IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Влизаш в някакви безплодни спорове...

    Интересно ми е защо гледаш Слави?

    (не ще да е само, за да го "громиш", май..., аз само така си питам, но ще подскажа на Боко, че гледаш Чалгаря, за да ти свие сърмите)...

    ................

    Отношенията Слави-Краси - са неразбираеми (отново ме хващаш в обяснителен режим от типа ЛИЧНО мнение)...

    Няма да хващам с теб басове. Изгубил си ги от раз!

    Аз твърдя, че именно тоя хумор е АВТЕНТИЧЕН!

    А - помисли малко! Слави е добър артист и импровизатор в шоуто, което прави! Краси - ОЩЕ повече!

    И съм сигурен, че Краси може да получава някъде двойно по-висок хонорар от УТРЕ!

    Хайде сега ти мислИ, защо НЯМА да го направи...

    (с извинения на спама в темата, която днес е насочена към отговори на въпросите на Пешо - от типа, има ли по-важни неща на тоя свят от парите... И от партиите...)
    Защото на властта трябва да има опозиция.Дори и да не го гледам ще си плащам инакомислие трябва да има.Басове с мен не хващай щото само на сън може да спечелиш.Слави нито е добър артист нито импровизатор нито музикант в друго е добър.Тоя хумор е просташки дори родният му брат го е питал защо играе само простак.Тя простотията в България е неизтребима .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Разбира се така се е замислил че Краси Радков го пита защо на тия хуманитарни помощи им казва заплати

      Влизаш в някакви безплодни спорове...

      Интересно ми е защо гледаш Слави?

      (не ще да е само, за да го "громиш", май..., аз само така си питам, но ще подскажа на Боко, че гледаш Чалгаря, за да ти свие сърмите)...

      ................

      Отношенията Слави-Краси - са неразбираеми (отново ме хващаш в обяснителен режим от типа ЛИЧНО мнение)...

      Няма да хващам с теб басове. Изгубил си ги от раз!

      Аз твърдя, че именно тоя хумор е АВТЕНТИЧЕН!

      А - помисли малко! Слави е добър артист и импровизатор в шоуто, което прави! Краси - ОЩЕ повече!

      И съм сигурен, че Краси може да получава някъде двойно по-висок хонорар от УТРЕ!

      Хайде сега ти мислИ, защо НЯМА да го направи...

      (с извинения на спама в темата, която днес е насочена към отговори на въпросите на Пешо - от типа, има ли по-важни неща на тоя свят от парите... И от партиите...)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

        Не мисля, какво "ще - не ще" Слави.

        В момента мисля само за Боко, който си отива, благодарение на Слави и партията му.
        Не бъркай желаното с реалностите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Е, не всички мислят само за "дебелото си черво"... Може да влезете на сайта му, защото аз НЕ съм адвокат на Слави...

          Слави мисли И за СТОТИНА свои служители и за техните семейства, които съвсем не живеят зле - на фона на други творци от художествено-творческата интелигенция... (няма да отварям дума за певци, които се преселиха на небето, без да са получавали пенсия, за сметка на други, които разпределят баницата...)


          Че той тиквата мисли за 2млн пенсионери, още 10к да му въртят далаверите, за чекмеджетата, палатите, любовницата в Барцилона ..
          Малии къф мислител си имаме - оти ще го сменяме?
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            В обяснителен режим ли ме вкарваш?

            Това, че не съм гласувал на избори от 10 години е ФАКТ.

            За Боко - съвсем пък не съм гласувал.

            ............

            Недей мисли за мен Мисли за СлавЧо, който измества любимият ти вожд, който "раздавал" пари (от нашите - на данъкоплатци)..
            Само няма да послъгваш.Аз вождове нямам ти имаш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Е, не всички мислят само за "дебелото си черво"... Може да влезете на сайта му, защото аз НЕ съм адвокат на Слави...

              Слави мисли И за СТОТИНА свои служители и за техните семейства, които съвсем не живеят зле - на фона на други творци от художествено-творческата интелигенция... (няма да отварям дума за певци, които се преселиха на небето, без да са получавали пенсия, за сметка на други, които разпределят баницата...)


