IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С извинение към начев за отклонение от темата за ддс, но чета че тази гинка била много оправно момиче, според лилов взела 2500 квадрата от патриаршията по 5 лв на квадрат наем за 50 години

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      Начев, гледай ги тия хървати кви джендъри излезнАха:

      Хърватското правителство днес единодушно подкрепи Истанбулската конвенция, която предизвика остри дебати в обществото, съобщава БГНЕС.

      "Най-важната тема през изминалите дни в обществото ни бе Истанбулската конвенция. В нея няма скрити намерения, няма полова идеология или трети пол", каза в началото на правителственото заседание премиерът Андрей Пленкович.

      "В случая трябва да кажем няколко неща, за да може обществеността в Хърватия съзнателно да взема отношение по въпроса. Тази конвенция е приета от Съвета на Европа. Свобода, демокрация, човешки права и върховенството на закона - това са четирите стълба на Съвета на Европа", каза още Пленкович.

      "Република Хърватия смята, че целта на тази конвенция е защитата на жените от всякакъв вид насилие, включително предотвратяването на преследване и премахването на насилието срещу жените и семейното насилие. Република Хърватия смята, че тази конвенция не ни задължава да въвеждаме полова идеология в хърватската правосъдна и образователна система, нито пък промяна в Конституцията по отношение на брака", подчерта хърватският министър-председател.
      Той Начев по-долу се чудеше как вие соросоидите успявате да превземете политиците, със заплаха или просто ги купувате. О писанието ти личи, че е имало сериозен дебат в обществото и съвсем не 100% е одобрението. А правителството е във възторг. Айде моля те.

      Коментар


      • Начев, гледай ги тия хървати кви джендъри излезнАха:

        Хърватското правителство днес единодушно подкрепи Истанбулската конвенция, която предизвика остри дебати в обществото, съобщава БГНЕС.

        "Най-важната тема през изминалите дни в обществото ни бе Истанбулската конвенция. В нея няма скрити намерения, няма полова идеология или трети пол", каза в началото на правителственото заседание премиерът Андрей Пленкович.

        "В случая трябва да кажем няколко неща, за да може обществеността в Хърватия съзнателно да взема отношение по въпроса. Тази конвенция е приета от Съвета на Европа. Свобода, демокрация, човешки права и върховенството на закона - това са четирите стълба на Съвета на Европа", каза още Пленкович.

        "Република Хърватия смята, че целта на тази конвенция е защитата на жените от всякакъв вид насилие, включително предотвратяването на преследване и премахването на насилието срещу жените и семейното насилие. Република Хърватия смята, че тази конвенция не ни задължава да въвеждаме полова идеология в хърватската правосъдна и образователна система, нито пък промяна в Конституцията по отношение на брака", подчерта хърватският министър-председател.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Това е форум, не трябва да забравяш това, при това свободен- куцо и сакато може да пише тук. Ако беше тук онзи лясковския агент на алианц щеше такъв анализ да направи, че щяха да му завидят от харвард. Но ние получаваме информация от медиите и коментираме тук според своите познания. Но истинската картина е ясна на черешара. Преди 10 години тук коментираше и орешарски, но отдавна го няма, сега сме само разни зайкаджии кой чул-кой недочул приказваме, няма/ поне не личи/ човек който да е запознат малко с финансите на държавата и управлението и. От този форум може само да поискаш някой да каже искаме оставка/ за вестникарски приказки/ , другото е несериозно- просто погледни какви теми се пускат и ще ти стане ясно нивото
          Забележките ти са коректни.
          Помня онези времена. И тогава имаше много плява, но се срещаха и парченца самородно злато.
          Нещо емоцията ме подгони. Вредно и нездравословно.

          Трябва да се мисли.

          Само на едно ще обърна внимание. Влезли в сила ревизионни актове - общо 6 млрд.
          1. за 11 години - 2000 - 2010 1,4 млрд. Една четвърт.
          За тези 11 години имаме участие на бандита костов, хитрото величестово, триглавата ламя и принос на БХ.
          2. за 7 години - 2011 - 2017 - останалите три четвърти.
          Ето тук има един въпрос, който ме гнети. Справедливо ли е да пришиваме на Орешарски някакъв принос за тези три четвърти, след като той на практика от първия ден беше приласкаван от прегръдката на красивите /в голямата си част платена услуга/, БХ директно си призна, че и той мобилизирал тогава и всичко се разнесе бързо.

