IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честит Празник и пазете духа си свободен!

    Коментар


    • Освиркаха простата кърджалийска предеседателка в Търново.Респект Велико Търново

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
        Премахването на ВНС е най-важната промяна, която наистина ще е рестарт за България.
        Защото много по-нормално и бързо ще могат да се правят реформи.
        Пример: представи си, че сега в момента 99% от нас(заедно с депутатите ) поискат България да изпълни задълженията си по "Колеви срещу България"
        ами - ядец, ще висиш и чакаш високоморалните в КС да ти "одобрят реформата" (справки при Костов с неговата реформа)

        Демек, ВНС е мина която винаги пази върховенството на Главния (пък по улиците се тръшкайте колко си искате - промяната така гарантирано няма да се случи)

        Човек да е против премахването на ВНС, защото вносителите "немухаресват" е меко казано реформаторски недалновидно.
        Премахването на ВНС е инструмент за окончателното взривяване на демокрацията и старт на продажби на дребно на закони, територии, национална идентичности и каквото се сетиш, в лична финансова полза на една клика бандити.
        Съжалявам, Зац,, за вложената ви енергия но, тая няма да я бъде.
        Last edited by Pyramid; 22.09.2020, 20:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          ..Абсолютно аналогично е отношението ми към проекта за нова Конституция. Събрали се калпаците, съзряли "решение" за решаване на личните техни проблеми сега, в частност на партийните им проблеми и от днес за утре написали на коляно нов проект. Толкова могат, не чакай нещо друго....
          Премахването на ВНС е най-важната промяна, която наистина ще е рестарт за България.
          Защото много по-нормално и бързо ще могат да се правят реформи.
          Пример: представи си, че сега в момента 99% от нас(заедно с депутатите ) поискат България да изпълни задълженията си по "Колеви срещу България"
          ами - ядец, ще висиш и чакаш високоморалните в КС да ти "одобрят реформата" (справки при Костов с неговата реформа)

          Демек, ВНС е мина която винаги пази върховенството на Главния (пък по улиците се тръшкайте колко си искате - промяната така гарантирано няма да се случи)

          Човек да е против премахването на ВНС, защото вносителите "немухаресват" е меко казано реформаторски недалновидно.
          Last edited by satz; 22.09.2020, 16:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Ти го изкарваш като че ли БХ е отишъл да му се моли. Ми не е.
            Не си представям че що годе нормален човек ще се върже на тези дивотии. Скоро ще ви покажа нещо за доказателство.

            Интелектуалността на метежниците обаче кърти мифки - да подава оставка пък после ще видим. Ми сега не виждате ли, нямате ли поне една не съвсем фантастична теория за после?
            Като ви чета как се потапяте в мечти обаче силно се съмнявам.

            Ето метежници от вчера.


            Е тия са каймака на метежниците. Единия ми прилича на безсмисления

            Мани ме мен, за съм известен като мръсник, провокатор и манипулатор.


            Господине, нетът е пълен с информация. Потърсете, прочетете за събитията от днешния ден, а после:
            - разяснете,
            - аргументирайте,
            - подкрепете с някакви доказателства, че никой никому не се е молил, а това е солова акция на Каракачанов, който след това е бил нахапан координирано и решително и от двете страни, защото си е разрешил едно своеволие и ... е свил перките.

            Вместо да се орезилява с триене на публикувани политически речи, той имаше далеч по-силни ходове, ама да с е сърди на себе си.

            Аз мечти нямам, поставил си главата в торбата и чакам да ме приберат хората, които ти си ми пратил. Подготвил съм се.

            А иначе - бързи, честни избори и каквото избере народът!
            Аз друг народ нямам и няма да го сменям. Виж, ако ти и новата ти родина е решила да сменя нашия народ, в това аз не участвам.

            Ти за по-хубав ли се мислиш?!
            Изхвърли една част от живота си за дълго време, замени го с окопа на битката и ела после да ми се представиш в младост, красота и сила мъжка!
            Оприличавания?! Хм, пълна тъпня, детинщини, идиотщини!
            Това сте вие - само за това ви стига вътречерепната субстанция.
            До края на живота си няма да додрапаш до нивото на безимен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Ти го изкарваш като че ли БХ е отишъл да му се моли. Ми не е.
              Не си представям че що годе нормален човек ще се върже на тези дивотии. Скоро ще ви покажа нещо за доказателство.

              Интелектуалността на метежниците обаче кърти мифки - да подава оставка пък после ще видим. Ми сега не виждате ли, нямате ли поне една не съвсем фантастична теория за после?
              Като ви чета как се потапяте в мечти обаче силно се съмнявам.

