IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Няка как да знам защо вие подкрепяте БХ.

    Ся, ти да не ми държиш сметка кога да пиша? А отчет искаш ли?
    Как ние ще подкрепяме, след като ти собственоръчно написа донос срещу нас и ни топна на резидента, че не обичаме до полуда БХ.
    Факи, нещото на слабите ти тоци им се губи масата!

    Виж сега, на мен твой отчет не ми трябва, ама тук има едни злонамерени персони, които постоянно разпространяват злоумишлена и зловредна информация, че всъщност пишеш от Долни Дъбник.
    И аз като отявлен твой приятел се опитвам да разсея тези клевети

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      .....
      По америкнаските филми постоянно се хвалят, че работната им седмица е 70, 80, а един адвокат изтреща направо 100 часова.
      Абе, Фъки, вие там да н е сте измислили нЕкво хапче за разтегляне на нощните часове и да го карате с по два часа сън, че да може и да работите и във форума да пишете.
      Брей, голяма работа!
      Сутринта си викам, глей сега бат ти Фък го алармирала простатата и той взел да пише нощни постинги, пък то какво било!
      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Всичко се помни, всичко се знае!

        Кой яде "депесарските шутове" през 90-те, кой ги яде през новия век.
        Ялите шутове добре помнят и няма да ритнат този камък пак.

        Хич не се опитвай да хитруваш!
        Кажете, Фъки, ние защо подкрепяте БХ?

        Между последния ти постинг и този има точно 6 часа разлика.
        Ще бъда крайно състрадателен и милостив към теб и ще предположа, че "си" в НЙ и си ни направил щастливи с публикации около 04 AM и после в 10 AM.
        По америкнаските филми постоянно се хвалят, че работната им седмица е 70, 80, а един адвокат изтреща направо 100 часова.
        Абе, Фъки, вие там да н е сте измислили нЕкво хапче за разтегляне на нощните часове и да го карате с по два часа сън, че да може и да работите и във форума да пишете.
        Брей, голяма работа!
        Сутринта си викам, глей сега бат ти Фък го алармирала простатата и той взел да пише нощни постинги, пък то какво било!
        Няка как да знам защо вие подкрепяте БХ.

        Ся, ти да не ми държиш сметка кога да пиша? А отчет искаш ли?
        Last edited by Имхотеп; 07.09.2020, 17:47.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Ще е несправедливо към историята да се манипулира заради моментни интереси.В правителството на цара имаше министри на БСП. Де факто това беше същата тройна коалиция но с друго разпределение поради изборните резултати.
          Това е вторият път в който БСП и ДПС са в коалиция.
          А това е важен момент който целенасочено се пропуска с цел манипулация.


          Абе съни, спомням си че когато руски агент радев чете нещо в парламента тия дни, управляващите напуснаха залата. Спомняш ли си дали ДПС останаха заедно с БСП?

          Всичко се помни, всичко се знае!

          Кой яде "депесарските шутове" през 90-те, кой ги яде през новия век.
          Ялите шутове добре помнят и няма да ритнат този камък пак.

          Хич не се опитвай да хитруваш!
          Кажете, Фъки, ние защо подкрепяте БХ?

          Между последния ти постинг и този има точно 6 часа разлика.
          Ще бъда крайно състрадателен и милостив към теб и ще предположа, че "си" в НЙ и си ни направил щастливи с публикации около 04 AM и после в 10 AM.
          По америкнаските филми постоянно се хвалят, че работната им седмица е 70, 80, а един адвокат изтреща направо 100 часова.
          Абе, Фъки, вие там да н е сте измислили нЕкво хапче за разтегляне на нощните часове и да го карате с по два часа сън, че да може и да работите и във форума да пишете.
          Брей, голяма работа!
          Сутринта си викам, глей сега бат ти Фък го алармирала простатата и той взел да пише нощни постинги, пък то какво било!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Безименен, Ти се срамуваш, аз се срамувам, срамувар се всички нормални и.почтени българи но, нали знаеш, с какъв си имаме работа? Толкова по въпроса.
            Дори и според статистиките по-голямата част от хората - не само в България - по-голямата част от хората са... абе с една дума нормални. Това че ти и безсмисления се срамувате добре, но да напомня че на последните избори по-голямата част от хората гласуваха за БХ.
            Така че когато такива като вас се срамуват, е доста нагло да твърдят че "нормалните" протестират.
            Ами че в деня на опита за преврат бяхте има-няма 6200 човека?
            Не е ли малко нагло да твърдиш че от цяла българия само тези 6200 са нормални, а другите са изроди?
            Ами че дори приятелят ти към който се обръщаш твърди че 1/10 от тези били лумпени.
            Ми не те ли е срам бе, из... обретателю?

