IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

    Какво искаш да кажеш ? Имхотеп е ник на Маранди ли ? Автора на Зиези - острието на бръснача ?
    Не ми се вярва .
    Ако някой има достоверна информация че Имхотеп е Маранди , моля да го потвърди . Спешно е .
    Отдавна търся автора на романа .
    Може и самия Имхотеп да ми пише на ЛС , ако е Маранди .
    доц .д-р Петър Голийски най-вероятно е Маранди.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение
      Какво искаш да кажеш ? Имхотеп е ник на Маранди ли ? Автора на Зиези - острието на бръснача ?
      Не ми се вярва .
      Ако някой има достоверна информация че Имхотеп е Маранди , моля да го потвърди . Спешно е .
      Отдавна търся автора на романа .
      Може и самия Имхотеп да ми пише на ЛС , ако е Маранди .
      Разбира се, че "Имхотеп" не е "Маранди"
      Не съм сигурен, че Маранди е още жив.
      В последните си реплики постоянно се оплакваше от здравето си,
      стана извънредно психически нестабилен и ... изчезна.
      Човек с огромно его и графоман като него не би изчезнал лесно от форума
      Начев е подобен случай

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Явно си отскоро в този форум и не знаеш кой е Факи Марандев Имхотепов/Лясковски/?
        Какво искаш да кажеш ? Имхотеп е ник на Маранди ли ? Автора на Зиези - острието на бръснача ?
        Не ми се вярва .
        Ако някой има достоверна информация че Имхотеп е Маранди , моля да го потвърди . Спешно е .
        Отдавна търся автора на романа .
        Може и самия Имхотеп да ми пише на ЛС , ако е Маранди .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

          [ATTACH=CONFIG]n3702195[/ATTACH]
          не си оригинален

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Казаха ми, че тук е темата на избягалите от ДПБ Карлуково
            Click image for larger version

Name:	131895933_10217504298270951_3250231946230929786_n.jpg
Views:	34
Size:	50.1 КБ
ID:	3702195
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              най много прибрах обаче от еврачето . вчера ми се напъва срещу бомбата и днес ставам и какво да видя . еврачето паднало от бомбата и веднага прибирам яката парачка

              Казаха ми, че тук е темата на избягалите от ДПБ Карлуково

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Явно си отскоро в този форум и не знаеш кой е Факи Марандев Имхотепов/Лясковски/?
                Е как кой? Един, дето не вдига самолета.

                - Да си поплачем заедно за него

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Виж сега... Малко е сложно за обяснение, защото има много гледни точки...

                  1. Вярвам ти, че "героят" е в Калифорния. Да кажем, че този факт не подлежи на съмнение...
                  2. От друга страна - аз в Калифорния не съм бил. Сигурно и това не е трудно да се докаже...
                  3. Ако този "герой" неколкократно твърди, че съм на 70 и "съм с единия крак... знаеш къде" - това означава, че ме е виждал /някъде/...
                  4. Ако аз не съм бил в Калифорния, значи, че той ме е виждал тук, т.е. - "героят" не е в Калифорния...

                  5. По горната логика, предположих, че ме е виждал някъде /напр. - на Витоша/ и му предложих да се видим, за да изясним подробностите...
                  6. Кои подробности? - би ме попитал ти...
                  7. Съвсем повърхностно: след като "героят" неколкократно твърдеше, че съм на 70, аз почнах да мисля в тая посока...
                  8. Първо - личната ми карта показва друго, но и - за всеки случай попитах майка ми, дали не познава един "младеж" от Калифорния, както и, че същият проявява интерес към възрастта ѝ...
                  9. Второ - директно я попитах, дали е имала връзка с някого от Калифорния, който да може да ми бъде... баща...
                  10. Ми, майка ми не очакваше подобни, директно зададени въпроси - разбира се и заяви, че никой не може да проявява интерес към възрастта на една дама и че това е израз на ниска култура /!/..., а после и се обърка при обясненията и въпросите ми...
                  11. Успя да ми каже някои работи - за младежките си години, но те не са за тук... /цял роман!/...
                  12. Не е ясно - "героят", дали ми е баща, или брат, но - ако е последното - възрастта му ще е някъде, над 55-57 години..., а ако ми е /доведен/ баща - сложи отгоре още поне 20 години... И едни снимки гледахме в едни албуми, но това са подробности от младежките години на майка ми...

