IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски Избори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Глупости. Идиотизъм на квадрат. Членове на БКП бяха около един милион, което означава, че децата им са били към милион и половина. И тези два и половина милиона бяха около 80% от най-способната и най-образованата част от населението.
    Ти искаш да кажеш, да ни управляват някакви необразовани мангали? И щяхме да се възродим?
    Или може би ще направим някои изключения за някои деца, които не са споделяли убежденията на родителите си?
    А що не и на някои родители, които не са споделяли собствените си убеждения? А пък армията трябваше да я оставим през 1990г изобщо без офицери, щото ВСИЧКИ бяха комунисти, без най-долните пияници и отрепки, успели да завършат. Имаше и такива.
    Ама офицер не се става за една година. Както и инженер. Както за доктор трябват 5-6 години.
    Само трол се става за секунди.


    само един комунист може с такива безумни доводи да защитава събратята си...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Съгласна съм, и преди 5 години пак съм го писала ...
      НО, мислиш ли че тези същите, които държат властта, съда, прокуратурата, местните власти ...ще помогнат сами това да се случи?
      Мислиш ли, че са склонни току-така за промяна на системата?
      Един Референдум ги накара да си впрегнат цялата машина, допълвайки я с медийната си ...
      Сега машината е впрегната за Цецка
      ДС няма да допусне по мирен път да ги изхвърлим от властта

      комунистите са казали, че с кръв са завзели властта и само с кръв ще я дадат

      румънците обезглавиха чаушеску преди 27 години, а сега имат цял министерски съвет в затвора .................. ние какво направихме?

      не народ, а мърша...
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Глупости. Идиотизъм на квадрат. Членове на БКП бяха около един милион, което означава, че децата им са били към милион и половина. И тези два и половина милиона бяха около 80% от най-способната и най-образованата част от населението.
        .....
        Еее, стига де, тогава България е била 9 млн. и поне толкова 2,5 млн. образовани и умни е имало без да са членове )
        Всъщност, _1912_ мисля, че има предвид висшия апарат...и особено кадрите на ДС

        За мен, това е безмислена кауза, вече е късно.
        Едно поколение е изместило предишното.
        Но има какво да правим сега.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Съгласна съм, и преди 5 години пак съм го писала ...
          НО, мислиш ли че тези същите, които държат властта, съда, прокуратурата, местните власти ...ще помогнат сами това да се случи?
          Мислиш ли, че са склонни току-така за промяна на системата?
          Един Референдум ги накара да си впрегнат цялата машина, допълвайки я с медийната си ...
          Сега машината е впрегната за Цецка
          Аха! И от съдебната система да бяхме изгонили комунистите... и от полицията.
          Впрочем ние го направихме и затуй процъфтя мафията и затуй дойде Бойко Сикаджията на власт. Щото парализирахме структурите на властта с някакви идеологически идиотии.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
            пълна забрана да заемат всякакви постове на тези и поне за 10 години за децата им и ще се оправим до 5 години
            Глупости. Идиотизъм на квадрат. Членове на БКП бяха около един милион, което означава, че децата им са били към милион и половина. И тези два и половина милиона бяха около 80% от най-способната и най-образованата част от населението.
            Ти искаш да кажеш, да ни управляват някакви необразовани мангали? И щяхме да се възродим?
            Или може би ще направим някои изключения за някои деца, които не са споделяли убежденията на родителите си?
            А що не и на някои родители, които не са споделяли собствените си убеждения? А пък армията трябваше да я оставим през 1990г изобщо без офицери, щото ВСИЧКИ бяха комунисти, без най-долните пияници и отрепки, успели да завършат. Имаше и такива.
            Ама офицер не се става за една година. Както и инженер. Както за доктор трябват 5-6 години.
            Само трол се става за секунди.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
              пълна забрана да заемат всякакви постове на тези и поне за 10 години за децата им и ще се оправим до 5 години
              Съгласна съм, и преди 5 години пак съм го писала ...
              НО, мислиш ли че тези същите, които държат властта, съда, прокуратурата, местните власти ...ще помогнат сами това да се случи?
              Мислиш ли, че са склонни току-така за промяна на системата?
              Един Референдум ги накара да си впрегнат цялата машина, допълвайки я с медийната си ...
              Сега машината е впрегната за Цецка

              Коментар


              • Attached Files

                Коментар


                • 27 години ще ни управляват комунисти след първите 45 години ................. ай сектир, бе...

