IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троловете на другаря-тавариш П и други тролове, превземат форума

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поговорихте си добре днес. Заключвам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Страшното е, че не само форумите, те цяла България са окупирали
      Верно ли бе ? Ми САЩа спи ли ве ?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Mиндю ми ти специално имаш ли някакво виждане как да се реши проблема?
        Така като гледам дръвцето ще гризкат тоно такива като теб, както винаги е било де,
        Мене ме боли дедовия , мисли му ти , че те чакат дълги години с ибрика .

        Коментар


        • Спокойно пичове, ще има ограничаване и БАН само заради това, че симпатизираш на Русия. Ще има толериране на пиндо троловете. Ще има преследване заради инакомислие, политическо преследване... Ще има Бял терор, ще има фашизъм. Всичко предстои...

          Вчерашните комунисти имат нов господар!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Mиндю ми ти специално имаш ли някакво виждане как да се реши проблема?
            Така като гледам дръвцето ще гризкат тоно такива като теб, както винаги е било де,
            Те отдавна са го гризнали!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
              Предлагам всеки миг, всеки час, да изобличаваме троловете във форума ни
              Тук
              http://www.investor.bg/news/comments/207558/339/
              един трол хубавец с ник studioaa троли яко в полза на чужда държава
              Директно го изобличих с коментар
              тези тролове вече ни взеха за мезе
              буквално обиждат нашата интелигентност, мислят че сме на тяхното ниско ниво и не ги виждаме, че са тролчета
              Страшното е, че не само форумите, те цяла България са окупирали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                Тея сметки си ги прави за себе си...щот след едно две поколения ше требе да забравиш постъпленията от чужбина...и ако си още в България по него време ше гризкаш дръвцето !
                Mиндю ми ти специално имаш ли някакво виждане как да се реши проблема?
                Така като гледам дръвцето ще гризкат тоно такива като теб, както винаги е било де,
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Не бях отварял компа два дена и сега какво да видя!!!Смрадливата и недодялана паплач е използвала поста на Мариан и се юрнала да оплисква нещата!!!Хората се опитват да им обяснат ,че умрелия си е умрял!!!Те не!!!Да жювей!!!Паплач!!!
                  Освен тоя номер друг знаеш ли ?

                  Коментар


                  • Не бях отварял компа два дена и сега какво да видя!!!Смрадливата и недодялана паплач е използвала поста на Мариан и се юрнала да оплисква нещата!!!Хората се опитват да им обяснат ,че умрелия си е умрял!!!Те не!!!Да жювей!!!Паплач!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                      Държавата я опоскаха бившите комунисти, но сега поне който го стегне шапката и не му харесва, може да отиде да работи където си иска!

                      Вече може би близо 50% от трудещите работят зад граница и те пращат годишно доста над 1 милиард евро на близките си в България. Ако към средната работна заплата на българите в България, добавим средната работна заплата на българите зад граница, може да се окаже, че благодарение на ЕС средната работна заплата на българите като цяло може да е 2-3 000 лева на месец, а такива доходи българите не са имали никога през 1300 годишната история на България!
                      Тея сметки си ги прави за себе си...щот след едно две поколения ше требе да забравиш постъпленията от чужбина...и ако си още в България по него време ше гризкаш дръвцето !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                        И що бе , сега като е гот , не може младежта да работи в България ? Ми щото не е гот МЗе...Нали затуй си отиде социализЪма , щото да е гот ...синята идея ала бала...Опоскаха държавата и отвориха пътя на младежта...е сега се пътува свободно , ама къщата е вече празна пич...и след време ше рухне , щото много гот сега !
                        Държавата я опоскаха бившите комунисти, но сега поне който го стегне шапката и не му харесва, може да отиде да работи където си иска!

                        Вече може би близо 50% от трудещите работят зад граница и те пращат годишно доста над 1 милиард евро на близките си в България. Ако към средната работна заплата на българите в България, добавим средната работна заплата на българите зад граница, може да се окаже, че благодарение на ЕС средната работна заплата на българите като цяло може да е 2-3 000 лева на месец, а такива доходи българите не са имали никога през 1300 годишната история на България!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Лъжеш, X_Y. Само зададох въпрос. А ти лъжеш и подменяш нещата. Защо се излагаш, за Бога?
                          В случая личните нападки се отнасят за Кефала...или за по лесно карай всичко с голямата метла , а?!

                          Коментар


                          • Непрочетено Днес, 18:33
                            Pyramid
                            Това съобщение беше изтрито от X_Y. Причина: Лични нападки.
                            Лъжеш, X_Y. Само зададох въпрос. А ти лъжеш и подменяш нещата. Защо се излагаш, за Бога?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                              И що бе , сега като е гот , не може младежта да работи в България ? Ми щото не е гот МЗе...Нали затуй си отиде социализЪма , щото да е гот ...синята идея ала бала...Опоскаха държавата и отвориха пътя на младежта...е сега се пътува свободно , ама къщата е вече празна пич...и след време ше рухне , щото много гот сега !
                              Тя синята идея пак си подаде оставката, заради такива като ...!
                              Last edited by barbaron; 10.12.2015, 18:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                ЕМЗЕТКА, темата беше за троловете. Иначе, за купчината нелепости "преди" си прав, ама кой е съвършен?
                                Може ли да запитаме, а тази нелепост че "ЕС и НАТО му били виновни по темата ли е?
                                "Първоначално изпратено от Императорът
                                ЕС просто ни загробва. НИКОЙ не може да ме убеди колко е добре в ЕС и НАТО, при положение, че за две години Българите в България са намалели с два милиона и половина - такъв геноцид и през турско не сме преживели, нито за пет войни за 60 години след освобождението !!!!"

                                Коментар

                                Working...
                                X