IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Народът искал,само че народът изобщо не може да проумее мутрите какъв капан
    му залагат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      +1
      Познавам много като теб и сте прави... Факт е, че ни матираха... Впрочем и да го изберат другаря генерал за мен е все тая - нищо не ми зависи от игричките им.
      Ами тази игра с референдума не ти ли се струва,че обслужва мафията?

      Коментар


      • боко сам си е виновен, както вече усети и дори си призна (нещо нетипично за него).
        Ако беше издигнал Дончев (както Плевнелиев преди) или кмета на Бургас, някакси можеше да се преглътне на балотаж да гласуваш за тях срещу откровеното комуне, НО цецка е все едно да гласувам за румитУ желева, за да не дойде кУрнелия нинова.
        Ще повърна и от двете.

        Иначе в София гласуваме за РУСКАТА даскалка от Смолян на балотаж, ако е останала срещу червенуха, нооооооо цацка е просто.........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          Съжалявам кандид, аз за цецка НЯМА да гласувам.
          Веднъж направих грешката да гласувам с отвращение между гоце и болен и после 10 години се псувах.Край!
          Щом матряла не можа да види единственият разумен избор и гласува с двуцифрени проценти за цецки, албъндита, магарешки и ДС агенти, то значи с право си ги заслужава и аз не мога да му помагам да прави избор за по-малкото зло.
          Да теглят щом им е толкова акъла, аз и в България и по света имам доходи колко 50 електорални единици на тия от балотажа.
          Жалкото е, че и децата и явно няма да живечт в тази гнусна посткомунистическа кочина, а аз на дърти години, ПАК ще емигрирам с тях.
          +1
          Познавам много като теб и сте прави... Факт е, че ни матираха... Впрочем и да го изберат другаря генерал за мен е все тая - нищо не ми зависи от игричките им.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Ама,аз не съм казал,че генерала става!Той си е за ”стрй се,преброй се”!!!
            Да бе, строй се, преброй се, ама ако кажат деси, йотова и корнела ... Чехлю!
            Yeah

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              Ама,аз не съм казал,че генерала става!Той си е за ”стрй се,преброй се”!!!
              В стил на Булсон може да го кажем екстремно кратко:
              Тук една дума изчерпва всичко и тя е "РАБФАК" )))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Покрай шокът (за някои - за мен - очакван) избор на Доналдът, почти незабелязано минаха някои други гласуваници в Америка:

                Три щата гласуваха ЗА връщане на смъртното наказание:

                http://www.dnes.bg/usa/2016/11/10/tr...kazanie.321698


                А на нас всички ни набиват в тимбериците, че не можело да се възстанови смъртното - защото ЕС не давали, БХК не давал, ЕК казали: не може, Европейската конвенция не позволява, Амнести не разрешавали и кой ли не още - нечовешко било, жестоко било, варварско било, всеки имал право на живот... А че бабите по селата са жестоко и варварско избивани от озверели хъхрещи изверги и сатрапи и са поголовно лишавани от правото на живот - това няма значение - те са българки, значи не са хора !!!!

                Демокрация у нас НЯМА, няма и в ЕС - Америка е демократическа... и там убийците ги убиват !!!!

                В Китай има смъртно наказание за около 45 престъпления - включително корупция в голям мащаб, тек дори за държавна измяна няма смърт... те затова политиците не дават, защото то би означавало тимбериците им като зелки да се търкалят по стадионите !!!

                На САЩ ли да обявим война, за да ни превземат - или на Китай, та да се върне законноста в тая държава?
                забравяш хелзинския комитет!!!!
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Съжалявам кандид, аз за цецка НЯМА да гласувам.
                  Веднъж направих грешката да гласувам с отвращение между гоце и болен и после 10 години се псувах.Край!
                  Щом матряла не можа да види единственият разумен избор и гласува с двуцифрени проценти за цецки, албъндита, магарешки и ДС агенти, то значи с право си ги заслужава и аз не мога да му помагам да прави избор за по-малкото зло.
                  Да теглят щом им е толкова акъла, аз и в България и по света имам доходи колко 50 електорални единици на тия от балотажа.
                  Жалкото е, че и децата и явно няма да живечт в тази гнусна посткомунистическа кочина, а аз на дърти години, ПАК ще емигрирам с тях.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Последният някой (Трайков) отпадна на първия тур,
                    а следващият "Някой" сега учи и работи някъде в цивилизования свят
                    Затова сега отново се налага да се гласува срещу червената сган
                    Ама,аз не съм казал,че генерала става!Той си е за ”строй се,преброй се”!!!у
                    Last edited by kefala; 10.11.2016, 13:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                      WTF?
                      Всъщност той ни прехвърля отговорността на нас! Сега, ако бъде избрана, ние - избирателите ли сме виновни? Е, аз не съм виновен, че тези, които ще я изберат гласуват под строй и/или за пари
                      Защо не ѝ прати SMS да се откаже, днес е хубав ден за това!!!
                      Ами в ноща на изборите се чу слух ,че ще я свали и ще подкрели каракачанов...

