IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    Макар и бавно цяла Европа, а вече и цял свят прогледна за безграничната наглост, цинизъм, простотия, шовинизъм и агресивност на рушката политика.
    Висоооока и дълга стена, за да се огради цивилизованият свят от джурасик парк, пък там, ако щат да пият препарати за тоалетни чинии, ако искат да се трепят или боцкат с всеичко и ...всеки диваците.
    Ми кат са прогледнали що искат газ метали и квот се сетиш от тях?Нали са умни имат технологии да си направят газ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Трейдърко не бъркай българите с тебе и още няколко лумпени
      +111
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Щеше щеше много си добър във вицовете и смешките...Кой свят щял да ги бие ха ха ха ми нали са едно долн иалчни педали.Ми днес що не биете Северна Корея а нали сте бабаити.....Айде бе стиска ли ви нали се имате за изключителни и велики.Е на мен орисията ми е на такива да им разбивам мутрите
        Кви мутри разбиваш бе селски!!
        Типична "кобра" си, след мача с украинеца.
        Разбивач...

        Коментар


        • Макар и бавно цяла Европа, а вече и цял свят прогледна за безграничната наглост, цинизъм, простотия, шовинизъм и агресивност на рушката политика.
          Висоооока и дълга стена, за да се огради цивилизованият свят от джурасик парк, пък там, ако щат да пият препарати за тоалетни чинии, ако искат да се трепят или боцкат с всеичко и ...всеки диваците.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Парада е парадиране с военни възможности. При руснаците има основно парадиране.
            Самият Путик си призна, че САЩ са свръхсила спрямо тях. Ти си пей там твоята...
            Днешния ден е доказателство а не парадиране.Ма лайте си не пречите само ни забавлявате....И не се напиняй ного че малко ти плащат

            Коментар


            • Дори и кухата шапка се е ориентирала вече.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Руснаците са само половината от победителите. Светът щеше да си бие райха и без тях. Сега го докарват на приказки само.
                Щеше щеше много си добър във вицовете и смешките...Кой свят щял да ги бие ха ха ха ми нали са едно долн иалчни педали.Ми днес що не биете Северна Корея а нали сте бабаити.....Айде бе стиска ли ви нали се имате за изключителни и велики.Е на мен орисията ми е на такива да им разбивам мутрите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Друго не ти остана само със смях може да прикриеш злобата и сълзите....Ех и гейовете да можеха да правят таквия паради ха ха ха ха
                  Парада е парадиране с военни възможности. При руснаците има основно парадиране.
                  Самият Путик си призна, че САЩ са свръхсила спрямо тях. Ти си пей там твоята...
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Този пакт е още едно видно доказателство че на европейски гей не може да имаш доверие за нищо.Дори и при договор те напада.Затова само бой и е.... без сръбска музика.
                    Представяме кратка част от речта на Макрон:
                    "Всяко поколение има своята историческа роля, своята отговорност, своята мисия. След войната е последвало поколение на възстановители; в момента на освобождението върху тях е паднала отговорността да преобразят държавата, обществото, цивилизацията. Това поколение се припознава в генерал Дьо Гол, Пиер Мендес Франс и други фигури.

                    Огромната вълна на освобождението накрая заля Европа и срути всички стени със себе си, помитайки всичко до
                    Берлинската стена – абсолютното доказателство в Европа и в света за поробването на хората.
                    Това поколение е поколението на Боб Дилън, Валенса и „Солидарност“, Вацлав Хавел, Мишел Рокар и Франсоа Митеран, също и много други.

                    Нека никога не забравяме какво им дължим. Нека никога не забравяме, че тези поколения са успели да победят
                    двата огромни тоталитарни режима, които окървавиха и оскверниха ХХ век – нацизма и комунизма.

                    Бъдете им верни, по-верни от всякога, тъй като
                    усещаме повторния опит на варварите [в Кремъл], готови да се появят отново, под друг образ и често доста омаловажавани.
                    Бъдете верни, бъдете внимателни.
                    Не, ние няма да го позволим!"
                    http://terminal3.bg/makron-nacizma-i...iha-20-ti-vek/

                    Коментар


                    • Руснаците са само половината от победителите. Светът щеше да си бие райха и без тях. Сега го докарват на приказки само.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        ЗА МЕН СМЕХЪТ Е ЕДНА ОТ ГОЛЕМИТЕ НАСЛАДИ, ЩЕ СЕ НАСЛАДЯ.
                        Друго не ти остана само със смях може да прикриеш злобата и сълзите....Ех и гейовете да можеха да правят таквия паради ха ха ха ха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Айде, не мога да се занимавам повече с боярищниците, че имам работа.

                          Поздрав за всички нормални и цивилизовани европейци!
                          https://www.youtube.com/watch?v=0vjHGxCDIRI
                          Ми то добре че бяха руснаците щото иначе днес щяхме да живеем в хилядолетният райх и някой немец можеше да те ползва за стръв за да лови крокодили ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron

                            4ervenasgan написа:
                            • На 28 септември 1939 в Москва Рибентроп и Молотов подписват като съставна част на Договора
                            • Завършването на военните операции против Полша и то е отбелязано след това със съвместни паради на въоръжените сили на Германия и Съветския съюз във Лвов в началото на октомври.
                            • За да няма съмнение у никого, че Червената армия активно е участвала в бойните операции рамо до рамо с Вермахта, Молотов специално подчертава този факт на сесията на Върховния съвет на СССР на 31 октомври 1939 г.
                            • Депутатите бурно аплодират изявлението на Молотов.
                            • Сталин поздравява Хитлер с победата над Полша. На 31 декември 1939 г. Сталин и Хитлер си разменят новогодишни поздравления:
                            • Хитлер до Сталин: "Най-добри пожелания за благополучие на Вас, а също за бъдещо процъфтяване на народите на приятелския Съветски съюз.”
                            • Сталин до Хитлер: „Дружбата на народите на Германия и Съветския съюз закрепена с кръв има всички основания да бъде продължителна и здрава.”
                            • Хитлер поздравява Сталин за рождения ден и му подарява специално изготвен „Мерцедес-Бенц”.
                            • Сталин поздравява Хитлер с навлизането на немската армия в Норвегия.
                            • Сталин поздравява Хитлер с телеграма в деня на превземането на Париж, наричайки събитието „справедлива победа над френския империализъм”.

                            Видео със съвместния парад:
                            Този пакт е още едно видно доказателство че на европейски гей не може да имаш доверие за нищо.Дори и при договор те напада.Затова само бой и е.... без сръбска музика.

                            Коментар


                            • Айде, не мога да се занимавам повече с боярищниците, че имам работа.

                              Поздрав за всички нормални и цивилизовани европейци!
                              https://www.youtube.com/watch?v=0vjHGxCDIRI

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Гледай парада и се наслаждавай
                                ЗА МЕН СМЕХЪТ Е ЕДНА ОТ ГОЛЕМИТЕ НАСЛАДИ, ЩЕ СЕ НАСЛАДЯ.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X