IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Няма , само се смея на демократичните ценности ... както Меркел казва " подслушват ни за наше добро " ...
    Първо ги настигни, после им се смей.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      Я им се скарай, как смеят!
      Няма , само се смея на демократичните ценности ... както Меркел казва " подслушват ни за наше добро " ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        https://deutsche-wirtschafts-nachric...e-bank-konten/

        С цел "борба с тероризма" , германските власти извършват масирано наблюдение върху банковите сметки на гражданите.

        Оруел боб да яде !
        Я им се скарай, как смеят!
        The strongest stand last.

        Коментар


        • https://deutsche-wirtschafts-nachric...e-bank-konten/

          С цел "борба с тероризма" , германските власти извършват масирано наблюдение върху банковите сметки на гражданите.

          Оруел боб да яде !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            А бе тези не казваха ли че дай българия ще влезе в парламента. Май бяха същите, ако толкова познават, колкото преди, май е по добре наистина да се гръмнат
            Не, не са казвали такова нещо. Ети едно тяхно изследване от 29 яну 2017

            http://www.capital.bg/politika_i_iko...ta_prognozira/

            Най-близко до парламентарно представителство за момента е РБ с 3.8%. За "Да, България" биха гласували 2.8%, а 1.4% биха подкрепили формация около ДСБ.

            Всъщност са познали абсолютно точно кой ще влезе в парламента, включая и разликите между ГЕРБ и БСП.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              А бе тези не казваха ли че дай българия ще влезе в парламента. Май бяха същите, ако толкова познават, колкото преди, май е по добре наистина да се гръмнат
              Ми, така се подработва избирателя в една или друга посока. Не веднъж съм го писал тука - кадесарски номера, с които се обезпредметява демокрацията и се опразва страната откъм достойни и освестени личности.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                Алфа Рисърч публикува резултати от електорални нагласи за парламентарен вот в България от проучването си от юни 2017г.. От тези публикувани резултати на Алфа Рисърч може да се направи извод, че ако сега се проведат предсрочни парламентарни избори в България БСП ще загуби тези избори.
                Не се учудвам от данни, които показват, че БСП ще загуби евентуални предсрочни парламентарни избори в България, защото никой от моите познати няма да гласува за БСП, а аз имам доста познати.
                А бе тези не казваха ли че дай българия ще влезе в парламента. Май бяха същите, ако толкова познават, колкото преди, май е по добре наистина да се гръмнат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  И аз не се учудвам , щото ти имаш един познат дето ти казва всичко .
                  Звездите ми го говорят.

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=zNDe4Zwd6ig

                    Путин стал единственным, кто поладил на саммите G20 со всеми

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      И аз не се учудвам , щото ти имаш един познат дето ти казва всичко .
                      +1111
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Разкриха скандален заговор: Британски военни убили десетки невинни в Афганистан, а после прехвърлили вината върху Русия


                        Британските елитни части са заподозрени, че по време на акции в Афганистан са убили десетки невъоръжени цивилни, а след това са успели да фалшифицират новините, за да могат да прикрият военните си престъпления. Това разкрива The Sunday Times, позовавайки се на военната полиция. Представителите на специалните части SAS са убивали афганистанците по време на нощни набези в дома на хората. След това оставяли на място руски оръжия, за да оставят впечатлението, че убитите са талибани. Някои от застреляните били връзвани преди това, на други военните са слагали качулки. Зверските престъпления са станавали от 2010 до 2013 година. Разследването за тях се води под кодовото название операция Northmoori. Според The Sunday Times става въпрос за едно от най-мащабните вътрешни разследвания, водени от военната английска полиция. В него до момента са взели участие над сто униформени. По време на разследването е станало ясно, че британските тайни служби са фалшифицирали документи, за да могат да прехвърлят вината за убийствата на руснаците и афганистанците. Куршумите, извадени от жертвите, обаче, са съвпадали с калибъра, използван от частите на SAS. Разследващите са се сдобили и с виеоматериали, заснети с дрон, на които се вижда как британски военни стрелят по цивилни. До момента са проверени 52 случая на убити невинни, разследването първоначално е трябвало да продължи до 2021 година. Британският министър на отбраната, обаче, е заявил, че резултатите ще бъдат готови много по-рано.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                          Алфа Рисърч публикува резултати от електорални нагласи за парламентарен вот в България от проучването си от юни 2017г.. От тези публикувани резултати на Алфа Рисърч може да се направи извод, че ако сега се проведат предсрочни парламентарни избори в България БСП ще загуби тези избори.
                          Не се учудвам от данни, които показват, че БСП ще загуби евентуални предсрочни парламентарни избори в България, защото никой от моите познати няма да гласува за БСП, а аз имам доста познати.
                          Иванчо, колко "доста" да са твоите познати? 100-200-500-1000? Хайде сега, отнеси ги към 6 милиона избиратели...

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=3Qpq96-gxBA

                            Владимир Путин – УKPAИHE: "ГOHИТE ПOPOШEHKO, И БУДEМ BМECТE!" – 9.07.2017

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                              Алфа Рисърч публикува резултати от електорални нагласи за парламентарен вот в България от проучването си от юни 2017г.. От тези публикувани резултати на Алфа Рисърч може да се направи извод, че ако сега се проведат предсрочни парламентарни избори в България БСП ще загуби тези избори.
                              Не се учудвам от данни, които показват, че БСП ще загуби евентуални предсрочни парламентарни избори в България, защото никой от моите познати няма да гласува за БСП, а аз имам доста познати.
                              Алфа рисърч мое само да се гръмне ...по примера на Мудис , Хич и т.н. ...платените високоговорители .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                                https://deutsche-wirtschafts-nachric...krebs-erreger/

                                Щатът Калифорния ще класифицира най-важният продукт на Monsanto "Glyphosat",
                                като канцерогенeн. Решението може да се превърне в проблем за Байер.
                                Тия трябва да ги съдят и затворят за геноцид срещу пчелите и здравето на хората.

                                Коментар

                                Working...
                                X