IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Е прав е човека, няма ни един афроамериканец дет' да става за нещо.
    А и моного ми е смешно като кажат полит коректно. Е спрямо коя точно политика е коректно?
    Я излез в гетото където живееш и извикай 2-3 пъти мразя всички афроамериканци. Няма да се появиш в този сайт до живот
    Last edited by RUBLA; 16.01.2019, 08:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Сърбетата ще гледат ЕС през крив макарон.

      А референдум за НАТО ако има, повече от половината ще гласуват за оставане.
      Надявай се гиргино

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Бе ти ме светкай, но май всички от бившия соцлагер бяха първо в нато, после в ес.
        Ами българите бяха излъгани в най добрите говедарски традиции-както покахонтас лъже и маже, така и малкото грозно еврейче и то излъга българите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Да уточня - проблемът не е F-16 или Gripen. Проблемът не е даже НАТО или Русия. Проблемът е именно САЩ или Русия. Това обяснява добре защо всички русофил-путинисти, явни и прикрити, скочиха по команда като ужилени, нали?
          Те не искат НИКАКВО, дори най-малко американско влияние в България, а такова ще има, ако закупим американски изтребители. Разбирате, че с изтребителите вървят маса други неща, нали, а и сделката е начало на други такива и засилено сътрудничество във военната област със САЩ, а и не само.
          Американското влияние, което върви с изтребителите - ето това не могат да понесат русофил-путинистите.
          Барби стига си говорил глупости- аз като имам японски телевизор сглобен най вероятно в китай да не би да съм тръгнал да уча някой от двата езика, или пък колата ми е японска, сглобена в турция, кой от двата езика знам. Идва един, казва баста на говедарските бази и техника и чао, извинявай че се видяхме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Отнеха почетните титли на откривателя на ДНК заради негови коментари че ДНК предопределя разликата в интелекта при различните раси.
            Вече и истината не може да се казва....на къде отива този свят ?


            https://trud.bg/%E2%80%8B%D0%BB%D0%B...dmUAgS6CV7TlQg
            Е прав е човека, няма ни един афроамериканец дет' да става за нещо.
            А и моного ми е смешно като кажат полит коректно. Е спрямо коя точно политика е коректно?
            Last edited by RUBLA; 16.01.2019, 08:35.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Отнеха почетните титли на откривателя на ДНК заради негови коментари че ДНК предопределя разликата в интелекта при различните раси.
              Вече и истината не може да се казва....на къде отива този свят ?


              https://trud.bg/%E2%80%8B%D0%BB%D0%B...dmUAgS6CV7TlQg
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Бай Пешо, ей този трябва да сложим да ни управлява.
                Бойко натикан в затвора, а Жан Клод Юнкер - премиер на България(с едно шише ракия в джоба на сакото).

                Е че тоя е по зле и от Боката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Я кажи кого да сложим кака Кури ли?или Меди Доганов???Или сините отрепки на които не мога да запомня вождовете???Или продавачите на тескерета???Кой да сложим
                  Бай Пешо, ей този трябва да сложим да ни управлява.
                  Бойко натикан в затвора, а Жан Клод Юнкер - премиер на България(с едно шише ракия в джоба на сакото).

                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                    Браво зверов! Зигх хайл само си забравил на края.
                    Може, може.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                      Браво зверов! Зигх хайл само си забравил на края.

                      Гледате ли брекзит комедията? Отдавна не се бях смял така, както днес с тия клоуни на зелените скамейки. Ма то квото сам си направиш.....
                      Защо заряза родителите си бе мушморок и от Германия громиш комунизма.Явно и там здравеопазването е дало фира или нема место в лудницата за всички откачалки

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Мислех че ще съобразиш след цитирания от мен текст, че "морските мили" не означават, че се напада от морето

                        Съгласен съм, че не ни трябват нападателни оръжия.
                        А и всякакви отбранителни оръжия в следващата война ще са безполезни
                        За нас да ако войната е между големите играчи...Ако ни нападнат съседите може би нещо ще помогне срещу Турция нямаме никакъв шанс.Можем само да се надяваме на международното положение.Европа няма да си мръдне пръста за нас САЩ също с Русия си развалихме отношенията но да се надяваме че пак ще ни помогнат една кръв сме.Освен това народа никога не е бил против Русия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                          Браво зверов! Зигх хайл само си забравил на края.

                          Гледате ли брекзит комедията? Отдавна не се бях смял така, както днес с тия клоуни на зелените скамейки. Ма то квото сам си направиш.....
                          ти научи ли немския бе ... или се оправяш и без него ......с ръце и крака ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                            Циганите са крадци по определение. Както и евреите.
                            Тези две групи са паразити на хората откакто са се появили.
                            Те генерират приемането на крадливостта сред хората.

                            Колко крадливи банкери трябва да убиеш, за да не крадат? - Не повече от хиляди.

                            Колко цигани и евреи трябва да убиеш, за да спрат да крадат? - Всичките.
                            Браво зверов! Зигх хайл само си забравил на края.

                            Гледате ли брекзит комедията? Отдавна не се бях смял така, както днес с тия клоуни на зелените скамейки. Ма то квото сам си направиш.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Това ясно въпросът е кого ще нападаме от морето.На нас ни трябват отбранителни оръжия не нападателни
                              Мислех че ще съобразиш след цитирания от мен текст, че "морските мили" не означават, че се напада от морето

                              Съгласен съм, че не ни трябват нападателни оръжия.
                              А и всякакви отбранителни оръжия в следващата война ще са безполезни
                              Last edited by barbaron; 15.01.2019, 20:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Ми потърси си в нета, има много информация.
                                Дъбнишки сложи си сухи гащи и вземи сериозни мерки срещу напикаването

                                Коментар

                                Working...
                                X