IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
    Къф е тоа Чърчил от 1994, кво напиняте вече няколко дена.
    Нещо съм пропуснал и не вдявам приказката.
    Фараонче, помогни на дружката си, нали вече с теб ще имаме общ работодател.
    Че то ти не вдяваш,
    На теб да помагам не знам дали има смисъл,


    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Къф е тоа Чърчил от 1994, кво напиняте вече няколко дена.
      Нещо съм пропуснал и не вдявам приказката.
      Фараонче, помогни на дружката си, нали вече с теб ще имаме общ работодател.

      Коментар


      • Има една такава "плажна" игра - трябва да откриеш разликите в две картинки, които уж са еднакви. Търсете еднаквостта в обстоятелството, че става дума за две страни - и двете в ЕС, и двете православно-християнски, едната бурно устремена към еврото, където другата ведро отморява отдавна и тяхното отношение към трета страна. Опасно напрежение край Марица: Гърция и Турция се дебнат взаимно

        Турция - съсед, съюзник, партньор, рече Борисов

        Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/...borisov.437687


        Някой да не вземе да реши, че материалът за Гърция е от времената на турско-гръцката криза от 1973-та. Не - от днес е!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Ти по-добре отговори на въпросът, че все се изсулваш от пряк отговор.

          Дори и куче не хапе ръката която го храни. Москалите обаче са диви варвари, а това е и отговорът.

          мъка е със собственото мнение явно

          Друго си е копи пасте на Чърчили от 1994 година

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Бота бе отде ги измисляш тия простотии бе.Не виждаш ли ги какви каскети са?Тоя зеления чорап зарязал жена си а тя хубава и Курнела го ожени за тоя метил Деси...Колко още простотии трябва да направи тая че да я разкара??Като е толко морален УБО защо продължава по същия комунистически начин...Да даде предложение за закриване.44 милиона на година за тия боклуци.
            Не е съвсем свързано с твоята приказка, ама нещо ми се завъртя в главата.

            Когато бяха записали БХ пишкането в тоялетната му, усетих странен прилив на симпатия към този образ невъзможен. Просто премината беше всякаква хигиенна граница.

            Сега се обсъжда, че някога си още Генчева била назначена за ПиАр на ВВС без да е имала офицерски чин.
            Чудо голямо!
            Нека ги изкажем нещата в прав текст (а междувременно дамите да си затворят очите и ушите):
            - Генчева искала да е ПиАр,
            - Генчева имала без съмнения качества да е ПиАр,
            - Генчева си лягала с началника, от когото зависи назначаване на ПиАР,
            - Началникът, макар и разделен, а вероятно и вече разведен, е бил практически в невъзможност да каже на Генчева: Няма да те назнача за ПиАр, щото ние с теб двамата с теб живеем в грях, а ти ще ме вкараш в конфликт на интереси, което е едно от малкото неща, което ще ме отдалечи от образа ми на железен и Светец.

            Нека си спомним, в кое време живее и къде живеем.
            Аз искам за президент нормален и да е мъж, аре няма нужда да е чак такъм нетленен Светец,
            Повредиха и прогониха поколения, страната се пука по шевовете от напрежение, конфликти и какво ли не, той бил назначил НЕЯ.
            Ами ще я назначи, какво да прави?!
            Те сега жените не са онези плахи гургулици от онова време, изяждат те жив с парцалите

            Поради пълната непригодност на традиционните елити и партии, той остана в качеството на леко отдалечен, несистемен играч, последна малка надежда.

            Е, аз прогнозирам публикуване и на следващи средства, ма да видим:

            Бойко Рашков: Материалите за Радев от прокуратурата са обида за нацията

            И задължително слушайте д-р Михайлов!
            Last edited by nachev; 31.01.2020, 14:40.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

              Голямо напъване по темата , вземи най-после ни кажи своята версия да се олабиш. Че кат гледам как си се напънал от вчера да не спукаш някоя вена ...
              Ти по-добре отговори на въпросът, че все се изсулваш от пряк отговор.

              Дори и куче не хапе ръката която го храни. Москалите обаче са диви варвари, а това е и отговорът.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                Бре покажи някаква твоя мисла. Защо СССР обявява САЩ за враг според теб?
                Как някой, който ти е помагал през най-тежкия период на държавата ти,ти е станал враг? Там е отговора и на "кто напал на полшу" и за ВСВ, че и за много неща сега.
                Голямо напъване по темата , вземи най-после ни кажи своята версия да се олабиш. Че кат гледам как си се напънал от вчера да не спукаш някоя вена ...

