IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

    ДОЛАРА Е НЕЩО-СВЕТОВНА ВАЛУТА!!!!!!!!!!!!! УВАЖАВАН И ПОЛЗВАН ОТ 150+ ДЪРЖАВИ-
    USA - !!!!МОГАТ ПЕЧАТАТ!!!!


    рублата-хХАХАХХАХАХАХХА смях СМЯХ

    ХАХАХАХАХХАХАХ-северномонголците ми да я печатат-имат цял сибир пълен с дървета-да ги секат да правят хартия и да ПЕЧАТАТ-НИКОЙ
    НИКОЙ НИКОГА НИКЪДЕ НЕ еб@ва рублата-ЦЯЛ СВЯТ !

    ДАЖЕ местните , родените руснаци не искат рубла А ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ обръщат ВСИЧКО В долари/на лошия САЩ-ВАЛУТАТА "без покритие"/

    хахаххахахаххахаха

    пп НЕ Е ПРЕПОРЪКА за закупуване на акции на ГАЗПРОМ
    С това лудо увеличение на паричната маса в цял свят и масово обезценяване стойността на парите руснаците могат да решат да продават своите
    суровинни богатства в рубли или злато.Искаш да си купиш руска газ първо си купуваш рубли от пазарите и тогава.Нещата са много динамични и
    това което е било вчера утре може да е съвсем различно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Е друго си е " баш великата сила " дето печата по 120 милиарда долара на месец без покритие и веднага си ги дава сама на себе си на заем ...нале !
      ДОЛАРА Е НЕЩО-СВЕТОВНА ВАЛУТА!!!!!!!!!!!!! УВАЖАВАН И ПОЛЗВАН ОТ 150+ ДЪРЖАВИ-
      USA - !!!!МОГАТ ПЕЧАТАТ!!!!


      рублата-хХАХАХХАХАХАХХА смях СМЯХ

      ХАХАХАХАХХАХАХ-северномонголците ми да я печатат-имат цял сибир пълен с дървета-да ги секат да правят хартия и да ПЕЧАТАТ-НИКОЙ
      НИКОЙ НИКОГА НИКЪДЕ НЕ еб@ва рублата-ЦЯЛ СВЯТ !

      ДАЖЕ местните , родените руснаци не искат рубла А ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ обръщат ВСИЧКО В долари/на лошия САЩ-ВАЛУТАТА "без покритие"/

      хахаххахахаххахаха

      пп НЕ Е ПРЕПОРЪКА за закупуване на акции на ГАЗПРОМ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

        Първо научи името на китайската валута, йоанке.
        Все пак пишеш във форум с финансова насока.
        коригирано
        гласовото набиране още не е на 100%
        Благодаря не го бях видял

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
          Закъсалите Мурзилки, винаги опират до "турското робство". Прочетеш ли турско робство - то имаш насреща си или полезен идиотизъм или изобличена мурзилка.
          И робство е нямало,ни била една Любоффф...

          Коментар


          • Закъсалите Мурзилки, винаги опират до "турското робство". Прочетеш ли турско робство - то имаш насреща си или полезен идиотизъм или изобличена мурзилка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

              йоани
              Първо научи името на китайската валута, йоанке.
              Все пак пишеш във форум с финансова насока.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Това, че познавате по-добре руската история, отколкото българската, е повод за срам, а не за гордост. За разлика от опонентите ви, не смятам че имате користни намерения. Просто пишете небивалици с идеална цел.
                За разлика от мен Вие очевидно не познавате ничия история. Сигурен съм че единствения повод да се излагате с глупави писания тук публично е користния. Не вярвам човек да е толкова глупав безплатно....
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  Въпрос на гледна точка. От моята гледна точка невежия сте вие !

                  п.п. Държанието ви е типично по соросоидски. Нямате аргументи и почвате с обидите. Явно в мазето на Козяк всички ви учат по един и същи тертип .....
                  Това, че познавате по-добре руската история, отколкото българската, е повод за срам, а не за гордост. За разлика от опонентите ви, не смятам че имате користни намерения. Просто пишете небивалици с идеална цел.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    А нищо не иска да каже ....просто си заработва центчето
                    Еврогейските евроцентчета?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Къде видя да коментирам, показания по-долу документ бе, Харалампи?

                      П.С. И ти не се пъни да продължаваш с риториката.
                      Историкът, немска подлого, казва, че документът е изпратен от Георги Димитров до ЦК на ВКП(б), чети "Сталин". И то в условията на постоянна заплаха за живота му, от която Г. Димитров се и пропива.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                        И са кво, искаш да кажеш, че показаният по-долу документ го няма, така ли? Аз на кое да вярвам - на очите си и на български историк ли, или на немска подлога като теб и на продажен антибългарски журнализд от големия медиен парцал Дойче Веле, пускащ в парцала статии с таково заглавие, например: "
                        "Турското робство" е метафора, историческата истина е друга"
                        https://m.dw.com/bg/%D1%82%D1%83%D1%...%B0/a-48327918

                        Въпросът ми, разбира се, е риторичен, не се пъни нещо да ми отговаряш.
                        А нищо не иска да каже ....просто си заработва центчето
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                          И са кво, искаш да кажеш, че показаният по-долу документ го няма, така ли?

                          Въпросът ми, разбира се, е риторичен, не се пъни нещо да ми отговаряш.
                          Къде видя да коментирам, показания по-долу документ бе, Харалампи?

                          П.С. И ти не се пъни да продължаваш с риториката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Невежеството ви само налива вода в мелничката на русофобите.
                            Въпрос на гледна точка. От моята гледна точка невежия сте вие !

                            п.п. Държанието ви е типично по соросоидски. Нямате аргументи и почвате с обидите. Явно в мазето на Козяк всички ви учат по един и същи тертип .....
                            Last edited by markov; 29.03.2021, 23:57.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Горното щеше да е смехотворно, ако не бе абсурдно и гротескно.

                              Една от най-срамните страници в българската история
                              И са кво, искаш да кажеш, че показаният по-долу документ го няма, така ли? Аз на кое да вярвам - на очите си и на български историк ли, или на немска подлога като теб и на продажен антибългарски журнализд от големия медиен парцал Дойче Веле, пускащ в парцала статии с таково заглавие, например: "
                              "Турското робство" е метафора, историческата истина е друга"
                              https://m.dw.com/bg/%D1%82%D1%83%D1%...%B0/a-48327918

                              Въпросът ми, разбира се, е риторичен, не се пъни нещо да ми отговаряш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                                О боже дойче веле .......символ на грантовата журналистика...

                                Само едно ще ти кажа , ако Сталин е искал да дава Пиринския край на Тито , е нямало кои да го спре и щеше да се е случило .........та толкова по достоверността на написаното.
                                Невежеството ви само налива вода в мелничката на русофобите.

                                Коментар

                                Working...
                                X