IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
    Готино е това, днес медведев обяви интернет за "американщина", но си пакупва по интернет скъпи играчки - па смЕх!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Новини от кремъл - русия:
      Вчера само 3000 души илязоха да викат по улиците на Русия "Путин е крадец" и "Путин, махай се"
      Арестувани са 5000 души.
      Готино е това, днес медведев обяви интернет за "американщина", но си пакупва по интернет скъпи играчки - па смЕх!

      Коментар


      • Тестче за в детската градина - Кой ни е приятел?

        А. Който ни е помагал пращайки войска да браним територията си.
        Б. Който е пращал войската/агентите/пуделите си срещу нас и се налагало да ги колим на нашите си земи.

        Някои си чуха имената

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          https://m.investor.bg/evropa/334/a/b...2020-g-321060/

          Топ сме
          Намалението на броя на компаниите, изпадащи във фалит, се дължи основно на правителствената подкрепа по време на пандемията.

          Цъфтим

          Коментар


          • https://m.investor.bg/evropa/334/a/b...2020-g-321060/

            Топ сме
            Намалението на броя на компаниите, изпадащи във фалит, се дължи основно на правителствената подкрепа по време на пандемията.


            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Ми като има баламурници да им вярват.Казвал съм много пъти власт от Бога имаме да оправяме само себе си...Другото са приказки за наивници и откровенни глупаци....

              Ееее, вЕрно бе: Боко е богопомазан. Не ми беше идвало на ум!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Всеки плямпа ,че ще оправи България ,но оправя най-вече банковата си сметка.И преди 9 09 1944 и след 10 11 1989 нещата са едни и същи.

                Напълно подкрепям предложението - да запазим настоящите управляващи!

                Разбира се, че имам условие!

                На всеки 3 месеца - минимум (!) - да подменят личният си сейф и това да бъде публично отразявано!

                Така ще бъде отстранена възможността, разни дилетанти да документират пълни с евро и златни кюлчета - нощни шкафчета.

                .................

                Ако подобно предложение (за публична смяна на личните сейфове) не се приеме - ще сменяме настоящите, за да имаме някаква реална възможност - всички да "бъркаме" периодично в кацата с меда!



                Абе, то си е ясно, като бЕл ден, че Слави влиза с гръм и трясък в политиката, ама ние да си кажемЕ, че всички са маскари (по Алеко)...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Всеки плямпа ,че ще оправи България ,но оправя най-вече банковата си сметка.И преди 9 09 1944 и след 10 11 1989 нещата са едни и същи.
                  Ми като има баламурници да им вярват.Казвал съм много пъти власт от Бога имаме да оправяме само себе си...Другото са приказки за наивници и откровенни глупаци....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    хахахаха
                    ще взема да се кандидатирам тогаз за депутат ...... лека служба и по цял ден далавери,, евтини кифтета, малко скечове в парламента, тлъста заплата, бонуси от тук от там, служебна количка и апартаментче, аве кеф .........
                    тъй се прай политиката у нас
                    ще има май Ренесанс и за покерджията
                    Всеки плямпа ,че ще оправи България ,но оправя най-вече банковата си сметка.И преди 9 09 1944 и след 10 11 1989 нещата са едни и същи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Видният банкер Атанас Буров много точно го е казал "На власт в България идват само покерджии".https://trud.bg/в-българия-на-власт-...ли-поке/
                      хахахаха
                      ще взема да се кандидатирам тогаз за депутат ...... лека служба и по цял ден далавери,, евтини кифтета, малко скечове в парламента, тлъста заплата, бонуси от тук от там, служебна количка и апартаментче, аве кеф .........
                      тъй се прай политиката у нас
                      ще има май Ренесанс и за покерджията

                      Коментар


                      • Новини от кремъл - русия:
                        Вчера само 3000 души илязоха да викат по улиците на Русия "Путин е крадец" и "Путин, махай се"
                        Арестувани са 5000 души.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                          Четенето едва ли Ви се отдава.така че успехи.Историческите факти НЕ ОЧАКВАМЕ да Ви променят мнението.
                          ..............................русофили СЪР.
                          Когато човек проумее,че е написал пълни глупости,търси начин да се измъкне,но набора от думи липсва и единственото което може да измисли е "русофили СЪР"и с това се приключва.Бях решил да си променям мнението,но като асимилирам написаното от теб,си задавам въпроса ЗАЩО да го правя.Приятни драсканици
                          "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                            По голяма глупост не бях челДа запазим независимостта си с тези,от които преди няколко години сме я извоювали с помощта на Русия.И какво излиза,че не е имало смисъл от тази война,Турция си ни е пазила независимостта и сме си имали обща цел
                            Смях в залата.
                            Не знам дали този господин си чете и осмисля написаните постове от него
                            Абсолютно , патологичната Русофобия води до изменения. Много неща мога да приема но твърденията на соросоидите от рода как е било по - добре да стоим под турско Робство отколкото Русия да ни освободи ми идват в повече .....
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Може да е от Да Па Се.
                              от БСП-Бургас съм-това лесно може да се провери.Спорна седмица
                              Last edited by X_Y; 01.02.2021, 10:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                                По голяма глупост не бях челДа запазим независимостта си с тези,от които преди няколко години сме я извоювали с помощта на Русия.И какво излиза,че не е имало смисъл от тази война,Турция си ни е пазила независимостта и сме си имали обща цел
                                Смях в залата.
                                Не знам дали този господин си чете и осмисля написаните постове от него
                                Четенето едва ли Ви се отдава.така че успехи.Историческите факти НЕ ОЧАКВАМЕ да Ви променят мнението.
                                .........................
                                Last edited by X_Y; 01.02.2021, 10:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X