IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Не те знам на колко години си , о това наистина са глупости и явно са ти промили мозъка . Няма комунисти в моето семейство, моят прадядо са го били и търкаляли в бъчва за да влезе в ткзс-то/ от страната на баща ми, от страна на майка ми са взети около 500дк земя в сливо поле. Родителите ми ходиха няколко пъти на екскурзия- унгария, гфр ссср и австрия. Баща ми беше метролог, майка ми лаборант. Мамви препоръки, какви глупости са те хванали не знам. Препоръки може да са искали на барби
    От твоите писания тук става ясно защо родителите ти са нямали проблем с екскурзиите отвъд желязната завеса в ГФР и Австрия.
    А на барбарон препоръки му дадоха французите,
    защото му плащаха месечно 25 000 франка заплата
    (днешни 7 498 евро) през 1983,
    а България му конфискуваше 20 000 франка
    https://www.insee.fr/fr/information/2417794
    Докато се осъзна и разбра, че е Човек с Права
    Last edited by barbaron; 12.08.2017, 10:54.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Мамви препоръки, какви глупости са те хванали не знам. Препоръки може да са искали на барби
      Най - интересното е че сигурно са му ги дали да излезе , пък той сега се прави на антикомунист
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Някой наясно ли е докъде е антон тодоров че ми излезе някаква негова книга
        Шайка - книга 1: Бойко, Росен, Цецо и другите

        Антон Тодоров

        Дали ще връща парите на тези които са си я купили или ще кара /как беше по комунистически/ куче влачи диря няма

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

          Ти говориш пълни глупости.

          Това можеше да стане ако си член на партията или ако не знам си кой член на партията ти даде препоръки. И накрая ако избягаш и семейството ти остане тук - на тях им се случваше случка.

          Демек ако вашите не се бяха върнали, можеше да разгледаш някой лагер отвътре и сега щеше да си антикомунист.

          Не те знам на колко години си , о това наистина са глупости и явно са ти промили мозъка . Няма комунисти в моето семейство, моят прадядо са го били и търкаляли в бъчва за да влезе в ткзс-то/ от страната на баща ми, от страна на майка ми са взети около 500дк земя в сливо поле. Родителите ми ходиха няколко пъти на екскурзия- унгария, гфр ссср и австрия. Баща ми беше метролог, майка ми лаборант. Мамви препоръки, какви глупости са те хванали не знам. Препоръки може да са искали на барби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Понеже онзи ден си говорихме за филма на ртл относно убитите германци и някой умници се опитваха да ме убедят че виждаш ли само комунистите убивали- малко от коментарите


            RTL пуска филм за убийствата по границите ни преди 89-та
            Документалната лента разказва за немски младежи
            NEWS.BG LikeShow more reactions
            CommentShare
            1414
            2 shares Comments


            Svilen Velikov Е не са го убили все пак , какво плюе двуличника , а и мигранти нямаше като се знаеше че се стреля на пусия
            LikeShow more reactions
            · Reply ·
            1
            · 17 hrs
            Manage

            Иван Симеонов ртл в коя година живее ? или имат нещо друго в предвид "държавната" ни граница сега?
            LikeShow more reactions
            · Reply ·
            2
            · 17 hrs · Edited
            Manage

            Генчо Генев Разбира се,че се стреля без предупреждение!Това е държавна граница бе хора,не може някой си ей тъй да приминава като през Борисовата градина!!!!
            LikeShow more reactions
            · Reply ·
            11
            · 15 hrs
            Manage

            Jordan Rusev Много тъп коментар,никой не влиза в държава,по планинските пътеки/аз самият съм бил граничар/,има си КПП та,там никой не спира редовните посетители на България!!!!! А тия просто са били нарушители на Държавната граница и законите на страната-когато ги е имало!!!
            LikeShow more reactions
            · Reply ·
            6
            · 13 hrs
            Manage

