IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

    Абсурд, социалистическите инженери със сигурност щяха да ги изобретят
    Да, базирани на шаси от УАЗка.
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      е кои ша му даде на тоя толкова пари бе ? сигурно виси пред обществената тоалетна с чашка в протегната ръка
      Само ако се казва Марков...
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Ми не позна , в Северна Корея ползват произведени от комунистите HUAWEI това проблем ли е за теб ?
        Смяяяяях...
        А интернета с куршум ли им го доставят?
        Нисана и той ли ти е от комунистите дар?

        Какво лицемерие само...
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

          Естествено! Та нима не виждаш в северна корея, как всички са с по един самсунг...или санцунг
          Ми не позна , в Северна Корея ползват произведени от комунистите HUAWEI това проблем ли е за теб ?
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Ми тогава що плюеш братята си?
            Че кой иска крадливи братя?
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

              Абсурд, социалистическите инженери със сигурност щяха да ги изобретят
              Естествено! Та нима не виждаш в северна корея, как всички са с по един самсунг...или санцунг

              Коментар




              • Президентът на Франция https://fr.wikipedia.org/wiki/Emmanuel_Macron
                и съпругата му https://fr.wikipedia.org/wiki/Brigitte_Macron

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  А пък някои си мислят че ако Тато беше на власт днес нямаше да има мобилни телефони....
                  Абсурд, социалистическите инженери със сигурност щяха да ги изобретят

                  Коментар


                  • Модератор защо ме триеш.Нима Макрон не е геронтофил а жена му педофил?Това е истината

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      трябва да питаме иван за по точна информация , ама по мой сметки в сащ в последните 2-3 години поне 20 учителки влязоха в панделата за секс с малолетни. Ако се вярва на макарона той е правил секс с бабата на 15 години, а тя е била на 39. В бг трябва да я вкарат в затвора, но това за франция не важи, там е в сила максимата- ... докато мърда.
                      Хахахахахаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Точката на сътворение на света не съвпада с точката на поява на българите, никога не съм твърдял нещо такова.
                        Явно има нужда от специално пояснение за намека ми в поста, който цитираш и то е:
                        Съществуват доста данни, че Русия има български произход.
                        Не съществуват данни, Русия да е света.
                        Ми тогава що плюеш братята си?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Внимавай как говориш с инвеститор на външни пазари и БФБ. Ей сега ще станеш фашист
                          Инвеститор на маса с пластмасова кофичка от кафе за стинките метла кофа и парцал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Внимавай как говориш с инвеститор на външни пазари и БФБ. Ей сега ще станеш фашист
                            Фашистите не бяха ли по-виши от комунистите,връхта на сладоледа Шораш и неговите аркадаши.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid

                              Аз мислех че дигаш бариерата а ти се оказа че сбираш по 30 стинки от хората да пикат
                              Внимавай как говориш с инвеститор на външни пазари и БФБ. Ей сега ще станеш фашист

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid

                                Аз мислех че дигаш бариерата а ти се оказа че сбираш по 30 стинки от хората да пикат
                                е кои ша му даде на тоя толкова пари бе ? сигурно виси пред обществената тоалетна с чашка в протегната ръка
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X