IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

    [B][COLOR=#0000FF]Браво, готов си за ]
    Ставаше дума за Навални!
    Ти ми говориш за Скрипал!
    Бъдете на нивото на математиката, с която се гордеете, господине!
    Понеже сега съм трън в очите на инвесторО, забележете колко съм мил и любезен!
    Ако искате да ме баннат, ядосайте ме и тогава вероятно ще ви освободя преждевременно от присъствието си, че да можете на спокойствие и неконтролирано да се съюзите с БХ - последната крепост срещу "комунистите".

    Навални е ценен за Русия жив.
    Той е доказателство, че там има свобода на словото и плурализъм в мненията. ИНаче, в неговите приказки много, много отдавна вече няма нищо интересно, нищо ново, а личността му е откровено неприятна и масово не го обичат и не му обръщат внимание.

    Това няма никакво отношение към политическата система в Русия. Тя въобще не е за образец и там има такива проблеми, че нямам абсолютно никаква представа как и дали въобще могат да си решат проблемите.

    Това, което е неприемливо за мен, да ме правят на луд и да ме приканват да се откажа от мисленето.
    Няма как да стане!
    И въобще н еме интересува, кой има такъв зор - руснаци, американци, англичани, инвесторО!
    Като споменах за англичани, историята с Навални е хайли лайкли работа на ми 5 и ми 6 (военните или обикновените разузнавачи).
    От химическа гледна точка т.н. новичок е нищо, нула. Дори в някоя по-добре оборудвана училищна лаборатория по химия, даровити хлапета могат да го произведат.
    Last edited by aleks262; 03.10.2020, 12:41.

    Коментар



    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Голям си умник, бе, Барби!
      Отровил го е този, който има интерес лицето да се яви точно в такава редакция и да каже точно това.
      Толкова ли е трудно за един математик за изчисли резултата на 2 + 2.

      След като всеки окаян кавал на тази планета чу, разбра и запомни за новичока, кой идиот ще посегне отново към него, че да си свърши "важна" работа. Целта е прозрачна, да се набива в главата на отказалите мисленето - новичок ужас, новичок ужас, новичок ужас.
      При наличието на десетки хиляди токсини, които гарантирано ще "свършат" работа, защо идиотите да посегнат баш към това.
      Калкулаторът ми заяде, колко прави 4+2?

      Толкова ли е нефела тази служба, в която служат най-качествените катили и хладнокръвни убиици, че след като стаята им е била на разположение часове наред - от момента на напускане на Навални в посока летището, никому не иде в главата, че трябва да влязат вътре и да си заметат следите!
      Калкулаторът ми съвсем се скапа, колко прави 7+2?
      Браво, готов си за пропагандон на путин в Russia Today

      «А вы точно не сотрудники спецслужб? — Так точно!»: пользователи соцсетей высмеивают интервью Петрова и Боширова


      КАТИЛИТЕ Александр Петров и Руслан Боширов,
      подозреваемые Великобританией в отравлении Сергея Скрипаля и его дочери Юлии,
      дали интервью главному редактору RT Маргарите Симоньян. По их словам, они приехали в Великобританию, чтобы «оторваться» в Лондоне и
      посмотреть на 123-метровый шпиль солсберийского собора,
      — эту достопримечательность им якобы рекомендовали друзья. Также они заявили, что при себе у них не было духов Nina Ricci, в которых, как полагает британская полиция, мог находиться яд «Новичок». Пользователям соцсетей слова Петрова и Боширова показались неубедительными, но солсберийский собор и правда многих впечатлил. Даже рэпера Jay-Z!


      П.П. Правилно си използвал думата "КАТИЛ"
      Етимология: От латинската дума
      sceleratus ("criminel", "криминален"). Синоним: salaud (мръсник)
      1. Qui a commis ou qui est capable de commettre de grands crimes.
      2. Qui manifeste des intentions ou des sentiments criminels et perfides.
      Last edited by barbaron; 03.10.2020, 12:00.

      Коментар


      • Вие, алекс, демонстрирате впечатляващо двуличие!
        Заради една-две думи триете голям материал, който има значение.
        Освен това, този материал ви е неудобен, защото разкрива неполиткоректни истини, а някои дори директно засягат и кухнята на вашата медия.

        Сега ще го публикувам отново, като ще махна "неправилните" думи.
        Хайде, изтрийте го пак!
        Може и да ме баннете. Яки сте и имате ножове!



        Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Мокрите сънища на баба съни(тя бе) и Начев
        1) БСП
        2) Слави Чалгата
        3) ГЕРБ
        ...
        101) Демократична България
        Правиш ми се на .........., който се опитва да дълбае красива ябълка, тип Златна превъзходна и при това си въобразяваш, че си оригинален и майтапчия. Нали се пишеш за математик, ерго по дефиниция си ....................., къде си тръгнал?!

        Целият ти хумор е тотално антипродуктивен.
        Визирам теб - иначе мен компанията на Съни ме радва, вдъхновява и ме кара да мечтая

        Баба е жена ти, а Съни е мацка!

        Вчера подканих гепардите да се изкажат за Кавказ. Мълчат като .....................!
        Ти нали се писа уж за НЕгепаджия, с претенции за ум, информираност и концептуалност.
        Кажи нещо сериозно!

        Ето, аз ще започна:

        Много разчитах, че тъпата геппаджийската сган ще селекционирала някого говорител по темата Кавказ, който регион буквално ни е под носа в отесняващия свят. Не са изключени хипотези, щото събития там да рефлектират пряко или косвено у нас. Ето, принудиха ни да с и купим самолети (май ще поръчваме още), които фактически не са необходими на страната, не отговарят на военната ни доктрина и реалното положение и възможности на страната, могат да носят тежко въоръжение и са със сравнително голям обсег на действие. Да, има гадни хипотези!

        Днес съм крив, щеше ми се да цапна по тиквата някой гепард, ама се крият. Пък и така нищо не разбират от международна политика.
        Е, до бой и псувни няма чак да стигаме, защото инвесторО нещо ми е дигнал мерника и се опитва да ме превъзпитава. Това, естествено, няма как да се случи, нито пък съм мераклия да им оцветявам темата и да предизвиквам кликания. Знаете как е: в парламента мнозинството осигурява кворум, в сайта собственикът се грижи да има потребители и да има кликания. ИнвесторО си въобразява, че имат шестдесет и кусур хиляди регистрирани потребители, ама като разгледаш регистрациите, странни размисли и съмнения те налазват.
        Все пак аз предпочитам да си ида сам, но само след постигане на победа в народното дело и изхвърляне на лъжепартията гепп на бунището. Предпочитам да не бъда насилствено баннат, но това е просто една възможност и всички опции са н амасата.

        Така - ето сега лъжовно ще се преструвам и съм крайно любезен и възпитан когато сериозно ви питам?

        Какво мисли геппаджийската сган за събитията в Казказ?
        Въпросът е и до "негепаджии", които са склонни към съглашателство


        За да не излезе, че ви препитвам като ученици и се готвя да ви сложа шапка, ето малко уводни размисли от мен. Дълбочината ще дойде от геппа, те са задълбочени изследователи.

        Преди няколко години онзи Пашинян – премиерът, обяви тържествено, че и той е избрал ценностите (онези, де) и иска Армения да я притурят някак към великия Запад. Само дето не беше питал предварително същия този Запад, дали той иска чукарите на Армения или поне в краен случай, дори да не иска чукарите, може по някакъв начин поне да използва територията за някакви негови си там цели. Ние, българите, добре познаваме тази житейска ситуация. Нас никой не ни искаше и никому не бяхме потребни, но територията им трябваше и зорлем решиха и нас да ни правят хора и европейци – на този етап напълно неуспешно, защото фокусът е друг.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Навални: Путин стои зад отравянето ми

          Алексей Навални се явява на интервю в редакцията на SPIEGEL в Берлин.
          Главният политически противник на
          Путин[COLOR=#0000FF][B], който беше отровен с нервнопаралитичния агент Новичок, беше освободен от болницата точно преди седмица.
          Голям си умник, бе, Барби!
          Отровил го е този, който има интерес лицето да се яви точно в такава редакция и да каже точно това.
          Толкова ли е трудно за един математик за изчисли резултата на 2 + 2.

          След като всеки окаян кавал на тази планета чу, разбра и запомни за новичока, кой идиот ще посегне отново към него, че да си свърши "важна" работа. Целта е прозрачна, да се набива в главата на отказалите мисленето - новичок ужас, новичок ужас, новичок ужас.
          При наличието на десетки хиляди токсини, които гарантирано ще "свършат" работа, защо идиотите да посегнат баш към това.
          Калкулаторът ми заяде, колко прави 4+2?

