IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Ако си станал междувременно модератор, дай да козирувам и да приключваме!
    Нищо лошо не съм казал за да ме обиждаш ... предложих тема , в която ще намериш по професионални отговори на въпросите си .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Начев , това не е за тема Политика бе ... има там друга една " Докога ще им търпим беззаконията" май беше ...
      Ако си станал междувременно модератор, дай да козирувам и да приключваме!

      Гледам надолу, обаче, май ти тържествено съобщаваш за ремонта на самальотите. Ами, този ремонт на същото това ддс чака, бе!

      Значи така, аз да ида да пиша в безобразията, които така или иначе никой не ги чете, а ти да се вихриш тук пред голямата аудитория.
      Сорри, Майна, всички за едните копейки работим! А броят на копейките е вързан с "облъчваната" аудитория Има си разни агенции, които това мерят - пенетрациите на медиите, на темите от форума и т.н. и от това зависи величината на фактурата ми после

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        Сганов, в мое лице вчера намери желаещ да се обърне форумно внимание на ддс темата.
        Колежката съни също е откликнала, но очаквах от теб като инициатор малко по-висока активност.

        Поради липса на други желаещи, няколко коментара от мен. Писмото дава известна информация, която позволява да се направи някакъв, макар повърхностен анализ.
        Темата е важна, позволи ми да с евърна на нея.

        Първо няколко методологически бележки:
        1. Разглеждан период 18 години - 2000 - 2017
        2. Ще гледаме години и цифри - текстът може да е заразен - я със субективизъм, я с нещо друго.
        3. Явлението отклоняване на ддс се случва под пасивния или благосклонния поглед на носещата политическата отговорност партия и има някакво основание да бъдат "поканени" за участие в процеса политическите партии. Това не значи, че те директно са участвали в отклоняването. Все пак има основание символно резултатите да им бъдат зачислявани.
        4. Смислено е на всяка новодошла на власт политическа партия да и се даде някакъв толеранс от време, в рамките на който да изучи тънкостите н а делото, преди да се захване здраво за работа. Под работа да се разбира - кадрова, управленска, законодателна, поощрителна, демонстриране на пасивност и др.
        5. За по-голяма прегледност ще закръгляваме на 1 млрд.
        6. Липсата на разбивка на установено с актове създава сериозни затруднения и прави възможни някакви изкривявания в резултата. Съжаляваме за това.
        6. За по-въздействащо представяне крайният резултат ще го представим като резултат от един футболен мач. Там целокупното население най-баш разбира.

        Контрапредложения?
        Максимум 10 отговора ще получиш и червеносганчик не е твоят човек, той пише само срещу русия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Сганов, в мое лице вчера намери желаещ да се обърне форумно внимание на ддс темата.
          Колежката съни също е откликнала, но очаквах от теб като инициатор малко по-висока активност.

          Поради липса на други желаещи, няколко коментара от мен. Писмото дава известна информация, която позволява да се направи някакъв, макар повърхностен анализ.
          Темата е важна, позволи ми да с евърна на нея.

          Първо няколко методологически бележки:
          1. Разглеждан период 18 години - 2000 - 2017
          2. Ще гледаме години и цифри - текстът може да е заразен - я със субективизъм, я с нещо друго.
          3. Явлението отклоняване на ддс се случва под пасивния или благосклонния поглед на носещата политическата отговорност партия и има някакво основание да бъдат "поканени" за участие в процеса политическите партии. Това не значи, че те директно са участвали в отклоняването. Все пак има основание символно резултатите да им бъдат зачислявани.
          4. Смислено е на всяка новодошла на власт политическа партия да и се даде някакъв толеранс от време, в рамките на който да изучи тънкостите н а делото, преди да се захване здраво за работа. Под работа да се разбира - кадрова, управленска, законодателна, поощрителна, демонстриране на пасивност и др.
          5. За по-голяма прегледност ще закръгляваме на 1 млрд.
          6. Липсата на разбивка на установено с актове създава сериозни затруднения и прави възможни някакви изкривявания в резултата. Съжаляваме за това.
          6. За по-въздействащо представяне крайният резултат ще го представим като резултат от един футболен мач. Там целокупното население най-баш разбира.

