IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

    Там не е указана методиката на статистика.

    Но, нарочно или не, ти не обърна внимание, че по същата методика, правилна или не, вземаща предвид увеличението на населението или не - в целия останал свят самоубийствата са намалели с 30%. А във ваще Щати са се увеличили с 33%.

    Анадъм?
    Разбра ли ми въпроса?
    Още първия път ти отговорих и че населението...

    Но карай...
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Не виждам статистика в линка ти а само споменаване. А какво щеше да разбереш ако бяха добавили в тази статия и че населението се е увеличило с 33%?

      Там не е указана методиката на статистика.

      Но, нарочно или не, ти не обърна внимание, че по същата методика, правилна или не, вземаща предвид увеличението на населението или не - в целия останал свят самоубийствата са намалели с 30%. А във ваще Щати са се увеличили с 33%.

      Анадъм?
      Разбра ли ми въпроса?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

        Май бъркаш понятието "процент", без да искаш?

        За десет години, по линка от мен, самоубийствата в САЩ са се увеличили с 33%, а в страните на останалия свят са спаднали с 30%. Така разбрах тази статистика и затова и за това те питах.
        Не виждам статистика в линка ти а само споменаване. А какво щеше да разбереш ако бяха добавили в тази статия и че населението се е увеличило с 33%?

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Не знам, може би нивата са си все същите, все пак и населението на САЩ нараства с 30% за този период?
          Май бъркаш понятието "процент", без да искаш?

          За десет години, по линка от мен, самоубийствата в САЩ са се увеличили с 33%, а в страните на останалия свят са спаднали с 30%. Така разбрах тази статистика и затова и за това те питах.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
            Населението на България на 31 декември е било 7 милиона и 31 души. В момента със сигурност е под 7 милиона, а във Видинска област положението е страшно..

            Демокрация унищожи България..
            Във видинска област от '90 насам управляват комунисти, скромно прекръстили се на социалисти.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
              От главната страница, за САЩ

              Увеличаване на броя на самоубийствата

              Броят на самоубийствата в САЩ е скочил с 33% от 1999 г. до днес. Само през 2017 г. ръстът е 3,7%.

              Междувременно в глобален мащаб този показател намалява с близо 30 на сто от 2000 г. досега. Нивата в Русия, Япония, Южна Корея и Индия са спаднали значително през последното десетилетие.
              https://www.investor.bg/zoom/355/a/p...aliava-285382/

              Имхотеп, защо така в САЩ?
              Не знам, може би нивата са си все същите, все пак и населението на САЩ нараства с 30% за този период?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • От главната страница, за САЩ

                Увеличаване на броя на самоубийствата

                Броят на самоубийствата в САЩ е скочил с 33% от 1999 г. до днес. Само през 2017 г. ръстът е 3,7%.

                Междувременно в глобален мащаб този показател намалява с близо 30 на сто от 2000 г. досега. Нивата в Русия, Япония, Южна Корея и Индия са спаднали значително през последното десетилетие.
                https://www.investor.bg/zoom/355/a/p...aliava-285382/

                Имхотеп, защо така в САЩ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  В момента населението на България го дават, че е около 6 948 908 души, заедно с живеещите в чужбина, което прави -22,35% загуба без война.
                  До 20-30 години тая грешка на еволюцията наречена България, ще приключи по един или друг начин.

                  https://countrymeters.info/bg/Bulgaria
                  Last edited by Frosty; 11.07.2019, 10:49.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Според някой - всички, според други - никой. Не може да знаем
                    Пример донякъде може да е Югославия?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                      Интересно ми е, ако при социализма емиграцията беше свободна, колко щяха да отидат да живеят в чужбина?

                      Имам чувството, че не кой знае колко много.
                      Според някой - всички, според други - никой. Не може да знаем

                      Коментар


                      • Населението на България на 31 декември е било 7 милиона и 31 души. В момента със сигурност е под 7 милиона, а във Видинска област положението е страшно..

                        Демокрация унищожи България..

                        Коментар


                        • Интересно ми е, ако при социализма емиграцията беше свободна, колко щяха да отидат да живеят в чужбина?

                          Имам чувството, че не кой знае колко много.

                          Може би показателна за този въпрос ще е бройката емигрирали завинаги през първите две-три години след '89.

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              И така да е макар че е съмнително,но къде са 5мил евро както твърдиш и къде 500мил евро отгоре върху цената?
                              Може би трябва запитаме СААБ за тая нова цена колко самолета биха ни дали?
                              16 минимум от сааб и то с пълно въоръжение....ама нали трябва да платим данъка към господарите от Лос Краварес......няма лабаво.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                И така да е макар че е съмнително,но къде са 5мил евро както твърдиш и къде 500мил евро отгоре върху цената?
                                Може би трябва запитаме СААБ за тая нова цена колко самолета биха ни дали?
                                Ми що не запитате и *** колко 'самолета' биха ви дали?

                                Last edited by X_Y; 11.07.2019, 08:48.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X