                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  Продължаваш да не схващаш написаното нали.......

                  Наличието на елементарно неразбиране на писан текст си е сериозен проблем.
                  Эххх, специалисте по четенето, намерил Чърчил в 1994г.

                  Бре покажи някаква твоя мисла. Защо СССР обявява САЩ за враг според теб?
                  Как някой, който ти е помагал през най-тежкия период на държавата ти,ти е станал враг? Там е отговора и на "кто напал на полшу" и за ВСВ, че и за много неща сега.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    Уфф, СССР пръв е посочил врагО в лицето на доставчика си! пише го даже в твоя цитат, дето си уж прочел.
                    Жуков там с 300х. трупа бързал да завземе нещо което му било обещано,

                    баси на бастун без дъвка ли кълвеш?
                    Продължаваш да не схващаш написаното нали.......

                    Наличието на елементарно неразбиране на писан текст си е сериозен проблем.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                      А ти какво мислиш, че трябва да направи?
                      Не харесваш правителството, но повтаряш, че нямало алтернатива. По всякакви методи на изключване, де факто искаш така да си стоят нещата.
                      И Президента не харесваш. Единственият, който е някакъв противовес на премиер и прокурор.

                      И не мисля, че трябва да обсъждаме жената на президента. Едва ли, ще ти хареса при обсъждане на твои професионални качества, някой да ги отхвърли с довод, че жена ти не става. Впрочем, харесвам музикалния вкус на президентшата
                      Аз мисля че ние по старите трябва да подкрепим децата си да се занимават с политика и да направят нови партии.С тия сегашните сме пътници към гроба.С тия хора няма да стане.Аз дето не съм гласувал от 1997г отидох да гласувам за генерала.Знаех че и без мен ще спечели видях в интернет но отидох ей така за да натрия носът на мутрата.И сбърках сбърках в тоя човек.Той е на всичко контра видях му и честното служебно правителство.Жена му дето Курнела му я натресе всички я виждаме как го излага

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Народа не е невинен.Щом избира и търпи такива си заслужава участта.
                        А ти какво мислиш, че трябва да направи?
                        Не харесваш правителството, но повтаряш, че нямало алтернатива. По всякакви методи на изключване, де факто искаш така да си стоят нещата.
                        И Президента не харесваш. Единственият, който е някакъв противовес на премиер и прокурор.

                        И не мисля, че трябва да обсъждаме жената на президента. Едва ли, ще ти хареса при обсъждане на твои професионални качества, някой да ги отхвърли с довод, че жена ти не става. Впрочем, харесвам музикалния вкус на президентшата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                          А у наше село му казваме: елементарно неразбиране на писан текст...в първото изречение е мита в следващото е опровергаването му. Ма нъл някои трябва да чете а не само да пише....

                          п.п.
                          Пък що САЩ са обявили за враг СССР ще ни обясниш ти , виждам че много напираш да чуем твоята версия...
                          Уфф, СССР пръв е посочил врагО в лицето на доставчика си! пише го даже в твоя цитат, дето си уж прочел.
                          Жуков там с 300х. трупа бързал да завземе нещо което му било обещано,

                          баси на бастун без дъвка ли кълвеш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                            У наше село на това подчертаното му казваме противоречие/нелогичност
                            А у наше село му казваме: елементарно неразбиране на писан текст...в първото изречение е мита в следващото е опровергаването му. Ма нъл някои трябва да чете а не само да пише....

                            п.п.
                            Пък що САЩ са обявили за враг СССР ще ни обясниш ти , виждам че много напираш да чуем твоята версия...
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              ....

                              В тази връзка и накрая бързайки да превземе Берлин преди американците Жуков атакувал челно река Одер, направил мост от 300, 000 трупа на руски войници и така влязъл в Берлин. Първо СССР и САЩ вече са се разбрали, че Берлин ще бъде превземан от Червената армия. Втора на Жуков не му трябва мост на Одер, защото си има предмостия на Западния бряг. ...
                              У наше село на това подчертаното му казваме противоречие/нелогичност

                              И не каза според теб защо СССР обявява САЩ за враг.

                              подсказка:
                              за германците е било голям стрес по време на берлинския мост, грохота на летящите крепости да свикнат че е приятелски...
                              Last edited by satz; 30.01.2020, 23:43.

                              Коментар


                              • За кого бие камбаната: кризата на "либералния" световен ред

                                Коментар

                                Working...
                                X