IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    [B]!!! ПУТИН Е УБИЕЦ !!!

    [U][URL="https://www.facebook.com/navalny/?[/B]
    Барби човека как има интернет в затвора?? Погледна ли филма който ти пратих вчера, онези нямаха нито интернет, нито телефон

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
      ru$$ките шпиони в България са известни на малцина, руските нешпиони – на всички!!!!!!!!!

      След разкриването на русофилския преврат срещу княз Батемберг, това е най-големият удар на спецслужбите
      Е как бе , ето разследването напредва

      Click image for larger version

Name:	f_16.jpg
Views:	6
Size:	84.7 КБ
ID:	3738946
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        !!! ПУТИН Е УБИЕЦ !!!

        Алексей Навальный :

        "Как-то Михаил Ходорковский, отсидевший в тюрьме 10 лет, сказал мне: там главное не заболеть. Лечить тебя никто не будет. Серьезно заболеешь - умрешь.

        Эту же истину вам подтвердит любой зэк и обязательно добавит историю из личного опыта. Как у кого-то в камере воспалился аппендицит, он два дня корчился от боли и умолял отвезти его в больницу, а увезли тогда, когда стал зеленый и начал терять сознание. Вот познаю теперь эту истину сам.
        Случилась такая неприятность - сильно заболела спина. Ни согнуться, ни разогнуться.

        Те, кто следил за моими судами, могли обратить внимание, что я никогда не сижу в «аквариуме» и часами хожу. Потому что я мог либо стоять, либо лежать. Видимо, нерв защемило от постоянного сидения в автозаках и «пеналах» в скрюченном виде.
        Я про это молчал. Неприятно, конечно, но не смертельно - вылечат.
        А не лечат. Когда этапировали, я забеспокоился и начал уже каждый день писать: алле, очень больно. Пустите врача сюда или дайте лекарства.
        Не дают.

        И уже с кровати встать тяжело и очень больно. Жалобы берут, но ничего не делают. Неделю назад смотрела меня тюремный врач и стала давать 2 таблетки ибупрофена, но диагноза я так и не знаю.
        Ровно как это описывают те, у кого проблемы со спиной, осложнение пошло в ногу, и целые ее участки потеряли чувствительность. Если обопрешься на правую ногу, просто упадешь. Это немного расстраивает - за последнее время я все-таки привык к своей правой ноге. Не хотелось бы с ней расставаться."

        !!! ПУТИН Е УБИЕЦ !!!

        Eто го!


        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • ru$$ките шпиони в България са известни на малцина, руските нешпиони – на всички!!!!!!!!!

          След разкриването на русофилския преврат срещу княз Батемберг, това е най-големият удар на спецслужбите

          форумната вата + ОГЛУШИТЕЛНО мълчат седмица вече

          https://faktor.bg/bg/articles/de-pro...oni-na-vsichki

          Коментар


          • !!! ПУТИН Е УБИЕЦ !!!

            Алексей Навальный :

            "Как-то Михаил Ходорковский, отсидевший в тюрьме 10 лет, сказал мне: там главное не заболеть. Лечить тебя никто не будет. Серьезно заболеешь - умрешь.

            Эту же истину вам подтвердит любой зэк и обязательно добавит историю из личного опыта. Как у кого-то в камере воспалился аппендицит, он два дня корчился от боли и умолял отвезти его в больницу, а увезли тогда, когда стал зеленый и начал терять сознание. Вот познаю теперь эту истину сам.
            Случилась такая неприятность - сильно заболела спина. Ни согнуться, ни разогнуться.

            Те, кто следил за моими судами, могли обратить внимание, что я никогда не сижу в «аквариуме» и часами хожу. Потому что я мог либо стоять, либо лежать. Видимо, нерв защемило от постоянного сидения в автозаках и «пеналах» в скрюченном виде.
            Я про это молчал. Неприятно, конечно, но не смертельно - вылечат.
            А не лечат. Когда этапировали, я забеспокоился и начал уже каждый день писать: алле, очень больно. Пустите врача сюда или дайте лекарства.
            Не дают.