                  70 години ги видяхме ................. стига

                  точка
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Всичко това са факти ...членове на БКП - Кристалина, Бокова, Борисов, Цецка...
                    Но какво предлагаш в днешните ни условия?
                    пълна забрана да заемат всякакви постове на тези и поне за 10 години за децата им и ще се оправим до 5 години
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                      ........
                      е това е разликата ни с румъния .................... там забраниха на всички членували в ком.партията да заемат държавен пост или да ръководят държавна фирма, а у нас за да успееш все още се гледа дали си членувал в ком.партията...
                      Всичко това са факти ...членове на БКП - Кристалина, Бокова, Борисов, Цецка...
                      Но какво предлагаш в днешните ни условия?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от _1912_
                        имаш нужда някой да те оноди ли?

                        търсиш си чесало, май...

                        а?
                        Казах че си прав бе пловдивски... Подкрепих те ...
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                          Какво правите вие бе

                          Някой да не би случайно да има ли излюзии, че ще убеди Барби да гласува за Радев, или пък Гигов да пусне за Цеца? Не, категорично не! Ами тогава какъв е смисълът на упражнението ?

                          По-интересното е да се коментира КАКВО означава резултатът за партийния пейзаж в Бг, какво може да се очаква на следващите (и май ще са скоро) парламентарни избори, какво ще правим с референдума ...

                          Да, ама не ! Радев - комоне, Радев туй, Радев онуй ...
                          И какво, тъй ли ще я карате цяла седмица?
                          Без мен.
                          Чао
                          Аз за Цеца?!?!??!?!?

                          Никога. Ако на балотаж бяха едно дивдядовско магаре и Цецка от ГЕРБ, то отивам и гласувам за магарето. Поне Дивдядово е квартал на Шумен.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            гледам уикито https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...B4%D0%B5%D0%B2
                            Роден е на 18 юни 1963 г. в Димитровград. През 1982 г. завършва със златен медал математическа гимназия в Хасково. Завършва Висшето народно военновъздушно училище „Георги Бенковски“ – Долна Митрополия през 1987 г., като първенец на випуска. През 1992 г. завършва ескадрилен офицерски курс „Максуел“, САЩ. От 1994 до 1996 г. е слушател в командно-щабен профил във Военна академия – ВА – „Г. С. Раковски“, където завършва като първенец на випуска. Доктор на военните науки в областта на усъвършенстването на тактическата подготовка на летателния състав и симулиране на въздушния бой.[2]

                            През 2003 г. завършва с отличен успех Военновъздушен колеж „Максуел“, САЩ – магистър „Стратегически проучвания“

                            Може и да си прав, верно, че в Щащите се бяха обучавали и "ония пилоти" срещу Кулите ...но все си мисля, че командир на Военновъздушните сили на натовска държава не става всеки "червен"
                            то и на кристалинка георгиева членството в БКП не и пречи да заема важни постове в световната банка и като еврокомисар

                            то и на бокова членството в БКП не и пречи да оглави юнеско

                            на цачева членството в БКП не и пречи да е шеф на народното събрание, и то цели два пъти

                            на тиквата членството в БКП не му пречи да е втори мандат министър председател

                            даже си мисля, че членството в БКП все още помага ................. показва, че си проверен кадър

                            -----------------------------

                            е това е разликата ни с румъния .................... там забраниха на всички членували в ком.партията да заемат държавен пост или да ръководят държавна фирма, а у нас за да успееш все още се гледа дали си членувал в ком.партията...
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              наистина нямам идея за това, колко е било задължително и как и защо
                              А бе ти нямаш идея, как и защо е било задължително, ама аз имам. Повярвай ми няма НИТО ЕДИН курсант (по него време), който да е отказал да подаде молба за членство в БКП, освен ако не е искал да напусне военното училище.
                              Просто те извиква заместника по политическата част на батальона (дивизиона, ескадрилата) и ти нарежда да подадеш молба за членство в Партията. Отказът е невъзможен. Отказът води до изгонване от военното училище. Това беше при мен, това е било и при Радев.
                              Пък и откровено казано, на членството в БКП не се гледаше като на нещо идеологическо. Това беше част от процедурата да станеш офицер. Все пак имаше Член ПЪРВИ от Конституцията на НРБ, Той гласеше, че ръководна роля в НРБ има Българската комунистическа партия.

                              п.п. В Съветската конституция това беше чак член Четвърти.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Попитали радио Ереван какво ще стане ако Цецка Цачева стане президент? От радиото отговорили: Вече от България няма да е емиграция, а евакуация…

                                Коментар

                                Working...
                                X