IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Шокиран съм. Явно арабин, цвят киндерсюрприз (отвън) си движи по центъра на София с маскировъчна раница. Защо му е на бежанец накава. . .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
      Сигурно се гордеят, ама чак пък толкоз.

      Обаче не съм срещал по техните форуми да обсъждат какво трябва да направи държавата, за да имат повече медали. Което тука даже и в бг мама форума се обсъжда.

      Докато в Русия си е държавна политика направо. Зобат ги с допинг и после прикриват пробите.

      Човек имаш някаква обсесия към русия- обсъждахме дали има медали бг- ако има добре, ако няма- ами няма. В 3-4 поста вкарваш и какво става в русия, разбери/набий си го където искаш, русия не ни интересува, поне мнозинството не ни интересува. Ако искам да знам какво става в русия ще чета техните вестници и форуми. Аз съм в бг форум/ не е бгмама, за твое съжаление/ и искам да обсъждам политиката на бг, не на русия, германия, занзибар или памбукистан. Пуснал съм един след друг няколко поста ти си се хванал само за това дали имат руснаците медали. Медалите са повод за гордост, тази сутрин някакви германки спечелиха злато по плажен волейбол, ами радиото щеше да се издъни от радост.
      Ако имаш да кажеш нещо защо господина е искал да продаде билети на черно/ дали е демократично/ добре дошло е мнението ти и ако може без да споменаваш русия
      Ако искаш също може да кажеш защо аджеба са спаднали чуждите инвестиции и дали отиваме в трета глуха за инвесторите , може да кажеш и защо мин раб заплата е трън в очите на инвесторите, а това дали дънди имат разходи 90милиона и приходи 190 милиона също може да коментираш
      Но не споменавай как е в деревнята на русия
      Last edited by v_tin; 18.08.2016, 18:06.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Що за тъпотии си изписал?

        Значи САЩ, Великобритания, Франция, Канада и т.н. не се гордеят със спортните постижения на сънародниците си и нямат национална гордост??
        То бива, бива, ама от омраза към Русия да изтърсиш подобна простотия....
        Сигурно се гордеят, ама чак пък толкоз.

        Обаче не съм срещал по техните форуми да обсъждат какво трябва да направи държавата, за да имат повече медали. Което тука даже и в бг мама форума се обсъжда.

        Докато в Русия си е държавна политика направо. Зобат ги с допинг и после прикриват пробите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          То това със спортните медали, националната гордост и прочие май е само за бедните държави, които нямат с какво да се гордеят.

          Да се гордееш с успехите на друг - има го в Русия, но на Запад не съм забелязал да го има.
          Що за тъпотии си изписал?

          Значи САЩ, Великобритания, Франция, Канада и т.н. не се гордеят със спортните постижения на сънародниците си и нямат национална гордост??
          То бива, бива, ама от омраза към Русия да изтърсиш подобна простотия....
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
            Това което прави една държава Държава е общата съпричастност на хората в нея а не кинтитеСпортните успехи и не само те ,а успехите с които едно общество се гордее са спойката на Държавата,за жалост последните 20 години нароилите се НПО-та направиха всичко възможно да изпразнат от смисъл думите Държава и Държавност
            То на теория хубаво.

            Ама аз предпочитам да има работеща съдебна система, примерно. За да не крадат политиците.

            НПО-тата, ЕС, натискат в тази посока, ама политиците не са се разбързали. Все я избягват тази тема.

            Щото на практика се получава олигархията краде яко, за другите едно достойнство и гордост остава. Справка Расията си точно така.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
              То това със спортните медали, националната гордост и прочие май е само за бедните държави, които нямат с какво да се гордеят.

              Да се гордееш с успехите на друг - има го в Русия, но на Запад не съм забелязал да го има.

              И кандидатът за президент на БСП и той "българинът да има достойнство, да се чувства горд".

              Направи ни богати, пък гордостта и достойнството сами ще дойдат. Обаче аз си мисля че кинтите за тях пък за народа една чиста гордост и неподправено достойнство. Поне така е в Расията.

              Това което прави една държава Държава е общата съпричастност на хората в нея а не кинтитеСпортните успехи и не само те ,а и успехите с които едно общество се гордее са спойката на Държавата,за жалост последните 20 години нароилите се НПО-та направиха всичко възможно да изпразнят от смисъл думите Държава и Държавност
              Last edited by Hermes73; 18.08.2016, 16:56.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                Две трети от българите биха се съгласили да жертват свободията и либералистията за да си върнем Държавата с главно Д
                Толкова по-жалко за тях.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
                  А защо с тогавашните спортисти в чужбина пътуваха по още един отбор...юнаци от десе, а семействата им задължително оставаха тук?
                  Да не би, защото иначе да трябваше да произвеждаме нови спортисти след всяко състезание?
                  Две трети от българите биха се съгласили да жертват свободията и либералистията за да си върнем Държавата с главно Д

                  Коментар


                  • То това със спортните медали, националната гордост и прочие май е само за бедните държави, които нямат с какво да се гордеят.

                    Да се гордееш с успехите на друг - има го в Русия, но на Запад не съм забелязал да го има.

                    И кандидатът за президент на БСП и той "българинът да има достойнство, да се чувства горд".

                    Направи ни богати, пък гордостта и достойнството сами ще дойдат. Обаче аз си мисля че кинтите за тях пък за народа една чиста гордост и неподправено достойнство. Поне така е в Расията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                      Това с медалите беше в едни ногууу лоши времена ......
                      Какво са някви си медали , сега можеш да псуваш всекиго , по улиците има гей паради , вече те командват дистанционно от Вашингтон .....и пак си недоволен.
                      А защо с тогавашните спортисти в чужбина пътуваха по още един отбор...юнаци от десе, а семействата им задължително оставаха тук?
                      Да не би, защото иначе да трябваше да произвеждаме нови спортисти след всяко състезание?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                        Днес в обедните новини се радвахме на първия при това бронзов медал от олимпиа
                        адата,някога когато имахме държава а не кокошарник нямаше олимпиада без златни медали,сребърните и още повече бронзовите не се брояха.
                        Това с медалите беше в едни ногууу лоши времена ......
                        Какво са някви си медали , сега можеш да псуваш всекиго , по улиците има гей паради , вече те командват дистанционно от Вашингтон .....и пак си недоволен.
                        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Българска медия публикува статия, в която пише, че кметът на село Папрат, община Джебел, Исмет Илияз Гюлюстан е напуснал ДПС и е преминал в друга партия.
                          Нека никой никога да не гласува за ДПС и нека никой никога да не гласува за БСП.

                          Коментар


                          • Руска медия съобщи, че днес централната банка на Русия е отнела лицензите за банкова дейност на още 2 банки в Русия. Според данни от същата медия, от 1991г. до сега над 2400 банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.

                            http://www.banki.ru/news/lenta/?id=9163647
                            http://www.banki.ru/banks/memory/

                            Коментар


                            • Говорит Москва:

                              Всички жени да бъдат обрязани, призова руски мюфтия





                              Муфтий Северного Кавказа призвал обрезать всех женщин России
                              Last edited by Jimmy; 18.08.2016, 13:30.
                              Don't work hard, work smart!

                              Коментар


                              • Днес в обедните новини се радвахме на първия при това бронзов медал от олимпиа
                                адата,някога когато имахме държава а не кокошарник нямаше олимпиада без златни медали,сребърните и още повече бронзовите не се брояха.

                                Коментар

                                Working...
                                X