          Контрапредложения?
          Начев , това не е за тема Политика бе ... има там друга една " Докога ще им търпим беззаконията" май беше ...

          Коментар


          • Сганов, в мое лице вчера намери желаещ да се обърне форумно внимание на ддс темата.
            Колежката съни също е откликнала, но очаквах от теб като инициатор малко по-висока активност.

            Поради липса на други желаещи, няколко коментара от мен. Писмото дава известна информация, която позволява да се направи някакъв, макар повърхностен анализ.
            Темата е важна, позволи ми да с евърна на нея.

            Първо няколко методологически бележки:
            1. Разглеждан период 18 години - 2000 - 2017
            2. Ще гледаме години и цифри - текстът може да е заразен - я със субективизъм, я с нещо друго.
            3. Явлението отклоняване на ддс се случва под пасивния или благосклонния поглед на носещата политическата отговорност партия и има някакво основание да бъдат "поканени" за участие в процеса политическите партии. Това не значи, че те директно са участвали в отклоняването. Все пак има основание символно резултатите да им бъдат зачислявани.
            4. Смислено е на всяка новодошла на власт политическа партия да и се даде някакъв толеранс от време, в рамките на който да изучи тънкостите н а делото, преди да се захване здраво за работа. Под работа да се разбира - кадрова, управленска, законодателна, поощрителна, демонстриране на пасивност и др.
            5. За по-голяма прегледност ще закръгляваме на 1 млрд.
            6. Липсата на разбивка на установено с актове създава сериозни затруднения и прави възможни някакви изкривявания в резултата. Съжаляваме за това.
            6. За по-въздействащо представяне крайният резултат ще го представим като резултат от един футболен мач. Там целокупното население най-баш разбира.

            Контрапредложения?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Много по вероятно е да съм озарен от същата погнуса, която изпитвам и към дращещи за по 20 капейки против България в полза на чужда държава, правещи го от трета при това вражеска държава... разбираш ли ме какво ти казвам??
              Не разбирам ще обясниш ли като за дете идиотче, иииииииииии не разбрах коя е вражеската държава откъдето пиша

              Коментар


              • "Данъчен служител в Аржентина реши да си смени пола по документи, както му позволява законът в страната, за да може да се пенсионира на 60 години като жена вместо на 65 като мъж, съобщиха местни медии, цитирани от Франс прес и БТА."

                Защитен е от Истанбулската конвенция !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Въххх недей, лично съм го виждал. Само как звучи, направо си още озарен от аурата му
                  Много по вероятно е да съм озарен от същата погнуса, която изпитвам и към дращещи за по 20 капейки против България в полза на чужда държава, правещи го от трета при това вражеска държава... разбираш ли ме какво ти казвам??
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                    живеех отсреща, леля.. доволно ли ти отговорих?
                    Нищо не ти се разбира- лелята какво е?? Ти ли си леля, или каракачанов е леля, или си живял при леля си. Ако си живял при леля си значи и тя е нещо бир парче комунист, те такива се удушват през 9 планини

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Ти па какво си правил там ...
                      Ами и той на инструктаж

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        То македонеца от Русе е като ватника в Германия..

                        Каракачанката лично съм го виждал, как излиза от инструктаж от една известна там комунистическа фамилия.
                        Въххх недей, лично съм го виждал. Само как звучи, направо си още озарен от аурата му

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Изнервен ми се вижда старшинката...
                          Споко бре....Наблюдавай си, пиши, докладвай..и ти нещо храниш....
                          Хич даже, да напсуваш някой кюмюр е отпускащо даже, лелче...

                          По интересното е, че "патриота" ейджънт от комунстическа къщурка се клатучка сутрин, наквасен догоре с инструктажи...
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Изнервен ми се вижда старшинката...
                            Споко бре....Наблюдавай си, пиши, докладвай..и ти нещо храниш....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Е как бе , старши ...най ценната евроценност !
                              Къде го има това, келеферчещ писарю за по 20 стинки поста? Евроценностите ние българите сме ги донесли тук, не ми обяснявай какви са ..
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                това пък какво общо има?
                                Е как бе , старши ...най ценната евроценност !

                                Коментар

                                Working...
                                X