              Разбира се така се е замислил че Краси Радков го пита защо на тия хуманитарни помощи им казва заплати

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Строя няма никакво значение.Изключвам биологията когато е невъзможно човек да има дете другите са не само непълноценни и трябва да си плащат за да им дойде акъла.България няма нужда от хора които мислят само за дебелото си черво чесане и пълнене.

                Е, не всички мислят само за "дебелото си черво"... Може да влезете на сайта му, защото аз НЕ съм адвокат на Слави...

                Слави мисли И за СТОТИНА свои служители и за техните семейства, които съвсем не живеят зле - на фона на други творци от художествено-творческата интелигенция... (няма да отварям дума за певци, които се преселиха на небето, без да са получавали пенсия, за сметка на други, които разпределят баницата...)



                Коментар


                • Обсъждането на избор за гласуване тук е само от гледната точка на възможност избраната политическа група да стане управляваща.

                  Колкото пъти съм гласувал, е било за да се вкара или поддържа в парламента полезна, според мен, опозиция.
                  Такъв резултат също е важен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Кой знае,знам само че са от едно котило?

                    Важно е, че "знаеш" нещо...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Нямам никаква ненавист към Славчо нещо много си се объркал...Изобщо ти си живееш в някакъв си свой свят.Сигурен съм че поне 10 пъти си гласувал за Боката и се лашкаш все на такива спасители герои..Явно Славчо те кефи с кожения шлифер както до оня ден те кефеше Боката с другия кожен шлифер

                      В обяснителен режим ли ме вкарваш?

                      Това, че не съм гласувал на избори от 10 години е ФАКТ.

                      За Боко - съвсем пък не съм гласувал.

                      ............

                      Недей мисли за мен Мисли за СлавЧо, който измества любимият ти вожд, който "раздавал" пари (от нашите - на данъкоплатци)..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                        Не мисля, какво "ще - не ще" Слави.

                        В момента мисля само за Боко, който си отива, благодарение на Слави и партията му.
                        Кой знае,знам само че са от едно котило?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Ако Слави се бори само да вкара 2-3 дузини заплатаджии в парламента е едно на ръка ,но ако иска да провежда реална политика и
                          да влияе на процесите в страната ще не ще трябва да се коалира с някой от първите две.
                          Не мисля, какво "ще - не ще" Слави.

                          В момента мисля само за Боко, който си отива, благодарение на Слави и партията му.

                          Коментар


                          • По принцип това е политиката,няма искам ,не искам.Понякога трябва да се вземат решения които са кофти за имиджа ти ,но полезни за държавата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Може ли ми кажете, кой беше представителя на бюлетина № 29 във форума ?

                              Нека аз да кажа!

                              Представлявам себе си.

                              Но създавам друго впечатление (май).

                              ............

                              Чакай да се сетя... "Обвиняваха ме", че съм:

                              1.пенсионер
                              2.на 70 години
                              3.че съм от режисьорите (екипа) на Слави
                              4.че съм представител на нефтодобивна компания или производител на автомобили....

                              ... и никой не пожела да застане зад "обвиненията" си - в честен бас, за едни 100000 $ (например)

                              Ta, ти би ли застанал зад твърдението ти, АКО мислиш, че аз представлявам във форума бюлетина 29 ?

                              ..................

                              Чиче, смяташ ли, че Слави би гласувал някому доверието да го представлява някъде, без предварително да е съгласувано нещо с него?

                              Та - изразявам тук личното си мнение, независимо в коя от няколкото теми пиша.

                              Нещо лошо да съм казал? Не, нали.

                              На някого да съм искал пари? Не, нали...

                              Е? Гадни са хората, които застават зад кауза, без пари, нали?

                              Епа, гадни сме!



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Когато (и АКО) Слави се коалира с изброените - тогава се смъква нечие доверие.

                                Обикновеният човек казва: "Не казвай "хоп!", преди да си скочил!" (няма никакъв смисъл от "хоп!", преди това)....

                                Ако Слави се бори само да вкара 2-3 дузини заплатаджии в парламента е едно на ръка ,но ако иска да провежда реална политика и
                                да влияе на процесите в страната ще не ще трябва да се коалира с някой от първите две.

                                Коментар

                                Working...
                                X