IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЦРУ: Путин е поръчал убийството на Немцов.

    То си беше ясно още отначало.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Цитирам ви само истински Журналисти. Отразяват мислите ми отлично.
      Макрон ограничава движението на стари дизелови коли на повече от 20 години. А собствениците им получават огромна премия от държавата при покупка на нова или кола оказион.
      Дизела тук е евтин: от 1.44 до 1.64 евро/литър. Таксите върху горивата са огромни, така че повишаването на цената на петрола слабо влияе. И са прави да намаляват дизеловите коли - микрочастиците от дизела са канцерогенни.
      Ъхъ , голема далавера , затуй се събират всички фенове на Макрон със жълти жилетки ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Барби а бе гледам че няма никакво творчество от твоя страна, или може би аз съм пропуснал. Само от копи пасте го докарваш напоследък. Всъщност това доколкото разбирам отразява и твоето виждане на нещата от живота. Много ми е любопитно как ще коментираш увеличението на горивата и последващото спадане за справка- фуело да кажем- има разбира се други. Ето ти при мен https://www.clever-tanken.de/tankste...0667+K%C3%B6ln

        И понеже обясняваш че си в париж--https://www.benzinpreis-blitz.de/?land=fr&suchfeld=Paris&entfernung=5&sorte=super-e5&sortierung=entfernung. Последната цена на петрола е 65+ долара. Ами как ще стане ако петрола отиде на 150 както беше преди
        Цитирам ви само истински Журналисти. Отразяват мислите ми отлично.
        Макрон ограничава движението на стари дизелови коли на повече от 20 години. А собствениците им получават огромна премия от държавата при покупка на нова или кола оказион.
        Дизела тук е евтин: от 1.44 до 1.64 евро/литър. Таксите върху горивата са огромни, така че повишаването на цената на петрола слабо влияе. И са прави да намаляват дизеловите коли - микрочастиците от дизела са канцерогенни.
        Last edited by barbaron; 17.11.2018, 18:10.

        Коментар


        • ЦРУ: Саудитският престолонаследник е поръчал убийството на Хашоги

          То си беше ясно още отначало.

          Коментар


          • Барби а бе гледам че няма никакво творчество от твоя страна, или може би аз съм пропуснал. Само от копи пасте го докарваш напоследък. Всъщност това доколкото разбирам отразява и твоето виждане на нещата от живота. Много ми е любопитно как ще коментираш увеличението на горивата и последващото спадане за справка- фуело да кажем- има разбира се други. Ето ти при мен https://www.clever-tanken.de/tankste...0667+K%C3%B6ln

            И понеже обясняваш че си в париж--https://www.benzinpreis-blitz.de/?land=fr&suchfeld=Paris&entfernung=5&sorte=super-e5&sortierung=entfernung. Последната цена на петрола е 65+ долара. Ами как ще стане ако петрола отиде на 150 както беше преди

            Коментар


            • Протести срещу високите цени на горивата заливат и Франция

              Планирани за днес са около 1500 протестни прояви в цялата страна

              Популярността на Макрон пък е на най-ниското ниво, откакто той бе избран за президент - под 30 процента, припомня БТА.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                Ха,добрютро!

                https://www.investor.bg/analizi/91/a...-dizel-271998/

                А бе,Барби,глей в инвестора ,какво пишат!Франция ще се вдига на бунт срещу високите цени на горивата....А бе тия,да не са объркали името на държавата...
                Не стига ,че цените на дизела 1,90,ами щели да му лепнат още един данък...А пък виж преди десет години ,какво са им обяснявали на хората :

