IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Баш пък "свободна европа" да говори за безпристрастна журналистика....че те са на издръжка на американското правителство и същността на тяхното съществуване е да налага правилните опорни точки изгодни на Краваристан.....
    интересно ЗАЩО не шофирате лада или москвич а японска кола почти 99% измислена и произведена в "краваристан"
    доста предателски подход към матушка расия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Вероятно ми личи, че не съм филолог като вас...

      В Механотехникума акцентът беше в науките, различни от езиците, в които очевАдно вие сте кОрифеят тук...
      жени в механикухмите НЕ ПРИЕМАТ явно си измисляте

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Герасиме, защо не отидете с безсмисления да си играете на детската площадка?

        Защо не дойдеш и ти, за да ни посвириш? На виолата на Слави.... Коалиционен партньор... (или - какъвто си го искаш)...

        Жалко, че отдавна не пее вашият любим стил - чалгата...

        Барбарела, купи ли вече пианото на внуците?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


          "Нормата ни е 120 поста на ден". Животът на един КОЗЯШКИ трол[I]-


          .https://www.svobodnaevropa.bg/a/3106...OpV0eAWqxu-2O0
          Баш пък "свободна европа" да говори за безпристрастна журналистика....че те са на издръжка на американското правителство и същността на тяхното съществуване е да налага правилните опорни точки изгодни на Краваристан.....
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Герасиме, защо не отидете с безсмисления да си играете на детската площадка?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              [ATTACCONFIG]n3707306[/ATTACH]

              "Нормата ни е 120 поста на ден". Животът на един кремълски трол-

              Колко души работят във "фабриката"?


              - Не знам точно, не съм бил във всички отдели, пък и те са в различни сгради. Не по-малко от 150 души са дневна смяна само в едната сграда. Ако ги гледаме нацяло, мисля, че са към хиляда души. Едни спускат данните, други ги разпределят по отделите, трети правят оперативки, в които казват кой с какви опорки трябва да работи и какво не бива да прави, какво да се покрива, на какво да пада акцентът...

              .https://www.svobodnaevropa.bg/a/3106...OpV0eAWqxu-2O0




              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                личи Ви че сте бягали от часовете по БЕЛ в девическата гимназия.

                Вероятно ми личи, че не съм филолог като вас...

                В Механотехникума акцентът беше в науките, различни от езиците, в които очевАдно вие сте кОрифеят тук...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  По-скоро това са ваши уклони.

                  Силни са, в комбинация с чалгата, която - хем не ти харесвала, хем пък не ти излиза от ума...
                  личи Ви че сте бягали от часовете по БЕЛ в девическата гимназия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                    доста силен Ви е хероина.

                    По-скоро това са ваши уклони.

                    Силни са, в комбинация с чалгата, която - хем не ти харесвала, хем пък не ти излиза от ума...

                    Коментар


                    • поздрави блядs
                      Attached Files

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Я пак че не разбрах- аз пускам видео от летище шарл де гол където мишка ходи върху торта и си гризка по малко- и изведнъж станах пета колона- демек нпо-шник. Откъде-накъде това че съп показал нещо неприятно ме прави нпо-шник
                        чети тука мисленето го остави на богатите в USA
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Не помня, повече от 20 години "чалгарят" да се е хвалил с това, че е правил чалга. Не помня и да е пял на концерт чалга.

                          Изглежда само ти не можеш да го "преболедуваш" този чалгар?

                          Толкова много ли си зависим от чалга, изпълнявана преди 25-30 години? Трябва да се лекуваш. Вече живеем в 2021 г. и Слави не е младежът, когото гонеше от студиото - бившият министър-председател Костов ...

                          Слави - да ти напомня - има своя телевизия, в която кани много съвременни специалисти, с реални достижения в различни клонове на Обществения живот.

                          ..............

                          Препоръка: изключвай я тая чалга и не давай поводи на съседите ти да те мразят!

                          доста силен Ви е хероина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                            чалга поколението-кофти че ще влезе в парламента но явно нацията трябва да го преболедува чалгаря.НО както ще изпадне в забвение русофилството така и учиндолския ще падне в канала

                            Не помня, повече от 20 години "чалгарят" да се е хвалил с това, че е правил чалга. Не помня и да е пял на концерт чалга.

                            Изглежда само ти не можеш да го "преболедуваш" този чалгар?

                            Толкова много ли си зависим от чалга, изпълнявана преди 25-30 години? Трябва да се лекуваш. Вече живеем в 2021 г. и Слави не е младежът, когото гонеше от студиото - бившият министър-председател Костов ...

                            Слави - да ти напомня - има своя телевизия, в която кани много съвременни специалисти, с реални достижения в различни клонове на Обществения живот.

                            ..............

                            Препоръка: изключвай я тая чалга и не давай поводи на съседите ти да те мразят!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                              заминавате си петоколонниците .постепенно НО Е ПО ВАЖНО процеса да не спира
                              Я пак че не разбрах- аз пускам видео от летище шарл де гол където мишка ходи върху торта и си гризка по малко- и изведнъж станах пета колона- демек нпо-шник. Откъде-накъде това че съп показал нещо неприятно ме прави нпо-шник

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Трябва да добавиш и закриване на Хелзинкския комитет никакви истанбулски конвенции ликвидация на ЛГБТУ и всякакви евроатлантически дивотии
                                ТОЗ ПЪК ! айде намалете твърдата дрога!!!!! НАТО рулз ! северна монголия-РАЗПАД.АМИН

                                Коментар

                                Working...
                                X