IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
    38 на сто от германците искат Меркел да се оттегли още преди следващите избори

    Тя тая си е за затвора още от 2015а .
    Меркел ще си отиде но големият въпрос е Меркелщината да си отиде.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Напълно съм съгласен с теб
      А сега ми кажи кой е нападал Русия, кой е окупирал повече от 1 м2 от Русия
      Но само за времето от 1945 г. до днес
      А ако си честен и искрен, ще ни дадеш и списъка на държавите, нападани от Русия след 1945 г.
      За съжаление не следя какво се случва в Русия.Предполагам че никой не я нападал без да претендирам че е така.Но Русия няма авианосни групи и бази по целият свят.И едните и другите не са цвете за мирисане.Въпросът е ние да бъдем разумни и да не се набутваме между шамарите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        А сега ми кажи кой е нападал Русия, кой е окупирал повече от 1 м2 от Русия
        Но само за времето от 1945 г. до днес
        Ми хайде сравни ги със САЩ да видим .......ама Руснаците ще излязат Ангелчета в сравнение с световния злодей САЩ.

        По тая логика трябва да лаеш непрекъснато срещу САЩ а не срещу Русия....

        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Tatiana Christy

          Колко прекрасно описано от Александър Андреев:
          "В навечерието на 2019 аз лично си спомням какво беше усещането да живееш в НРБ преди 30 и повече години. Усещането за някаква тиха меланхолия в едно спряло време. Усещането, че живееш в периферията, дори отвъд нея - и съответно копнееш по онзи голям и вълнуващ свят, вратите към който са ти заключени. Усещането, че нищо не се случва – както в онзи малък град от естрадната песен. Усещането, че всъщност живееш именно в една сладникава естрадна песен по текст на Недялко Йорданов или Миряна Башева, където Поморие е на 30 километра от Бургас, а булевард „Руски" е по-вълнуващ от Шан-з-Елизе. Усещането за спарения и застоял въздух в читалищния салон с прашните портрети на Левски, Ботев и Вазов, за лющещата се жълтеникава мазилка и за тримата старци, седнали на припек отпред."
          Е сега се случват изнаилват и убиват старци по селата дрогират се политици крадат продават паспорти и други интересни неща се случват...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Напълно съм съгласен с теб
            А сега ми кажи кой е нападал Русия, кой е окупирал повече от 1 м2 от Русия
            Но само за времето от 1945 г. до днес
            А ако си честен и искрен, ще ни дадеш и списъка на държавите, нападани от Русия след 1945 г.
            А защо ли аджеба не са я нападали и окупирали от територията на Русия ?! Щото Русия е много симпатична на запада ли ?! Айде отговори си сам ...

            Коментар


            • 38 на сто от германците искат Меркел да се оттегли още преди следващите избори

              Тя тая си е за затвора още от 2015а .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                Барби разумен човек си и се замисли то не бяха приказки че няма да има Син поток и тогава разни смешници твърдяха че руснаците не можели да го построят противоречал на законите на физиката.После нямало да има Северен поток нямало да има турски поток е днес знаем че ги има.Същите приказки бяха за Крим и моста е днес моста го има.Да припомня само че и за ракетите калибър същите простотии нямало кюмюр огняра бил пиян...Като запукаха от руска територия нещо западняците се умълчаха.Не разбирам това непрестанно лаене по Русия.Русия не бива да се тласка насила към Азия към Китай и Индия...Русия трябва да бъде приета в ЕС и всички европейски народи да заживем в мир да няма граници и всеки да ходи да живее и работи където пожелае.Така мисля аз.Със сила Русия няма да бъде победена.Невъзможно е.
                Напълно съм съгласен с теб
                А сега ми кажи кой е нападал Русия, кой е окупирал повече от 1 м2 от Русия
                Но само за времето от 1945 г. до днес
                А ако си честен и искрен, ще ни дадеш и списъка на държавите, нападани от Русия след 1945 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Ужас! Стотина жълти жилетки искат да се разходят по avenue des Champs-Élysées
                  Барби и тука грешиш.Почакай само да минат празниците и ще видим.Аз мисля че колкото повече наближават изборите толкова по лошо ще става и няма да е само Франция и Германия ще пламне.Ако банкерите не се усвестят ще увиснат на въжето.Ротшилдовците и разните му мошеници ан Уолстриит ще свършат на ешафода...Предстои коренна промяна на Света и в частност на финансовата му система.
                  Last edited by national power; 29.12.2018, 14:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    В края на 2018-а Путин зарадва руснаците с нова ракета - Авангард. Междуконтинентална! Може да носи ядрено оръжие! Нито една съвременна и БЪДЕЩА отбрана не може да я спре! ... десетките милиони гладуващи заради срива на икономиката руснаци вероятно са си умрели от кеф, когато Путин заяви, че новата им ракета стига скорост от 20 пъти скоростта на звука ... Физици и математици веднага се хванаха за химикалите и изчислиха, че ако Авангард лети с тази скорост в плътните слоеве на атмосферата, то температурата й би трябвало да достигне 27 000 градуса заради триенето с въздуха. За сравнение: температурата на повърхността на слънцето е малко под 6000 градуса.

