IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ден 106: Студентите в България се включиха в антиправителствения протест

    Коментар



    • ЕКСКЛУЗИВНО Христо Иванов: Превърнаха българската прокуратура в казарма (ВИДЕО)

      копирано от: https://debati.bg/ekskluzivno-hristo...kazarma-video/

      Коментар


      • Опс!

        Отново изблици на лична омраза към мен!

        Политически аргументи и доводи - нула!
        Доволен съм, очевидно се справям добре!

        Коментар


        • Днес се проведе 106-ти протест в София.
          22.10.2020, пл. Независимост
          600 граждани.

          Акценти:
          1. Студентски протести. Сериозна група от млади хора - над 15, представители на различни ВУЗ, взеха думата за кратки обръщения към гражданството.
          2. Заседанието на ВСС.
          3. Протоколно посещение от вежливост на МФ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

            Руското кретенче чеченче, което закла френския даскал
            Нещо не ти изнася цялата история май. Това същото кретенче е избягяло от Русия защото Путин му пречел на демократичните права да се прави на талибан и да реже глави. А вие Франсетата сте го приели като бежанец ... на принципа щом бяга от Путин значи е "наш" човек...... Сърбайте си попарата сега.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Георги Марков: Бойко да почерпи, пак ще победи!

              https://pik.bg/%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D1...ews970103.html

              Ето какво написа бившият конституционен съдия и сегашен депутат от гражданската квота:

              Приятели, всички работят за Бойко:

              1. БСП направи световен рекорд по партийни форуми. В резултат на това парламентарната група се разпадна.

              2. ДПС нападна ориенталски една българска майка, като с това напомни за депесарщината, обръчите от фирми и паралелната държава.

              3. Бай Радан и Христо накараха цялата европейска десница да гласува за Бойко, а те останаха при Истанбулската конвенция и македонското малцинство.

              4. Радев прати във фризера конституционния проект. Колкото по-дълго, толкова по-добре за Бойко.

              5. Протестът освини София и историческа България.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Аз г и виждам нещата по коренно различен политически начин:
                - гепаджийската страна демонстрира унизителна безидейност и вече не е в състояние да "роди" сама нито един смислен аргумент в защита на дълбоко компрометираната власт на БХ.,

                - гепаджийската страна демонстрира унизителна безпомощност и вече не е в състояние да намери из нета нито един смислен материал от уважаван автор, който да подкрепи дълбоко компрометираната власт на БХ и шайката геппс,

                - противно на геппаджийската сган, ежедневно в продължение на седмици, дори месеци публикувам мои авторски материали и статии, новини, мнения на уважавани автори, които мачкат и размазват дълбоко компрометираната власт на БХ и шайката геппс,

                - в отговор на последното имаше само мимолетни "заплахи", че ще се започне пак с постване на линкове от оПИКания сайт, но това така и не последва. Единственият, който опита нещо такова, беше едно лице с произход от Египет, но дори и той уж неволно забравяше да даде линк към идиотските текстове, защото дори и той си даваше сметка, че публикуване н а нещо от този сайт е дълбоко лично дискредитиращо и по същество се срамуваше от тези текстове. При липса на линк, аз дисциплинирано проверям произхода на текста и съм категоричен за мястото, откъдето е дошъл. Обичам да знам, кой кой е и какво върши!

                - докато аз съм на линия и пиша, биейки ви масирано, обикновено се криете в ужас и чакате да ида някъде, че да се появите за кратко и страхливо, да постнете по някое смотано и кратко писъмце и да се оберете крушите, щото а съм ви срещнал, а съм ви опаткал. Много характерно е, че жалките ви включвания са насочени изцяло в посока на демонстриране на вашата лична и дълбока омраза към мен, а не по същината на събития, явления, спорове. Това е едно много силно, макар и косвено доказателство, че моята работа се върши на високо ниво.

                Дали това ми е работа и пиша за хонорар е от второстепенно значение. Важното е да бъдете тупани като брашнени чували и да ви се гледа сеира на ошашавените, пенетрирани глави.
                Глупости на търкалета - важното е как ще гласува народа напролет, а не какви словесни диарии изсипваш в тази тема. Иначе вече никой не ти отговаря, защото с психясал няма как да се спори. Просто вече си безинтересен с твойте женски чувства и безкрайни тиради.

                Колкото до измислените ти фалшиви доводи - няма смисъл да спорим. Това управление е най-успешното от всички до момента, и това е гол факт, неподлежащ на спор и на замазване със словесни диарии.

                ПП: И не се самовъзвеличавай, че уж си победил някого в спора. Никого не си победил - просто политиката стана безинтересна тема, след като нищо съществено не се случва на площада. Ако случайно не си забелязал - дори и в медиите вече не ви отразяват, а ти си тръгнал да търсиш внимание от някого тука в тази тема.

                Коментар


                • Гръцките банки, друже, гръцките банки. Майкрософт си има достатъчно умни глави. Финансовите интереси са поантата. Нашите банки са дъщерни на гръцките. Само Easy Credit отговарят на условията и отчасти - Топлофикация. Останалите са бутици, в които никой не влиза.

