, някъде - бяха със 7 часа назад/...

                  От мен - една неангажираща графика...
                  То като знаеш на кой е галъп Интернешънъл веднага ти се приисква да им вярваш.

                  Last edited by RUBLA; 24.08.2020, 08:53.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Не за първи път сме имали предсрочни избори, и въпреки това нищо не се е променило. Всичко си остава по старому, само където се сменят едни мафиоти с други. Прогнила е цялата система, а не правителството на ББ.

                    Който е бизнесмен и управлява стотици или хиляди служители, е пределно наясно с това, което го пиша. Не може един шеф да познава цялата си фирма. Той познава, работи с тях и контролира само висшия ръководен персонал. Дето се казва само едно ниво под него и донякъде и частично още едно ниво. Всички останали служители са загадка за шефа (Директора), и сред тях има както свестни хора, така и олигофрени, тарикати или дори доректни мошеници.

                    Периодично стават издънки от всякакво естество (пожари, кражби, катастрофи със служебни автомобили, умишлен саботаж на машини и какво ли не още), но това не означава, че вината за това е на Изпълнителния Директор. Просто се уволнява съответния служител и така до следващата издънка.

                    Та във връзка с това не съм съгласен, че за всеки един гаф в държавата трябва да се обвинява съществуващата власт и нейния лидер, защото това е меко казано смешно и говори само и единствено за некомпетентност и невежество на този, който обвинява. В конкретния случай на ББ можем да дирим сметка само за гафовете на министрите и донякъде на зам. министрите. За всички останали гафове в държавата, включитено и за корупционните такива, вината е на конкретния мафиот и най-много на неговия шеф.



                    Според мен - лично ти - не познаваш дори и висшият си ръководен персонал... И НЕ можеш да разчиташ на тях!

                    Ако не бях прав, до сега анкетата ти щеше да бъде в полза на ГЕРБ (с много).,.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Та във връзка с това не съм съгласен, че за всеки един гаф в държавата трябва да се обвинява съществуващата власт и нейния лидер, защото това е меко казано смешно и говори само и единствено за некомпетентност и невежество на този, който обвинява. В конкретния случай на ББ можем да дирим сметка само за гафовете на министрите и донякъде на зам. министрите. За всички останали гафове в държавата, включитено и за корупционните такива, вината е на конкретния мафиот и най-много на неговия шеф.
                      Например наскоро покрай имота ми минаха общински служители, които чистеха тревата по банкета и надвесените над пътя клони. И понеже на храсторезите им имаше поставено някакво устройство за следене, те въобще не ги изключваха. Половин час лежаха на сянката срещу входа на имота, и машините им бръмчаха през цялото време.

                      Koj e winowen i kakwo naprawi по въпроса- сигнализира ли някъде, клип направи ли, обади ли се на старият си кмет- какво направи??

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Темата е спокойна. Почти не съм я виждал такава... Те - това е то - Националното съгласие!

                        Дори моят приятел - Имхотеп - е потънал в следобедна дрямка /нали ТЕ - там, някъде - бяха със 7 часа назад/...

                        От мен - една неангажираща графика за тия, които вярват на някакви си от "Галъп"...




                        Цитат пак от там: "Данните показват и обичайната от десетилетия структура на мненията по всички въпроси за властта у нас в края на всеки един мандат, но в същото време сочат и сериозно обществено раздразнение. Свидетелство за последното е, че вече над 50% смятат, че предсрочните избори са необходими за страната, докато 34,1% са на обратното мнение. Останалите се колебаят. Преди седмици идеята за предсрочни избори по-скоро не събираше ентусиазъм.Очевидно, масовото съзнание плавно „свиква с мисълта“ за предсрочни избори. "

                        Нямам коментар. Не се притеснявайте. Ножът е дървен!
                        Не за първи път сме имали предсрочни избори, и въпреки това нищо не се е променило. Всичко си остава по старому, само където се сменят едни мафиоти с други. Прогнила е цялата система, а не правителството на ББ.

                        Който е бизнесмен и управлява стотици или хиляди служители, е пределно наясно с това, което го пиша. Не може един шеф да познава цялата си фирма. Той познава, работи с тях и контролира само висшия ръководен персонал. Дето се казва само едно ниво под него и донякъде и частично още едно ниво. Всички останали служители са загадка за шефа (Директора), и сред тях има както свестни хора, така и олигофрени, тарикати или дори доректни мошеници.

                        Периодично стават издънки от всякакво естество (пожари, кражби, катастрофи със служебни автомобили, умишлен саботаж на машини и какво ли не още), но това не означава, че вината за това е на Изпълнителния Директор. Просто се уволнява съответния служител и така до следващата издънка.

                        Та във връзка с това не съм съгласен, че за всеки един гаф в държавата трябва да се обвинява съществуващата власт и нейния лидер, защото това е меко казано смешно и говори само и единствено за некомпетентност и невежество на този, който обвинява. В конкретния случай на ББ можем да дирим сметка само за гафовете на министрите и донякъде на зам. министрите. За всички останали гафове в държавата, включитено и за корупционните такива, вината е на конкретния мафиот и най-много на неговия шеф.

                        Коментар


                        • Темата е спокойна. Почти не съм я виждал такава... Те - това е то - Националното съгласие!

                          Дори моят приятел - Имхотеп - е потънал в следобедна дрямка /нали ТЕ - там, някъде - бяха със 7 часа назад/...

                          От мен - една неангажираща графика за тия, които вярват на някакви си от "Галъп"...




                          Цитат пак от там: "Данните показват и обичайната от десетилетия структура на мненията по всички въпроси за властта у нас в края на всеки един мандат, но в същото време сочат и сериозно обществено раздразнение. Свидетелство за последното е, че вече над 50% смятат, че предсрочните избори са необходими за страната, докато 34,1% са на обратното мнение. Останалите се колебаят. Преди седмици идеята за предсрочни избори по-скоро не събираше ентусиазъм.Очевидно, масовото съзнание плавно „свиква с мисълта“ за предсрочни избори. "

                          Нямам коментар. Не се притеснявайте. Ножът е дървен!

                          Коментар


                          • Кюстендилскиат окръжен съд е постановил заводът за асансьори в Дупница да бъде предаден на неговия собственик - столичния бизнесмен Илия Златанов, съобщи БНР. От месеци предприятието "Изамет", което е най-голямото за асансьори у нас, не работи, а бизнесменът е в чужбина, като от там обяви, че е бил изнудван да му бъде иззет бизнеса, като посочи и конкретни имена.

                            Коментар


                            • Германия извади Варна от списъка с рисковите райони за пътуване

                              https://petel.bg/Germaniya-izvadi-Va...tuvane__378573

                              Само преди няма и 10 дена Германия забрани полетите до Варна и така остави окончателно без немски туристи Албена и Златни.
                              Сега, след като чартърите бяха отменени - отново не сме рискови.
                              И това е нарочно и благодарение на некадърното ни пправителство.
                              Изпълняват заповеди на еврогейтаците.

                              Оставка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                .........
                                Предполагам си наясно как с по-малко от 500 поста се става "заслужил инвеститор" .Ако ли не - проблема си е твой,собствен!

                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X