IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    Ай,ай,ай!Това ,ама много,много здраво замириса на политагитация,която съм слушал преди 28 годин...И тогава така разправяха,че принадлежим към Варшавски договор,СИВ и т.н. , и беше доста опасно да изкажеш критично мнение,относно приндлежнастта ни....И сега ли така ще бъде?!Къде отиде правото на различно мнение,правото на критично мнение?!?Защо ги ручахме тогиз жабетата,като и сега трябва да повтарям с въодушевление повелята на новата Партия - Майка(ЕС,NATO)
    А бе много ме съмнява,че всички сороидни тролове тук сте бивши партийни и комсомолски секретари....По същия начен се изразяваха и те ....Само сте сменили някай и друг термин - СИВ с ЕС ,Варшавския договор с НАТО и т.н.
    +111
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Ай,ай,ай!Това ,ама много,много здраво замириса на политагитация,която съм слушал преди 28 годин...И тогава така разправяха,че принадлежим към Варшавски договор,СИВ и т.н. , и беше доста опасно да изкажеш критично мнение,относно приндлежнастта ни....И сега ли така ще бъде?!Къде отиде правото на различно мнение,правото на критично мнение?!?Защо ги ручахме тогиз жабетата,като и сега трябва да повтарям с въодушевление повелята на новата Партия - Майка(ЕС,NATO)
      А бе много ме съмнява,че всички сороидни тролове тук сте бивши партийни и комсомолски секретари....По същия начен се изразяваха и те ....Само сте сменили някай и друг термин - СИВ с ЕС ,Варшавския договор с НАТО и т.н.
      Вие, руските тролове критически мнения нямате. Вашите мнения са само лъжи, руска пропаганда и обиди.
      Забравили сте какво беше до началото на '97, и си кютате тук, със стабилна валута и икономика.
      Вие, руските тролове, ако емигрирате от България то ще е някъде на запад.
      Нито един от вас даже не си и помисля да отиде там, накъдето искате да завлечете държавата.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        Ай,ай,ай!Това ,ама много,много здраво замириса на политагитация,която съм слушал преди 28 годин...И тогава така разправяха,че принадлежим към Варшавски договор,СИВ и т.н. , и беше доста опасно да изкажеш критично мнение,относно приндлежнастта ни....И сега ли така ще бъде?!Къде отиде правото на различно мнение,правото на критично мнение?!?Защо ги ручахме тогиз жабетата,като и сега трябва да повтарям с въодушевление повелята на новата Партия - Майка(ЕС,NATO)
        А бе много ме съмнява,че всички сороидни тролове тук сте бивши партийни и комсомолски секретари....По същия начен се изразяваха и те ....Само сте сменили някай и друг термин - СИВ с ЕС ,Варшавския договор с НАТО и т.н.
        " КомОнизма си отиде , спете спокойно деца ! " Отишъл си друг път !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
          Друго мнение ли? Пак ще ти кажа - ние принадлежим към определен политически и икономически съюз, както и към военен такъв. Имаме национални интереси, които защитаваме с тези съюзи. Форумните болшевики определено водят агитация в полза на чужда сила. Това не е изразяване на мнение, а национално предателство. Ейтипърсентърите нямат спиране. Не почивате ли бе? Не отварям редовно форума, но когато и да съм тук, все сте си едни и същи. Внуци на генерал Заимов ли сте, що ли?
          Ай,ай,ай!Това ,ама много,много здраво замириса на политагитация,която съм слушал преди 28 годин...И тогава така разправяха,че принадлежим към Варшавски договор,СИВ и т.н. , и беше доста опасно да изкажеш критично мнение,относно приндлежнастта ни....И сега ли така ще бъде?!Къде отиде правото на различно мнение,правото на критично мнение?!?Защо ги ручахме тогиз жабетата,като и сега трябва да повтарям с въодушевление повелята на новата Партия - Майка(ЕС,NATO)
          А бе много ме съмнява,че всички сороидни тролове тук сте бивши партийни и комсомолски секретари....По същия начен се изразяваха и те ....Само сте сменили някай и друг термин - СИВ с ЕС ,Варшавския договор с НАТО и т.н.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Не разбирам какво общо има аватара, но щом си казал - дооооооооооообре, съгласен съм. Виж ти си от 80% така че нямаш право да говориш, може само да се срамуваш че си глупи
            Че ти кога ли си разбирал
            Руски трол от най-простите.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

              Бегай си у СССР....
              А ти ходи да се лекуваш ... аз ше си бъда дето ми харесва .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Твой проблем ...сега е демокрация ...апропо , затуй ви има и вас !
                Бегай си у СССР....
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                  Друго мнение ли? Пак ще ти кажа - ние принадлежим към определен политически и икономически съюз, както и към военен такъв. Имаме национални интереси, които защитаваме с тези съюзи. Форумните болшевики определено водят агитация в полза на чужда сила. Това не е изразяване на мнение, а национално предателство. Ейтипърсентърите нямат спиране. Не почивате ли бе? Не отварям редовно форума, но когато и да съм тук, все сте си едни и същи. Внуци на генерал Заимов ли сте, що ли?
                  Твой проблем ...сега е демокрация ...апропо , затуй ви има и вас !