            И уже с кровати встать тяжело и очень больно. Жалобы берут, но ничего не делают. Неделю назад смотрела меня тюремный врач и стала давать 2 таблетки ибупрофена, но диагноза я так и не знаю.
            Ровно как это описывают те, у кого проблемы со спиной, осложнение пошло в ногу, и целые ее участки потеряли чувствительность. Если обопрешься на правую ногу, просто упадешь. Это немного расстраивает - за последнее время я все-таки привык к своей правой ноге. Не хотелось бы с ней расставаться."

            !!! ПУТИН Е УБИЕЦ !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
              Запомнете деца, Луганска област, нямаше 2,2млн.жители, и намаля поради "руский мир"
              Но ще срещате в живота си такива де твърдят друго , обикновено са агресивни - отнасяйте се с търпение докато пристигне лекар
              Украйнските автомобилостроители пак не са схванали че от Украйна се отцепиха : Луганск + Донбас + Крим със сумарно население 5-6 милиона.

              Но той чукча не е читател а писател !
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • https://leakedreality.com/video/5321...-by-immigrants
                French dude beaten up by immigrants

                Коментар


                • Запомнете деца, Луганска област, нямаше 2,2млн.жители, и намаля поради "руский мир"
                  Но ще срещате в живота си такива де твърдят друго , обикновено са агресивни - отнасяйте се с търпение докато пристигне лекар

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                    "луганска республика" ??? няма такова !
                    Мълчи бе теб никои не те пита.

                    5-6 милиона местни са се самопризнали очевидно не им трябва твоето мнение ......
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      В украйна отново има кютек, опитват се укропите да влязат в луганската република
                      "луганска республика" ??? няма такова !

                      ИЗБРОЙТЕ ПЕТ държави които да ся ПРИЗНАЛИ ; ИМАТ дипломатически отношения с "луганска република"

                      ВЪКАТ АМЯН-прочетете наобратно

                      Click image for larger version

Name:	148643283_2755981598047327_2372911256558188204_n.jpg
Views:	3
Size:	31.7 КБ
ID:	3738902

                      Коментар


                      • Ето какво става, когато не помниш и една седмица, какви си ги дрънкал (или Джо Алцхаймер в "действие"):
                        Президент США Джо Байден пригласил российского лидера Владимира Путина и председателя КНР Си Цзиньпина на переговоры, касающиеся климата. Об этом 26 марта сообщает агентство Associated Press со ссылкой на источники.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          В украйна отново има кютек, опитват се укропите да влязат в луганската република
                          Най-сигурният начин да изгубят И територията. Хората са ги изгубили в момента, в който откриха огън по тях, сега остана и земята.

                          Коментар


                          • В украйна отново има кютек, опитват се укропите да влязат в луганската република

                            Коментар


                            • Марков ако домакинствата купуваха тези битконе може би щяха да отглеждат и по някое друго дете в повече нали има логика. Парите попадат в банковата система и от нея в концентриран вид се отправят за там където ги инвестират от много дълго време. Да кажем че не е чак толкова лошо, ако не беше това с изсмукването на периферията. Добре и нея ще я прежалим, но все някога тези точки на концентрация ще прегорят защото и там не е живот и какъв е смисъла тогава. На фона на всичко това да си изфантазираш врагове че дори и победи е това вече не е смешно а трагично.
                              А проблема е преодолим, просто инвестираш в периферията и тези инвестиции ще са повече от добри и полезни и за прегретите точки...ще има мир и нормален живот за всички.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Според адвокатите му Навални е в тежко състояние. Да припомня, че според авторитетни лекари, след отравяне лечението изисква месеци за възстановяване, заради рецидиви и тежки поражения, особено върху нервната система..[/B][/COLOR]
                                Най вероятно си се объркал, когато изписаха дневални, той се възстановяваше като правеше филма който ти така успешно или не рекламираше. След това се оказа че филма е лъжа и можело да бъде така/ ама може и да не е така/ През това време/ докато прави филма/ организма се възстановява от каквото е поел. Последната информация от немската болница беше че дневални след 2,5 месеца е напълно възстановен и е в добро здраве. Как е в тежко състояние? Какво му има, как на другите затворници нищо им няма, а на навални всичко му е зле.

                                Може би трябва да се отнасят с него като с тези във филма--https://www.youtube.com/watch?v=_V0bTliziWw-- надявам се да ти е интересен

                                Коментар

                                Working...
                                X