IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

    И - драги - моля да не правиш жалките си опити да ме "учиш" за пореден път, що е то СЪЗДАВАНЕТО на дете и ДЕЦА!

    И тук ти липсва опитът...
    Не позна.
    Ама не ми пука.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
      Хич не ме интересува на какво вярваш и на какво - не вярваш.

      Оля се да ме убеждаваш - пак и пак - за кого няма да гласуваш.

      Не казваш най-главното: заради кого искаш Слави да не влезе е Парламента?

      Опитай да ме убедиш в предимствата на твоя кандидат. Защо не рекламираш твоят кандидат?

      Нямаш ли фаворит? Що не се съберете с Пешо?

      Имате обща ненавист към Слави. Те ви я общата кауза, а? Направете партия, а?

      Отзад напред:
      Нямам ненавист към Слави, а недоверие.
      Фаворит имам но, не е ТВОЯ работа, кой точно.
      Понеже, разделям политика и търговия, НЕ правя реклама на своя фаворит. Ако влезе -влезе.
      Не те убеждавам, за кого няма да гласувам. Само информирам. Информирах и защо.
      Относно това, дали те или не те интересува, ми е през шлифера.
      Last edited by Pyramid; 10.03.2021, 04:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Да СЪЗДАДЕШ дете, не е да си хвърлиш семето, драги. Съответно, да възпиташ, не е да дресираш.....
        И - драги - моля да не правиш жалките си опити да ме "учиш" за пореден път, що е то СЪЗДАВАНЕТО на дете и ДЕЦА!

        И тук ти липсва опитът...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          Хич не ме интересува на какво вярваш и на какво - не вярваш.

          Оля се да ме убеждаваш - пак и пак - за кого няма да гласуваш.

          Не казваш най-главното: заради кого искаш Слави да не влезе е Парламента?

          Опитай да ме убедиш в предимствата на твоя кандидат. Защо не рекламираш твоят кандидат?

          Нямаш ли фаворит? Що не се съберете с Пешо?

          Имате обща ненавист към Слави. Те ви я общата кауза, а? Направете партия, а?


          Да подскажа, все пак, че тук се правиш на неподготвен...

          Не искаш Слави да влезе в Парламента - за да може Боко да остане, нали.

          Друг вариант няма. От девет кладенци вода носиш... Много е сложно, да се стигне до истината!

          Коментар


          • Хич не ме интересува на какво вярваш и на какво - не вярваш.

            Оля се да ме убеждаваш - пак и пак - за кого няма да гласуваш.

            Не казваш най-главното: заради кого искаш Слави да не влезе е Парламента?

            Опитай да ме убедиш в предимствата на твоя кандидат. Защо не рекламираш твоят кандидат?

            Нямаш ли фаворит? Що не се съберете с Пешо?

            Имате обща ненавист към Слави. Те ви я общата кауза, а? Направете партия, а?


            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
              НЕ мога да твърдя, че НЯКОЙ - НЕ бил създал дете.

              Още повече НЕ мога да твърдя, че НЯКОЙ - НЕ бил възпитал дете.

              ............

              Извън горното, ако е създал - все ОЩЕ може да продължи да създава деца.

              .... .........

              За мен е важно, че Боко си отива.
              Да СЪЗДАДЕШ дете, не е да си хвърлиш семето, драги. Съответно, да възпиташ, не е да дресираш. Не ми е известно Дългия да е създал човек така че, "СОРИ".
              Дългият, МНОГО ПЪТИ можеше да промени много неща в страната но, НЕ ПОЖЕЛА. Прави се на "бунтар" но, спира винаги след кеширане и обиране на каймака. Следя му кариерата и делата, откак се пръкна в ефира и много пъти, съм се убеждавал в способностите му да осребрява, да прави бизнес (браво за което) но, и да прави публиката на серсеми. Гласувай за него, ако искаш. Аз няма. И повечето от неговите фенове (имаше си форум, там се запознахме) НЯМА ДА ГЛАСУВАТ ( споделям, какво са ми казали), т.к.са много разочаровани. Ти имаш правото, разбира се, да вярваш. Вярата е ирационален феномен и не те обвързва, нито те задължава с интелект.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Еми нали ти избра и Бойко са пак се репчиш че знаеш.И пак ще е същото...Но такива като тебе никога няма да разберат че каквито избирателите такива и политиците.Само чалгар не сме избирали.А като му гледам експертите Бог да ни е на помощ...Особено експертката му по енергетика която има общо с енергетиката като пусне ламбата и печката у тех
                Ти си супер-познавач.

                Не зная коя експертка визираш, но ако оная дама, която е захапала сегашните за замазване на далаверите - евалла на нея!

                Ако говорим за тая дама - точно такива са необходими!

                Още по-силно ме мотивираш да отстоявам позицията си!

                Браво на теб! Това се казва експерт!

                (ще потърся видеото, за да го гледаме - с голям кеф бих го гледал отново!)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Че КОЙ си ти, за да казваш КОЙ може и КОЙ - не може да управлява? Ти ли ще ми кажеш за кого?

                  Ти дори "не знаеш" за кого да гласуваш.

                  И ти ще ми казваш кой можеЛ да управлява.

                  Експертите МОГАТ да управляват.

                  Те идват с партия.

                  ..............