                  Коментар


                  • Друго мнение ли? Пак ще ти кажа - ние принадлежим към определен политически и икономически съюз, както и към военен такъв. Имаме национални интереси, които защитаваме с тези съюзи. Форумните болшевики определено водят агитация в полза на чужда сила. Това не е изразяване на мнение, а национално предателство. Ейтипърсентърите нямат спиране. Не почивате ли бе? Не отварям редовно форума, но когато и да съм тук, все сте си едни и същи. Внуци на генерал Заимов ли сте, що ли?
                    Партия была, есть и будет есть!

                    Коментар


                    • Май се стяга БХ за война

                      http://www.paragraph22.bg/22-sedmich...o-vuprositelni

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                        Много ми е интересно, защо форумната болшевишка измет не отиде в някой руски форум ( там дето - мъй победили германцев и идем вперед, мой дед това, мой прадед онова, советская техника самая лучшая в мире, все америкоси - пиндоси), а спамят из български форум. Ама те и виртуално не искат да отидат там, откъдето драпат да избягат реално наследниците на победителите. Естествено ще бягат накъм победените страни, защото ... абе вие си знаете защо.

                        Ами докато има форумна проамериканска измет , ше има и хора на друго мнение ...къде останаха евроценностите като толерантност , например ?!
                        Last edited by majnata; 18.11.2017, 19:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Ха!
                          Човека на който му трябваха две години да се научи как се слага аватар, човека на който му трябваше една година за да разбере че гугъл помага, но акъл не налива,
                          нарича някого неграмотен?

                          Ха-ха-ха!


                          Вашата група, на мурзилките, определено е от контингента на любимия професор на мажнат

                          ПП
                          Модераторите, бе не може ли да се вдигне летвата поне малко в този форум?
                          Не разбирам какво общо има аватара, но щом си казал - дооооооооооообре, съгласен съм. Виж ти си от 80% така че нямаш право да говориш, може само да се срамуваш че си глупи

                          Коментар


                          • Много ми е интересно, защо форумната болшевишка измет не отиде в някой руски форум ( там дето - мъй победили германцев и идем вперед, мой дед това, мой прадед онова, советская техника самая лучшая в мире, все америкоси - пиндоси), а спамят из български форум. Ама те и виртуално не искат да отидат там, откъдето драпат да избягат реално наследниците на победителите. Естествено ще бягат накъм победените страни, защото ... абе вие си знаете защо.
                            Партия была, есть и будет есть!

                            Коментар


                            • Хахаха ...........яко:

                              Министърът на отбраната на Испания Мария де Коспедал коментира телефонната шега, която ѝ скроили руските пранкери Вован и Лексус.

                              Те ѝ позвънили от името на латвийския военен министър, за да ѝ съобщят, че каталонският лидер Карлес Пучдемон е агент на руските спецслужби с псевдоним Чиполино, а половината руски туристи в Барселона са кадрови военни.

                              Отговорът на шефа на отбранителното ведомство е публикуван в Twitter. "Това беше много странен разговор. Аз ги помолих да говорят на английски, но те не поискаха и премахнаха превода. Тъй като не им повярвах, прекратих разговора и не им върнах позвъняването.

                              Сега вече зная, че това бяха руснаци", пише Коспедал.

                              От видеото на пранкерите обаче се вижда,
                              че министърката им е позвънила, за да съобщи, че е разказала за този разговор на премиера Мариано Рахой и, че той е проявил интерес за среща с министъра на отбраната и с премиера на Латвия. Пранкерите са потвърдили, че също имат интерес от среща, но по-нататък обясняват че военната министърка на Испания вероятно се е досетила, че става дума за шега и нямало други позвънявания от нейна страна, информира Рен.тв.


                              https://ren.tv/player/247759#autoplay

                              Руснаците направо ги правят разногледи еврогейовете
                              Last edited by markov; 18.11.2017, 19:17.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Модераторите, бе не може ли да се вдигне летвата поне малко в този форум?
                                Не се моли за дъжд че ти ша си първия дет ша те удави
                                Last edited by markov; 18.11.2017, 19:16.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X