                  Коментар



                  • Abdoullakh Anzorov ne cachait nullement son basculement dans l’islam radical depuis au moins six mois voire un an.

                    Руското кретенче чеченче, което закла френския даскал
                    Last edited by barbaron; 22.10.2020, 21:37.

                    Коментар


                    • Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Карай да върви Продължавай да си разговаряш сам (като Огнян Велков, писма на слушателите)
                        Пък ние ще гледаме "ошашавени"
                        А аз толкова разчитах на твоята подкрепа, че да бием съгласувано геппаджиите
                        Да не се чудиш утре, защо в края на краищата може да останем с пръст в ... устата.
                        Аз ще трябва да емигрирам, а на теб тържествено ще ти спрат правото да посещаваш форума, че да те видим тогази, как ще си набавяш скъпоценни дози социални потребности във френските форуми - немил-недраг!

                        Нали знаеш, какво е немил-недраг?!
                        Може да не ми отговаряш, ама довечера се завий през глава и остани сам със себе си, после се опитай да преведеш на френски език съчетанието немил-недраг. След неизбежен провал на това начинание, задай си още един въпрос: какви душевни и емоционални пластове задвижва и отприщва това наглед невинно словосъчетание, каква е неговата стойност за теб и какви са причините за това?!
                        Обръщаш ли внимание, че питам теб?! След като не си забравил да пишеш на и ползваш литературен български, вероятно в дълъг период от живота си си правил опити да го докараш и с френския до същото равнище, но това принципно е кауза пердута.
                        Аз не питам рендетата, дето редят как им дойде някакви думички и си въобразяват, че знаят чужд език, а българските им роднини дори твърдят, че го знаят перфектно. Като им знам културния бекграунд, иде ми да прихна от разтърсващ смях.

                        По кой въпрос ще се бием следващия рунд?

                        Грабвам знаме, свирка и тупан и ... отивам на барикадата!
                        Ти тук дръж фронта, а като се върна пак ще се бием.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Барби, пропуснах съобщението ти до мен, което са изтрили.
                          Карай да върви Продължавай да си разговаряш сам (като политическия коментатор Огнян Велков)
                          Пък ние ще гледаме "ошашавени"
                          Last edited by barbaron; 22.10.2020, 19:20.

                          Коментар


                          • Защо „Майкрософт” избра Гърция – за разликата между овчар и Ай Ти, между Борисов и Мицотакис

                            Коментар


                            • Барби, пропуснах съобщението ти до мен, което са изтрили.
                              Моля, прати на лични!
                              Мисълта, че съм пропуснал твое дело, ще ме направи безутешен!

                              Чакай сега, ама нали с теб се обичаме поне до падането на БХ.
                              Какви са тези взаимни заядлици!?

                              Посипвам си главата с пепел и се извинявам!

                              Не можем да се справим с кандиддата. Не познавам процедурно правилата за работа на ВСС, но очевидно той е получил необходимите гаранции от прокурорската квота, без чиито гласове няма да могат да минат ефективно никакви решения и се държи надменно и арогантно.

                              Коментар




                              • Аз г и виждам нещата по коренно различен политически начин:
                                - гепаджийската страна демонстрира унизителна безидейност и вече не е в състояние да "роди" сама нито един смислен аргумент в защита на дълбоко компрометираната власт на БХ.,

                                - гепаджийската страна демонстрира унизителна безпомощност и вече не е в състояние да намери из нета нито един смислен материал от уважаван автор, който да подкрепи дълбоко компрометираната власт на БХ и шайката геппс,

                                - противно на геппаджийската сган, ежедневно в продължение на седмици, дори месеци публикувам мои авторски материали и статии, новини, мнения на уважавани автори, които мачкат и размазват дълбоко компрометираната власт на БХ и шайката геппс,

                                - в отговор на последното имаше само мимолетни "заплахи", че ще се започне пак с постване на линкове от оПИКания сайт, но това така и не последва. Единственият, който опита нещо такова, беше едно лице с произход от Египет, но дори и той уж неволно забравяше да даде линк към идиотските текстове, защото дори и той си даваше сметка, че публикуване н а нещо от този сайт е дълбоко лично дискредитиращо и по същество се срамуваше от тези текстове. При липса на линк, аз дисциплинирано проверям произхода на текста и съм категоричен за мястото, откъдето е дошъл. Обичам да знам, кой кой е и какво върши!

                                - докато аз съм на линия и пиша, биейки ви масирано, обикновено се криете в ужас и чакате да ида някъде, че да се появите за кратко и страхливо, да постнете по някое смотано и кратко писъмце и да се оберете крушите, щото а съм ви срещнал, а съм ви опаткал. Много характерно е, че жалките ви включвания са насочени изцяло в посока на демонстриране на вашата лична и дълбока омраза към мен, а не по същината на събития, явления, спорове. Това е едно много силно, макар и косвено доказателство, че моята работа се върши на високо ниво.

                                Дали това ми е работа и пиша за хонорар е от второстепенно значение. Важното е да бъдете тупани като брашнени чували и да ви се гледа сеира на ошашавените, пенетрирани глави.
                                Last edited by nachev; 22.10.2020, 18:52.

                                Коментар

                                Working...
                                X