IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски Избори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Разбрах го вече.Двайсе години не съм ходил да гласувам.В неделя обаче отиваме цялата рода ще има яко гласове за него.Ама само как се ебава с ненчев и митов пълни ми душата
    После направо тръгвайте към ТКЗСто.
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
      Напомням на всички, че ако Радев спечели на втори тур, ще получим Оставките на:
      - Борисов
      - Ненчев
      - Кунева
      - Москов
      още в нощта на изборите!
      Не подкрепям БСП, но офертата да вземем главите на тази крадлива шайка още следващата неделя - изглежда невероятен късмет!
      Не вярвам ще се врътнат пак.И четиримата са за затвора

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Хора, Румен Радев е страшно умен и честен пич!!! Залагам името си във форума за него, това е човек който си заслужава гласът ми!

        п.п. макар че съм дясно мислещ човек!
        Разбрах го вече.Двайсе години не съм ходил да гласувам.В неделя обаче отиваме цялата рода ще има яко гласове за него.Ама само как се ебава с ненчев и митов пълни ми душата

        Коментар


        • Напомням на всички, че ако Радев спечели на втори тур, ще получим Оставките на:
          - Борисов
          - Ненчев
          - Кунева
          - Москов
          още в нощта на изборите!
          Не подкрепям БСП, но офертата да вземем главите на тази крадлива шайка още следващата неделя - изглежда невероятен късмет!

          Коментар


          • Хора, Румен Радев е страшно умен и честен пич!!! Залагам името си във форума за него, това е човек който си заслужава гласът ми!

            п.п. макар че съм дясно мислещ човек!

            Коментар


            • Някой смятал ли е колко е вота на доверие за Цецка на първия тур
              като се махне турския 19% и ромския 36%
              Last edited by съни(тя); 08.11.2016, 20:16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                На 6 ноември 2016г. Другарят румен радев (изповядващ СОЦИАЛИЗМА) получи едва 955,270 гласа в България (и 18,138 гласа извън България) въпреки, че:
                - през октомври 2016г. в България имаше 2,180,885 пенсионери





                https://www.cik.bg/
                http://www.noi.bg/aboutbg/st
                Президента Радев

                Коментар


                • На 6 ноември 2016г. Другарят румен радев (изповядващ СОЦИАЛИЗМА) получи едва 955,270 гласа в България (и 18,138 гласа извън България) въпреки, че:
                  - през октомври 2016г. в България имаше 2,180,885 пенсионери





                  https://www.cik.bg/
                  http://www.noi.bg/aboutbg/st

                  Коментар


                  • Кой гласувал , кой не
                    гласувал , едно е ясно -
                    "Новият президент ще е
                    пилот, или на самолет или
                    на метла "

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Ти за Цуца Тиквуня Цвъко Пръмовица и Драгалевския мангал ли говориш

                      И натовски президент партиен секретар с натовски премиер дилър и мутра
                      да, за тях говоря и за още един милион знайни и незнайни герои членували в БКП и пяли в ДС
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Всичко това са факти ...членове на БКП - Кристалина, Бокова, Борисов, Цецка...
                        Но какво предлагаш в днешните ни условия?
                        Подмяна на 100% от служителите в съдебната система, полицията и администрацията и бюджет от 15% от БВП

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Аз на тези избори се наиграх
                          Не ща нито червен генерал, нито Цецка.
                          Аз не съм и са започвам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                            натовски генерал членувал в БКП
                            И натовски президент партиен секретар с натовски премиер дилър и мутра

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                              веднъж станеш ли комунист то завинаги си оставаш комунист

                              веднъж станеш ли ченге то завинаги си оставаш ченге
                              Ти за Цуца Тиквуня Цвъко Пръмовица и Драгалевския мангал ли говориш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Еее, стига де, тогава България е била 9 млн. и поне толкова 2,5 млн. образовани и умни е имало без да са членове )
                                от тези 2 млн. като прибавиш децата им още 2 млн и ще се получи така, че от 4 млн. българи ще са необходими не повече от 100 000 човека

                                като прибавиш, че голяма част от децата са учили и работили в чужбина защото тук не им бе даден шанс то идеята ми не е чак толкова лоша

                                Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Всъщност, _1912_ мисля, че има предвид висшия апарат...и особено кадрите на ДС
                                всички наред ................... колкото по-ниско са били в компартията толкова по-малки санкции ............... колкото по-високо са били в йерархията толкова по-високи санкции...

                                Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                За мен, това е безмислена кауза, вече е късно.
                                късно било ................ ами ОК тогава

                                ще си умрете и цял живот ще са ви управлявали комунисти и КДС-ри ................... ще оставите и децата си да са роби на комунистите...

                                роби бяха родителите ви, роби сте вие, роби ще са и децата ви...

                                няма да се сърдите на онези които избраха свободата и напуснаха родината си...
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X