              Ето метежници от вчера.




              Е тия са каймака на метежниците. Единия ми прилича на безсмисления

              Боко и не смее да иде да преговаря. Затуй, праща Шкембе войвода.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Въпреки призивите във връзка с празника, отново хитруване, отново простии и безчестие.

                Съвсем кратка хроника:

                1. Рано тази сутрин Каракачанов прави обръщение през нета, което смислово звучи, че той е готов да стане гарант в едни преговори между президента и БХ, като целта е мирен преход след оставка и назначаване на ново, експертно правителство, излъчено от двамата големи.

                2. Радев отговаря малко по-късно. Президентът: Диалог с Борисов ще има, когато се изчисти истината за записи, шкафчета и корупционни схеми.


                3. Виждайки отговора на президента, Каракачанов прави пълен обрат.

                Това какво е?!
                Последното не беше въпрос, а упражнение в реторика
                Ти го изкарваш като че ли БХ е отишъл да му се моли. Ми не е.
                Не си представям че що годе нормален човек ще се върже на тези дивотии. Скоро ще ви покажа нещо за доказателство.

                Интелектуалността на метежниците обаче кърти мифки - да подава оставка пък после ще видим. Ми сега не виждате ли, нямате ли поне една не съвсем фантастична теория за после?
                Като ви чета как се потапяте в мечти обаче силно се съмнявам.

                Ето метежници от вчера.




                Е тия са каймака на метежниците. Единия ми прилича на безсмисления

                Last edited by Имхотеп; 22.09.2020, 15:25.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Въпреки призивите във връзка с празника, отново хитруване, отново простии и безчестие.

                  Съвсем кратка хроника:

                  1. Рано тази сутрин Каракачанов прави обръщение през нета, което смислово звучи, че той е готов да стане гарант в едни преговори между президента и БХ, като целта е мирен преход след оставка и назначаване на ново, експертно правителство, излъчено от двамата големи.

                  2. Радев отговаря малко по-късно. Президентът: Диалог с Борисов ще има, когато се изчисти истината за записи, шкафчета и корупционни схеми.

                  3. Виждайки отговора на президента, Каракачанов прави пълен обрат.

                  Това какво е?!
                  Последното не беше въпрос, а упражнение в реторика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    Аааа ... начи сикаджийската тиква щял да ходи у Габрово тъй ли? Начи Матеев ще го посрещне с хляб и сол ,, ....
                    Не вярвам, че Матеев (колкото и да е грабровец ) ще предложи хляб и сол.
                    Забравяш, че е голям производител на мед, по-разумно е, да предложи питка с истински мед

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Той си е тръгнал, Прецаканче но търпимостта на хората по българските земи ще определи Как и с кой.
                      Ще започнем ли да градим или ще пием още горчивата чаша...и ще има ли вода да я пълним.
                      Лошо е, че изборният кодекс по поръчка си мина, покрай общия махмурлук

                      А твоята интуиция как ги усеща процесите
                      Моето усещане е, че човекът пропусна най-удачният момент на тръгването.
                      Сега ще не ще, май му се налага да показва характер, за да не си тръгва като много губещ. Освен това, май имахме бюджетен излишък от първото полугодие, - така и така идват избори, защо да не се потруди да изхарчи нещо, та нали и самата председателка на МВФ (Кристалина) го съветваше още в началото на кризата - "Бойко, харчете пари" Та може да си мисли, че отвсякъде има нужда от неговата бащинска десница.
                      Мисля и че не се чувства прекалено застрашен, защото си има и достатъчно голям електорат. Онзи ден засякох в някакво предаване, че е някъде около Велинград. Говори си спокойно, както и преди, пита песнионерите дали са получили 50 лв, те му ръкопляскат и така си се върти ...с джипката. Май не му дреме много и може да си стои до последно. Не изключвам варианта до март ... Може би се надява, че през студените дни протестът не може да издържи толкова, - след есен иде зима, най-малкия ден е 21 декември, студено, а може да се появят обстоятелства, (включително международни), инциденти и моменти когато пак ще се яви като спасител (а предизборния спасител е някак по-харош спасител ) Та мисля, че ще се бори до последно, според което право му дава закона до новите избори, Не ми изглежда че се е уплашил и ще бяга. Нали веднъж хвърли кърпата, сега може да пробва да стои, сякаш си пада по пробването Ще видим и западняците дали ще променят нещо в досегашното отношение, но и той го подсказа в тайните записи, с една дума, че са лаладжии...
                      Поздравявам хер Начев, че здраво държи фронта и дори и като репортер ни носи пряка достоверна информация от бойното поле

                      Коментар


                      • Барби, какво става с дневални, на теб разччитам да ме осведомиш- научил съм къде е истината и живота в този форум, затова питам теб

                        Коментар


                        • "Истинските слова не са красиви.
                          Красивите слова не са истински.
                          Добрите хора не спорят.
                          Онези, които спорят, не са добри.
                          Онези, които знаят, не са учени.
                          Учените не знаят."