                      Коментар


                      • Покрай шокът (за някои - за мен - очакван) избор на Доналдът, почти незабелязано минаха някои други гласуваници в Америка:

                        Три щата гласуваха ЗА връщане на смъртното наказание:

                        http://www.dnes.bg/usa/2016/11/10/tr...kazanie.321698


                        А на нас всички ни набиват в тимбериците, че не можело да се възстанови смъртното - защото ЕС не давали, БХК не давал, ЕК казали: не може, Европейската конвенция не позволява, Амнести не разрешавали и кой ли не още - нечовешко било, жестоко било, варварско било, всеки имал право на живот... А че бабите по селата са жестоко и варварско избивани от озверели хъхрещи изверги и сатрапи и са поголовно лишавани от правото на живот - това няма значение - те са българки, значи не са хора !!!!

                        Демокрация у нас НЯМА, няма и в ЕС - Америка е демократическа... и там убийците ги убиват !!!!

                        В Китай има смъртно наказание за около 45 престъпления - включително корупция в голям мащаб, тек дори за държавна измяна няма смърт... те затова политиците не дават, защото то би означавало тимбериците им като зелки да се търкалят по стадионите !!!

                        На САЩ ли да обявим война, за да ни превземат - или на Китай, та да се върне законноста в тая държава?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Премиерът Бойко Борисов за пореден път поднесе изненада на българите. Четири дни преди решаващия втори тур на президентските избори публично той ПРИЗНА КАТО СВОЯ ГРЕШКА ИЗБОРА НА ЦЕЦКА ЦАЧЕВА като кандидат президент на ГЕРБ, с което на практика обезсмисли кампанията ѝ!

                          Коментара е излишен..
                          Ако не ти е ясно още нещо ще ти го обясня......
                          WTF?
                          Всъщност той ни прехвърля отговорността на нас! Сега, ако бъде избрана, ние - избирателите ли сме виновни? Е, аз не съм виновен, че тези, които ще я изберат гласуват под строй и/или за пари
                          Защо не ѝ прати SMS да се откаже, днес е хубав ден за това!!!
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            Ми хубу! Гласувай за комуниста Радев, чиято кампания е финансирана от хора като Гошо Свинаря, Младен Михалев-Маджо и Любен Гоцев и

                            Радев мълчи за „славното“ си членство в БКП

                            От 1984 година до падането на комунизма през 1990 г. кандидатът на БСП за президент Румен Радев е бил член на БКП. Това заяви по БНТ политологът Антон Тодоров. Според него Радев е приет за член на обявената за престъпна комунистическа партия, още като курсант във Военното училище в Долна Митрополия. Радев обаче крие този факт и се прави на независим по време на цялата кампания.

                            Негови съвипускници към коментират, че е бил и делегат на 14-я конгрес на столетницата.

                            Антон Тодоров показа и оригинален документ от МО, който доказва, че Радев като шеф на ВСС е назначил и на втори щат любовницата си Деси, още преди да му стане официална съпруга.

                            „Вижте какви големи любовчии са във ВВС. Представяте ли си, какво ще прави Радев, ако стане президент. Това назначаване е абсолютен конфликт на интереси и злоупотреба с власт", атакува Тодоров моралните и професионални ценности на генерала.

                            Опонент в студиото му беше червеният социолог Кольо Колев, който се опита да внуши, че ваденето на автентични документи е лоша пропаганда. Тодоров обаче го атакува, че няма познати нито едни избори до сега и за това няма право да дава съвети.

