IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Непълноценност на хората, които нямат деца - се прокламираше в един друг строй - наричаше се комунизъм.

    При този строй са се облагали с данък хората, които по някакви причини не са имали деца..
    Строя няма никакво значение.Изключвам биологията когато е невъзможно човек да има дете другите са не само непълноценни и трябва да си плащат за да им дойде акъла.България няма нужда от хора които мислят само за дебелото си черво чесане и пълнене.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Доколкото мога да разсъждавам логически, ти подскочи.

      А кажи сега, КОГО гласиш ти? Те - и двамЦата са от едно котило: бивши комунисти.

      Ергенският данък ли ще връщаШ с тях?

      Защото Слави няма да се коалира, нито с ГЕРБ, нито с БСП, нито с ДПС.

      Горните - заради Слави ли ще връщат ергенският данък?

      Аз съм подскочил? Ти си, който не знаеш какво говори.
      Ергенския данък трябва да се върне но по друг начин чрез семейно подоходно облагане.нямаш деца плащаш кат поп яко.Като не ти бендисва куфарите и да те нема.на България не и трябват одъртяващи ялови дърдорковци само да харчи пари за тях.Не бързай да се изцепваш с кого ще се коалира Славчо щото ще береш срам после.

      Коментар


      • Може ли ми кажете, кой беше представителя на бюлетина № 29 във форума ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          а твоят вожд бойко българоубиеца генетичен каймак ли е ахахахха дето децата си ги е евакуирал в чужбина, понеже се готви да предаде държавата в робство на Турция... и нарича Ердоган аго да му стане драго, което в превод от турски значи господарю...
          Ха ха ха и как разбра че Бойко ми е вожд?Я се разрови и виж какво пиша вече 15г за него...Това че казвам истината за Славчо не ме прави нито фен на Бойко нито на Курнела.Набийте си го най после в главите..Бойко и Славчо са си лика прилика простаци от класа.Това че Боката е простак не означава че е глупав обаче.Аз съм реалист и виждам че той ще спечели.Желанието ми е друго но реалностите са такива..Предпочитам да се даде път на хора като Борис Бонев.И те съветвам да не пишеш глупости неща които не познаваш.Децата са ми в Бългаия набий си и това в главата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Недей казва категорично няма щото може и да има.

            Когато (и АКО) Слави се коалира с изброените - тогава се смъква нечие доверие.

            Обикновеният човек казва: "Не казвай "хоп!", преди да си скочил!" (няма никакъв смисъл от "хоп!", преди това)....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Може може да продължава с опитите досега мъж не е забременял.То нали така изгонихме Виденов а се оказа после че Виденов не бил крадец а Костов се оказа клептоман.Аз участвах в тая глупост.После Боката дойде щеше да раздава правосъдие...Изтегли 20 милиарда са се е наточил друг оправач и стадото отново блее пред заколението.Славчо си е една посредствена мутра дето ходи с охрана и го е страх да се кандидатира в родният си град.Аз категорично не желая генетичните утайки да управляват.Хора които нямат семейства и деца не трябва да управляват.Не може човек запътил се за гробището да управлява.И го казвам не само за Славчо а за всичките такива успели милионери и със западното образование
              а твоят вожд бойко българоубиеца генетичен каймак ли е ахахахха дето децата си ги е евакуирал в чужбина, понеже се готви да предаде държавата в робство на Турция... и нарича Ердоган аго да му стане драго, което в превод от турски значи господарю...
              Last edited by totenkopf; 10.03.2021, 08:38.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Аз, на човек, НЕсъздал и НЕ възпитал и едно дете, „успял” не казвам. Иначе, чалгар мо е да бъде избран само от подобни нему.
                ами то значи ти си крайно НЕуспял

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Ми по-простия ще го видим след изборите.
                  Да напомня че според теб Слави ще е премиер.

                  а по-успелият кой е ти ли

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Доколкото мога да разсъждавам логически, ти подскочи.

                    А кажи сега, КОГО гласиш ти? Те - и двамЦата са от едно котило: бивши комунисти.

                    Ергенският данък ли ще връщаШ с тях?

                    Защото Слави няма да се коалира, нито с ГЕРБ, нито с БСП, нито с ДПС.

                    Горните - заради Слави ли ще връщат ергенският данък?

                    Аз съм подскочил? Ти си, който не знаеш какво говори.
                    Недей казва категорично няма щото може и да има.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Затова ли подскочи?

                      Доколкото мога да разсъждавам логически, ти подскочи.

                      А кажи сега, КОГО гласиш ти? Те - и двамЦата са от едно котило: бивши комунисти.

                      Ергенският данък ли ще връщаШ с тях?

                      Защото Слави няма да се коалира, нито с ГЕРБ, нито с БСП, нито с ДПС.

                      Горните - заради Слави ли ще връщат ергенският данък?

                      Аз съм подскочил? Ти си, който не знаеш какво говори.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s
                        [ATTACH=CONFIG]n3729533[/ATTACH]
                        Ти що не видя Плевню онзи ден по БГ он еър, да умреш от срам...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Непълноценност на хората, които нямат деца - се прокламираше в един друг строй - наричаше се комунизъм.

                          При този строй са се облагали с данък хората, които по някакви причини не са имали деца..
                          Затова ли подскочи?

                          Коментар


                          • Непълноценност на хората, които нямат деца - се прокламираше в един друг строй - наричаше се комунизъм.

                            При този строй са се облагали с данък хората, които по някакви причини не са имали деца..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              И - драги - моля да не правиш жалките си опити да ме "учиш" за пореден път, що е то СЪЗДАВАНЕТО на дете и ДЕЦА!

                              И тук ти липсва опитът...
                              Не позна.
                              Ама не ми пука.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Хич не ме интересува на какво вярваш и на какво - не вярваш.

                                Оля се да ме убеждаваш - пак и пак - за кого няма да гласуваш.

                                Не казваш най-главното: заради кого искаш Слави да не влезе е Парламента?

                                Опитай да ме убедиш в предимствата на твоя кандидат. Защо не рекламираш твоят кандидат?

                                Нямаш ли фаворит? Що не се съберете с Пешо?

                                Имате обща ненавист към Слави. Те ви я общата кауза, а? Направете партия, а?

                                Отзад напред:
                                Нямам ненавист към Слави, а недоверие.
                                Фаворит имам но, не е ТВОЯ работа, кой точно.
                                Понеже, разделям политика и търговия, НЕ правя реклама на своя фаворит. Ако влезе -влезе.
                                Не те убеждавам, за кого няма да гласувам. Само информирам. Информирах и защо.
                                Относно това, дали те или не те интересува, ми е през шлифера.
                                Last edited by Pyramid; 10.03.2021, 04:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X