IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    А-ааа, ама те се обърнАха!

    Може да не ми разбереш лакърдията, та ще кажа един виц от едно време.

    След 9-ти септ. ППО-я на несебърските рибари ще приема др. Костас за член на БКП.
    Четат некви материали, хвалят го, после канят за изказвания и въпроси.
    Вдига ръка Димитриос и пита смутено: Ама, др. Костас, ти преди 9-ти септ. не беСе ли малко фаСист? (типичното гръцко произношение).
    Костас е объркан.
    Скача партийният секретар Никос и вика: БеСе, беСе, ама се обърнА!
    Димитриос сяда успокоен: Е, щом се е обърнАл, моЗе!

    Много готино звучи на гръчки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      ....
      Кво толкова се кумите, рисувате едно правоъгълниче и вътре написвате няколко имена! Въпросът е изцяло технически и дори не изисква специален софтуер, а с етичната страна на въпроса така или иначе нямате никакъв проблем.
      Ама ти вярно си много зле с компютърната грамотност. Не разбра ли, че тези правоъгълничета ги показва форума, когато анкетата е публична. Искаш ли да я направя отново публична в твоя чест, за да си ги видиш сам тези правоъгълничета?

      ПП: Иначе можеш да си спокоен, защото вече проверих - ти не си гласувал в нито една от двете анкети, така че не знам защо си толкова наежен по този въпрос.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        ...
        Допреди 5 години и за плувах, ама точно през лятото на 2015 морето получи нареждане свише да си ме прибере. Голяма битка падна, за жалост на гепаджийската сган, размина се на косъм.
        Погледни го от друга страна Вероятно си се разминал от нещо друго по-неприятно, преодолявайки ситуацията. А щом си успял, Морето е благосклонно, не го отписвай. но подхождай винаги с уважение. Не сме силни от Природата и там не вървят майсторлъците

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Ле-ле, Съни!
          Редовно, че и по 2 км.
          Хем хубава, хем спортна!
          Отиде ми сънят

          Допреди 5 години и за плувах, ама точно през лятото на 2015 морето получи нареждане свише да си ме прибере. Голяма битка падна, за жалост на гепаджийската сган, размина се на косъм.

          Лошо няма, Начев! Нощес дамата на сърцето ти може да усети (необичайна) активност край себе си...

          Младостта се завръща! Т.е. - тя (младостта) не си е тръгвала, де!

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Ама, Начев , то безумието му е, че с бъркотията в главата му, директно към Герб централата и ДПС Сарая е насочил страстите за разправа.
              Цялото им ръководство от бившето БКП с родата и агентите на ДС зад гърба им
              А-ааа, ама те се обърнАха!

              Може да не ми разбереш лакърдията, та ще кажа един виц от едно време.

              След 9-ти септ. ППО-я на несебърските рибари ще приема др. Костас за член на БКП.
              Четат некви материали, хвалят го, после канят за изказвания и въпроси.
              Вдига ръка Димитриос и пита смутено: Ама, др. Костас, ти преди 9-ти септ. не беСе ли малко фаСист? (типичното гръцко произношение).
              Костас е объркан.
              Скача партийният секретар Никос и вика: БеСе, беСе, ама се обърнА!
              Димитриос сяда успокоен: Е, щом се е обърнАл, моЗе!

              Коментар


              • Метаморфозите на българските "политици"след превратът 44 година!!....

                Метаморфо̀за (от гръцки metamórphosis – преобразуване, изменение)


                В. Червенков-

                "Българският национализъм е най-големият враг на социализма“
                .

                С това мото започва у нас сталинският кръстоносен поход срещу родните традиции, гробове, паметници, национални идеи и реликви. Не бяха пожалени дори паметниците на падналите във войните: със заповед на министъра на войната П. Панчовски през 1946 г. бе наредено те да се премахнат. Разкритият през същата година в Търново саркофаг на цар Иван Александър бе натрошен, а костите на средновековния монарх — изсипани в Янтра. Тленните останки на Гоце Делчев бяха експулсирани от страната, а в речта си по този повод на 7 октомври 1946 г. Тодор Павлов обяви, че той не е българин. Последва разжалването на царете. Думата „цар“ бе изтрита както от табелките по улиците, така и от учебниците. Мавзолеят на Александър Батенберг бе затворен, костите му изчезнаха; гробът на цар Борис III беше „преместен“ и след това — заличен. Посегна се и върху паметта на Левски с едно решение за събаряне на Къкринското ханче, което дълги години просъществува в нелегалност като склад за картофи на ТКЗС. Пренаписана беше — и съответно политизирана — историята. Водените от средновековна България войни за обединение бяха заклеймени като „грабителски“. Всичко, което можеше да подхрани националното самочувствие, бе зачеркнато. Дори Балканската война в академичното издание на манипулираната Българска история от 1954 г. бе определена като „завоевателна“. От средство за национална самозащита историята ни беше превърната в инструмент за отродяване и духовна стерилизация.

                Така че в България политически елит не съществува-днешните такива са наследници на каскетлиите...и както пише Данте: "Надежда всяка тука оставете" ориг. Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

                Тук може да чуете един умен човек----"Падането на ББ няма да промени нищо...." след 14 минута....

                http://www.videoclip.bg/watch/118085...e-i-prognozite




                Click image for larger version

Name:	Untitled.png  lucifer.png
Views:	1
Size:	21.6 КБ
ID:	3650733

                Някога Луцифер бе ангел. Той бе най-възвишеният. Името му означава „носител на светлина“, но Бог го изхвърля от Небесното царство, защото той отказва да признае божественото ...

                Прогонен в ада, той се превръща във въплъщение на злото, в Дявола. Целта му е да разкрива злото в човешкото същество чрез изкушения към безнравствени постъпки.