                            http://www.faktor.bg/novini/balgariy...tvo-v-bkp.html

                            Да кажем, че са ги карали на сила тогава.
                            Това обаче не отменя факта, че самият Радев знае за членството си.
                            Факта че отрича членството си, значи че той е наясно с негативите.
                            Факт е, че всеки мъж служил в казарма, знае за членството в БКП на офицерите до 90та.
                            Генерала подиграва ли се със служилите мъже в армията тогава? Така изглежда отстрани. Всички знаем, но той отрича. Много добре, но не подхожда на кандидат президент.
                            Къде остана офицерското достойнство?
                            Къде останаха достойните кандидати?

                            До кога БКП мекерета ще ни пробутват??
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Не,време е вече да се гласува за някой,а не против№!!
                              Последният някой (Трайков) отпадна на първия тур,
                              а следващият "Някой" сега учи и работи някъде в цивилизования свят
                              Затова сега отново се налага да се гласува срещу червената сган

                              Коментар


                              • Наглите лъжи на един кандидат президент

                                4. Радев постоянно лъже и внушава, че за него са гласували младите и образованите. Данните от изборите, обаче, показват, че той има най-много избиратели над 60 год. - 35%. Точно обратното, за десните партии са гласували младите, образованите и особено емигриралите в чужбина, прокудени от безхаберното грабителство и разруха на икономиката ни от управлението на БСП и ДПС.
                                5. Радев нарече министър Митов провален министър, като практически повтори опорните точки на първия си ментор Първанов, на БСП и руските хибридни указания, които са във война с проатлантическата политика на президента Плевнелиев и на двамата министри – на външните работи и отбраната.
                                6. Кощунство е Радев да се нарича генерал от НАТО, след като действа и говори срещу решенията на Алианса. Той никога не е служил в щаб или командване на НАТО. Дълбоко в себе си той е против решенията на НАТО за засилено предно присъствие в България и за какъвто и да е съвместен еърполисинг. Освен това, говори за методики, пари и плащане, които никъде не са поемани като действащи двустранни споразумения. Очевидно тази простичка истина няма значение, защото е важно внушението чрез лъжата, а не истината.
                                7. Данните от изборите показват, че за него са гласували най-много роми, което показва, че е възможно наличието и на купен вот от неговите ментори.
                                8. Той лъже, че като бъдещ президент има визия за армията. Радев не познава въоръжените ни сили, защото никога не е напускал ВВС, никога не е работил на стратегическо ниво в Щаба на отбраната. Съгласно закона за отбраната и въоръжените сили програмите и плановете за развитие са задължение на Министерския съвет и в пълномощията на Народното събрание, а не на президента.
                                9. Той повтаря като негови идеи готовите и изпълнявани в момента планове за използване на армията за охрана на границата. Нека да напомня, че сегашното парламентарно мнозинство, а не БСП, промени закона за използване на армията за охрана на границата и за участие в операции срещу тероризма. Министерският съвет взе решение за участието на армията в охраната. В тази охрана най-малък е делът на ВВС.
                                10. Нагло лъже и поема задължения за повишаване на пенсии, социални осигуровки и други промени в законодателството, които са задача на изпълнителната власт, а не на президента. За него това няма значение, важна е опаковката, а не съдържанието и възможностите за изпълнение.
                                11. Не казва, че ГЕРБ увеличи бюджета на 1,35% от БВП и за догодина на 1.6%, вместо планираните 1.09% за 2017г. от правителството на Орешарски.
                                12. Не казва истината, че настоящото правителство одобри проектите за модернизация на ВВС и ВМС на стойност над 2 млрд. лева.
                                13. Не казва защо през последните 15 години ВВС са изхарчили над 2 млрд. лева (над 75% от капиталовите разходи във въоръжените сили), без никакъв резултат и бойни способности. В тази връзка не казва, че правителството на БСП купи вертолетите, негодни да летят в бойна среда, за да заделят комисионните средства на посредника. И дума на признание не чуваме, как първото правителство на премиера Борисов плати над 670 млн.лева по тези договори.
                                14. С груби лъжи и инсинуации твърди, че методиката за избор на нов самолет е драстично променена, а всъщност той е променил драстично методиката от 2012 г., с цел да облагодетелства един определен доставчик. С голяма „загриженост“ в ефира на БНТ твърди, че в договора за новия самолет трябва да има и индустриално сътрудничество, а като ръководител на борда за управление на проекта не беше включил никакви задължителни изисквания за такова сътрудничество. Промените в тази насока са направени едва след неговото пенсиониране.
                                Н. Ненчев
                                Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X