          Толкова ли е нефела тази служба, в която служат най-качествените катили и хладнокръвни убиици, че след като стаята им е била на разположение часове наред - от момента на напускане на Навални в посока летището, никому не иде в главата, че трябва да влязат вътре и да си заметат следите!
          Калкулаторът ми съвсем се скапа, колко прави 7+2?

          Коментар


          • Навални: Путин стои зад отравянето ми

            Алексей Навални се явява на интервю в редакцията на SPIEGEL в Берлин.
            Главният политически противник на
            Путин, който беше отровен с нервнопаралитичния агент Новичок, беше освободен от болницата точно преди седмица.

            "Никога не съм имал тесни връзки с Германия. Тук не познавам никого. И сега се случи така, че германските политици и Ангела Меркел взеха участие в съдбата ми и спасиха живота ми. Лекарите в Charité спасиха живота ми за втори път и, което е по-важно, ми върнаха личността. Затова искам да кажа преди всичко: изпитвам огромна благодарност към всички германци”.

            Критикът на
            Кремъл смята руския президент Владимир Путин за мозъка зад отравянето му. „Твърдя, че зад престъплението стои Путин и нямам други версии на историята“, цитира го списанието в интервюто.

            След тестове федералното правителство на Германия обяви преди седмици, че Навални е бил отровен с невротоксин от групата
            Новичок. Лабораториите във Франция и Швеция също са потвърдили това. Правителството в Москва отхвърля всякаква отговорност. Сега се очакват резултатите от разследването от Организацията за забрана на химическото оръжие (ОЗХО). След това Русия е заплашена от нови санкции.

            Канцлерът Ангела Меркел, която посети Навални в клиниката, призова
            Русия да разследва престъплението. Москва обаче изисква доказателства за отравяне и отказва да заведе наказателно дело, въпреки че в руската болница имат безброй доказателства за изследване, включително и дрехите на Навални.

            Проблема на
            Путин е, че ФСБ / КГБ му казаха, че могат да пуснат Навални да замине за Германия, защото вече не може да се открият следи от Новичока. Не знаеха, че тяхната първобитна лаборатория в Москва не ги открива, но германските, френските и шведските лаборатории лаборатории имат модерни технологии Пък и забравиха да махнат от хотелската стая всякакви вещи, ползвани от Навални
            И както за МН-17, започнаха да генерират
            версии - -
            • че Навални не е отровен
            • че Навални сам се е отровил
            • че приятели на Навални са го отровили
            • че са го отровили в Германия
            • и много други, една от друга по-тъпи и парадоксални
            Last edited by barbaron; 03.10.2020, 10:51.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Не ми се вярва да си математик, защото ти липсва логиката
              • Количествените натрупвания на полуграмотни селяндури в управлението на държавата България 1944 - 1989 г. доведоха до качествена промяна на 10/11/1989
              • Количествените натрупвания на чалгаджии, мутри и простаци на българската територия доведоха до качествена промяна на колективния интелект и култура на населението и дефицит на кадри, след емиграцията на 2 500 000 предимно надарени българи.
              Много сте права, Барбарела! Браво! Вие сте нашият морален стожер от странство!

              Зная, че със солфежа сте зле! Нищо! Ще правим коалиции и с полуграмотни в различните стилове на музиката, като вас!

              Сигурно (поне) съпругата ти е купила пиано на внуците! Не се стискай, купи им една цигулка!

              Заедно ЩЕ борим чалгата, като вреден уклон в нашето демократично общество! Подкрепям те!

              Все пак - със Слави ще трябва да се КОАЛИРАТЕ! Христо много добре знае това, Барбарела! Следващ мандат ще има след доста време...

              Ако нямате пиано (ИДИ ДА ПРОВЕРИШ!) - още в понеделник те искам на опашката! Чалгата така се бори! Не само да ми мънкаш ТУК на Начев! Видял се е човекът в чудо - не може на всички (НИ) да угоди тук! Всеки гледа в различна посока! У мрънка!