                          Коментар


                          • Както винаги, любезен си и твърде приятелски настроен, но днес съм благоразположен (заради празника) и няма да вилизам в лични разправии.
                            Казано на делничен език, справедливостта ще бъде въздадена утре или в следващ пожелан или предизвикан ден

                            Във втория абзац засягаш важен въпрос.
                            Неколкократно и много категорично съм заявявал, че съм по-скоро "за" влизане в еврозоната, отколкото "против".
                            Вярно е и другото - доколкото ползите (има категорично такива) от еврото са по-лесно видими и различими, пък и те напоително и многократно са изтъквани от други форумци, избрах да се фокусирам върху слабостите (има категорично такива).
                            Разсъждавал съм върху тях, защото там материята е много по-сложна, по-предизвикателна. Изисква освен икономически и финансови познания и други такива и качество за прилагане на междудисциплинарни методи, абстрактно мислене, поне малко философска подложка.

                            Осъзнайте, а и ти го разбери, не може адепти на този стратегически акт да са БХ и VG.
                            Това е абсурд, нонсенс някакъв!

                            По такива въпроси е редно националният ни елит и специалистите, но не само те, спокойно и делово да са начертали една пътна карта и да проведат отговорен и задълбочен национален дебат, който да завърши с едно просветено и отговорно решение. За всичко това е необходимо сериозно време.
                            На партията гепп и е категорично чуждо да разпознава приоритети, да работи по идеи и програми при ясно и осмислено целеполагане. Те си падат по ръчно, оперативно управление, при което като чехълчета, зелени еуглени и кучето на Павлов реагират на някакъв дразнител сега. Това са те, толкова могат.

                            Абсолютно аналогично е отношението ми към проекта за нова Конституция. Събрали се калпаците, съзряли "решение" за решаване на личните техни проблеми сега, в частност на партийните им проблеми и от днес за утре написали на коляно нов проект. Толкова могат, не чакай нещо друго.

                            Същата беше и работата с Еврото. Може и да съм в някаква степен арогантен, но убедено твърдя, че те (особено БХ) не разбират или се правят (особено VG.) какво в действителност значи еврото (плюсове и минуси), 10 години не намериха време да предизвикат дебат, не намериха кураж да подадат апликация, а в един момент когато до болка се нуждаеха от "добри новини" и от "обич", хвърлиха се през глава да правят нещо, без дори да осъзнават, че биват вече въвличани в една чужда игра в коренно различна политическа и историческа обстановка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                              Гепаджиииииииииии!

                              Казвайте бързо, къде скрихте БХ!

                              А-а, чакайте, чакайте ... тъкмо сега иде съобщение от разузнаването.
                              Май щял да ходи с жипката у Габроу.

                              Тихо, тихо, че връзката е лоша!

                              Да, кв. Голо Бърдо, ще има служба в новопостроен храм - Св. Онуфрий Габровски!

                              Ей, прекъсна!
                              Агентът не можа да ми съобщи часа, но при БХ часът, че и мястото, така или иначе е тайна!

                              Тичайте бързо .... да му целунете ръка!
                              Аааа ... начи сикаджийската тиква щял да ходи у Габрово тъй ли? Начи Матеев ще го посрещне с хляб и сол ,, ръка ще му целуне, маааазно ще му говори, не е шега тва, Вожда да ти дойде у твоя град и ти да не си в първите редици дет ще го посрещне Много горещи емоции и сладки вълнения ще има за Матеев днес ама на неговата възраст 60 + тва не е много на убаво
                              Last edited by Асо Пика; 22.09.2020, 12:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Не не ги мисля,но много често манипулаторите се представят за идиоти.

                                Защото не може идеалист да е против влизането ни в еврозоната, освен ако не е глупав(но пък е вярно, че много идеалисти са глупави..)
                                въпще, не е просто нещо живота.
                                Реалист, обаче, може да е против еврозоната. Аз съм против.
                                ​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X