            Rumen Cheshmedzhiev Само стрелба,без компромис. Достатъчно сиган си имаме. Не ни трябват още въшльовци от Азия и Африка. ....много ще подсмърчаме,за контрола на границата преди 89та.....сега,расизъм,човешки права...демокрация....,като почнат да влизат и да нападат старите ни родители,които сме изоставили по неволя....сами ще се завърнем и ще хванем оръжие...
            LikeShow more reactions
            · Reply ·
            3
            · 12 hrs
            Manage

            Людмила Стоянова А на коя държавна граница са посрещани с бъклица?
            LikeShow more reactions
            · Reply ·
            1
            · 9 hrs
            Manage

            Dimitar Nekov Ами държава не се брани с плюшени меченца и бонбонки !!!! Брани се с оръжие !!! Който иска да влезе законно някъде - има си ГКПП-та - там може да претендира и за бежански статут, ако иска. Който погазва границата със сила - разстрел на място и - за храна на гаргите !!!
            LikeShow more reactions
            · Reply ·
            1
            · 8 hrs
            Manage

            Светослав Манушкин Явно някога сме били държава , сега преминават всякакви паразити и боклуци ю
            LikeShow more reactions
            · Reply ·
            3
            · 8 hrs
            Manage

            Tsetsi Ilieva Глупости!!! Поне имахме граница и ГРАНИЧАРИ!!! Не се минаваше ккато сега, като разграден двор!!! Ще се стреля разбира се!!! А RTL помни ли как беше преди 89 между ИЗТОЧНА и ЗАПАДНА ГЕРМАНИЯ??? А? Там каксе стреляше , на хубавата БЕРЛИНСКА СТЕНА!!!
            LikeShow more reactions
            · Reply ·
            1
            · 6 hrs
            Тук много глупости са написали. Винаги се отправя предупреждение към нарушителите на граничната зона. При съпротива може да стреляш, ако не решиш, че по-добре бой да му хвърлиш. Ако има опасност да премине границата, също се стреля. Негласно, дори да е преминал границата, Макар че това е голям гаф. Но лудият, който е застрелял двете заловени германчета в заставата, си е углавен бандит. За двойно убийство тогава поне До живот. Е, сигурно щяха да го изкарат луд. Тези, които са го прикрили, също са престъпници. Това че изобщо не е съден указва за криминалното разложение на правовия режим.
            Last edited by Trakatrak'; 12.08.2017, 09:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Стига си говорил глупости, можеше съвсем спокойно да се запишеш на екскурзия и да отидеш/останеш където пожелаеш. Родителите ми ходиха до гфр и австрия. Това около 1980г. Преди имаше безвизов режим със сащ, сега има визи. Защо
              Ти говориш пълни глупости.

              Това можеше да стане ако си член на партията или ако не знам си кой член на партията ти даде препоръки. И накрая ако избягаш и семейството ти остане тук - на тях им се случваше случка.

              Демек ако вашите не се бяха върнали, можеше да разгледаш някой лагер отвътре и сега щеше да си антикомунист.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                То няма лошо да се стреля по границата.

                Проблемът на комунизма е, че легално не ти даваха да минаваш през границата (КПП-то) и затова хората се насочваха нелегално през границата.
                Стига си говорил глупости, можеше съвсем спокойно да се запишеш на екскурзия и да отидеш/останеш където пожелаеш. Родителите ми ходиха до гфр и австрия. Това около 1980г. Преди имаше безвизов режим със сащ, сега има визи. Защо

                Коментар


                • То няма лошо да се стреля по границата.

                  Проблемът на комунизма е, че легално не ти даваха да минаваш през границата (КПП-то) и затова хората се насочваха нелегално през границата.