              От теб се искат ДВЕ неща: пиано и цигулка! Запомни добре! Пускаш снимка на фона на басейна и тогава ще мрънкаш!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                ГЕРБ ще водят битка за третото място!
                Мокрите сънища на баба съни(тя бе) и Начев
                1) БСП
                2) Слави Чалгата
                3) ГЕРБ
                ...
                101) Демократична България

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Е, оставка няма да има, стига истерясва. А защо да подават оставка като на частичните избори биха и бсп и дпс заедно? Само преди няколко дена бяха?
                  Е, ако можеше да гласуват само двайсетината метежничета на площада добре!
                  Ама няма да е така, всички ще гласуват, и се очертава герб да спечелят пак, но този път абсолютно мнозинство.

                  Истерия и маниакален страх са обхванали геппа.
                  Писах за т.н. нова Конституция, за приетата от гепардите Комисия. Нищо не си разбрал, вие сте си все така, правите се на смахнати и нищо не разбирате. Гепардска работа!
                  Правите всевъзможни номера, че да откраднете по познатия вече начин и следващите избори.

                  Ето ти т.н. Комисия. Статия в Инвестора
                  Инвесторите и те са големи специалисти! Има груба грешка в текста, сбъркано име. Членове от страна на гепп са Биков и Ципов.
                  В Комисията има формално и юристи, но с такъв мизерен опит, че е срамно дори да се спомене. Никой няма дори елементарна представа от конст. право.

                  Върхът на всичко е Председателката Атанасова. Кака Деси е уникален случай в нашето общество.
                  Считана е за острие на гепп. "Партията" я праща на тези участъци на фронта, където има опасност от пробив. Прилича на старите комунистически кадри, които някога им викаха дялани камъни. Той тъп като гъз, ама го пращат на отговорна работа.

                  Та, кака Деси има някаква диплома по право от унсс. Като изключим нивото на правното обучение там - счита се, че вероятно е наблегнато и акцентът на обучение е върху трудово и търговско право.

                  Кака деси има впечатляваща трудова биография!
                  Основно работи като юрисконсулт в ДИСПАНСЕР по ПСИХИАТРИЧНИ заболявания в гр. Русе.
                  После израства и работи за кратко в болницата в Русе, пак юрисконсулт.

                  Работата и се е заключавала в това, да къса от един кочан бланкови трудови договори и да попълва данните на изпратените от директора за назначаване хора. Вервайте ми!

                  С това приключва нейната трудова биография преди ерата ГЕПП.
                  Като гепардка, предимно скача, ерчи се, зъби се, съска - говори формално, с общи приказки, без съдържание, защитава партията. Пък иначе е игриво, че дори върти очичките.

                  Сега този човек е призван да се занимава с Конституцията на страната.
                  Най-накрая разбрах защо Барни Ръбъл си подаде оставката. Дори и той се е засрамил, когато му съобщили, какво е замислил БХ.

                  Вие сте срам и позор, пълен отпадък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Относно процесите и как количествените натрупвания водят до качествени са пълни глупости на търкалета.
                    В общия случай трябва да има лидер дето да поведе хората или да промени нещата. Демек кадрите са важни.
                    Сега има някакви процеси да се говори за корупция. Ама това е така спрямо всички управляващи и не е нищо ново последните 30 години, а и преди това.
                    Но няма все още лидера дето да обедини останалите - щото те са разпилени между 5-6 партии. И дори и да влязат ще се изпокарат. Както още тука във форума се карат Начев и Барбарона.
                    А и да се появи лидера, никой не гарантира че ще нещата ще тръгнат напред - може да тръгнат назад. А тогава какъв рев ще е - не ми се мисли.
                    Не ми се вярва да си математик, защото ти липсва логиката
                    • Количествените натрупвания на полуграмотни селяндури в управлението на държавата България 1944 - 1989 г. доведоха до качествена промяна на 10/11/1989
                    • Количествените натрупвания на чалгаджии, мутри и простаци на българската територия доведоха до качествена промяна на колективния интелект и култура на населението и дефицит на кадри, след емиграцията на 2 500 000 предимно надарени българи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Другарю меризлив зелен Чорап, мнението ти има стойност каквато винаги е имало - нула.
                      Навсякъде из темите където пишеш ставаш само за смях.
                      Но не ти се радват. Присмиват ти се.
                      Жалко е когато седемдесет годишен се държи като инфантил. А времето ти е отминало, безсмислен, нищо няма да се върне, и никога няма да е както преди.
                      Предполагам че не си върнал пидисите лева добавка към пенцийката, а също съм сигурен че не купуваш яйца и доматки да фърляш по площадите.
                      Предлагам да го направиш, за да допринесеш за успеха на метежчето. Покани и Начев да се включи.