                  Щом не знаеш за кого да гласуваш - направи си партия, за да ти гледаме сеира...

                  (на следващите избори)
                  Еми нали ти избра и Бойко са пак се репчиш че знаеш.И пак ще е същото...Но такива като тебе никога няма да разберат че каквито избирателите такива и политиците.Само чалгар не сме избирали.А като му гледам експертите Бог да ни е на помощ...Особено експертката му по енергетика която има общо с енергетиката като пусне ламбата и печката у тех

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Може може да продължава с опитите досега мъж не е забременял.То нали така изгонихме Виденов а се оказа после че Виденов не бил крадец а Костов се оказа клептоман.Аз участвах в тая глупост.После Боката дойде щеше да раздава правосъдие...Изтегли 20 милиарда са се е наточил друг оправач и стадото отново блее пред заколението.Славчо си е една посредствена мутра дето ходи с охрана и го е страх да се кандидатира в родният си град.Аз категорично не желая генетичните утайки да управляват.Хора които нямат семейства и деца не трябва да управляват.Не може човек запътил се за гробището да управлява.И го казвам не само за Славчо а за всичките такива успели милионери и със западното образование

                    Че КОЙ си ти, за да казваш КОЙ може и КОЙ - не може да управлява? Ти ли ще ми кажеш за кого?

                    Ти дори "не знаеш" за кого да гласуваш.

                    И ти ще ми казваш кой можеЛ да управлява.

                    Експертите МОГАТ да управляват.

                    Те идват с партия.

                    ..............

                    Щом не знаеш за кого да гласуваш - направи си партия, за да ти гледаме сеира...

                    (на следващите избори)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      НЕ мога да твърдя, че НЯКОЙ - НЕ бил създал дете.

                      Още повече НЕ мога да твърдя, че НЯКОЙ - НЕ бил възпитал дете.

                      ............

                      Извън горното, ако е създал - все ОЩЕ може да продължи да създава деца.

                      .... .........

                      За мен е важно, че Боко си отива.
                      Може може да продължава с опитите досега мъж не е забременял.То нали така изгонихме Виденов а се оказа после че Виденов не бил крадец а Костов се оказа клептоман.Аз участвах в тая глупост.После Боката дойде щеше да раздава правосъдие...Изтегли 20 милиарда са се е наточил друг оправач и стадото отново блее пред заколението.Славчо си е една посредствена мутра дето ходи с охрана и го е страх да се кандидатира в родният си град.Аз категорично не желая генетичните утайки да управляват.Хора които нямат семейства и деца не трябва да управляват.Не може човек запътил се за гробището да управлява.И го казвам не само за Славчо а за всичките такива успели милионери и със западното образование
                      Last edited by national power; 09.03.2021, 21:31.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Аз, на човек, НЕсъздал и НЕ възпитал и едно дете, „успял” не казвам. Иначе, чалгар мо е да бъде избран само от подобни нему.

                        НЕ мога да твърдя, че НЯКОЙ - НЕ бил създал дете.

                        Още повече НЕ мога да твърдя, че НЯКОЙ - НЕ бил възпитал дете.

                        ............

                        Извън горното, ако е създал - все ОЩЕ може да продължи да създава деца.

                        .... .........

                        За мен е важно, че Боко си отива.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Нека повторя:

                          Славчо е инвестирал в точният момент - на правилното място.

                          Това е да бъдеш адекватен - в точното време, на точното място, с правилната инвестиция - това е достатъчно, за да бъдеш милионер, да притежаваш собствена телевизия, собствен бизнес, собствена партия...

                          Дори се чудя, каква точно е необходимостта от: висшата математика, от математическият анализ, от теория на вероятностите? Защото... и една "математика за 4 клас" /по думите на Пешо/ - ИЗГЛЕЖДА върши много добра работа...
                          Аз, на човек, НЕсъздал и НЕ възпитал и едно дете, „успял” не казвам. Иначе, чалгар мо е да бъде избран само от подобни нему.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ми по-простия ще го видим след изборите.
                            Да напомня че според теб Слави ще е премиер.

                            Ще ще само дето на 5 април ще си подмие заднико и ша оди с букет да целува ръка у Банки.Нали го видях как се репчеше на Боката как му се заканваше а като дойде беше по нисък от тревата....Слави ше е Премиер кога тоя стане космонаФт

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Нека повторя:

                              Славчо е инвестирал в точният момент - на правилното място.

                              Това е да бъдеш адекватен - в точното време, на точното място, с правилната инвестиция - това е достатъчно, за да бъдеш милионер, да притежаваш собствена телевизия, собствен бизнес, собствена партия...

                              Дори се чудя, каква точно е необходимостта от: висшата математика, от математическият анализ, от теория на вероятностите? Защото... и една "математика за 4 клас" /по думите на Пешо/ - ИЗГЛЕЖДА върши много добра работа...
                              Еми кво повече да добавя...Всеки избира себеподобните си...Явно искаш да си му любовница
                              Last edited by national power; 09.03.2021, 20:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                а ти дето си учил математика до 12ти клас не можеш да му се намажеш на малкия пръст.. айде сега да видим кой по-успелият и кой е по-простият
                                Ми по-простия ще го видим след изборите.
                                Да напомня че според теб Слави ще е премиер.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X