          Предложих да онагледим резултата с изхода на един футболен мач.
          Привидно изглежда, че резултатът е 3:1.
          Обаче това е само привидно.
          Какво е справедливото изражение на резултата при вкарване допълнително на фактора време?
          Въпрос към знаещите и добре смятащите.
          Last edited by nachev; 22.03.2018, 13:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение


            Веднъж да си прав
            Прав съм , изгледай клипа , тогаз драскай .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Никой нема да им прави "дарога" бе Вальо ... те на асфалта у Полша не моат да сколасат , камо ли из блатата на Русия !
              Най-интересно е що избягаха от "Инджирлик"?Уж съюзници до гроб и сбегаха,а сега де?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                https://www.youtube.com/watch?v=rMV4lFTx0Kc
                ДНО окончательно ПРОБИТ0! Британский МИД официально приравнял Путина к Гитлеру! Обсуждение

                Парад на дебилите ...
                Дебили, Народен съд и... "Вий сте идиоти": Накъде отива БСП?

                https://www.dnes.bg/politika/2018/03...iva-bsp.371444

                Веднъж да си прав

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=rMV4lFTx0Kc
                  ДНО окончательно ПРОБИТ0! Британский МИД официально приравнял Путина к Гитлеру! Обсуждение

                  Парад на дебилите ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Ми що не дойдеш да провериш?
                    Нали ви виждам, всеки нормален влязъл тук констатира, че е прекалено червено, а четейки такива като теб, Ерменков, констатира дори тъмнокафяво и си тръгва. Нормалните хора не искат контакт с такива като теб, отвращават се. Тук те търпя само и единствено, за да ти се подигравам, защото съм длъжен да следя търговските теми в сайта и от време на време влизам и в политическите. Та такива като теб, Ерменков, са изключително неблагодарни и вредоносни същества, които за радост обществото изхвърля в отходните си канали. Неадекватни сте и такива ще си останете. Най-вероятно капиталистическият ти мобилен телефон звъни с "Катюша", докато се плюнчиш да плюеш запада в сайт за капитали и инвестиции. Караш капиталистическо рено, правейки виртуална любов със самолетоносача на червеното диктаторче Путя, когото обичаш повече от Захари Стоянов, Васил Левски и Христо Ботев взети заедно. Как да наричаме такива като теб, без да нарушаваме правилата и закона, ти ми кажи???
                    Last edited by Manyface God"; 22.03.2018, 13:14.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ майна, много ми е чудно как ще направят дарога за танковете- ами че те да си гилат по къра, а аз по шосето- как ми се бъркат на пътя
                      Никой нема да им прави "дарога" бе Вальо ... те на асфалта у Полша не моат да сколасат , камо ли из блатата на Русия !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Ми що не дойдеш да провериш?
                        Е , той нали пробва при бат Петьо коня ... яде шамара.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          http://ruspravda.info/CHto-meshaet-N...iey-31440.html Что мешает НАТО победить в войне с Россией

                          Все помнят проблему американских танков, которых перебрасывали по Польше. Без всякой войны они увязли в польских дорогах и мостах. В Польше дороги никак не напоминают дороги России или Украины, но и они стали непроходимым препятствием для группы Абрамсов, своим ходом идущих по заданному маршруту от места доставки в место дислокации. Дело не в бездорожье. Танки США увязли на асфальте. Дороги не подходили по размерам, требованиям к покрытию, по ширине, грузоподъемности и проходимости мостов.
                          ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ майна, много ми е чудно как ще направят дарога за танковете- ами че те да си гилат по къра, а аз по шосето- как ми се бъркат на пътя

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Таско, 6 на кръст сте с все опиканите гащи, не се дуй..
                            Ми що не дойдеш да провериш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                              Знам......ма нема да стане.
                              Е не бързай....Няма нищо вечно тоя свят освен Бог.Ще си говорим дано сме живи 2022 е близо....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Жеков ти два шамара не мое да отнесеш тръгнал си да ме водиш в участъка?И за какво?Че не харесвам НАТО?Ми нема да ви стигнат затворите щото тия дет не харесваме НАТО сме поне шест милиона и половина.
                                Таско, 6 на кръст сте с все опиканите гащи, не се дуй..
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X