                „.....Преди десет години вие ни накарахте да купуваме дизелови коли, защото се смятаха за по-екологосъобразни......"А бе те,френските политици,въобще не лъжели....Всъщност,не мисля,че тука вината е на френските политици...
                Май е намесена, да ви кажа,"дългата ръка" на Путин,"Лукойл",КГБ,ДС,Златев и сие....И до Франция са стигнали...Ужаст!
                А не така , това е чисто евроджендърски кючек. Така евробюрократите ще се учат да се смесват с народа че това им е бъдещето.
                Last edited by markov; 17.11.2018, 15:11.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  Тоя пак ща е бил горе на черешата.
                  Язък че са прекъснало шоуто зарад тая обувка кафявата / може и зарад черната , не зная / ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                    [ATTACH=CONFIG]n3406490[/ATTACH] http://www.ilgiornale.it/news/politi...o-1602993.html
                    Juncker interrompe la conferenza stampa: giallo sulle "scarpe diverse"

                    Юнкер прекъсва журналистическа пресконференция , обул две различни обувки ...

                    Ишиасът не прощава !
                    Тоя пак ща е бил горе на черешата.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Татяна Кристи:

                      "Г-н премиер, нека да си поговорим по повод Вашето държане с медиите. Тъй като аз не съм представител на нито една медия в България и съм американски журналист (учил журналистика в САЩ, работил за американски медии и бил собственик на такава в САЩ) няма как да ме обвините, че някой ми дава „опорни точки“ в България.
                      На Чичолина опорките не се спускат в България , вярвам и .

                      Коментар


                      • Татяна Кристи:

                        "Г-н премиер, нека да си поговорим по повод Вашето държане с медиите. Тъй като аз не съм представител на нито една медия в България и съм американски журналист (учил журналистика в САЩ, работил за американски медии и бил собственик на такава в САЩ) няма как да ме обвините, че някой ми дава „опорни точки“ в България.

                        Нека да Ви кажа едно нещо, за да Ви предпазя от бъдещи грешки, докато все още сте някакъв фактор в българската политика: Медиите в демократичните общества са отделна власт – те не служат на никого, а когато прокарват някакви конкретни идеи – леви, десни, либерални, консервативни, религиозни, и т.н. – те официално го обявяват в „предмета си на дейност“ така че всички да знаят кой стои зад тях, кой е собственикът и откъде идва финансирането им. Това официално се афишира пред публиката.

                        Може би никой от Вашите пиари или съветници не ви е казал, че държането ви с журналистите е отвратително, но приемете от мен един безплатен съвет – НИКОЙ политик в западна демократична държава не би си позволил да се държи с журналисти както вие си позволявате! А ако би посмял, би бил принуден веднага да си подаде оставката.

                        Медиите не са там, за да Ви е комфортно! (освен, разбира се, придворните, които ползвате за лични гримьори). Но нека да не говорим за тях. Говорим за малкото качествени журналисти в България, които въпреки всички пречки, се опитват да държат сметка на политици и на Вас включително. Това им е работа! Те не са Ви клакьори, те не са там, за да ви е приятно. Напротив! Те са там, за да Ви изпотяват и за да ви държат сметка. Те са посредникът между гражданите и Вас – политическата класа—която години наред показва много слаби резултати по държавност, върховенство на закона и защита на изконните демократични ценности.

                        Вашата роля не е да нравоучителствате какви въпроси да Ви се задават, Вашата роля не е да им се карате. Вие имате само два избора – първи - да им отговорите и втори - да не им отговоряте на въпросите – с всички произтичащи от това последствия. Не е Ваша работа да им се бъркате в работата! Нито е Ваша работа да им казвате какво трябва да Ви питат.

                        С широко отворени очи и зяпнала уста Ви слушах речитатива в село Ябланово към журналиста задал въпрос за Изборния кодекс и искам да Ви уверя, че възрастта на кметовете в региона или асфалтираните пътища до село Ябланово нямат абсолютно НИКАКВО значение за бъдещето на нацията на фона на недемократичните закони, които се приемат в парламента, зад които заставате и Вие и Вашата партия.