                  Коментар


                  • Понеже онзи ден си говорихме за филма на ртл относно убитите германци и някой умници се опитваха да ме убедят че виждаш ли само комунистите убивали- малко от коментарите


                    RTL пуска филм за убийствата по границите ни преди 89-та
                    Документалната лента разказва за немски младежи
                    NEWS.BG LikeShow more reactions
                    CommentShare
                    1414
                    2 shares Comments


                    Svilen Velikov Е не са го убили все пак , какво плюе двуличника , а и мигранти нямаше като се знаеше че се стреля на пусия
                    LikeShow more reactions
                    · Reply ·
                    1
                    · 17 hrs
                    Manage

                    Иван Симеонов ртл в коя година живее ? или имат нещо друго в предвид "държавната" ни граница сега?
                    LikeShow more reactions
                    · Reply ·
                    2
                    · 17 hrs · Edited
                    Manage

                    Генчо Генев Разбира се,че се стреля без предупреждение!Това е държавна граница бе хора,не може някой си ей тъй да приминава като през Борисовата градина!!!!
                    LikeShow more reactions
                    · Reply ·
                    11
                    · 15 hrs
                    Manage

                    Jordan Rusev Много тъп коментар,никой не влиза в държава,по планинските пътеки/аз самият съм бил граничар/,има си КПП та,там никой не спира редовните посетители на България!!!!! А тия просто са били нарушители на Държавната граница и законите на страната-когато ги е имало!!!
                    LikeShow more reactions
                    · Reply ·
                    6
                    · 13 hrs
                    Manage

                    Rumen Cheshmedzhiev Само стрелба,без компромис. Достатъчно сиган си имаме. Не ни трябват още въшльовци от Азия и Африка. ....много ще подсмърчаме,за контрола на границата преди 89та.....сега,расизъм,човешки права...демокрация....,като почнат да влизат и да нападат старите ни родители,които сме изоставили по неволя....сами ще се завърнем и ще хванем оръжие...
                    LikeShow more reactions
                    · Reply ·
                    3
                    · 12 hrs
                    Manage

                    Людмила Стоянова А на коя държавна граница са посрещани с бъклица?
                    LikeShow more reactions
                    · Reply ·
                    1
                    · 9 hrs
                    Manage

                    Dimitar Nekov Ами държава не се брани с плюшени меченца и бонбонки !!!! Брани се с оръжие !!! Който иска да влезе законно някъде - има си ГКПП-та - там може да претендира и за бежански статут, ако иска. Който погазва границата със сила - разстрел на място и - за храна на гаргите !!!
                    LikeShow more reactions
                    · Reply ·
                    1
                    · 8 hrs
                    Manage

                    Светослав Манушкин Явно някога сме били държава , сега преминават всякакви паразити и боклуци ю
                    LikeShow more reactions
                    · Reply ·
                    3
                    · 8 hrs
                    Manage

                    Tsetsi Ilieva Глупости!!! Поне имахме граница и ГРАНИЧАРИ!!! Не се минаваше ккато сега, като разграден двор!!! Ще се стреля разбира се!!! А RTL помни ли как беше преди 89 между ИЗТОЧНА и ЗАПАДНА ГЕРМАНИЯ??? А? Там каксе стреляше , на хубавата БЕРЛИНСКА СТЕНА!!!
                    LikeShow more reactions
                    · Reply ·
                    1
                    · 6 hrs

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Отвън - от Европа и Америка, ви желаят доброто,
                      да се развивате нормално и богатеете, за да сте евтини производители и добри купувачи.
                      Само ако стане чудо и материала навън - 30% боклук и 70% качествен,
                      грабне "оръжието" и се върне на "Радецки"
                      Разбиранията за добро са нещо много относително. За някой може да е добро да се гледат картофи на жълтите павета, за друг не е. Спокойно материала няма да се върне с оръжие в ръка/ ти също няма да се върнеш, както и аз/ Ще псуваме по форумите и с това ще се изчерпи приноса ни- твоят специално. Моят е по друг

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Отвън - от Европа и Америка, ви желаят доброто,
                        да се развивате нормално и богатеете, за да сте евтини производители и добри купувачи.

