IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение

    Френската ескадрила Нормандия в състава на Червената Армия !

    Тези не се броят , според барби това са заблудени комунета .........
    Last edited by markov; 09.05.2020, 14:09.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Честит празник на азиатците.

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Барби остави Руснаците ами ни обясни за френския принос за победата над Германия.

          Имам спомен на капитулацията на едни Германски генерали как се дивели и питали:

          Ама и Французите ли са ни победили ?
          Френската ескадрила Нормандия в състава на Червената Армия !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Барби остави Руснаците ами ни обясни за френския принос за победата над Германия.

            Имам спомен на капитулацията на едни Германски генерали как се дивели и питали:

            Ама и Французите ли са ни победили ?
            Френците се биха с нагломериканците при Мерс ел Кебир 1940 и при Казабланка 1942 , за съжаление най-големия им крайцер Жан Барт е бил на сух док за ремонт.Въпреки това с големите си оръдейни кули държи наглеците 2-3 дена,но като неподвижна мишена не е достатъчно ефективен.Имаха и други битки май на сушата,но нямям спомен и не ми се търси. Барабона да се похвали.

            Коментар


            • Този лозунг звучи малко като - империализма- главен враг на тутракан

              Я го питай твоя човек дали иска да хване пушката и да ходи да нашляпа руснаците, зер дянков ги нашляпа, защо да не се пробва и твоят човек

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Барби остави Руснаците ами ни обясни за френския принос за победата над Германия.

                Имам спомен на капитулацията на едни Германски генерали как се дивели и питали:

                Ама и Французите ли са ни победили ?
                Няма да ти обясни, днес му е ден за копи-пасте

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                  точно така, колко е нафтата/бензина

                  Пп. първия немски райх е Свещенната Римска империя, а последния така наречения Евросъюз... гледам някой щели да празнуват Деня на железото и кюмуро... ми празнувайте директно основаването на Свещенната
                  Кое те интересува и за кой градБензина - е 10 е 1,10, нафтата е 0,96, газта е 0, 58. A големите пари ги печелят правителствата, с един закон и те задължават да плащаш данък и акциз

                  Коментар


                  • Peter Boyadjievto Руската империя - главен враг на БЪЛГАРИЯ !

                    Днес е ДЕНЯТ НА ЕВРОПА, на 9 май преди 70 години Робер Шуман изчита историческа декларация, слагаща начало на това, което днес наричаме Европейски съюз. Договорът от Париж е подписан ot Франция, Западна Германия, Италия, Белгия, Люксембург и Нидерландия. В същият ден преди 75 години, окупацията нa източната част на Европа, беше сменена от новият окупатор тогава комунистическа Русия, под името съветски съюз. Източна Европа, премина през едно от най-тежките изпитания поради тази окупзация. Историята реши, че днес съветски съюз не съществува на картат на света. Имперска Русия, остана единствената страна, която се обявява за наследник на съветският съюз. Да но милионите народи окупирани от Сталин, се освободиха от окупацията и съветският съюз фалира и изчезна от картата на на Европа. В продължение на десетилетия съветският съюз водеше война по цялата планета срещу ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ, КАТО ИМПЕРИАЛИСТИЧЕСКО ТВОРЕНИЕ.

                    Днес за съжаление, един нещастник поставен в креслото на
                    президент на България, почита като празник денят на поробената част на Евеопа и на поробената България. С това той петни името на България и акцентира изолацията ѝ от демократичания свят. Тук в тази двойнственост е причината днес България да е кай-бедната и най-корумпираната страна на континента. Просперитетът на България изисква да се спре с тази двойнственост и правителството днес със всичките му кусури я отхвърля и присъединява България към демократичанията свят.

                    Коментар


                    • Барби остави Руснаците ами ни обясни за френския принос за победата над Германия.

                      Имам спомен на капитулацията на едни Германски генерали как се дивели и питали:

                      Ама и Французите ли са ни победили ?
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар



                      • Last edited by barbaron; 09.05.2020, 13:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          В германия
                          точно така, колко е нафтата/бензина

                          Пп. първия немски райх е Свещенната Римска империя, а последния така наречения Евросъюз... гледам някой щели да празнуват Деня на железото и кюмуро... ми празнувайте директно основаването на Свещенната

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                            проблема с горивата е системен за цяла европа, а не индивидуален да кажем за Мамковината... можеш да споделиш колко е тунджата у Свещенната Римска империя IV-то издание, така наречения евросоюз, за да престанат да вият либерастите
                            В германия не можеш да хванеш точната цена на бензина или дизела тъй като се менят непрекъснато. Не знам откъде идва тази мода. Сутрин е винаги най- скъп, а най евтин е винаги след 21 до 22ч. След 22 се качва пак. Миналата седмица и през време на войната /петролната/ зареждах вечер на около 1,05. Снощи заредих в 21,50 на 1,12, на обяд на същата бензиностанция цената беше около 1,21. Говоря за бензин Е 10- 10% добавка на био бензин- 95 или 98/ не знам точно с тази добавка.

                            През време на войната седерастите не бяха доволни защото руснаците не продавали нефт, сега са пак недоволни защото продават. https://www.clever-tanken.de/- това е сайт в който може да погледнеш по всяко време за произволно избран град цената на даденото гориво- например хамбург- 1,099 за бензин Е 10. ИИИИИИИИИ също за различните провинции е различна цената, при мен в НРВ е скъп
                            Last edited by v_tin; 09.05.2020, 13:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Не знам дали забелязахте, но мисля че вчера от лукойл обясняваха че има реална възможност да спрат работа. Тоест ако някой се чувствува че му се нарушават правата или демократичните ценности, сега е момента да започне да внася бензин или дизел
                              проблема с горивата е системен за цяла европа, а не индивидуален да кажем за Мамковината... можеш да споделиш колко е тунджата у Свещенната Римска империя IV-то издание, така наречения евросоюз, за да престанат да вият либерастите

                              лъвския пай се лапа от толупите, нема значение местни или евро толупи, с мазни ръчички и тлъсти очички ей така от въздуха
                              сметаме за 1000, при цена 1,80лв за литър
                              акциз 700лв или 0,70лъва
                              ДДС 300лв или 0,30лъва

                              суровината около 6 барела и половина или 180 гушера/320лъва или
                              да добавим два записа, които имат високи разходи за амортизация и работни заплати
                              лукойл-нефтохима
                              лукойл България еоод

                              Пп. Както многократно е казвано, лукойл-нефтохим е собственост на холандска офшорка/ротшилд/инг евразия-компанията майка... на входа с около 95%, а на изхода с около 65% е литаско-дъщерна на майката, швейцарска фирма


                              Коментар


                              • Честит Ден на Победата !

                                Коментар

                                Working...
                                X