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Ще е несправедливо към историята да се манипулира заради моментни интереси.В правителството на цара имаше министри на БСП. Де факто това беше същата тройна коалиция но с друго разпределение поради изборните резултати.
              Това е вторият път в който БСП и ДПС са в коалиция.
              А това е важен момент който целенасочено се пропуска с цел манипулация.


              Абе съни, спомням си че когато руски агент радев чете нещо в парламента тия дни, управляващите напуснаха залата. Спомняш ли си дали ДПС останаха заедно с БСП?


              Те напуснаха залата, а онзи, когото имаме за УЖ министър-председател - ИЗОБЩО ГО НЯМА!

              ДЕ Е? Спомняш ли си?

              Иначе, за тъпотии изглеждаш "паметлив"!

              ДЕ Е онзи - БОКО, който УЖ управлява Министерски съвет?

              Редно е ПЪРВО да подаде оставка, след това да се шляе из страната!

              Спомняш ли си, че това - с ОСТАВКАТА - е приоритет за България!

              Коментар


              • простата кърджалийска ... дала интервю:
                Първоначално изпратено от ПКП
                "В началото на годината президентът каза, че сваля подкрепата от правителството. Само след няколко седмици въпреки всичко премиерът отиде при него и му предложи да се хванат за ръка, защото това, което идва като COVID-19 e страшно, сложно и не може да се политиканства. Какво получихме отсреща? Подигравки и подценяване на ситуацията. Хората, които бяха спасителите като ген. Мутафчийски, доц. Кунчев и проф. Кантарджиев, бяха превърнати в мишени. Сега изведнъж продължаваме да нагнетяваме метежа", добави тя.
                Така ни подредиха спасителите с кпп-тата, че ни утепаха и работа и поръчки и фирми.
                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                  Ще е несправедливо към историята, ако пропускаме важни съпътващи фактори, които макар и неафиширани пред прожекторите имат водеща роля в процесите

                  Царят идва с намерението за радикални реформи и търсеше широка коалиция. Загубилите изборите тогава ОДС откават всякакво участие и НДСВ прави кправителство в съюз с ДПС.

                  Управлението на Царя е Коалиция между НДСВ и ДПС.
                  Важен момент, който често се пропуска.

                  От средите на ДПС, слуховете говорят и за симбиозата с хора от СИК, идва предложението за главен секретар. Доган в началото демонстрира колебание, предвид прякото участие на предложената фигура във Възродителния процес, но лесно склонява.
                  Нещо повече, малко по-късно ще предложи на президента Първанов(Гоце) да го доизгради в образа с даването на званието генерал.
                  Дълга тема е ролята, която е предвидено да изиграе, но една от важните е прикриване и заличаване на доказателства за криминалните действия в икономическите процеси.
                  Ако ми остане време ще напиша по-систематизирано четиво, за масовите медии все още е от темите табу. Затова отворих и тема за ролята на тази партия в политическото управление.

                  Точно по същото време започва и възхода на Делян Пеевски!
                  Не от НДСВ, а от ДПС.
                  Ще продължи после в Тройната коалиция, с прякото участие отново на ДПС.
                  Ще е несправедливо към историята да се манипулира заради моментни интереси.В правителството на цара имаше министри на БСП. Де факто това беше същата тройна коалиция но с друго разпределение поради изборните резултати.
                  Това е вторият път в който БСП и ДПС са в коалиция.
                  А това е важен момент който целенасочено се пропуска с цел манипулация.


                  Абе съни, спомням си че когато руски агент радев чете нещо в парламента тия дни, управляващите напуснаха залата. Спомняш ли си дали ДПС останаха заедно с БСП?

