IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Абе важното е ти и начев да протестирате.


    Много добре зная причината за тази твоя изнервеност (въпреки измъчената ти усмивка в края)...

    Зная, че полезният ти ход е ограничен! Ще ти се наложи да свикваш! Нямаш друг изход!

    .................

    Даммм! Такива са дамите! Докопат ли те: спукана ти е работата! Ей на - вземи Корнела: ама, коя е тя, за да ти каже, че зелените чорапогащи не ти подхождат! Коя е тя, кажи ми! Червени ще ти налага!

    Добре те разбирам, ама нямаш шанс! Зеленото може да ти подхожда, но вече повтаряш НЕЙНОТО име - постоянно! И дори не осъзнаваш това! Помисли, не е ли време да смениш цвета на чорапогащника с нещо по-неутрално! Телесен цвят не ти ли харесва? Корнела може да кандиса?.... Не ги разбирам дамите!

    Ще трябва да й се противопоставиш! Зная, че го можеш! Поставяш я твърдо пред дилемата - нека избира: ако Корнела те иска, оставаш, ама - със зеленият чорапогащник!

    Поставяш й въпроса ребром и няма шест-пет!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      ГЕРБ ще водят битка за третото място!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        АМК не ми пускай нищо. Знаеш че винаги съм те питал като не знам нещо.

        АМК марикон, ти си неграмотен и никога нищо не знаеш, все трябва да ти се повтаря и да ти се обяснява

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Ми то нали в тая страна затова БАВНО се случват нещата, я!

          Все има някой такъв, като теб, който пита: "няма ли кой да им иска оставката?"

          Очевидно - въпросителната форма на изразяване искането за оставка не е така ефективна! Нали правилно разъждавам? Лежиш си в креватчето и възмутен си задаваш въпроса: "защо не им поискаТ оставката?"

          Еййййй, вЕрно бе - имаше едни - дето постоянно отбелязваме, че им намалява бройката, които протестират! Но не знаят КАК да протестират! Аз, например - да обясня КАК бих протестирал..., БИХ..., след което вече се чува мелодичното похъркване... ))

          ..............

          Що не вземат да протестират и по моите искания? Така и така си протестират... Ама им намаляваЛА бройката - да отбележим с клавиатурата!

          ​​​​​​
          Абе важното е ти и начев да протестирате.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • начев, кво стана днес на метежчето.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
              Всички са вторачени в Баце и Гешев.

              Обаче днес мина ей така новината между другото че сочения за лидер на групата за отвличания известна като "наглите" излиза предсрочно от панделата. Апелативния съд се бил съгласил с мотивите че се е поправил и му стига толкова.

              Е за това трябва реформа в съдебната система. Някой няма ли да им иска тяхната оставка?

              https://dariknews.bg/novini/bylgarii...aglite-2242612


              Може би като казват върховенство на закона това имат предвид, никой да не търси отговорност на съдиите.

              Ми то нали в тая страна затова БАВНО се случват нещата, я!

              Все има някой такъв, като теб, който пита: "няма ли кой да им иска оставката?"

              Очевидно - въпросителната форма на изразяване искането за оставка не е така ефективна! Нали правилно разъждавам? Лежиш си в креватчето и възмутен си задаваш въпроса: "защо не им поискаТ оставката?"

              Еййййй, вЕрно бе - имаше едни - дето постоянно отбелязваме, че им намалява бройката, които протестират! Но не знаят КАК да протестират! Аз, например - да обясня КАК бих протестирал..., БИХ..., след което вече се чува мелодичното похъркване... ))

              ..............

              Що не вземат да протестират и по моите искания? Така и така си протестират... Ама им намаляваЛА бройката - да отбележим с клавиатурата!

              ​​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Аз ти пуснах клип как се провеждат изборите- купени. Това е. Варианта е другите да извадят повече пари и те да купят изборите или направо да купят секциите- май ще им излезе по евтино
                АМК не ми пускай нищо. Знаеш че винаги съм те питал като не знам нещо.

                Last edited by Имхотеп; 02.10.2020, 22:02.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Всички са вторачени в Баце и Гешев.

                  Обаче днес мина ей така новината между другото че сочения за лидер на групата за отвличания известна като "наглите" излиза предсрочно от панделата. Апелативния съд се бил съгласил с мотивите че се е поправил и му стига толкова.

                  Е за това трябва реформа в съдебната система. Някой няма ли да им иска тяхната оставка?

                  https://dariknews.bg/novini/bylgarii...aglite-2242612


                  Може би като казват върховенство на закона това имат предвид, никой да не търси отговорност на съдиите.

                  Коментар


                  • Спокойно барби прочетох ти писанията. Моето мнение за теб не се различава от твоето за мен
                    France continues to enjoy divershitty

                    https://leakreality.com/video/7432/f...oy-divershitty

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Е, оставка няма да има, стига истерясва. А защо да подават оставка като на частичните избори биха и бсп и дпс заедно? Само преди няколко дена бяха?
                      Е, ако можеше да гласуват само двайсетината метежничета на площада добре!
                      Ама няма да е така, всички ще гласуват, и се очертава герб да спечелят пак, но този път абсолютно мнозинство.