                  Разбираш, кои са причините, за да търся "изгубен" роднина, ако ще и в Калифорния да е установен, но логиката на събитията, до т. 4 от горният алгоритъм говори, че той може би не е в Калифорния... Материята е деликатна!
                  Явно си отскоро в този форум и не знаеш кой е Факи Марандев Имхотепов/Лясковски/?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    факю нали е в калифорния, какво витошко лале, какъв маратон

                    Виж сега... Малко е сложно за обяснение, защото има много гледни точки...

                    1. Вярвам ти, че "героят" е в Калифорния. Да кажем, че този факт не подлежи на съмнение...
                    2. От друга страна - аз в Калифорния не съм бил. Сигурно и това не е трудно да се докаже...
                    3. Ако този "герой" неколкократно твърди, че съм на 70 и "съм с единия крак... знаеш къде" - това означава, че ме е виждал /някъде/...
                    4. Ако аз не съм бил в Калифорния, значи, че той ме е виждал тук, т.е. - "героят" не е в Калифорния...

                    5. По горната логика, предположих, че ме е виждал някъде /напр. - на Витоша/ и му предложих да се видим, за да изясним подробностите...
                    6. Кои подробности? - би ме попитал ти...
                    7. Съвсем повърхностно: след като "героят" неколкократно твърдеше, че съм на 70, аз почнах да мисля в тая посока...
                    8. Първо - личната ми карта показва друго, но и - за всеки случай попитах майка ми, дали не познава един "младеж" от Калифорния, както и, че същият проявява интерес към възрастта ѝ...
                    9. Второ - директно я попитах, дали е имала връзка с някого от Калифорния, който да може да ми бъде... баща...
                    10. Ми, майка ми не очакваше подобни, директно зададени въпроси - разбира се и заяви, че никой не може да проявява интерес към възрастта на една дама и че това е израз на ниска култура /!/..., а после и се обърка при обясненията и въпросите ми...
                    11. Успя да ми каже някои работи - за младежките си години, но те не са за тук... /цял роман!/...
                    12. Не е ясно - "героят", дали ми е баща, или брат, но - ако е последното - възрастта му ще е някъде, над 55-57 години..., а ако ми е /доведен/ баща - сложи отгоре още поне 20 години... И едни снимки гледахме в едни албуми, но това са подробности от младежките години на майка ми...

                    Разбираш, кои са причините, за да търся "изгубен" роднина, ако ще и в Калифорния да е установен, но логиката на събитията, до т. 4 от горният алгоритъм говори, че той може би не е в Калифорния... Материята е деликатна!

                    Коментар


                    • ПОТРЕСАВАЩА СТАТИЯ ........... от 24 часа ................

                      Ето как за тия нови "ценности" предаваш своята кръв, предаваш майка си, леля си и чичо си, предаваш своя род .............


                      =======================================

                      Хелена Дюк - американският Павлик Морозов

                      https://www.24chasa.bg/novini/article/9411837

                      Коментар



                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Барби, организирай по голяма групичка за дневални, да направят калабалък, белким чиляка успее да збяга от злите московски куманизи и льошия путин

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение


                          Откъде ли е тази снимка
                          Някъде им е свършила демокрацията за износ...

                          Коментар




                          • Откъде ли е тази снимка

                            Коментар


                            • Христо Иванов намекна коя е Мата Хари, снимала спалнята на премиера

                              И снимката на нова консулка на южна корея

                              Коментар


                              • Барби, организирай по голяма групичка за дневални, да направят калабалък, белким чиляка успее да збяга от злите московски куманизи и льошия путин

                                Коментар

                                Working...
                                X