                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Къде плуваш тези два километра у морето или на басейна. Щот аз плувам къде ми падне. Е един път ме нажилиха едни пчели дет беха тръгали на водопой.
                  В морето понякога са проблем медузите и вълнението.
                  Любимото ми място е морето , с басейните ми е малко по-некомфортно
                  И аз бях изненадана преди време, тези създателки на сладост как утоляват жажда в солената вода

                  Пропуснах за медузите, имам винаги кремче с мен, но ако се наложи потърси оцет, бързо успокоява.
                  На медузите гледам като на Барбаронки и подобни, част от пейзажа Но, с вълнението не се шегувам. Съобразявам се с Природата.
                  Last edited by съни(тя); 16.09.2020, 11:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                    нали, налии, много смешно, събрала се детската Герб градинка, ремонтирана от Фандъкова и се тупа по шкмбачетата )
                    А бе, към вас ли се обръща с тулупи бай ви Борисов ))

                    Барбаронка, по 2км плувам през ден, ти до магазина поне успяваш ли да стигнеш без да се задъхаш
                    Ле-ле, Съни!
                    Редовно, че и по 2 км.
                    Хем хубава, хем спортна!
                    Отиде ми сънят

                    Допреди 5 години и за плувах, ама точно през лятото на 2015 морето получи нареждане свише да си ме прибере. Голяма битка падна, за жалост на гепаджийската сган, размина се на косъм.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Виждам на преден план от ляво надясно Спарт, Гигов, Начев, Съни и безсмисления


                      Барбарела, почна ли вече уроците по солфеж?

                      Слави (разбирам) си търси стабилен коалиционен партньор! ШЕ я праИме ли - коалицията?

                      НаблегнИ на цигулката и ще бъдеш достоен партньор, за да седнеш в бъдещ Парламент и също - за министерското кресло, което бленуваш!

                      ГЕРБ ги забравИ (ако и да си се влюбил в кърджалийката..., ми - Боко няма обноски... каруцар! - не е чак толкова тъпа, колкото една ... приятна дама!)

                      Отговори ми, Барбарела - какъв партньор би бил този? Единствено за кърджалийки можеш да говориш с него!

                      А Слави е компетентен във всеки тип музика! Извадиш ли цигулката, Барбарела - ще оставиш Слави замислен!

                      Барбарела, наблягай на уроците по солфеж и спри да ухажваш Другаря Партиен Секретар Имхотеп! Ще те излъже - точно както те гледа в очите!

                      Разбрахме се, нали, мьосиьо!

                      (второто "ьо" е затворено, както първото и не съм го изписал по правилата на българския език, защото ДПС Имхотеп не знае произношението на френски ..., ама какво ти говоря -. парт. секретар се обръща към теб с "мосю")

                      ))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                        нали, налии, много смешно, събрала се детската Герб градинка, ремонтирана от Фандъкова и се тупа по шкмбачетата )
                        А бе, към вас ли се обръща с тулупи бай ви Борисов ))

                        Барбаронка, по 2км плувам през ден, ти до магазина поне успяваш ли да стигнеш без да се задъхаш
                        Къде плуваш тези два километра у морето или на басейна. Щот аз плувам къде ми падне. Е един път ме нажилиха едни пчели дет беха тръгнали на водопой.
                        В морето понякога са проблем медузите и вълнението.
                        Last edited by Todor Sabev; 16.09.2020, 11:40.

                        Коментар


                        • ЕС се готви за схватка с Борисов

                          Без униние, а обратно - с надежда!

                          Който е пропуснал, дебатът ще се проведе в интервала от 4-ти до 6-ти октомври.

                          Коментар


                          • Ама, Начев , то безумието му е, че с бъркотията в главата му, директно към Герб централата и ДПС Сарая е насочил страстите за разправа.
                            Цялото им ръководство от бившето БКП с родата и агентите на ДС зад гърба им

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Е, надявам се следващият премиер да не е толкова мек кат БХ и да вземе нужните мерки. А те са затваряне на границите за няколко дена, събиране на всички червени отрепки на един стадион, и...
                              Не е необходим голям стадион. Е този на Славия или даже по-малък.
                              Абе, безумец!
                              Ти осъзнаваш ли какво си направил?!
                              Наистина луд и пиян хирург ви е бърникал в главите.

                              Намекът ти за разправа с политически противници (без оглед на вида) по латиноамерикански тертип се доближава плътно до фашистки лозунги.
                              Вчера нали пласирахте облигации, сетълментът е след седмица, направо ги засилете към Америка за покупка на още непроектирани тежкотонажни хеликоптери.
                              Един от любимите способи за премахване на политически проблеми на Пиночет и сие (но не само), е хвърлянето на левичари отвисоко.
                              За увеличаване на ефективността и производителността - пестили са от парашути.

                              Ненормалнико, ти се похвали, че на стари години си учил американска история (как са требени бизони и индианци), ама нещо помниш ли от българската история и какво се случва при влизане в такава спирала:
                              - ПСВ и Владая,
                              - Национална катастрофа и Ньой,
                              - Стамболийски и оранжевата гвардия (сопаджии),
                              - Преврат и Цанков (Стамболийски е рязан на парчета, а членът му е заврян в устата)
                              - терор,
                              - обратни атентат, въстание,
                              - терор и убийства,
                              - терор и убийства,
                              - още терор и убийства десетки години и двете страни не прощават.

                              За подобни лозунги и подкани се дължи поне дълбоко презрение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
                                Тази Петиция бих я подписала, ако не е с молба към US правителството за подкрепа на протестите, а с настояване да свали подръжката си на една мутра

                                Коментар

                                Working...
                                X