                      Много сте вежлив, Другарю Партиен Секретар Имхотеп! Изгубихте изведнъж довчерашната си надежда. Сложен ви е живота, нали.

                      Да, хората се смеят, защото поради ината
                      на самозабравилият се т.нар. Министър-председател губите електората си от бившият втори във вашата смаляваща се партийка!

                      Щом човек е ПОЛЕЗЕН и може да предизвиква усмивки на лицата на хората, от това по-добро няма, Другарю Партиен Секретар Имхотеп!

                      Ще бъда радостен да достигна възрастта, която споменавате, както и пенсията, която ви е в устата - някога. Обещавам с първата пенсия да ви купя подарък: чифт зелени чорапогащи, Другарю Партиен Секретар Имхотеп!


                      Смехът е здраве, ДПСекретар Имхотеп!



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Много добре зная причината за тази твоя изнервеност (въпреки измъчената ти усмивка в края)...

                        Зная, че полезният ти ход е ограничен! Ще ти се наложи да свикваш! Нямаш друг изход!

                        .................

                        Даммм! Такива са дамите! Докопат ли те: спукана ти е работата! Ей на - вземи Корнела: ама, коя е тя, за да ти каже, че зелените чорапогащи не ти подхождат! Коя е тя, кажи ми! Червени ще ти налага!

                        Добре те разбирам, ама нямаш шанс! Зеленото може да ти подхожда, но вече повтаряш НЕЙНОТО име - постоянно! И дори не осъзнаваш това! Помисли, не е ли време да смениш цвета на чорапогащника с нещо по-неутрално! Телесен цвят не ти ли харесва? Корнела може да кандиса?.... Не ги разбирам дамите!

                        Ще трябва да й се противопоставиш! Зная, че го можеш! Поставяш я твърдо пред дилемата - нека избира: ако Корнела те иска, оставаш, ама - със зеленият чорапогащник!

                        Поставяш й въпроса ребром и няма шест-пет!
                        Другарю меризлив зелен Чорап, мнението ти има стойност каквато винаги е имало - нула.
                        Навсякъде из темите където пишеш ставаш само за смях.
                        Но не ти се радват. Присмиват ти се.
                        Жалко е когато седемдесет годишен се държи като инфантил. А времето ти е отминало, безсмислен, нищо няма да се върне, и никога няма да е както преди.
                        Предполагам че не си върнал пидисите лева добавка към пенцийката, а също съм сигурен че не купуваш яйца и доматки да фърляш по площадите.
                        Предлагам да го направиш, за да допринесеш за успеха на метежчето. Покани и Начев да се включи.


                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Гладна кокошка просо сънува.
                          Всъщност, може и четвъртото да ги озори...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                            ГЕРБ ще водят битка за третото място!
                            Гладна кокошка просо сънува.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                              ГЕРБ ще водят битка за третото място!
                              Съни, взе ми думата от устата!

                              Сега мисля, че Цецо може да ги прати и на четвъртото място, защото той им засмуква електората, досущ като Черна дупка тоя човек, беее!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Абе важното е ти и начев да протестирате.


                                Много добре зная причината за тази твоя изнервеност (въпреки измъчената ти усмивка в края)...

                                Зная, че полезният ти ход е ограничен! Ще ти се наложи да свикваш! Нямаш друг изход!

                                .................

                                Даммм! Такива са дамите! Докопат ли те: спукана ти е работата! Ей на - вземи Корнела: ама, коя е тя, за да ти каже, че зелените чорапогащи не ти подхождат! Коя е тя, кажи ми! Червени ще ти налага!

                                Добре те разбирам, ама нямаш шанс! Зеленото може да ти подхожда, но вече повтаряш НЕЙНОТО име - постоянно! И дори не осъзнаваш това! Помисли, не е ли време да смениш цвета на чорапогащника с нещо по-неутрално! Телесен цвят не ти ли харесва? Корнела може да кандиса?.... Не ги разбирам дамите!

                                Ще трябва да й се противопоставиш! Зная, че го можеш! Поставяш я твърдо пред дилемата - нека избира: ако Корнела те иска, оставаш, ама - със зеленият чорапогащник!

                                Поставяш й въпроса ребром и няма шест-пет!

                                Коментар

                                Working...
                                X