                    Пациентът в Кремъл обаче явно си вярва, както и неговите пациенти
                    Барби разумен човек си и се замисли то не бяха приказки че няма да има Син поток и тогава разни смешници твърдяха че руснаците не можели да го построят противоречал на законите на физиката.После нямало да има Северен поток нямало да има турски поток е днес знаем че ги има.Същите приказки бяха за Крим и моста е днес моста го има.Да припомня само че и за ракетите калибър същите простотии нямало кюмюр огняра бил пиян...Като запукаха от руска територия нещо западняците се умълчаха.Не разбирам това непрестанно лаене по Русия.Русия не бива да се тласка насила към Азия към Китай и Индия...Русия трябва да бъде приета в ЕС и всички европейски народи да заживем в мир да няма граници и всеки да ходи да живее и работи където пожелае.Така мисля аз.Със сила Русия няма да бъде победена.Невъзможно е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Знам. А за теб не е ли по-важна семантиката от лексиката зад думите в репликата?
                      Реплика под статията (коригирах правописа от "ешалон" на "ешелон" )
                      "Така е когато в парламента няма една единственна демократична формация.
                      • Втория ешелон на БКП (ГЕРБ) под прикритие, че били евро-атлантици.
                      • Първия ешелон на БКП (БСП) под прикритие, че били модерна лява партия.
                      • Борците за права и свобди (ДПС), пералнята на ДС пари.
                      • Обединените псевдо-патриоти (ОП), миш-маш от втория ешелон на ДС и откровени слуги на Москва.
                      Все отрочета на БКП / ДС / КГБ ..."
                      А третия ешалон СДС и разните му там демократи обединители граждани са ударните крадци на демокрадцията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Знам. А за теб не е ли по-важна семантиката от лексиката зад думите в репликата?
                        Реплика под статията (коригирах правописа от "ешалон" на "ешелон" )
                        "Така е когато в парламента няма една единственна демократична формация.
                        • Втория ешелон на БКП (ГЕРБ) под прикритие, че били евро-атлантици.
                        • Първия ешелон на БКП (БСП) под прикритие, че били модерна лява партия.
                        • Борците за права и свобди (ДПС), пералнята на ДС пари.
                        • Обединените псевдо-патриоти (ОП), миш-маш от втория ешелон на ДС и откровени слуги на Москва.
                        Все отрочета на БКП / ДС / КГБ ..."
                        Пък от другата страна са застанали сал едни сороспии и американски еничери...
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                          Барабоне, "ешалон" се пише с две е-та.
                          Знам. А за теб не е ли по-важна семантиката от лексиката зад думите в репликата?
                          Реплика под статията (коригирах правописа от "ешалон" на "ешелон" )
                          "Така е когато в парламента няма една единственна демократична формация.
                          • Втория ешелон на БКП (ГЕРБ) под прикритие, че били евро-атлантици.
                          • Първия ешелон на БКП (БСП) под прикритие, че били модерна лява партия.
                          • Борците за права и свобди (ДПС), пералнята на ДС пари.
                          • Обединените псевдо-патриоти (ОП), миш-маш от втория ешелон на ДС и откровени слуги на Москва.
                          Все отрочета на БКП / ДС / КГБ ..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Физиците и математиците не са смятали, затова е така, ако бяха смятали, нямаше да е възможно да се направят тези совалки
                            Физиците и математиците на барабон

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                              Приложи само малко здрав разум, барабоне, и познания от основното си образование.

                              Приземяващите се космически апарати влизат в атмосферата с подобни скорости, пък... нищо, стигат до повърхността цели, че даже и с космонавти вътре. А совалките даже бяха с многократно използване.
                              Значи проблемът има решение. От 50-ина години вече...
                              Физиците и математиците не са смятали, затова е така, ако бяха смятали, нямаше да е възможно да се направят тези совалки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Поне $15 милиарда потънаха в Русия след фалита на три банки

                                Πoвeчe oт гoдинa изминa oт мoмeнтa, в ĸoйтo Pycия нaциoнaлизиpa тpи вoдeщи чacтни бaнĸи. Tpитe чacтни бaнĸи ce cpинaxa пpeз 2017 гoдинa пoд плaнинa oт лoши ĸpeдити, ĸaтo гoлямa чacт oт зaeмитe бяxa пpeдocтaвeни нa ĸoмпaнии, cвъpзaни cъc coбcтвeницитe нa бaнĸитe.
                                Cпacявaнeтo нa бaнĸитe, cмятaни зa cиcтeмнo вaжни, ĸoнтpacтиpa яpĸo c пoлитиĸaтa нa цeнтpaлнaтa бaнĸa дa изчиcти финaнcoвaтa индycтpия. Oт идвaнeтo нa пocтa нa гyвepньopa Eлвиpa Haбyлинa пpeз 2013 г. бpoят нa бaнĸитe нaмaля нaпoлoвинa дo пo-мaлĸo oт 450.
                                Towa добре ли е или не- тоест ако спасяваме лимоните е добре, ако спасяваме руски банки е зле- така ли? Или е обратното? При теб никога нищо не е сигурно- веднъж си във франция, посред нощите ставаш в България. Не те разбирам. Може ли точен и ясен отгоявор

                                Коментар

                                Working...
                                X