IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Институт „Иван Хаджийски“: Борисов отваря врата за "голяма коалиция" с БСП

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
      Лятото обикновено кибичехме на село. Та една от последните години на зрелия социализъм (вече бях поотраснал) и ме пускаха да скитам нагоре надолу с по-големите деца - повечето също градски прекарващи лятото си на село.

      Та ходихме да се къпем на реката и на прибиране минаваме край селския бостан. Естествено прияде ни се диня. Гледаме едно чиче бере дини в края там някъде. Отиваме да го питаме дали може да си откъснем и ние 1-2 дини. А той вика:
      - Ми откъснете си, ама гледайте да не ви види пазача.



      Иначе кражби нямаше по време на соца. Само дето всеки влачеше от общото колкото може.

      Ти си си обременил и детските спомени,бе . И тях си политизирал. Тегла ти една на ум , заради другите момчета .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Ще си създаде сама работа.И ще работи за себе си.Ако чака някой да и даде пари няма да дочака.Казвал съм много пъти че човек дето отива да работи на някого за 500 лева не е за съжаление.
        Sega не е едно време- хоп парче земя- работиш- домати чушки жито и така нататък. Не става със самонаемане защото става работата- козметичката епилирала фризьорката, а тя за благодарност я подстригала. Какво да направи като всички около нея са на неиното положение- е тя е намерила изход, но колко са като нея

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Стига бе човек. спри се. Моя позната в последните месеци на 3 работи започва- все и дават около 500лв- става дума за русе и шивашки фирми. Ами че с 500лв кое по напред- само храната ти е около 250-300лв. А транспорт, телевизия ток, вода.???
          Ще си създаде сама работа.И ще работи за себе си.Ако чака някой да и даде пари няма да дочака.Казвал съм много пъти че човек дето отива да работи на някого за 500 лева не е за съжаление.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
            Без работа може да стои само човек дето го мързи.Тия дето са без работа не търсят работа а службици да не правят нищо да са на бщро с климатик и ако мое два бона заплата
            Стига бе човек. спри се. Моя позната в последните месеци на 3 работи започва- все и дават около 500лв- става дума за русе и шивашки фирми. Ами че с 500лв кое по напред- само храната ти е около 250-300лв. А транспорт, телевизия ток, вода.???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
              Викаш друго си е да седи тука без работа или да работи за жълти стотинки на Пеевски или на Ковачки.

              Без работа може да стои само човек дето го мързи.Тия дето са без работа не търсят работа а службици да не правят нищо да са на бщро с климатик и ако мое два бона заплата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хайърсъзов! Разгледай мнение
                За комуняги не гласувам. Буци е в числото.
                Знам знам само дето гласува за Костов и Царо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Я ти ще гласуваш ли за генерал Радев?Или си за гейнерал Буци дето е доктор на науките и не знае дори български да говори?И дето Доганя го направи генерал
                  За комуняги не гласувам. Буци е в числото.

                  Коментар


                  • В поглед пишат бойко + калфин двойка. Ама калфин отричал. Този човек е такава лопата че само да е във власта и със сорос че се кандидатира и ще ни обяснява че е за доброто на бг

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Я ти ще гласуваш ли за генерал Радев?Или си за гейнерал Буци дето е доктор на науките и не знае дори български да говори?И дето Доганя го направи генерал
                      Скоро ще видиме кон боб яде ли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Половин България работи в чужбина и праща на родата,но това ще е довреме и
                        измамно.
                        Е не е вярно че пращат.Аз познавам хора които дадоха по 200000 долара на децата си в Америка а ония там имат дългове още половин милион.Така че пари вървят и в двете посоки.Тия студенти дето учат навън колко струват на родителите им?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Лятото обикновено кибичехме на село. Та една от последните години на зрелия социализъм (вече бях поотраснал) и ме пускаха да скитам нагоре надолу с по-големите деца - повечето също градски прекарващи лятото си на село.

                          Та ходихме да се къпем на реката и на прибиране минаваме край селския бостан. Естествено прияде ни се диня. Гледаме едно чиче бере дини в края там някъде. Отиваме да го питаме дали може да си откъснем и ние 1-2 дини. А той вика:
                          - Ми откъснете си, ама гледайте да не ви види пазача.



                          Иначе кражби нямаше по време на соца. Само дето всеки влачеше от общото колкото може.

                          .Моите родители не са откраднали една стотинка.Нито бабите ми дядовците ми.Така че не всички са крали.Предполагам че и много други не са крали.
                          Last edited by X_Y; 03.08.2016, 21:26.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Викаш друго си е да седи тука без работа или да работи за жълти стотинки на Пеевски или на Ковачки.

                            Това което работят в чужбина може да го работят и в България при създаване на
                            подходящи условия,но ние си загубихме старите пазари.Откъде дойде икономическият
                            бум на една Турция последните 20 години?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Половин България работи в чужбина и праща на родата,но това ще е довреме и
                              измамно.
                              Викаш друго си е да седи тука без работа или да работи за жълти стотинки на Пеевски или на Ковачки.

                              Коментар


                              • Лятото обикновено кибичехме на село. Та една от последните години на зрелия социализъм (вече бях поотраснал) и ме пускаха да скитам нагоре надолу с по-големите деца - повечето също градски прекарващи лятото си на село.

                                Та ходихме да се къпем на реката и на прибиране минаваме край селския бостан. Естествено прияде ни се диня. Гледаме едно чиче бере дини в края там някъде. Отиваме да го питаме дали може да си откъснем и ние 1-2 дини. А той вика:
                                - Ми откъснете си, ама гледайте да не ви види пазача.



                                Иначе кражби нямаше по време на соца. Само дето всеки влачеше от общото колкото може.

                                Коментар

                                Working...
                                X