IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    От половин час гледам някаква мърла в Шоуто на Слави представена като отличник на Пловдивският университет и най големия енергиен експерт в България....Ми ужас бе хора някакво просто същество което никой не може да надприказва на което отдалече му личи колко много иска да е в някой борд на държавно енергийно дружество.Проектите на Боко в енергетиката били чудесни ама с просташкото си поведение ги опростачвал и ставали губещи...Дива ярост срещу тия с големите заплати в стил да ги изметем щото са некадърни и да седна аз щото съм най добрата.Боже пази България от Калинките на Славчо...

    След години ще се хвалиш с това, че си познавал Слави от 1981 г.... И ще казваш: специално ми даваше да му нося виолата!...

    Коментар


    • От половин час гледам някаква мърла в Шоуто на Слави представена като отличник на Пловдивският университет и най големия енергиен експерт в България....Ми ужас бе хора някакво просто същество което никой не може да надприказва на което отдалече му личи колко много иска да е в някой борд на държавно енергийно дружество.Проектите на Боко в енергетиката били чудесни ама с просташкото си поведение ги опростачвал и ставали губещи...Дива ярост срещу тия с големите заплати в стил да ги изметем щото са некадърни и да седна аз щото съм най добрата.Боже пази България от Калинките на Славчо...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Най-вероятно и руснаците си мислят същото за нас.В пакета на Булсатком пускат една от техните телевизии,там ако
        видиш какви ги приказват за нас,продажни копелета ни наричат и са прави.
        Не съм гледал руски телевизи и не ме интересува кой какво говори.Русия е голяма държава.А дали сме продажни копелета може да се спори.Щото 1990г те ни изгониха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Онзи ден си направи партия и телевизия и вече е трета политическа сила за изборите.Кой и как ги определят тия работи си е пълна енигма.
          Това изобщо не е така. Слави е в политиката от дълго време. Правил е множество политически предавания в шоуто си, които нямат нищо общо с шоу, ами бяха посветени изцяло на политика. Инициира и проведе референдум, който събра 2-3 пъти повече гласували, отколкото при референдума на БСП за АЕЦа.Не е от вчера в политиката. Друг е въпросът доколко споделяме неговите идеи, за напълно мажоритарни избори, за намаляване броя на депутатите наполовина, за премахване (почти) на субсидиите на политическите партии, за избираемост на прокурорите и шефовете на полицията (демек шерифи).
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Са аз на македонци не мисля да помагам по скоро бих ги наврял там дето слънце не огрява.Руснаци нямам спомен да съм плюл
            Най-вероятно и руснаците си мислят същото за нас.В пакета на Булсатком пускат една от техните телевизии,там ако
            видиш какви ги приказват за нас,продажни копелета ни наричат и са прави.
            Last edited by Grosss; 13.01.2021, 18:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Ами щото сме българи ,но 2/3 от кръвта ни е славянска.Ако албанците награбят наште братя македонци колкото и да ни е яд на тях няма ли
              да им помогнем?Както ние плюем руснаците така макетата плюят пък нас,едно и също е.
              Са аз на македонци не мисля да помагам по скоро бих ги наврял там дето слънце не огрява.Руснаци нямам спомен да съм плюл

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                Е кво кът си инженер?
                И аз съм.
                "Жълтата гостенка" на Христо Смирненски не те ли сяга, напримерно?
                Не разбирам от литература

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Бат Пешо, по твоята логика, ти и на жена си би трябвало това да си казал в първата брачна нощ и нещата да са се случили на тъмно и "под юрганЯ"...

                  "Инженер съм, скъпа - ако си искала писател (поет) - прав ти път!"

                  Разбира се, никой не може да се меси в интимния живот на хората! Убеден съм в това!
                  Аз пак повтарям че не съм поет да възпявам брачнит нощи.А и бях ерген га правих секс с нея доколкото помня беше тъмно навънка ама юрган нямаше

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Онзи ден си направи партия и телевизия и вече е трета политическа сила за изборите.Кой и как ги определят тия работи си е пълна енигма.
                    Звездите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Аз съм инженер и от литературни разбори не разбирам.А и да си призная не ги чета.

                      Бат Пешо, по твоята логика, ти и на жена си би трябвало това да си казал в първата брачна нощ и нещата да са се случили на тъмно и "под юрганЯ"...

                      "Инженер съм, скъпа - ако си искала писател (поет) - прав ти път!"

                      Разбира се, никой не може да се меси в интимния живот на хората! Убеден съм в това!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Аз съм инженер и от литературни разбори не разбирам.А и да си призная не ги чета.
                        Е кво кът си инженер?
                        И аз съм.
                        "Жълтата гостенка" на Христо Смирненски не те ли сяга, напримерно?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Няма лошо да се яви на изборите ама да не баламосва народа.Бойко и Слави са едно и също нещо.Когато човек отива да гласува трябва да знае кой кой е.Аз не мога нито да убедя нито да разубедя никого.

                          Доколкото разбрах твоята теза, тя е доста по-различна. Ти говореше за това, откъде идва келепира (плаща, санира...) - а това не идва от неговия джоб, а са публични финанси (народна парА) - която "стрелочникът" трябва правилно да насочи, без злоупотреби и подкупи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Още по чудно е защо тия гламави руснаци са ни развали рахатлъка с турците
                            Ами щото сме българи ,но 2/3 от кръвта ни е славянска.Ако албанците награбят наште братя македонци колкото и да ни е яд на тях няма ли
                            да им помогнем?Както ние плюем руснаците така макетата плюят пък нас,едно и също е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Не си безимен ти имаш си име.И то не е Ванката...Не разбирам само защо те е страх да си признаеш точно кой си от екипа на Славчо Учиндолски

                              Разбира се, че си имам име, ЕГН и всички останали реквизити, които определят гражданското ми състояние.

                              За трети пореден път говориш неверни неща. Внушаваш страх, като причината "да призная", че работя в екипа на Слави Трифонов.

                              За трети пореден път ти казвам, че не съм в екипа на Слави Трифонов. Едва ли в екипа му има хора с висше техническо образование. Може да има такива, но аз не съм в екипа му.
                              ​​​​
                              Не е ясно как точно тая информация помага за дискусията тук?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Няма лошо да се яви на изборите ама да не баламосва народа.Бойко и Слави са едно и също нещо.Когато човек отива да гласува трябва да знае кой кой е.Аз не мога нито да убедя нито да разубедя никого.
                                Онзи ден си направи партия и телевизия и вече е трета политическа сила за изборите.Кой и как ги определят тия работи си е пълна енигма.

                                Коментар

                                Working...
                                X