                      Аз ти пуснах клип как се провеждат изборите- купени. Това е. Варианта е другите да извадят повече пари и те да купят изборите или направо да купят секциите- май ще им излезе по евтино

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                        Относно процесите и как количествените натрупвания водят до качествени са пълни глупости на търкалета.

                        В общия случай трябва да има лидер дето да поведе хората или да промени нещата. Демек кадрите са важни.

                        Сега има някакви процеси да се говори за корупция. Ама това е така спрямо всички управляващи и не е нищо ново последните 30 години, а и преди това.

                        Но няма все още лидера дето да обедини останалите - щото те са разпилени между 5-6 партии. И дори и да влязат ще се изпокарат. Както още тука във форума се карат Начев и Барбарона.

                        А и да се появи лидера, никой не гарантира че ще нещата ще тръгнат напред - може да тръгнат назад. А тогава какъв рев ще е - не ми се мисли.
                        Какви лидери чакате- не ви знам. То направо може да си чакате месията. Какви лидери имаше 1989г, а след това какви лидери имаше. Боко лъже, маже и хоп изкарвате го лидер- видяхме му лидерството- 200 неразкрити убийства, ало ваньо, костинброд, ТКП, на прост човек кур се набива- определено е лидер- на каруцарите и на лъжците

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Дневалния като знае кой го е отровил да заведе дело, да представи доказателства и ще осъдят путин. Иначе е една жена каза. Нито един немски лекар не излезе и да каже на дневални показателите са такива- излиза само пресаташето, чете, въпроси не се допускат и толкова. Доказателства- йок- вярвайте ми.
                          За сметка на това, пак е хайли лайкли. Гледам го, гледам, радвам му се... Руския Гуайдо. Без малко. Хубаво, Путин зъл, ама май, не си задават въпроса „-Добре де, ама кой има полза от това, все пак?” Избори скоро няма в Рашата, Навални, колкото и да е готин, кого успява да изкара на площада? ТА, ТОЙ Е ДА, КРИТИК НО, В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ, НЕ Е ЗАПЛАХА ЗА ПУТИН. Пък и, ако сега го премахнеха, точно опозицията щеше да е в благоприятна ситуация, със световна подкрепа, С ВРЕМЕ, да издигне нов Лидер и то тъй, щото (предизборно), руската власт да се наложи още, и да го охранява, за да не се делигитимира тотално пред света. Путин не направи проблем срещу извеждането му зад граница, нали?
                          - Докато, „кръвни.проби” може да се манипулират особено, взети в неохранявана клиника, „някъде там”, отколкото дори в руски затвор. Аха. Путин го отровил. Ами що се връща тогава?
                          Last edited by Pyramid; 02.10.2020, 20:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Венецианската комисия със становище за новата конституция до средата на ноември

                            Долна пасмина, изкат да изчоплят и последния възможен ден, да влязат в процедура, че уж се чака нещо от ЕС!

                            От вас н ес ечака нищо друго, само оставка!
                            Веднага!
                            Е, оставка няма да има, стига истерясва. А защо да подават оставка като на частичните избори биха и бсп и дпс заедно? Само преди няколко дена бяха?
                            Е, ако можеше да гласуват само двайсетината метежничета на площада добре!
                            Ама няма да е така, всички ще гласуват, и се очертава герб да спечелят пак, но този път абсолютно мнозинство.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Относно процесите и как количествените натрупвания водят до качествени са пълни глупости на търкалета.

                              В общия случай трябва да има лидер дето да поведе хората или да промени нещата. Демек кадрите са важни.

                              Сега има някакви процеси да се говори за корупция. Ама това е така спрямо всички управляващи и не е нищо ново последните 30 години, а и преди това.

                              Но няма все още лидера дето да обедини останалите - щото те са разпилени между 5-6 партии. И дори и да влязат ще се изпокарат. Както още тука във форума се карат Начев и Барбарона.

                              А и да се появи лидера, никой не гарантира че ще нещата ще тръгнат напред - може да тръгнат назад. А тогава какъв рев ще е - не ми се мисли.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                И с номера ли ще ги размествате тези социални нагласи?

                                С яйца, с червена боя, с летящи павета, с блокажи на магистрали и кръстовища, с ковчези, бесилки и черни чували, със саморазправа, със закани за саморазправа, с псуване, с обиди, с провокации, с чупене на коли, с нападане на бабички с бастун, с нападения на полицаи, с циркаджийски номера, с платени от олигарсите протестиращи, със заканите за леене на кръв, с фалшифицирани компромати, с вдигнати юмруци и т.н и т.н.

                                И какво си мислите - народа ви заобича след всичко това?

                                В голяма грешка сте, така да знаете. Хората се отвращават от вас и от вашите действия, приказки и разсъждения. Дори и да имаше някаква подкрепа в началото, тя отдавна се е изпарила в небитието.

                                Моите съболезнования, но сами си забъркахте горчивата супа, и сега сами ще си я сърбате. А власта има да я гледате през крив макарон.
                                Такива са протестите по цял свят, защо подскачаш като ощипан. За един утрепан негър/ престъпник/ в говедария направиха погроми поне за 5 милиарда, ти си се замислил за вдигнатия юмрук

                                Коментар

                                Working...
                                X