IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Извадка от всичките 35 секции в Турция при 100% въведени протоколи

    Гласували за Пламен Орешарски - 14 993
    Гласували за Румен Радев - 337
    Гласували за Цецка Цачева - 12 525
    "Гласувалите" за Цецка Цачева турци в Турция са 37 ПЪТИ повече от гласувалите за Румен Радев.

    Не знам дали БСП се кани да управлява с ДПС, както тръбят наляво и надясно тиквите.
    Знам само че турците и самият Ердоган (Местан) гласуват за Бойко Банкянската Тиква и управляват с него.
    Кат добавим и 36 % от ромския вот за Цецка ....... стана много етническо
    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Attached Files

      Коментар


      • ИНФОРМАЦИЯ ЗА РАЗМИСЪЛ

        Извадка от всичките 35 секции в Турция при 100% въведени протоколи

        Гласували за Пламен Орешарски - 14 993
        Гласували за Румен Радев - 337
        Гласували за Цецка Цачева - 12 525
        "Гласувалите" за Цецка Цачева турци в Турция са 37 ПЪТИ повече от гласувалите за Румен Радев.

        Не знам дали БСП се кани да управлява с ДПС, както тръбят наляво и надясно тиквите.
        Знам само че турците и самият Ердоган (Местан) гласуват за Бойко Банкянската Тиква и управляват с него.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Търпение, трябва да измрат просто. Другият вариант е да ги избием, но на никой не му се цапа с кръв, понеже границите са отворени.

          Смееш им се на мизерията и толкова. Не забеляза ли, че най-устатите "богаташи" тук живеят по селата.

          П.П. Единият не ходил на вчерашните избори, но не спира да ръси акъл, а другият хамстер смята, че като отиде веднъж в Търново е хванал Господ за шалтера. Лелей ... какво трябва да кажа аз тогава ... и репликата за Арбанаси, където имахме парцел
          Общо взето двама трима селяка надуват гайдата, но като стане комунягата президент, за какво ли ще реват тогава?? То и сегашния Бай Хикс е от техните, но пак са недоволни.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Как не се падна един комунист да е грамотен, да може да чете и да пише правилно.
            Търпение, трябва да измрат просто. Другият вариант е да ги избием, но на никой не му се цапа с кръв, понеже границите са отворени.

            Смееш им се на мизерията и толкова. Не забеляза ли, че най-устатите "богаташи" тук живеят по селата.

            П.П. Единият не ходил на вчерашните избори, но не спира да ръси акъл, а другият хамстер смята, че като отиде веднъж в Търново е хванал Господ за шалтера. Лелей ... какво трябва да кажа аз тогава ... и репликата за Арбанаси, където имахме парцел

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
              Тоя е учил за закапиче разбира ги нещата
              По-скоро как да ги требя... По мое време това учихме.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci
                Разбира се докато си е пишел молбата за прием в БКП-то
                Малък съм за БКПто и добре че е така, иначе трябваше да се моля, граничаря да е пил снощи и да не ме уцели в гръб.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                  едни не пишели думата предвид правилно , други из Лясковец поркали от обед....човещинка ко да ги правиш
                  A защо да не порка от обед?
                  Например аз почвам след малко, около 11, нещо против?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci
                    Разбира се докато си е пишел молбата за прием в БКП-то
                    Тоя е учил за закапиче разбира ги нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Наздраве е пожелание = "на здраве" ( да ти върви на здраве ).

                      Това, че дрянуфските села от 10 години все още не могат да се научат как се пише на български език думата "предвид" и правят по 4 правописни грешки само в една дума, не е мой проблем
                      едни не пишели думата предвид правилно , други из Лясковец поркали от обед....човещинка ко да ги правиш
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Ти гледа ли на кого позволиха монасите от Атон да седне на трона на Византиските
                        василевси?
                        Понятието "Византия" ми е много смешно, понеже за първи път се появява като термин през 16 век, написано от някакъв немски главоч.

                        Отдавна няма Източна Римска империя, та лафчето започва оттам. Напомня ми на сегашните ви пориви да припишете някаква турашка история с 500 години напред, като то още няма дума: турчин, турски език и турски етнос. Константинопол е прекръстен през 1923г., тогава се пръква понятието МЛАДОТУРСКА партия, а през 1932 година се прави реформа за въвеждането на нов език: турски.

                        Дерзайте! ( цял свят ви се хили колко сте обли ).

                        Раздавате по 500 години език, етнос и история на цульо и пульо наред ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Наздраве е пожелание = "на здраве" ( да ти върви на здраве ).

                          Това, че дрянуфските села от 10 години все още не могат да се научат как се пише на български език думата "предвид" и правят по 4 правописни грешки само в една дума, не е мой проблем
                          Как не се падна един комунист да е грамотен, да може да чете и да пише правилно.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            Е те това обяснява нещата
                            Наздраве е пожелание = "на здраве" ( да ти върви на здраве ).

                            Това, че дрянуфските села от 10 години все още не могат да се научат как се пише на български език думата "предвид" и правят по 4 правописни грешки само в една дума, не е мой проблем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Бъчварова: Очевидно това беше протестен вот към управляващото мнозинство



                              Точно така социоложката. Добре ги обясняваш нещата впоследствие. Като всички социолози впрочем. Много сте добри да обясните защо не сте познали резултата.

                              Та Бъчварова, това е вот против калинките като теб. Които бъкел не разбират от материята, с която се захващат. В твоя случай с вътрешните работи и сигурност. Не че Румен Петков беше корифей. И той беше същия кавал. Само Цветлин Йовчев знаеше за какво става въпрос. Ама Главния простак на Републиката не му даде възможност да работи и събори правителството.
                              Много добър анализ!!!Много добър политик!Един от най-добрите в БългарияИзключвайки старшина Петров от ”цветната телевизия”!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                                Наздраве!
                                Е те това обяснява нещата
                                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X