                        Да, най-наивно се радвах, че дойде 11/11/1989.
                        И на наивния простоват Желю се радвах,
                        и на царчето, което се жертва и се връща да оправи България,
                        и на Костов чийто цвят още не мога да разбера,
                        и на Бойко, че ще смаже червената сган
                        Е, сега всичко ми е ясно - с 5% качествен материал и 95% боклук
                        в България скоро няма да се оправите.
                        Само ако стане чудо и материала навън - 30% боклук и 70% качествен,
                        грабне "оръжието" и се върне на "Радецки"
                        Светът е много по-сложен от крупни понятия като Европа и Америка. А и интересите са разнопосочни в самите тях. И от мафии най-различни бъкат. Ти си си добре, вероятно в някой селски район на селска Франция, та ти лесно да даваш акъл оттам. Но в селска България нещата много се объркаха. Не без другарското рамо на братска Франция.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Извинявай,но това са обяснения за децата от детската градина,действителтостта е друга.
                          Като ви чета писанията във форума, точно такива сте вече - деца от детската градина

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Отвън - от Европа и Америка, ви желаят доброто,
                            да се развивате нормално и богатеете, за да сте евтини производители и добри купувачи.

                            Да, най-наивно се радвах, че дойде 11/11/1989.
                            И на наивния простоват Желю се радвах,
                            и на царчето, което се жертва и се връща да оправи България,
                            и на Костов чийто цвят още не мога да разбера,
                            и на Бойко, че ще смаже червената сган
                            Е, сега всичко ми е ясно - с 5% качествен материал и 95% боклук
                            в България скоро няма да се оправите.
                            Само ако стане чудо и материала навън - 30% боклук и 70% качествен,
                            грабне "оръжието" и се върне на "Радецки"
                            Извинявай,но това са обяснения за децата от детската градина,действителтостта е друга.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Барби, писах типаж - многознайковците, дето не разбираха от политика и реформистки процес, но се бутаха се правят на ултрарадикалдържавници. А отвънка ги наставляваха недобронамерено. Слаб народ се оказахме! Не успяхме да излъчим разумни, умерени, уверени обществени ремонтьори. Извиних се за употребата на типажа ти, пък и моят типаж не е много по-успешен, без да те открехвам какъв точно е той. Всички бяхме измамени от шмекеретата, но ти продължаваш да споделяш интелигентската наивност, че отвън ще ни оправят.
                              Отвън - от Европа и Америка, ви желаят доброто,
                              да се развивате нормално и богатеете, за да сте евтини производители и добри купувачи.

                              Да, най-наивно се радвах, че дойде 11/11/1989.
                              И на наивния простоват Желю се радвах,
                              и на царчето, което се жертва и се връща да оправи България,
                              и на Костов чийто цвят още не мога да разбера,
                              и на Бойко, че ще смаже червената сган
                              Е, сега всичко ми е ясно - с 5% качествен материал и 95% боклук
                              в България скоро няма да се оправите.
                              Само ако стане чудо и материала навън - 30% боклук и 70% качествен,
                              грабне "оръжието" и се върне на "Радецки"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Я моля ни разясни как моя типаж е допринесъл
                                за криминализацията на част от тогавашния елит
                                и за катастрофата след 1990 !
                                Че съм ги наблюдавал с недоумение от 2500 км пасивно ?
                                Барби, писах типаж - многознайковците, дето не разбираха от политика и реформистки процес, но се бутаха се правят на ултрарадикалдържавници. А отвънка ги наставляваха недобронамерено. Слаб народ се оказахме! Не успяхме да излъчим разумни, умерени, уверени обществени ремонтьори. Извиних се за употребата на типажа ти, пък и моят типаж не е много по-успешен, без да те открехвам какъв точно е той. Всички бяхме измамени от шмекеретата, но ти продължаваш да споделяш интелигентската наивност, че отвън ще ни оправят.

                                Коментар

                                Working...
                                X