                  Last edited by Имхотеп; 07.09.2020, 17:14.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • ИПИ: Старите навици умират трудно на пазара на природен газ

                    https://www.investor.bg/analizi/85/a...en-gaz-311495/


                    Това ако не е комунизъм в действие- здраве му кажи!
                    А ББ не твърдеше ли през ден, че комунистите са виновни за това , че сме на последните места в ЕС във всякакви класации?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                      Ако трябва да бъде точен, той и всеки от нас би отговорил:

                      ТОВА е ТОЧНИЯТ час за ОСТАВКА на министър-председателят с големите гафове, от когото се срамуваМЕ в България!
                      Безименен, Ти се срамуваш, аз се срамувам, срамувар се всички нормални и.почтени българи но, нали знаеш, с какъв си имаме работа? Толкова по въпроса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Начев , трябваше да изчета назад, за да схвана създалата се за "дискусия" тема ) Няколко човека са те подхванали за изключително важния детайл със снимката и неподходяяия коментар към нея. Нормално Колкото повече се злепоставя, всеки дръзнал да е критичен, толкова енергията се разпилява, стихва, направо си идва в търсеното русло на апатия, примирение или напускане на терена. Ето и аз сега пиша за това, вместо да коментирам по-интересните ти и същности други мнения
                        Бях чела вече из нета за снимката, но не видях да се коментира, на базата на какви деяния този млад човек е проснат по лице на земята. Той и десетките като него от различните дни на протеста.

                        на разни опити да се неглижират действията на репресивните органи на управляващите ще пускам това кратко видео, само говори

                        ​​​​​​​ Оставка!

                        https://www.youtube.com/watch?v=K0nbMTxehHU
                        Доста се изписа за тази снимка, а действително има далеч по-важни неща.

                        От много отдавна не мога да прочета никакъв смислен и аналитичен коментар от гепповци, вече не дават и линкове към някакви алтернативни източници/автори. Буквално са в състояние на ступор и трескаво оглеждане за някакви детайлчета, чрез които могат да злепоставят свои "врагове", но врагове от форума. Добре, ОК, всичко е ясно, никой не се крие и не преиначава чувствата си. Мразим се взаимно до състояние на невъзможност да се гледаме (си пишем). Обаче, ако приемем, че по някакъв начин са хванали мен в някаква издънка, а аз въобще няма да се съглася, че е имало издънка, то тогава това по никакъв начин не доказва политическа състоятелност.
                        Дори да приемем, че с нещо са ме били, това не е политическа победа, това не аргументира и не доказва теза.
                        Единствената теза, която е крайно уродлива и цинична, беше изречена в самото начало на кризата от Матеев и беше примерно нещо от рода, а именно: гепп са крадливи, лъжливи, прости, корумпирани, ама дай да ги оставим да крадат, лъжат и безчинстват, щото след тях (поне за определено време) ще е по-лошо.
                        Аз имам грехове, признавам си! На последните парламентарни, скърцайки със зъби от безпомощност, гласувах за патриотите, защото ми беше непоносима мисълта, че дори и част от гласа ми би отишла за гепп.
                        Не желая да дразня никого, но съм изричал и съждение, че ако сега Нинова трябва да ни стане премиер, ами то по-добре БХ да си остане до март догодина.

                        Ето ти подходящ повод - искам да те питам нещо. Това, че се бием по повод на разни конкретни случаи и детайли, това е ясно, но аз не искам да губя фокус и по голямата картина. Използвам случая, че си жена и по естествен начин имаш в някаква степен различна гледна точка. Миксът от рацио и емоционална интелигентност при мъжете и жените е различен, пък ти си ни единственото момиченце в момента и трябва да те пазим и уважаваме.

                        Аз вече въобще не мога да разбера - защо застават в подкрепа на БХ?! Наистина ли вярват, че този човек и тези около него имат идея и ресурс как да изведат обществото нанякъде?!

                        Имали сме с доста сходни групи форумци някакви исторически противопоставяния - за императорската армия, за турците, за филите и фобите, за ВСВ, за комунистите и "комунистите" и др. разни.
                        гепп са символ на безидейност, безпътица, корист, простотия, кражби, безпринципност, схеми, лъжи, хитрувания, корупция, скандали безкрайни, сами членове и наследници на комунисти и самите те "комунисти" от най-вредния вид, че и какво ли още не.

                        Аз н е мога да разбера - кого и защо подрепят нашите форумни врази?!
                        Не мога да разбера за какво става дума въобще?


