IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Че ти изобщо знаеш ли законите на Ом?
    И тази тъпотия ли е по правилата и условията на сайта ви и по темата, ако не е тайна?

    Едните минзухари тук да спамят яко, а другите да не могат да им припомнят, че живеят на село?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Не ми бягай по тъча, ами кажи: Виждаш ли вина в себе си за проваления стартъп? ( понеже Боко Тиквата не намери такава в себе си за провала ).

      Отвечай!
      Определено. Доверих се на неправилни хора и, т.к. все пак го сторих аз, вина имам. Но, не стартъпът е провален, а един от ред паралелни процеси се бави.
      До тук с моите отговори. Пак да питам, къде съм бил "променял закона на Ом"?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
        И няма да е само твоето ....направо групово ша бъде , за нула време пак ша се спихнат на дежурните 15 % подкрепа ако продължат с глупостите за 27 % данък подоходен.

        Имам чувство че го предлагат по начин по които да не мине. Ако 1-2% разлика за по високите доходи кат нищо може ида мине ама това увеличение с 17 % никъв шанс ....
        Що да е глупаво.Тия галфони трябва да се борят за 4%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Думаш със стартъп-а, който не стана и някой ти беше крив за олигофренската презентация на "изобретението", което променя законите на Ом?

          Както питат Боко Пъпеша: Ти виждаш ли вина в себе си за проваления стартъп? ( риторично )
          Че ти изобщо знаеш ли законите на Ом?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            - Къде видя "променяне законите на Ом"?
            Не ми бягай по тъча, ами кажи: Виждаш ли вина в себе си за проваления стартъп? ( понеже Боко Тиквата не намери такава в себе си за провала ).

            Отвечай!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Думаш със стартъп-а, който не стана и някой ти беше крив за олигофренската презентация на "изобретението", което променя законите на Ом?

              Както питат Боко Пъпеша: Ти виждаш ли вина в себе си за проваления стартъп? ( риторично )
              - Къде видя "променяне законите на Ом"?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                ... и нещо ново под Небето: Фобията в атака но, дотам. Само и единствено.

                - Друго си е да пикаш с/у вятъра на промяната - може и лицето да ти измие
                Думаш със стартъп-а, който не стана и някой ти беше крив за олигофренската презентация на "изобретението", което променя законите на Ом?

                Както питат Боко Пъпеша: Ти виждаш ли вина в себе си за проваления стартъп? ( риторично )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Това мише не е лошо, но в България ВЕЧЕ имаме поне половин милион "болни от астма". За други "инвалиди" и "безработни" щото "нема работа бате" да не говорим!
                  А пенсионери с апартаменти и къщи за по стотици хиляди и живеещи сами с по 200 лв пенсии, колкото щеш.
                  Я кажи, какъв данък би платил един такъв с апартамент в центъра на Мюнхен?
                  Годишен данък за жилище - колкото струва 1 м2, за Париж и цялата Франция
                  Last edited by barbaron; 16.11.2016, 17:49.

                  Коментар


                  • ... и нещо ново под Небето: Фобията в атака но, дотам. Само и единствено.

                    - Друго си е да пикаш с/у вятъра на промяната - може и лицето да ти измие

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Ами аз ще кажа: Трол. Руски Трол.
                      То няма такова животно рушнак. Дори матрьошките са им крадени от Япония през 18-19 век. Чак тогава видели дървена кукла и си я приписали за тяхна.

                      П.П. Моля да ползвате думата манголски трол, иначе ще помоля да ви баМнат

                      Коментар


                      • Както съм чувал от дърто ко му не:

                        Не е важно дали си работил? Важно е какво ще отчетеш на хартия. Пример: Навремето ние, когато поехме готова топлофикация и еВахме онова нямаше какво да напишем, че сме преизпълнили за петилетката. И тогава написахме, че сме увеличили със 150% водния конденз, който се събира в система, която вече достига рекордните 99%.

                        Преведено на БГ-стански език, поради липса на производствен капацитет, то в системите започва процес на корозия/ръждясване и пълен сдухинг на нещата до години от калпава експлоатация.

                        П.П. Но ко му не то се похвали, че дори ги наградили, още по-кухите лейки от Политбюро на Тоша.

                        Българското комуне е най-фростото комуне на света. Та, толкоз и по темата Курнелия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                          Леле мале другарката Курнелия се е развихрила в Парламента.Ужаст.Тая жена си е повярвала.Другарке Нинова вземи се успокой щото ша усетиш учестено дишане зад вратъ
                          И няма да е само твоето ....направо групово ша бъде , за нула време пак ша се спихнат на дежурните 15 % подкрепа ако продължат с глупостите за 27 % данък подоходен.

                          Имам чувство че го предлагат по начин по които да не мине. Ако 1-2% разлика за по високите доходи кат нищо може ида мине ама това увеличение с 17 % никъв шанс ....
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Що си мисля, че същите избраха и един ушат льотчик... глобализация... на идиотизЪма...

                            Actor Michael Shannon: Trump was elected by a 'country of moronic a--holes'
                            http://www.businessinsider.com/actor...ampaign=buffer

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              По-странното е, КАКВО по дяволите прави в гадна, гейропейска, бъкана с емигранти-престъпници, експлоатираща го (че и жена му ) Германия, а не си седи на хубаво при другаря пу в коми примерно, където я го обложат, я не с нещо?
                              Ами аз ще кажа: Трол. Руски Трол.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                кУрнелийка верно много се е надъхала. Тя и Нейния народ! Бетер боко с "неговите депутати".
                                Ще подсмърча яко скоро. особено ако продължава да слуша такива, като гумер речев или болю жейчев.
                                КУРнелия ше го отнесе на изборите.Освен това депесето винаги е било против червените простотии и ги е рязало..

                                Коментар

                                Working...
                                X