                        Изборният закон в България е най-горещата новина в страната в момента. Той е и във фокуса на международната преса. От това как е направен, зависи дали в България ще има честни избори и дали на всички граждани ще им бъдат гарантирани конституционните им права. Въпросът на журналиста към Вас беше повече от резонен. А държането Ви с пресата беше скандално, достойно само за политици от едни Задунайски губерни (и тук не говоря за Румъния).

                        Дали Ви харесват медиите или не, Вие сте длъжен да се съобразявате с тях, защото Вие, както и всички останали политици в България, сте просто един временен наемен работник. Нито повече нито по-малко. Избийте си от главата всякакви мании за величие, за недосегаемост, за привилигированост или специалност. Вие сте временен служител на народа. И може да бъдете сигурен, че ако продължавате с арогантното си поведение спрямо журналистите, ще дойде момент, в който те ще почнат да напускат демонстративно пресконференции и интервюта с Вас и това моментално ще лъсне в световните медии и после ще се чудите какви опорни точки да измисляте пред евро-атлантическите си партньори.

                        И запомнете, светът не се върти около Вас, а се върти около суверена, чието продължително присъствие на жълтите павета през последните години съвсем не е случайно."

                        Коментар


                        • Biliana Ambareva

                          Разлепени са жалейки за В. Симеонов по целия Фейсбук. Едни плачат, че си отишъл "единственият русофоб" в парламент а други се унасят в спомени как нарекъл Гундяев "второразрядно ченге" Аз също помня думите му за руския Патриарх. Но за съжаление, България има нужда от ерудирани политици, а не от хора с изказ на махленски хулигани. Не всеки русофоб има място в парламента. В политиката трябва да си дипломат, а не да реагираш спонтанно без да си подбираш думите. Само убежденията не са достатъчни за да бъдеш политик. И колкото и да ми е мъчно, Симеонов не притежава необходимите качества. И нека да ви припомня, че Валерката е собственик на телевизия Скат, която ама хич не е русофобска! И докато собственика псува Гундяев, телевизията му ежедневно облъчва с помия и хомофобия!

                          Коментар


                          • Tatiana Christy

                            Протестите трябва да се префокусират за съдебна реформа и оставка на Цацаров и правителството на Борисов, за разформироване на репресивните специализирани прокуратура и съд И КОНПИ и за незабавно освобождение на Иванчева и Петрова. Мръсниците от спец прокуратурата спират домашния арест на жените, "защото извън ареста те могат да се укрият или да извършат ново престъпление." Това са изверги, които нямат нищо общо с правосъдието. Те са срам за нацията и се надявам да си получат заслуженото наказание някой ден, когато България излезе от мрака. Тези оставят жените в ареста, единствено и само, ЗА ДА НЕ ГОВОРЯТ!!!!

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	1542372948-apertura-3.jpg
Views:	1
Size:	20.0 КБ
ID:	3406490
                              http://www.ilgiornale.it/news/politi...o-1602993.html
                              Juncker interrompe la conferenza stampa: giallo sulle "scarpe diverse"

                              Юнкер прекъсва журналистическа пресконференция , обул две различни обувки ...

                              Ишиасът не прощава !
                              Last edited by majnata; 17.11.2018, 12:15.

                              Коментар


                              • Мисля, че за западните хора кючекът, гюбеците, чалгата нямат отрицателния естетичен и обществен
                                ​​​​​смисъл, които имат за нас, българите. За тях това е екзотика, някакава ценност на други народи (араби, турци) и същества (цигани). Те пробват да я разберат, може да е и формално само, и да участват.
                                Било ми е странно, че нашата чалга наистина се харесва на чужденци с предполагаемо добър естетически вкус. Но за тях, повтарям, е екзотика, а за мен е ежедневие и история.


                                От друга страна, с това западняците показват верноподанническото си прегръщане на соросоидните ценности отвореност, мултикулти, diversity, inclusiveness, насаждани в техния свят.

                                Коментар

                                Working...
                                X