                        Твърденията, че Радев бил руски агент са абсолютно малоумни, чак не искам да ги вкарвам като мотив във въпроса. Дори да приемем, че сред екипа му има някаква мърша - какво би доказало това?! Ами за толкова много години - гепп уж "чистят" десетки и стотици калинки, суджуци и мърши, ама то свършване няма! Защо се игнорира този факт?
                        Защо се игнорират снимки, видеа и записи, след като и на слепият и на глухият
                        е ясно, че това е автентична истина от най-чист вид? Абе, защо според теб няма нито един нормален, който да изкрещи и да счупи кривите огледала?!
                        Президентът вижда и вярва, че тези съсипват и т.н. и си казва мнението човекът. Като вижда и вярва - какво би могъл да направи нормален човек?! Да мълчи и да замазва?! Абсурд! Още през 90-те КС излезе с едно категорично решение, че президентът има право на политически изявления и позиции. Това, че трябвало да бъде благ обединител и да усмирява немирници, това са абсолютно смахнати приказки.

                        Излишно е да си задаваш въпроси за "деянията" на младия човек от протеста. В повечето случаи няма конкретни деяния, които дават основание за арест.
                        В един момент редиците на полиция и протестиращи се допират и тогава полицаите започват да берат. Който им падне!

                        Въобще не са необходими повече доказателства, че внедрените провокатори си донесоха материалите за изпълнения на проекта, с който бяха натоварени, пък после бяха пропуснати обратно поживо-поздраво.
                        Last edited by nachev; 07.09.2020, 16:50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Абе, Фък!
                          Колко е часът в Щатите в този момент

                          Ако трябва да бъде точен, той и всеки от нас би отговорил:

                          ТОВА е ТОЧНИЯТ час за ОСТАВКА на министър-председателят с големите гафове, от когото се срамуваМЕ в България!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Ти как би променил състоянието?
                            С Анализ на Причините - нас така са ни учили - а не на Следствията!

                            И на База горното,приемане на бъдещи Решения!

                            От доста време не се влючвам по темата просто защото тълпата и масмедиите са се вторачили единствено в Следствията,а това скъсява хоризонта на мислене до дължината на носа.

                            За мен дискусия по т.нар политически партии в България с всичките им салтанати,е безмисленно да се води,както и за политическия и граждански живот сътворен от тях през последните 31 години.Както казваше навремето Краси Райдовски - всички сме от едно тесто,ама някои са втасали,а други,не!

                            Сещам се за интервю на Близнашки отпреди горе-долу година в което му зададоха въпроса би ли се съгласил отново да е премиер.Отговора прибпизително беше - няма нормален човек който оттук насетне би рискувал на такава длъжност!Допускам че ти сама можеш да продължиш с тълкуване на подчертаното.

                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Начев , трябваше да изчета назад, за да схвана създалата се за "дискусия" тема ) Няколко човека са те подхванали за изключително важния детайл със снимката и неподходяяия коментар към нея. Нормално Колкото повече се злепоставя, всеки дръзнал да е критичен, толкова енергията се разпилява, стихва, направо си идва в търсеното русло на апатия, примирение или напускане на терена. Ето и аз сега пиша за това, вместо да коментирам по-интересните ти и същности други мнения
                              Бях чела вече из нета за снимката, но не видях да се коментира, на базата на какви деяния този млад човек е проснат по лице на земята. Той и десетките като него от различните дни на протеста.

                              на разни опити да се неглижират действията на репресивните органи на управляващите ще пускам това кратко видео, само говори

                              Оставка!

                              https://www.youtube.com/watch?v=K0nbMTxehHU
                              Абе жена, остави таз история със снимката,
                              Станала грешка в тъмното, на Енчев велизар му заприличало на "дъщеричка". Голяма работа.
                              Дай да не губим време и да караме по същество. Оставка и това е!
                              Извади някоя кирлива риза на бацето, няма защо да стихоплетстваме.
                              Защо се крие като партизанин?
                              Време е не конституцията, а корупцията да се махне от таз държава.
                              Това иска народа и затова вика "оставка". ....О-ста-вка, ....О-ста-вка,
                              Това се чува из митингите
                              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                                има и не толкова модерна, даже архаична дума за нашите ширини - ВъСтание
                                Съни, тук си в голяма грешка
                                Матвеев вика, че това се пише въЗстание и ползва това обстоятелство за да аргументира колко неграмотни са политическите му противници
                                И понеже матвеев е милионер и излиза със собственото си име (такива са твърденията поне), няма начин това да не е вярно

                                Коментар

                                Working...
                                X